Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
8. pro 2008

ahoj holky, tak bude další mimísek 😵 a to už velmi brzy 😵 to je dobrý, jak se někdy ty miminka melou o sto šest, a pak do nich strkaj a kdepak nedaj se vyrušit ani za nic 😀

já se na cukr objednávám zejtra, taky z toho nemám moc dobrej pocit, jedna holka mi popisovala jak jim to co jí dali vypít hodila na chodbě do koše, protože na záchod by nedoběhla...no sem zvědavá..

straspytelka
8. pro 2008

Ahoj holky, teda nestaršit s tím cukrem jo Kačko 😀 😀 Jsem na nás všechna zvědavá teda 😀 😀 Prej by se to mělo dělat do 28tt, ale i později neni problem...tak nevim 😒
Heli, tak vy máte kocoura Julínka jo 😀 😀 😀 si mě pobavila 😀 😀 No a sex to máme zakázaný, už nám z toho náležitě hrabe oboum, no už se těším, až budeme zase redy 😀 😅 😝
Já měla dneska zase noc...motýlek kopal, nechtělo se mu spát vůbec 😖 A teď chrní 😵 Doufám, že obráceně noc a den nebude i po porodu, to by mě šmejklo, bych chodila jako náměsíčná 😅
Holky uvažuju i o koupi ohřívačky lahvý, spíš po někom, než novou, myslím, si, že pokud to někomu nespadne na zem, tak tomu nic bejt nemůže...Jakej máte na to názor?Taky aby se v tom dalo ohřívat i pak ty přesnídávky, nebo to namixovaný jídlo v přesnídávkách, mě ta mikrovlnka nepříde moc dobrá-zdravá.. 😖

kacena00
8. pro 2008

ahoj straspy jo, mě tohle na ohřívání taky přijde lepší, my sme mikrovlnku, co nám kdysi dali naši už uplně zavrhly a malýmu bych v tom jídlo neohřejvala už vůbec..jenže to je dycky blbý, než když se jedná o hadry...ale na bazárcích se určo sehnat dá,...jenže aby měl člověk jistotu že to vydrží viď..je to dilema, já takový dilemata taky řeším..

menny
8. pro 2008

Ahojky kočky
Nějak dnes nestíhám

Mončo taky jsem si řikala, jestli už u vás neni o jednoho víc, když ses neukázala.
Už to bude každou chvíli....to je skvělí, už bych taky chtěla mít tak o 8t víc.
Pro mě začíná být dost namáhavý. Bříško mám pěkně vystrčený, někdy zavrávorám.
No prosinec uteče, pak ještě ten leden a snad tedy v únoru si Máťa nechá říct.
Sem na sebe tak za měsích zvědavá, když teď už nechodim, ale valim se 😀
Jak se cítiš ty takhle brzo před porodem??? nervozita? Máš strach? Jak to vše jde s už velkym pupíkem?
U mě se ten strach kupodivu zatim začal zmenšovat a asi se začínám víc těšit než bát, ale uvidim, za pár týdnů, jak na tom budu.
Moc na tebe myslim!!!!
Dáš nějak vědět, kdyby jste jeli rodit??

Strašpy se spánkem jsem na tom teď taky hrozně. Každou noc mě malej po jedný hodině vzbudí a usnu třeba
až po čtvrtý hodině. Pořád se převaluju, Matýsek kope, tlačí. Musim to pak přes den dohánět a nebo už od 20h chrnim 🙂
Ten ohřívač sem u Davídka ani nepotřebovala. Ale mám kamarádku, která si při malym koupila co šlo, od koše na plíny, přes monitor dechu....takže ohřívač taky vyfasuju. Uvidim, jak ho využiju.

