Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
1. dub 2009

Míšo to je pak naděleníčko, co? 😀 A dvakrát... 😀
Ale hele lepší, než kdyby se vy.... nemohly a měly nějaký problémy... 😎

cipisek007
1. dub 2009

Tak to nebyl takovej masakr jak u Barči. Terka se pokadila už ráno, tak měla takovej velkej prd 🙂

kroupinda
1. dub 2009

to je jedno Indi já se taky chci vždycky na něco zeptat a pak na to stejně zapomenu 😉 ...já taky radši ted rohlíky bud bílý nebo celozrný než chleba 😎

indigo
1. dub 2009

Dadu - jo jo, Tadýs, a jako miminku jsme říkali Tadýsku. Nějak postupně ale zůstalo jen u toho Tádo. 😉 No z Tedyho by mě asi kleplo, jak na medvěda... 😖

kroupinda
1. dub 2009

To ti Dadu neporadím tak zase když mi tokamarádka půjčí jsem ráda stačí že jsme budeme kupovat ty monitory,ale zase pro lepší pocit a klid 😉 ...Teda Míšo to je něco opravdu je lepší se po.... než mít zácpu 😀

menny
1. dub 2009

To mi povídejte, já můžu jen jablka a hroznový víno ☹
O víkendu jsem v krámě slintala nad jahodama a grepem.
Tak jsem si nechala zajít chuť.
Dáduš spíš napsat seznam co jíst můžeš, možná by to bylo
kratší.

Kroupi, hlavně ať to tomu tvýmu všechno dobře dopadne!!!
To jsou starosti.

To počasí je hrozný, kde je to slibovaný sluníčko.
Hrozně se těšim až si vypraný prádlo dám pověsit ven. To je pak
tak krásně voňavý. Snad již zítra

kroupinda
1. dub 2009

tak občas dokáže jméno někdo tak zošklivit a zprznit to je hrůza ☹ ....

kroupinda
1. dub 2009

Ahoj Menny děkuji snad to zjistí no život bez starostí by snad ani nebyl život ☹ 😉 ...to jo venku se to krásně vždycky vyfouká a voní tím venkem to je paráda ale dneska je tam pod psa 😠

cipisek007
1. dub 2009

Holky což to rozhodně je lepší se takhle ehm znečistit, než aby se to ucpalo, ale tohle byl fakt masakr. Nehledě na to, že jak se Barča zblila, tak sice byla nahatá, ale já jsem byla oblečená, takže i maminka se musela převlíknout 😀

Jo a potřebuju radu. Když jsem šla do kuchyně, tak jsem zjistila, že mám na lodžii holuba.No a samozřejmě pověšený dětský prádlo a plínky. Jak se snažil vylítnout, tak několikrát narazil do těch plínek. Asi to mám znova vyprat, co? 😖

menny
1. dub 2009

Barčo, téda naděleníčko 😀
Já takhle koupala v sobotu 😀
Celej pindík od hovňousků a mladej pán si
do toho ztrčil obě ruce 😀 😀
Manžovi do smíchu moc nebylo. Tss chlapy jsou
citlivky 😀

Kroupi o tom mi povídej. Moc se mi líbilo jméno
Jonáš, ale švagrová ho totálně zprznila a mě znechutila

Dáduš mám obyč chůvičky od philipse, ale ještě jsem
je nepoužila, takže neporeferuju

cipisek007
1. dub 2009

Peťo, no to bylo teda. To jsem ještě nezažila 🙂 Holky mi do toho pravidelně strakají nohy, takže jim před rozbalením sundavám ponožky, ty peru furt dokola 😀

menny
1. dub 2009

Míšo já bych to radši vyprala.

cipisek007
1. dub 2009

Peťo, taky si říkám. Tak já to pak seberu a zítra dám prát, dneska už nic nedělám, jsem uchozená a ještě mě čeká koupání a možná i nějakej ten břichabol (kéž by ne!!!).

dadunka
1. dub 2009

Holky, tam mi OSSZ schválila vyrovnávací příspěvek v těhotenství a mateřství, takže mi dorovnají stávající nižší plat do toho co jsem měla před těhu. Jinak jsem první na Prachaticku a Strakonicku (kde to vyřizují), kdo o to požádal, tak prý svolali celé oddělení, aby viděli, jak se to dělá. Mám radoooooost. A penízky dorazí do 10 dnů na účet 😵 😵 😵 Jupíííííííííí

menny
1. dub 2009

Holubi roznášej spostu nemocí, tak bych to neriskovala.
Tak se to holt vypere znova, za to nic nedáš.

