Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
15. říj 2009

Jájo, Šimonek je krásnej! vidiš, jak mu růžky krásně mizí 🙂 ale byl s nima roztomilej 😵
tyjo ale máš můj obdiv, ja bych oka nezamhouřila, co ty chlapi v noci sami dělaj 😀 to nemyslim vubec zle, abys nemyslela! 😉 taky bych to nákou noc brala 😀 pač druhou pulku noci pije často, sice hned usne, ale já pokaždý usínám zase těžko 😠 v noci dáváš UM? nebo odstříkané? ja bych se bála co Pavel s nim, protože on spí taaaak tvrdě, že by ho snad malej vubec nevzbudil 😝

indigo
15. říj 2009

Jo holky, mě ta zima taky leze krkem, dokonce jsem včera vytáhla podzimní bundu 😀 normálně to dělám až v listopadu... 😀 a dneska mi venku dokonce chvilku byla zima! Ale dlouho jsme venoku nebyli, jen "popocházky" - na bus, na hudebku, od busu nakoupit a domů.

Tak zítra v 11? To už by mohlo v Bazilice být i volněji... 😉 Já pak (nebo před, jak budem stíhat) chci ještě do Deichmana nebo i jinam do obuvi, potřebujem botky, já a hlavně mladej, v těch botaskách co nosí mu musí bejt zima... 😖

inna12
15. říj 2009

tak sem dočetla pořádně 😀

Pedíku!!! fotečky nádherný! malá už veliká a krásná! 😵
fakt, na tý poslední fotce je bombová 😵 a začíná bejt podobná Marečkovi se mi zdá 🙂
a ty jsi teda šíleně tlustá 😝 , ty radši ani nikam nechoď 😀 😀 😀 hubeňoure 😠 😀

Indi, tak šermena berete jo? hele,jaks to myslela, že Míša nebude modelka? taky? 😠 😀 to sem jako nepochopila 😀 😀

Míša jde podprdovat, tyjo taky bych potřebovala...s terkou jsme nakoupily spoďáry v tescu 😀 maj tam akci 😀 a fakt pěkný

jdu taky postahovat náký fotci

indigo
15. říj 2009

Inuš - no jak... 😀 Jako že Šermen bude pořádnej kus chlapa a Miška zase pořádnej kus ženský. Její apetit tomu rozhodně nasvědčuje. 😖 No ale má bejt po kom... Táda je taky větší než vrstevníci, včera tu byla kamarádka s chlapečkem o 3/4 roku starším a ten je o půl hlavy menší než Táda. Jen se modlim, aby Mišelinka neměla vejšku po tatínkovi a šířku po mně, to by si o ní Šermík asi ani kolo neopřel... 😀 😝

Jo a spo´dáry v Tescu? Nespletla sis to, Nebyly jste v Ternu? 😀

indigo
15. říj 2009

Vypínám, takže zítra v 11? Pedík kolem půl 12... 😎 Dorazte v co nejhojnějším počtu, my přijdem! 😎
Dobrou!

kroupinda
15. říj 2009

Ahojky jsem tu po ddlouhé době nák nemám ani sílu už net zapínat....dneska jsme byly na kontrole u doktorky tak Adélka má 4790 a Zuzka 4810...jinak jsou holčičky hodné..v noci spí tak 5-7 hodin,ale ted už dvě noci po krmení zlobí...zítra jedu se zuzkou na kožní má od narození takovej červenej hematom za uchem jakoby dva pupence dole a nahoře,napřed jí vylezl ten nahoře jako malina a ted už se vstřebává ale ted jí vylezl ten dole ale jak je to za tím uchem tak jí to začlo mokvat,krev a má tam stroupky smrdí jí to no hnus má to už 3 den a dneska nás i radši poslala obvodačka na kožní tak tam zítra jedu...chudák ani si nenechá přetáhnout mikinu a čepici ☹ ...Bertas má ted odpolední takže jsme večer doma samy na koupání a když má ranní tak má út,čt,pá trénink z hokeje a neděle zápasy...já jsem bud s holkama venku nebo u mamky a to spí na zahradě v kočáře usínají každá jinak...přikrmujeme 3x denně a v noci a občas přes den kojím hlavně Adélku,ta nechce dudlíka a večer po flašce ještě cucne ode mě teda spíš že se ududlá bradavkou,Zuzka ta už pije ode mě jen v noci...už začneme s příkrmama mrkev a brambor 🙂 ...jinak jsem dala nějaké nové fotky...večer už kouknu akortá na email...ještě když dopo nebo odpo jsme doma a spí tak účtuju....budu se snažit chodit častěji 😀

inna12
15. říj 2009

Kroupi,ahoooj, holčičky máš fakt krásňoučký! 😵 a mají už pěkné váhy 🙂 nemá Zuzanka za tim ouškem hemangiom?? Pavlík má taky "něco" na hlavičce a označilo to takhle, ale ten je prý vystouplý, Pavlík to má plochý 😝 už jsou holkám 4 měsíce, to ani neni možný!!!! nedávno sis dělala test 😲 😀 a už budou papat mrkev 😀