menny
8. pro 2008

Kačko, strašpy, tak po Monče jsou na řadě naše pupíčky. To jsem teda zvědavá kterýmu miminku se bude chtít
na svět první. Máme to pěkně za sebou. Ne že bych chtěla nějak závodit, ale trochu doufám, že první budu já.
V únoru začnu přemlouvat. Davídka jsem taky přemlouvala a na narodil se o 8 dní dřív. To mám poslušný děťátko co ? 😵 😀 Doufám, že Matoušek bude taky tak hodnej 🙂

menny
8. pro 2008

Tý jo, tady ani noha 😒
No já razim pro Davídka do školky, tak snad budu odpoledne.
😉
Papapa

mon73
8. pro 2008

Ahojky 😉
Menny neboj, mám číslo na Helču, tak dám vědět. myslim, že do Vánoc to nebude. 😉
Tak vyspat by mně brouček nechal. Ten usíná kolem jedenáctý a ráno "vstává" kolem devátý. Ale stejn nespim, většinou tak do jedný se převaluju, protože mně hrozně bolí nohy. A jak vypadám? Nohy nateklý, břicho jako balón. 😀 A chůze? Viděli ste někdy na Nově Comeback? Tak prej chodim jak ten Ozák. 😠 😀 (ale jen někdy 😉 ) Strach na mně zatim nedoleh, spíš už bych to chtěla mít za sebou, ty nohy fakt bolí.

Straspy, ta ohřívačka je dobrá i večer, až budete dokrmovat, nemusíš vstávat, máš nastavenou teplotu, jen se natáhneš pro flašku a krmíš. 😉

kacena00
8. pro 2008

ahoj holky, zanedbávám to tu, páč sem dnes taky pilná, konečně se mi to někdy podaří 😀 šiju restíky - zkracuju kalhoty, dodělávám ubrus, v létě sem ušila záclony teda závěsy a k tomu sem koupila stejnou látku na ubrus a zatím se na to vykvákla takže tak a taky bych si chtě¨la zkusit vypasovat košili, koupila sem si takovou hezkou velkou košili v sekáči, ale vypadám v ní jak v pytli, tak se pokusím s tím něco udělat, abych byla kočka 😀

s tím spaním - mě teda dítě zatím nebudí, zatím je na mě hodnej, ale co mě teda vzbudí, že ležím na zádech a v nich mám takovou bolest, že si myslím, že už se nezvednu..nevim proč ale vždycky mě to v noci hodí na záda, ačkoliv mám z toho pak takový bolesti, tělo si dělá co chce 😠

Mončo ty poslední týdny do porodu asi už sou pěkně otravný viď? to si nejdřív pořád říkáme, ať donosíme do toho a do toho týdně a u 38 tt se to najednou zlomí a člověk by klíďo rodil dřív

ty jo tak sem zvědavá, jestli se Vám fakt povede štědrovečerní miminko 😀

menny taková kámoška by se hodila 😀 já bych od ní potřebovala koupací kyblíček 😀 budu se muset pozeptat po kamarádkách, co už maji velký děti

kacena00
8. pro 2008

jo a jinak sem moc ráda, že mi pupek trochu vyskočil, že se mi povolily vazy protože mě zase strašně tlačilo miminko na žaludek a dvě noci, dva dny v kuse se furt měla tak hnusný bolesti žaludku, že kvituju s nadšení, že mi pupu povyskočilo vpřed 🙂 jak se ty priority u každý z nás proměňujou podle toho jaký máme bolístky 😀

tak já si jdu udělat kafčo a jdu šít. evi, dneska chci sepsat ty plíny, tak kdybych na to chtěla zapomenotu, tak prosím tě mě zbombarduj IP 😉

menny
8. pro 2008

Ahojky
Taky šůruju 😀
Od středy nebo čtvrtka začínáme malovat, tak musim začít
vyklízet skříně. Hadry do pytlů, Davídkovi hračky a zbytek nechám
na mamině a manžovi. Sem na to hrozně zvědavá. Jsem zvyklá si malovat sama,
tak snad se nevzteknu. Jsem hroznej puntičkář a kvalitář. Tak doufám, že to kluci
vymalujou hezky. No budu si chodit míchat barvu, tak pak už jen ať nejsou kocouři 😠

