Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
7. dub 2009

Tak jsem dočetla a má v tom gulage 😀 Vidím, že se vám všem daří jakš takš 😵
Cipísku, o tychních můžeme debatit dlouhosáhle 😒 😠 ta moje taky stojí za TO 😖 třeba když přebaluju, buď stají blbě, nebo mi tam pořád strká ruce a rovná mi všechno, nebo to mě dorazila, když jsem kojila a malej to vyklouzlo, když si odpočívala mezi sosáním a ona mi to prso normálně vzala a rvala jí ho do pusinky 😠 😠 😠 tak to jsem byla faak na..raná 😠 nebo s tou nožičkou jak měla stočenou, dneska už je to skoro ok, tak jí pořád tak s ní kroutí, vůbec nedělá to co mi řekl dr za ty cviky, normálně jí vezme a kroutí, tak bych jí pleskla, protože to je na nic že jo 😠 Dr říkal, že je to už v pořádku a ona že se jí to pořád nelíbí a tak... 😕 Viz vaření, pořád nám cpe 10 jídel dokola- prej abych nemusela vařit, jo někdy je to dobrý, ale za 8 let se ty jídla fakt omrzely 😒 všechno plave v sádle, no a oblíbené zelí, co já nemůžu teď dělá snad naschvál pořád ☹ Jinak je faj, docela si i někdy rozumíme, ale prostě je to už jiná generace 😉
Jů koníci, taky jsem rajtovala cca 5 let, bylo to jedno z mejch nejrásnějších období puberty 😀
Evi, procházku určitě zase zopakujeme, víš na co se těším, až bude opravdu teplo a vezmu deku a sedneme si do trovy s holkama 😀 dáme zmrzku a třeba kafíčko do termosky co ty na to 😵

straspytelka
7. dub 2009

Ty jo 8 praček jo hiihii, to je krásný, já je udělá za tejden 😀 žehlim teda hned jak to uschne, páč bych byla pak líná tu koooopu žehlit najednou 😉

straspytelka
7. dub 2009

Jdu kojiiiiiit a pak umejt balkon, dneska vyrážim pro kytky 😉

achalteke
7. dub 2009

dobrý ráno...
otevřu koníka a vykoukna na mě Elenka 😵 😵 😵 Evi ta krásně roste i na tý hlavince je vidět, že přibírá. Vypadá moc hezky, jako spokojený miminko 😵 .
To je supr že jste se Strašpy kočárkovaly, třeba se Elenka od Simči naučí taky jak jen tak v kočíku koukat 😀
Strašpy jak si napsala o tý zmrzce, kafíčku a dece...to zní tak báječně 😵 sem zvědavá jestli budu mít já s kým kočárkovat, zatim to vypadá, že ne ☹ . Jo a umejt balkon mám dnes taky v denní náplni

Evi pohyby zatím cítím tu a tam - hlavně když si pšíknu to pak cejtím takový to šimrání mezi pupkem a třísly 😀

achalteke
7. dub 2009

Kroupi ty se činíš 8 praček 😀, co přítel? A jak ty se cejtíš?

achalteke
7. dub 2009

Jinak doufám, že Davídka už dnes tedy pustí domu a Petě se uleví - držím palce 😉

petreva
7. dub 2009

Jájo, děkuju...musím chvátat, tak jen pár slov...spokojený...no nevím, ten náš křik???Jdem ven...
KROUPI, na tebe jsem taky pomyslela, četla jsem o tvé Dr. tak jsem chtěla poslat palce, abyste pohromadě vydržely ženský co nejdýl!!! Držte se...
Už musím, řveme...zatím holky. Snad budu chodit častěji.
A PÉŤO, dej vědět co a jak s Davídkem!!

kacena00
7. dub 2009

ahoj, nemám taky mnoho času jen nakukuju, chtěla sem už psát wevče a zeptat se jí, koukám, že to máme dost podobně s mlíkem taky bojuju a už sem rozhodnutá, že se poradím s doktorkou o příkrmu a co se týká kočárkování - taky buď spíme nebo řveme ale vlastně nejen v kočárku, a pláče tak pa

lenkacar
7. dub 2009

ahoj holky no cítim se jako by na mě šla mrcha ..v podbřišku.. 😒

lenkacar
7. dub 2009

evinko koukala jsem na fotečky malinké ,je strašně krásná a už má i naušnice ,to je teda fešanda..