Indi ty si kecka, viď 😀 kdyby tě Miška slyšela 😀 😀 a máš pravdu, bylo to TERNO!!!! 😀 😀 😀

zejtra se budu snažit dorazit, jen ta zima chjoooo

pár Pavlíků https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

papa

kacena00
15. říj 2009

hoooj, sem dožehlila ten velkej koš prádla, konečněěěěěěěěě sem ho po dlouhý době pokořila ale zejtra večer bude zase nabouchanej, se nějak nemohu poslední dobou dostat u prádla na nulu, chjo chjo chjo, taky to tak máte? nebo já nevim, kde je chyba kurnik!!!

hele pedi, tak manduca už fungíruje???? koukla sem na fotečky, malá je teda supr vysmátá, a moc hezounká!stejně je super, jak sou ty naše dětičky každý jiný a každý ňuńu a krásný 😵 😵 😵

a koukla sem i na pavlíka a to ej teda hezounek 😵 😵 😵 a už se tě chci inuš nějakou dobu zeptat proč vlastně šermík? jestli to nejni tajný 😕 😅 😀

Míšo, ať zejtra dobře nakoupíš, já z nouze vytáhla svatební (málem sem napsala porodní - sem už nějak deformovaná, všechno je buď prodní nebo těhotný těhotenský a tak podbně 😀 ) podprdu, ačkoliv je vystužená a s kosticema a já už na to nějak nejsem zvyklá - sem nosila lambádky a po porodu kojenecký 😀 ), závidím a těším se že už taky něc o pořídím

jaru, sice tě neznám,a le neva, drž se, přeju hodně sil to čekání je nekonečný 😉 tak ať se dočkáš a další kontrola dopadne na jedničku 😉

a víc už nevim a jdu hají, tak pus a dobrou

cipisek007
16. říj 2009

Dobré ráááánko!

Teda holky, já se tak těším až si "zašopuju" 😀 😀
Musím ještě do Billy, mají tam levný Pampersky Sleep and play, zase nám dochází velikost, máme doma samý velký.

Joooo mám vás taky pozdravovat od Peti Menníka. Prý se mají skvěle. Šikana ve škole už je OK, Dádu škola moc moc baví a prý jako první dostal pero. Matýsek už pochoduje okolo nábytku 🙂

Moc moc chvílím fotečky, Pavlíka, Šimonka a Kroupinďátek 🙂 Holky nějak vyrostly 😵

Terno - Tesco, dyť je to jedno 😀

Pedí, taky budu muset najít rukavice, bez nich to s kočárem nejde 😒 Zimu ještě neeee prosíííím ☹

cipisek007
16. říj 2009

Innko, zkoušela jsi volat tý nový dr. na Jihu? Taky ses ptala na novou dr, ne?

achalteke
16. říj 2009

Holky tak to ti naší chlapíci zvládli perfektně!!!! Večer krásně vytuhl máma mu hrála na mandolínu a pak si ho usurpovala na celou noc a vzbudil se jen ve 12, ve 3 a pak až v 7. Mlíko měl moje odstříkané a já dvakrát za noc vstala na odsátí a odsála jsem dvě skoro plné přesnídávkovky . Honza spal vedle v pokoji a jak slyšel malého békat vždycky naběhl do ložnice mámě pomoct a ta ho vyhnala že to zvládne sama....prý se o něj večer hádali všichni tři i s tátou s kým bude spát. No já tak nějak spala ale pořád jsem na něj myslela...už se nemůžu dočkat až si pro něj přijedu....tak mizím a určo se ještě dnes ukážu 🙂 🙂

cipisek007
16. říj 2009

Jájjo!!!!!! To jsem strašně strašně moc ráda, doufám, že se ti podařilo usnout! Večer jsem na Tebe myslela! Vidíš, takhle to můžete praktikovat častějc a on si časem Plánička jednak zvykne i na někoho jinýho než maminku a jednak ty nabereš síly, který mooooc potřebuješ 😵 😵

peda
16. říj 2009

Hezké ráno 🙂

Jájo,já na vás myslela,tak to je supr,že sis drobet odpočinula a oni to tak výborně zvládli,Jsou to fakt šikulky a Plánička taky.To je fakt pomoc 😵 😵 .Měla by jsi to občas praktikovat,aby jsi si odpočala a vaši si užijou dudánka.Máš supr rodinu,u nás nic takovýho nehrozí a dlouho hrozit nebude.