Moni tak super, že o sobě dáš info, kdyby ses chystala rozdvojit 😉
Ten konec je náročnej, tak ať tě doprovází co nejmíň obtíží 😉
Pro nohy je to záhul už by bylo fajn to mít za sebou.
No musim se ale smát, já se má comeback nedívám, ale kuli tobě musim juknout, ať vim, jak
chodí Ozák 😀 😀

Kačko ty ses dala na šití? Teda já jsem tak líná. Krok úklidu doma se na nic nezmůžu
funim u toho jak parní válec. Začínám být ráda, že jsem ráda. Ty bláho a to mám tak 10t
do konce. Já už se po novym roce asi nikam nedovalim.
No ale po malování si to tu asi vánočně vyzdobim. Pak si přeperu a vyžehlim věci na Máťu
Takže bude co dělat 🙂

y

petreva
8. pro 2008

Ahoj holky!!!
MONI, taky jsem na tebe myslela, jestli náhodou...je dobře, že se držíš, jen ať tam klouček ještě pobude.
KACKO, taky šiješ? Já to teda moc neumím, spíš se o to pokouším 😅 Tak na plíny se těšim!! A jak jsi se rozhodla ty, řešit tenhle "problém"?
MENNY, to mě zajímá, jak budete malovat? Jaké barvy? Co zubisko?
STRASPY, to myslíš, že vadí při ohřívání v mikrovlnce ty vlny? Nebo proč je to nezdravé??? Já o ohřívači popravdě nepřemýšlela.

Holky mě od včera nějak často tvrdne břicho ☹ Nijak to nebolí jen je to nepříjemný, jakoby mi někdo mačkal oblast děloby a pak chvíli držel v napětí....já nevím, jestli si mám zajít k Dr., ale když to není bolestivý tak asi je to normálka, ne? A zhoršuje se to námahou...Taky se vám to děje??

kacena00
8. pro 2008

no zase tak moc nešiju.... sem měla jinačí představy jak si toho spoustu nadělám na malý ale už mě to opustilo, tohle sou takový resty a protože už nemám moc co na sebe tak ta košile je taková znouzectnost, sem na to zvědavá, jak to dopadne, já si od toho na chjvilku dala přestávku a šla sem se vysmradit ven s pesama

musím taky kouknout do proígramu a zjistit kdo je to zač ten ozák 😀

menny taky sem si řikala, že moc nevim, jak dotáhnu těch 10 tt do konce, když už teď sem někdy jak bagr a sotva se valím už teď 😀 Michal se mi strašně tlemí, jednak jak chodím, a jednak když se třeba obejmem tak ho tím pupkem odšťuchuju, tak je celej vytlemenej

ale ono si to tělo fakt samo pozná líp, že chodit jak kachna je ouplně nej 😵 (nebo Ozák 😀 )

menny
8. pro 2008

Ahoj Evi
Hele mě taky tvrdlo bříško. Vim, že na to pomáhá magnésium,
ale k dr. jdu až v pondělí, tak zatim nemám recept. Míša mi doporučila koupit si magnesii (tu vodu)
no a ono to je teď vcelku dobrý.
Zub nebolí, snad ty výplachy budou teď stačit.
Jinak co se týče malování. Chodba meruňková, kuchyň bílá s jemnou oranžovou, obývák žlutý
a co se týče Dádova pokoje, tak tam mám pořád dilema. Jedna zeď bude určitě modrá. Tam mám pak
vymyšlenou takovou jakoby koláž no a zbylý zdi nevim. To ještě musim pořešit ( já chtěla jemnou zelenou, to
ale manža řek, že je to uhozená kombinace ☹ ) No v hlavě mám ještě pár nápadů, tak uvidim. Hlavně mám
takovou představu, ale s tim se mi malovat nebudou. Až bude mimísek starší, počítám tak v létě, na podzim- tak to přemaluju. Mě to hrozně baví. Tak si pak vyhraju
Já Davídkovi ohřívala v mikrovlnce. Ne pořád, ale ohřívala. Já nemyslim, že je to škodlivý. Teď už jsou mikrovlnky vymakaný.
Co střeva? Jak to dnes jde?