achalteke
7. dub 2009

čau leni, na mrchu by to bylo as brzo, ne? No já naopak slyšela, že to bejvává dobrý znamení (uhnizďování) a já než jsem si udělla test tak jsem mrchu taky čekala, protože mě neskutečně bolelo břicho a prdlajs 😉 ...takže vydrž Prďka vydrž a testíkuj co nejpozději 😉

lenkacar
7. dub 2009

petí to je dobře ,že se malému ulevilo...moc jsem na vás myslela ,neměla jsem náladu sem psát jak mi je ,když se tu řeší tak závažný věci,podle toho je vše sranda ..

lenkacar
7. dub 2009

ahoj jájo a mám testovat stejně jako holky co neměly prodlouženou kultivaci ? to ty asi nevíš vid ..jestli by tam nebyl nějakej den k dobru .. 😀 😝

lenkacar
7. dub 2009

hyperstimulák je skoro dobrej ,akorát mě zlobí levej vaječník..hodně piju..

achalteke
7. dub 2009

Leni já bych normálně standartně testovala 10tý den od ET, asi tam nějakej den k dobru bude, ale zkus to fakt vydržet ona ta čárka by možná už byla vidět možná už třeba 7 den, ale je to fakt hodně individuální a pokud by se ti neobjevila zbytečně bys stresovala 😉 ...třeba po KETu už se testuje sedmý nebo osmý den ale tam je to trošku jinak 😉

achalteke
7. dub 2009

děláš dobře - hodně pij. No to víš taková vaječná úroda - vaječníky dostali zabrat, ale bude to den ode dne lepší - uvidíš 😉

mon73
7. dub 2009

ahojky 😉
Venku je nádherně, tak tu teď moc nejsem. Dopoledne jarní úklid a odpoledne kočárkování.

Leni, to bolení je normálka. Taky sem se cítila jak na mrchu. Držim ti všechny palce, i s Tobísem 🙂

Holky kojilky, vydržte. Ze začátku sem taky kojila po dvou hodinách, asi až po měsíci po třech a teď vydrží doma čtyři, venku i pět a v noci sedm až osm. Nebojte, bude líp 😉

mon73
7. dub 2009

A jestli nevíte co dneska k obědu, tak já si tu právě šušňám - noky se špěnátem, krabíma tyčkama a trochu smetany. Mňam

kapr
7. dub 2009

Vzkaz pro straspytelku 🙂
Teri, do JH jedeme víkend po Velikonocích. Vidím to, že bychom se stavili v sobo po obědě? Mamača zas určo bude chtít na nákup a tak....znáš to...... 😵

kroupinda
7. dub 2009

Jájo 8 praček věciček...žehlím vždycky tak hodinku,ted zrovna účtuju..přítel zatím nic nevíme až tak za týden výsledky....to víš já nic moc nejvíc jsem přibrala na břiše,začínají mi otýkat nohy tak je hezky a mám hemeroidy 😠 ,no samý lepší...dneska jsme si byli vyzvednout papíry na matrice kvůli otcovství abych to měla sebou do porodnice kdybych už musela jít ležet...koupila jsem si 2 kojící podprsenky docela darby jedna 500 a druhá 400,ale abych aspon měla 2 na střídání,no a zítra jedeme dokoupit zbytek do budějovic...kočárek bude snad do 2 měsíců 😉 ..Evi díky za držení palečků no snad tam ještě holčiky vydrží aspon do toho 30 týdne....Leni držím palečky aby začly fazolky klíčit 😉 ...břicho mě taky bolelo jako na mrchu to je asi normální,mě říkali v Artu testit 14 den,ale už 10 den jsem měla slabou čárku ale u každýho je to jinak lepší dělat dýl než každý den a stresovat se 😉 ...my měli dneska k obědu ještě od včera řízky s bramborovým salátem 🙂 ...tak jdu účtovat dokud mě holčiky nechají 😉