Míšo,tu dr chtěla Jaru,ne?ale já to četla včera večer a teď jsem jen nakoukla,jak jste to vymyslely s tím Igy,mám toho teď hodně a potřebuju,aby Elli alespoň na chvilku ještě usnula.Ale chodí spát před 10 hodinoua od 10 máme to cvičení.Hrozně mi to nevyhovuje ta doba.Ale Elli to potřebuje,být mezi dětičkama a mě to taky prospěje.Mám pořád výčitky,že se jí nevěnuju,s Májou jsem chodila ještě na masáže a chodila k nám paní na potápění.Ale já bych to prostě nevšimla.Teď se moji pánové ještě domluvili,že kluk začne hrát hokej,jsem rezolutně proti a hlavně je to časově strašně náročný a já nebudu trávit čas na zimáku 😠 snad je to přejde,ale melou o tom už 2 roky.
Rukavice musím někde najít,zase přerovnat skříně,zimním dopředu 😠

Inní,děkuju za pochvalu fotek 😉
Tak sis teda včera užila,taky to nemáš jednoduchý.Potřebuju taky spoďáry!!!ale já potřebuju i podprdy a vlastně všechno!!!!!Bundu,boty....

Indi,taky potřebuju pro kluka boty,byla jsem u baťůtam v naší velikosti nic,taky jsem včera byla v Mercury,tam taky nic tak ještě prubnu humanic.
Tak já tam dorazím okolo půl 12

Tery,taj jste dopadli dobře?tak to je krááása.To je malej šikula 😵

Masíme jít cvičit a pak snad něja usne,v půl 10 musíme jet.

cipisek007
16. říj 2009

Pedí, ona mě Innka tenkrát prosila, ať se zeptám naší gyndařky, ta mě odkázala na tuhle dr, proto jí doporučuju dál a když jsme se bavily o gyndařích, tak jsem si na to vzpomněla, jestli jí už Innka volala 😉

Tery a co ti řekla Kolářová? 🙂

indigo
16. říj 2009

Brý ránko!
Jé Kroupinku jsem prošvihla o chvilku, holčičky už jsou takový velký!!! 😲 Ještě kousek váhově a mají nás! 😀 To je krásný, jak je každá jiná. 😎 A šikovný, jak ukázkově pasou!!!
A Šermík taky parádně, to jen ten náš lenoch sotva nadzvedne hlavu... 😝

Jájíku no vida, jak si poradili! Tak to můžete praktikovat častěji! 😎

No jo, rukavice, kdoví kde je mám zahrabaný... 😝 A dítěti! Včera měl ruce úpplně ledový 😖 , snad něco vyhrabu, kdyžtak někde v Igy koupim nový...

Baru - s prádlem je to to smaý, než se dokopu k žehlení, není křeslo pod tou horou vidět a když už se dokopu a sdělám tu hromadu (a jsem na sebe vždycky náležitě pyšná 😀), je toho zase spousta na praní a křeslo se prádlem plní znova... 😝

U nás M taky dobrý, můžu já s ní vyrazit ven? V týhle zimě?!?!? 😠 By mi to mimino umrzlo... 😝

peda
16. říj 2009

Inníku,Pavlík je celej taťka 😀 😀 😀 krásně pase,je opravdu šikulka

Dítko jsem dala spát a musím nás nachystat a alespoň zuby si musím vyčistit,nestíhám.Tak kdo dorazí??

peda
16. říj 2009

Míšo,tak to jo,já to asi blbě četla 😉 fakt musím...nestíhám

peda
16. říj 2009

Indi,v IP máš můj mobil,kdyby nikdo nemohl,abych tam nejezdila zbytečně,Nic v Igy nepotřebuju,abych si když tak ušetřila cestu

indigo
16. říj 2009

Já dorazím, doufám i Inuš, třeba Zuzka? A Jaru? Holky se taky neukážou... 😠 😀 😝

cipisek007
16. říj 2009

Pedí, v poho, já občas taky leccos přehlídnu a navíc mám pocit, že se mě innka ptala přes IP 🙂

Tak až upsíme holky, tak vyrážím na nákupy, už se neskutečně těším. Koupím někde po cestě oběd, tak D. nemusí mít starosti s vařením. 🙂

Užijte si srazík, příště zase s námi 🙂

jaru30
16. říj 2009

Ahoj holky, omlouvám se, dneska to nezvládnu ☹ achjo. Každej den vstávám tak v osm, nejpozději v devět, protože papouch už od sedmi ráno neskutečně píská a dneska jako naschvál nic. Držel zobák. Vstala jsem až teď a hned píšu......Příště se na ptačí buzení nebudu spoléhat a nařídím si budíka!!!!