menny
8. pro 2008

Jé kačko taky místo chůze se kolíbám že strany na stranu 😀
No taky jsem chtěla na procházku, ale nechce se mi pak zdolávat ty schody.
Ty jo, co bych teď dala za výtah. Ve školce to mám taky do patra. Takže mám každý den
schodový tělocvik a to mi vystačí vždy na celý den

straspytelka
9. pro 2008

Ahoj holky, jak se vede?Tak zase mě něco napadlo, hele budete kupivat nějakou dětskou neperlivou vodu?Nebo převaříte tu z vodovodu?Teda to se pomalu vylíhlo tolik otázek ,mě příde, že jich mám čím dál víc 😀 A co říkáte třeba na ty klokanky, nebo baby vaky? 😝 Je toho teď plno, nevim, jen mě zajímá váš názor.

menny
9. pro 2008

Ahojky
Doma chaoz před malovánim 😖
Strašpy já budu mít pučenej ten vak. Kamarádka v něm malýho nosila furt
Vodu jsem kupovala pro Davídka kojeneckou Fromin, ale teď je jich na trhu
daleko víc. Vim, že si domu holky kupujou i ty barely.

kacena00
10. pro 2008

já se picnu, nezkopčila sem si příspěvek a ono mi ho to nevzalo, přitom už sem se stejnou věcí bojovala dnes ráno...holky moje, kriš já napíšu, až nám rozmrzne net, protože jinak z toho zgebnu vzteky 😠 😠 😠

menny
10. pro 2008

ahojky
Jsem totálně vyřízená. Asi mě z toho malování
šlehne. Se furt něco vyklízí, stěhuje ...
Už to chci mít všechno hotový
Budu teď s Dádou u našich a pokud budu doma, tak
budu v jednom kole, takže na netu asi vůbec nebudu.
Kdyby něco, třeba kdyby se Monča chtěla rozdvojit, tak mi
prosim Helčo písni. Děkuju
V pondělí jdu do poradny, tak mi kočky držte palečky.
Mějte se hezky, krásný víkend a papapa

helik3
autor
11. pro 2008

ahojky,

tak se jdu ukázat po delší době, prostě nestíhám, chjo 😠

Menny to m alování nás čeká, ale určitě ne před svátky, jste blázni 😀 😀 😀 už to budete mít?

Jinak jsem zase nastydlá, se na to vyse.u!! V krku, rýma, kašel, děs! Už nechci marodit, potřebuji do svátků vydržet, ale trochu lépe jesm se vyspala až dnes, jinak v pondělí a úterý skoro vůbec ☹

Představte si co se mi stalo v úterý ráno, když jsem jela do práce svou stodvacítkou. Ráno, ve 3/4 na 7 když je ještě tma a já přijíždím na náměstí, tak mi pod auto skočila ženská a já jí srazila-naštěstí spíš ťukla 😠 😠 Normálně nějaká stará kráva přebíhala přes silnici, viděla jsem jí asi na tři metry, tak jsem na to dupla (naštěstí jsem měla tak 30) ale jak to klouzalo, atk jsem jí trefila, uf!! Ona teda nespadla na zem, ale na kapotu a v pohodě vstala. No já zajela ke kraji a odpoutzala se a vylezla a co myslíte?? Ona nikde!!! Normálně utekla, tak jsem se rozhlížela, až jsem jí zahlídla a zařvala na naí a ona pořád odcházela ode mne a že je v pořádku a nic se nestalo, tak jsem jí tak seřvala na tu dálku, jsem na ní hulákala, že si to za klobouk nedá v tom smyslu co si jako o sobě myslí, jeslti je normální a že jsem jí mohla zajet apod. No věřili byste tomu??? Skočím někomu pod auto-naštěstí se nic nestane-ale tak se seberu a uteču, co bych se omlouvala ne??? Jsem teda chtěla jí vzít k doktorovi-pro sichr-ale honit jí nebudu a ve svym stavu už vůbec ne! Naštěstí tam mám svědky, takže kdyby cokoliv dodatečně, tak to snad bude ok. Síla vcelku co?? Až se divím jak jsem byla chladnokrevně klidná, ale v práci mi to začalo šrootovat......no už je to pryč.