achalteke
7. dub 2009

Jo Kroupi, tak to já taky pořád peru teď jen dětský věci - zatim normále v arielu a pak to šoupnu do lovely, ale nějak to nebere konce. Žehlit vydržím taky tak max hoďku, pak už mě bolí za krkem....ale žehlim docela ráda 😉 ...hemeroidy jsou moje noční můra - vím co je to hnus bolavej, snad se jim vyhnu ☹
Ty kojo podprdy to jsou teda pšěkný dardy za ně...já mám jednu, kterou nosim už teď a budu muset ještě aspoň dvě dokoupit. příští týden sfouknu do budějc pro těhu rifle, tak koupim i ty podprdy někde 😉

achalteke
7. dub 2009

jo a když zmiňuješ to účto - za chvíli jdu doučovat kámošku - má hlavu v pejru z rozvah a to chudák ještě neví co ji čeká dál 😅

dadunka
7. dub 2009

Čaudy, tady před chvíli bouřil hrom, ale blesky a déšť se nekonají.
Ty vado, kdo to je za ženštinu? Jájo, co to je za foto? 😀 A koukám, jste vyměnili jména děti - Sam a Luka zmizely 😕

Čau Mončo, dlouho jsem tě neviděla 🙂
Kdy má rodit ta Helča přesně?

dadunka
7. dub 2009

Ještě jsem si vzpomněla, že se Inna ptala, v čem budeme v létě chodit.
No, toť otázka, já mám jednu těhu džíny, ale přijdou mi spíš zimní, jednu těhu sukni a 3 těhu trička. Zatím jsem dělala všelijaký fígle se stávajícím normálním oblečením, různě zakrývala rozeplé zipy atd., nastavovala trička košilkama, ale už to přestává být pro Tádu pohodlné. Takže si příští týden po výplatě objednám těhu tepláky od Litexu a možná koupím ještě v krámu těhu 3/4 kalhoty a pár trik. Zas toho nechci nakupovat kvanta, když to využiju už jen pár měsíců. Doufám, že to bude stačit. Mám chvíle, kdy si říkám šetři prachy, to už vydržíš a pak zas okamžiky, kdy si říkám, chci být hezká těhule ne žádnej pytloidní tvor. Jak na houpačce 😀

lenkacar
7. dub 2009

holky díky za uklidnění ,páč na jiné diskuzi holkám nic nebylo..ani blbě ani ten podbřišek ..hezky opatrujte mimísky ..jájo koukala jsem na fotečky príma kočárek

achalteke
7. dub 2009

Dadu sem já s dredama nééé? 😀 😀 😉 zlatý časy...jo jména jsme změnili, páč Samů je fakt milion a ta Luka nás nějak přestala bavit

a co budu nosit v létě? No mám tu několik kraťasů v pase na gumu tak asi ty a koupim si nějaký těhu tříčtvrťáky a trída budu nosit mužikovo na ty tuniky já nějak moc nejsem, mám v tom ještě větší prsa než normále 😀

Leni já co si píšu nebo jsem si psala s holkama co byly na IVF tak si na to stěžovala fakt asi každá druhá 😉 dík za pochvalu vozidla 😀

dadunka
7. dub 2009

Ty woe, ty jsi bejvalá dredařka jo? Hustýýý! 😀
To jsem zvědavá, jestli vám tyhle jména vydrží.
Hmm, já si od mužíka nic nepůjčím, je to taková tyčka vytáhlá a já jsem malá a připrcatělá. 😀

Lenko, já teda IVF nezažila, ale před zjištěním obou těhu jsem měla vždy pocity jako na MS a to intenzivně a mám je doteď. Bude to dobrý, neboj! 😉

achalteke
7. dub 2009

no toť Dadu - dredy jsem měla fakt dlouho a teď si nechávám růst páčo hádej na co 😀 😉

se mi tam dneska to dítě nějak mele, 3 dny nic a dneska se to může zbláznit 😀 😀

dadunka
7. dub 2009

Nevím, že by na copánky nebo zase dredy? 😕

Táda měl aktivní noc, myslela jsem, že mi vystřelí z břicha, někdy tak kope, až to bolí, hlavně dole do močáku nebo co tam je. Nedalo se u toho spát.
Četla jsem, že do 25tt jsou děti hrozně aktivní v břiše.

achalteke
7. dub 2009

jasně že zas na dredy 😀 😀 😀
to je sranda s prckama, ale je to príma 😵 😵 jdu dlabat