kacena00
16. říj 2009

hele pedi, ty potforko, ty mě teda ignoruješ!!!tytyty, sem ti ut malou taky vychvalovala a hlavně sem se ptala jak ta manduca??? a co u indi taky se manducuje???

a zapomněla sem na pláničkovic, ten je krásnej, má krásnej kukuč, je fakt zajímavý, jak ty mimča po porodu vypadaj uplně jináč než za tejden dva tři...se měněj před očima. a jinak teda musim říct, že závidím spolupráci honzovy rodiny, já když si vzpomenu, jak sem padala s uřvaným nenažraným a nemocným dítětem na držku a nepomoh nikdo, tchyně měla ještě ty debilní kecy o kt. sem, tu psala, naši daleko a nejsem si zas tak jistá nakolik by s malým pomohli, i když aspoň by mi máma vyvářela a žehlila a uklízela, ale prostě já na vše byla sama. michal i sliboval,ž e bude vstávat v noci, ale pak by chodil do práce ještě pozdějc a vracel by se logicky ještě pozdějc a už by mi byl uplně k ničemu... no, nebudu si stěžovat, jen když si na ten začátek vzpomenu a pak vidím, jak to u někoho funguje tak jak má, tak mi je z toho smutno, fakt...

indi sem teda ráda, že nejsem sama s tím prádlem taková zabržděná 😀

jo a Míšo, proč peťa nezajde na chvíli????

kacena00
16. říj 2009

hele innuš ty si furt taková mlíkarna???že to amlýmu zatejká když pije.... to je síla..

achalteke
16. říj 2009

Ahojda, předně zdravím Jaru - novou spřízněnkyni.

Baru jen tě opravím - jde o moje rodiče, ne Honzovo, Honzova rodina je v Ostravě, ale Honza má s našima super vztah. Malej je tady u nich ohromně spokojený...teď už zase spokojeně chrupká, takže pobalujeme věci okolo a pak naložíme prcíka a valíme domu. Měla jsem strach že po tom co cucal celou noc z flašky nebude chtít prso a prd - nádherně se hned zakousl 😵 😵 ty tommee tippee jsou fakt ohromný......

to je hnus venku, táta mi přezul auto tak hurá do tý sibiře ☹...

kacena00
16. říj 2009

ajá su popleta!!! ale i tak je to fajne, že je to napadna a ještě se pak skoro poperou, kdo se postará, tož tak aby jim to vydrželo 😉

a kojíš teda v pohodě, asi jo, žádný málo mlíka, tyjo, když naděláš dvě přesnídávky 😀 😀

kacena00
16. říj 2009

jinak já mám furt tu bouli v kozeně se poprdím...chjo, ať to už laskavě zmizne, mě to štve, že to tam je nebojim se že je to něco špatnýho, ale nemá to tam co dělat prostě, no nic konec žvanění, jdu se kouknout, jestli tu bude něco k obědu, tak pa

cipisek007
16. říj 2009

Barčo, asi má hodně práce a nestíhá, Dáda ve škole, Matýsek je živý miminko...

Já jsem byla úspěšná. Mám 2 krásný podprdy, holkám jsem koupila nějaký bodýčka, chtěla jsem i overaly, ale ty tam neměly (byla jsem ve Velrybě). Koupila D. na náměstí (jsou trhy) Medovinu, v Zeleninovým baru výbornej oběd sebou, v Albertu Ariel 8kg a akci a až nakrmíme holky, a půjdeme s nima ven, tak půjdeme do Billy pro plínky v akci, krááásně mi to vychází 🙂

Tož já jdu na WC 😀 a pak krmit, papa! 😵

indigo
16. říj 2009

Sraz úžasnej 😠 😠 😠 Jdu si to kafe udělat doma... 😝

indigo
16. říj 2009

Jaru dobře, že sis přispala... já tam dorazím, na vejtahu cedule, že 16.10. je Bazilika zavřená, kvůli nějaký konferenci. Tak jsem rovnou odvolala Pedíka, s Inuš jsme si řekli čau a jeli jsme domů. Ale aspoň jsem koupila mladýmu boty 😀, "druhý" zimní, ještě musim koupit "první" 😀
(Většinou mu stačí jedny, ale pro sichr, kdyby si je promočil a tak... ty druhý beru většinou ne tak kvalitní, za pár korun, ovšem zase rozhodně ne u našich šikmookých spoluobčanů. Tak ty jsme dneska pořídili 😉 )

indigo
16. říj 2009

Tak příští tejden... 😀 to by mohla i Míša, snad už se konečně srazíme! 😀 A na Jaru si pro sichr vezmem některá číslo... 😀 😎
Ale teda nas*alo nás to, co, Inuš? 😝