Jooo a něco z lepšího soudku - dneska jsem první den v 6.-tém měsíci 😀 😀

Jdu dočíst....dnes snad bude trochu volněji 😉

kacena00
11. pro 2008

ty vodo Helčo tak to je teda haluzka.....
to nevim, co k tomu říct... to je síla...a od těch svědků sis jako nabrala mobily jo, kdyby něco? nebo jak se to dělá vůbec 🙂

jako s tím nachcípáním to je na prd, já sem to vyležela a bylo to to nejlepší co sem mohla udělat, jenže jak se máš vyležet ty viď? kor když tam máš bejt posledních ůpár dnů tak tě jen tak nepustěj..no a nešlo by to, abys byla v prái na mobil, jak se stejnak chystáš?

kacena00
11. pro 2008

menny teda nezávidím...nás to čeká po novým roce a už se nemůžu dočkat, příští týden by se měla položit podlaha, těším se jak malá, pak se to nalákne, vytopí, ještě dveře naláknout, dosehnat do koupelny a venkovní a můžeme se stěhovat do novýho 😵 😵 😵

jo jinak zejtra držte palce ať se nepoblinknu, slavnostně taky vyrážím na cukr... možná se zajedu podívat i do dětskýho domu co je na sezimáku, teda jestli tam trefim, snad tam jede nějaká městská, mám zákaz jezdit autem, i když dopoledne za světla bych mohla, ale sama nemám z toho auta moc dobrej pocit, to řízení je jakýsi nestabilní, já nevyježděná, namrzlý silnice..no nevim nevim, ale taky to dyžtak můžu dojít, sem zvědavá, jestli tam mají víc věcí než v honzíkovi a co všecko 😵 😵 😵

helik3
autor
11. pro 2008

ahojky Káčo, tak jsem Vás stejně ještě nestihla dočíst, se mi to tu nějak zatočilo pracovně 😀

no určo je nejlepší to vyležet, já vím mami já vím 😀 dnes hned jak přijdu z rpáce tak šupky dupky do postýlky 😀 😀 a o íkendu jak bysmet 😀 😀 Jenže zrovna máme spoustu porad, plno návštěv zákazníků, prostě tu musím být ☹ dneska už to docela jde 😖

No jako ty lidi znám, vyběhli z těch okolních krámů jak slyšeli pískat gumy-můžu Ti říct, že docela děsnej zážitek, fakt jsem se až divila jak jsem v tu chvíli byla klidná. Ale tu babu bych přetrhla, jsem říkala doma manželovi, že kdyby se mi to stalo znovu, že jí snad chytíma dotáhnu na policajty, ať jí dají pořádnou pokutu, krávě jedný!!! Jenže jak říkal manža, možná by ses divila kdo by to vyhrál 😠 ☹ No hlavně že jsme všichni vcelku, živí a zdraví a snad si ta bába příště rozmyslí skákat do vozovky tam kde není svělto ani přechod 😠

Hele ty už jdeš zítra na ten cukr, jo?? TAk to jsem zvědavá na barvité vypravování 😀 😀 mě patrně dá doporučnku až na další kontrole v tom 26tt 😉 ale já jsem živa skoro jenom na sladkym jidle, tak mi to třeba bude i chutnatt 😉 😉 😀

jdu na oběd, tak pak Vás snad konečně dočtu 😉

helik3
autor
11. pro 2008

TAk jsem to přelítla 😀

Moni, tak já o slevě ani nevěděla, takže A3 kalendář s balnym a poštovnym 550,- Ale je to nádherný dárek na pořád, nikdy ho nevyhodíš, ani po letech a jsou tam prostě ty nejelpší vzpomínky. Jsem moooc zvědavá na ten náš, co na něj řekne manža 😉 Přeci jenom jsme se taky drobátko změnili za těch skoro 14 let 😀