Se někdo má Dáduš 🙂 Víc korunek by bodlo

cipisek007
1. dub 2009

Peťo, já to radši zítra vyvařím. Stejně to chci už pár dní udělat. Plínky jsou pak bělejší a jak já dávám holkám 2x denně železo, tak to hnusně barví a nejde pořádně vyprat (občas mi drbnou do ruky ve který držím lžičku a nebo když jim utírám pusinu jak slintaji). Jen na 95°se to drobet vybělí.

lenkacar
1. dub 2009

kroupí koukala jsem na bříško krásný moc ,furt máš vidět žebírka tak je to dobrý ne?

cipisek007
1. dub 2009

Ty jo Kroupi, fakt že jo, tobě jsou ještě vidět žebra!! 😲

straspytelka
1. dub 2009

Ahojky, nestíhám cdočíst, snad večer, jdu za chvilku budit Simonku, spinká mi od půl 3 😅 😕 Jinak deska KO proběhla dobře, ani to nebolelo, vyndala mi ještě 2 stehy 😝 ty jo tak já jich měla kolem 10ti 😖 udělala citošku a mám přijít po první MS, no hned antiko nabízela, haha, to jo, když máme dítko po ivf icsi, to nehrozí že...no ale bacha si dávat budeme že jo 😉 Simonku i mě pochválila a bylo to fajné 😀 Se tak dmu když jdu s tím kočárkem holky, až se stydim 😀 😅

straspytelka
1. dub 2009

Jo a včera Simonka pokřtila Jirku tákovou dávkou hovínek, že měl zadělaný i pantofle 😀 ponožky taky peru furt 😀 a ona má z toho děsnou prdel, když jí rozbalim a sundám plínku a stačí vteřinka a počurá se mi 😀 přitom čekám třeba 3 minutžy jo...ale asi na to vyloženě čeká 😀

cipisek007
1. dub 2009

Strašpy, tak toznám dokonale. Přebalím a oni se počůraj popř. pokadí. Plínky lítaj jedna za druhou 😀

No máme za sebou další krušný večer. Terka se vztekala, Barča břichabol, když jsme jí ukolíbaly, tak se vzbudila a bylo po břichabolu, jen čučela do stropu a povídala si s lustrem. To dítě je blázen 😀
Teď už KONEČNĚ spí.

indigo
1. dub 2009

Hezký večer!
holky víte jak vypadá těhotenská demence v praxi?
Nedávno jsem obula prckovi zimní boty naopak, zjistila jsem to když jsem ho štelovala v autě do sedačky, už to musel vydržet do cílový stanice, jeli jsme na návštěvu.
A včera jsem se ve sprše "připravovala" na dnešní poradnu a když jsem lezla na kozu, tak jsem zjistila, že mám oholenou jen jednu nohu. vypadalo to teda dost srandovně... 😝 😀 😎

cipisek007
1. dub 2009

indi,ještěže tam byla Mifková, co? 😀 😀

indigo
1. dub 2009

Míšo ta si toho přes ty dioptrie snad ani nevšimla..... 😀

straspytelka
1. dub 2009

Indi, ty jsi znalec taky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
1. dub 2009

No vidíš, tak žádnej problém 🙂

Koník nějak stávkuje.
Zjistila jsem, že za holky nebudu platit. do 1 roku je vstup zdarma. Super.

Jdu chrnět, všem dobrou noc a zítra se těším do BB 😵
Asi to píšu blbě, ale už sotva koukám 🙂
papa

indigo
1. dub 2009

Míšo tak čau zejtra, budu se k tobě hlásit, autobus nepřehlídnu..... 😀 😎

straspytelka
1. dub 2009

Holky sháním tento kolotoč, ale novej, nevíte některá o nějakém? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15887210&tab=1
Jdu taky spát do 11 😀 pak kojíme 😅

indigo
1. dub 2009

Taky mizím, jdu si spravit nějak ty nohy 😀 aby mě zejtra Míša nepomluvila, že se ani neoholím na sraz... 😀 😎
Dobrou! 😎

indigo
1. dub 2009

http://pradelko.mimishop.cz/detail.php?zbozi=33...

Strašpy zapojila jsem sterjčka gůgla a tady máš úúúplně ten samej a ještě snad levnější! 😎