Straspy, jojo Julínka, hehe, taky takový pako jako ten na ministerstvu 😀 😀 Vy máte taky kočky?? A taky doma v posteli?? 😉 Já něco vyberu a dám si do alba, toho našeho kolíka 😀 Zrovna dneska jsem ho musela ráno v půl 7 honit z baráku, vůbec syčák nechtěl, už se asi taky těší až se mnou bude spinkat třeba do osmi, devíti 😵 😵

Hele zákaz sexu, to Vám nikomunezávidím-to my si docela užíváme 😀 😉 😵 mám pocit že je to taková zasloužená odměna za to milování "na povel"-protože ať si říká kdo chce co chce, holt to tak prostě po čase je ☹

Straspy o ohřívačce jsem teda zatím vůbec neuvažovala, brala jsem jako automatiku mikrovlnku, co je na ní škodlivého?? Myslíš ty vlny?? Takže neporadím, vůbec ani nevím jak to vypadá a co to stojí. Je velký rozdíl mezi novou a používanou??? Myslím, že použitá bude v poho-je to jako se vším, když kápneš na hajzla máš smůlu, ale to je se všim použitým a vlastně i někdy novym přes net. Ale budeš mít štěstí, v poho. Jestli je tam větší rozdíl, tak bych šla do použité 😉

Takže Monča ještě drží 2 v 1, tak super, určitě písni, hned dám vědět holkám, slibuji!!! Už se těščím na další miminko 😉

hehe Menny a Káčo, na Ozáka koukám, úplně vidím Monču a Vás jak chodíte 😀 😀 😀 Ozák je borec, mám ráda podobný humor, sedlo mi to 😉 😉 A hlavně je to hooodně nenáročné 😀 😀

K té vodě, asi budu kupovat balenou kojeneckou ne?? A když bude nouze, převařím ze studny, tak bych to asi tak viděla 😀 😀 No jo jste kus napřed, já jsem ještě takhle moc nepřemýšlela 😀 😀

Určo Strašpy pořídím buď nějaký baby vak nebo šátek, musím to asi akorát okouknout až začnu chodit na kurzy co by bylo lepší, protože jak bydlím na vsi, tak budu pořád někde jezdit s prckem a nevím jestli není pro mě lepší vak-kam prcka lupnu během chvilky, než někde vylézt na parkovišti a začít vázat šátek 😖 nevím nevím. Kámoška bydlí v Táboře, má šátek a je nadmíru spokojená, přes hodinku jí v tom malá v klidu vydrží, takže klidně s ní jde takhle ¨"oblečená" nakoupit, na procházku, na kurz - ale je fakt, že si to připraví doma a vyrazí. Uvidím co na kurzu o tom budou říkat a názory všech mě teda taky zajímají, takže pište pište 😀 😀 😀

straspytelka
11. pro 2008

Helik máme pejsana 😉 dlouhosrstýho jezevčíčka 😀 Jmenuje se Sam 😉
Jinak my taky blázníne s malováním koupelny, ne je na oranžovo a bílej strop, vypadá to hezky 😉
Za chvilku jedeme do města nakoupit tátovi něco k narozkám a na vánoce pár drobností 😉
Poslední týden mě bříško zlobí, včera bylo tvrdý skoro pořád, ale je to od toho jak dřepím u pc dlouho 😖 Dělám dvd našeho vztahu s manželem, protože jsem nebyla schopná za tři roky sestříhat dvd ze svatby, tak jsem to vyřešila fotkama 😀 taky dobrý ne... 😉 Vypadá to líp než ty žvásty občas co se tam říkají 😉 Viz já, nervozní, trochu střihlá pitím 😀 😅
Evi, na příští týden se určitě domluvíme 😉 Dojdu si koupit ty svítící ovečky asi hihi, dokonce se mi o nich zdálo 😀 Dáme si kafíčko a něco na zub jo 😉

Tak co naše Mišulka?Co jak válčí?Nevíte něco?Kdy je pustí?

kacena00
11. pro 2008

čau, no to sou hotový románky Helenko 😀

k tý mikrovlnce, je to právě tak, že nikdo neví, co to s tebou udělá, je fakt, že to uplně změní strukturu toho jídla a těžko říc¨t, co takhle předělaný jídlo udělá s organismem, jenže já sem na Vás možná trochu víc ujetá, každýho věc, ale já to dřív taky používala a pak sem prostě slyšela pár takovejch názorů a nechtěla bych v tom ohřívat pravidelně jídlo ani sobě, natož dítěti, jednou za čas u našich nebo u m,anžovejch rodičů - jo, ale pravidelně ani omylem.

to ¨samý s plínkama - jednak ta guma - bude to tam prckovi přehřívat a já se nemůžu zaručit, že pak nebude mít v budoucnu problémy s plodností jako se jima tejrala maminka.a co bych už vůbec nebrala sou takový ty plíny jak v tom je nějakej chemickej sajrajt a ten ti ty jeho čůranky zkrystalovatí...zatím neodrostla generace dětí, k¨terý na těchhle plínách byly abych mohla bejt v klidu a říct si, oká, budeme to používat, nic se mu nestane, já to nevim, neví to nikdo, tak nebudu ze svýho dítěte dělat pokusnýho králíka nějaký formě na plíny. a to že když si koupim jednorázovku z celulozy která je bioologicky odbouratelná - to už je jen takovej bonus, kterej zahřeje na srdíčku jak mě, tak manžu

no ale možná vám přijdou moje názory příliš extrémní, nicméně, já i manža sme v tomhle zajedno a takhle to cítíme.

o vodě sem teda taky nepřemejšlela a budu muset pozjišťovat jak to tu máme s vodou, doprčic...manža na vodoprávním úřadě a kovářova kobyla chodí bosa, kdovíkdy se na tu naši vodu dělaly rozbory 😝

donutím ho k tomu, jinak budeme kupovat taky balenou, na to on uslyší 😀 😀

jinak si ¨vám holky musím postesknout, tu myš co tu máme - myslím sem vám o ní psala nebo sem to řikala helče a menny na srazu, ta je tak chytrá, já sem uplně vytočená, jakou einsteinku vyfasujeme do bytu, pastičky vyčistí, aniž by při tom cvakli a ráno si pošušňává na chlebu co se tu suší pro zvěř..

já byla tak nasraná, když mě tím ráno dvakrát probudila a pak ještě vidím manželovu otevřenou skříň...no to asi aby měla myška kde chrupat a dělat hovňouse... on prostě kdovíproč musí nechávat otevřenou skříň..do toho tchán při svý dobrotě nakupuje v pekárně ve velkým nepovedenej chleba takže ho musim sušit na bytě...

manža už dostal ceres na tchána se c¨hystám taky a bude mít zákaz nosit sem chleba ve velkým, já to tu sušit odmítám, akorát si tady rozmlsíváme kozy, který rozhodně každej den chleba žrát nepotřebujou...uf, skoro sem se zase nakrkla jak ráno 😀 😀 😀

kacena00
11. pro 2008

no to by mě taky zajímalo, jak je na tom Míša...

kacena00
11. pro 2008

a s tím šátkem versus klokankou..já sem rozhodlápro šátek, ani nevim proč, líbí se mi to víc 😉

mon73
11. pro 2008

ahojky 😉
Menny, tak to ti nezávidim. Sem ráda, že už máme malování za sebou. 😝
Helčo, taky dobrý. 😲 Já bych byla v šoku asi ještě teď.
Dnes na kontrole, vše ok, Dr. řikal, že to vypadá až po Vánocích. Tak sem zvědavá. Na monitoru mrňous zase spal. Pohnul se asi jen dvakráta to docela málo. 😉
A co je divný, minulej tejden mi došlo magnesium, a zapomněla sem di říct o nový.Aod tý doby co ho nemám, tak mně přestaly brát křeče. 😕 😅 tak ho neberu a je klid. 😉

helik3
autor
11. pro 2008

Míša psala:
"na cestu domů si ještě počkáme. Holky jsou krmeny stále sondou do žaludku, ale mým mlíkem. nemaj sílusát. ode dnes je mám na stálo na pokoji! Právě se obě jak na povel posraly - hehe to mě pobavilo jak to jadrně napsala 😀 😀 Terka dokonce i při přebalování, tak jsem musela převlíkat 🙂 Když přichází hodina krmení, tak se už ozývají 🙂 "

TAkže se maj dobře holky, je o ně postaráno 🙂 Snad to do Vánoc zvládnou být doma 🙂 🙂

Hehe Káčo, máte chytrou myš 😀 😀 😀 😀 kup pořádnou pastičku a nemá šanci 😀 😀 😀 anebo pořádnou kočku, možná je to jistější 😀 😀 😀

Moni já Tě tipuji tak na 20. prosince a na Vánoce jste taky doma 😉 TAkovejch tu bylo, že to nevypadá, stejně nevědí dne ani hodiny 😀 Kámoška přenášela, ráno byla na monitoru a říkali jí, že to vůbec nevypadá, ať přijde zase další den a co, v noci se holka narodila 😀 😀 😀

Hele Moni, já mám ale za to, že by se magnesium nemělo brát třeba už měsíc před porodem. Podle mě když ho teď nebereš je jedině dobře, určitě se musí vysadit!!! Hele a piješ třeba maliník?? A masíruješ, masíruješ??

Káčo fakt jsem o tý mikrovlnce vůbec nepřemýšlela, musím se poradit s kámoškama a okouknout co a jak, mně to vůbec nepřišlo divný - teda do teď 😀 😀

Plínky jsem řešila na začátku, teď už snad ani ne, sice u nás ty jednorázovky nejsou až tak dlouho jak píšeš - aby se dalo zjistit jeslti to nemá nějaký vliv na další pokolení apod., ale když přišli k nám tak na západě dávno byly už spoustu let před námi a žádný kolaps v potomstvu a vývoji těchto dětí asi nenastal-nebo jsem o ničem takovém neslyšela, takže to asi nebudu vůbec řešit 😉 I když jsem si stáhla takovou zajímavou diskuzi a psaní o látkových plenách, ale není vůbec čas to všechno prostudovat...musí to počkat zkrátka do toho ledna, pak třeba budu mluvit jinak 😀 😀 😀

Straspy a spí s Vámi Sam v pelíšku anebo má svůj?? 😀

kacena00
11. pro 2008

chichi, tak M9šo, to bere zatim sportovně 😀

sem ráda, že holky papakaj už skoro samy, šikulenky majinký 😉

s těma plenama je to tak, že to není jeden argument pro nás proč je nechceme používaT, ASPOŇ NE TY KLASICKÝ jednorázovky s gumou, já se nebráním použití jednorázovek jako takovejch, ale sama nesnáším takový ty vložky s gumou to bych se vopupínkovala blé, to my stačilo dycky jen v práci, když mě mrcha navštívila nečekaně a já si od někoho musela vzít zavděk a ta dotyčná měla tuhle gumovku, ježkovy voči, to je naprosto pekelnej pocit zapařenosti, 😝 😝 😀 no a tak toho pocitu upocenosti a zapařenosti v gumě velmi ráda ušetřít i svoje mimčo, protože se z toho sama můžu po... 😀 a když si předsatvím, že toho spoustu zbývá a rozloží se to bůhvíkdy..no tak sem prostě ráda, že dělaj jen z čistý celulozy který jednak sou příjemnější na nošení - jako pro mě vložky bez gumy a navíc ještě po nás nezbyde bordel, a to není marný 😀 😉

jé holky kecám a nestihnu bus, ta záda mě bolí čím dál víc, tak jdu rehabilitovat s ostatníma pupkaticema, papapa