Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
8. dub 2009

mně ty dredíky moc neseděly, moc sem si s nimi nevědala rady, to s copanama jde milion věcí...jéé,to byly doby 🙂 a když omrzí, tak rozpleteš, dredy jsou hodně radikální, to už pak jen ostříhati...
kdy do toho pujdeš?? čekáš na delší vlas? 😉

Peťul, jojo viděli jsme prďolku, bylo to hezký, ale napřed zklamání, těsně před obličejem tlustá šnůra 😀
je to zvláštní, to je pravda, až divný, já to chtěla na památku a pak porovnat podobu, ale zas tak nějak šíleně jsem po tom netoužila...těším se strašně až na opravdové shledání 😵
Mám se dobře, děkuji za optání 😉 jen ty záda bolavý mám, ted dělám kuřecí stejk a šla jsem si sednout zase, fakt mě to bolí docela dost ☹ mám to asi pěkně povolený...chodim vyšpulený a snažim se chodit rovně,ale nejde mi to ...ach joo...s tim si ještě asi užiju...zitra budu raději jen v roli pozorovatele..
nezapomeň zítra na to foto 😉 doufám, že se nenechám taky zlanařit 😀 😀 je to moc hezká, uplně Jájo, chápu, jak to myslíš! takový blízký souznění, pouto s tím miminkem 😵

Indi, náhodou Dominika je fakt moc hezký!!! 😉 a víš, že to neříkám, jakože všechny jsou hezký 😀 mám jen jednu blízkou kámošku Domču a to jméno není nijak profláklý a přitom je pěkný, moderní...a k Tadeášovi se moc hodí, slyšim tam to D...to by mi sedělo k sobě hezky 🙂
já už mám Filípka stopro povolenýho, tak už nenervim, ale chlap si někdy rejpne, ale už jen ze srandy 😉

inna12
8. dub 2009

Kroupi, sakryš už neúčtuj 😀 už takhle pereš jo? je hezky, tak to venku pěkně schne, to je fajn...
to víš, jsou dvě, málo místečka...tak snad KO bude v pořádku😉
kila neřeš, ty hubeňourku, myslím, že je to akorát na dvojčátka 😉

inna12
8. dub 2009

ježiši chudák ten losík!!!!!!!! ve zprávách.... normálně brečim...to je mi tak líto ho 😢 😢
jdu to dovařit...

inna12
8. dub 2009

Jájo, neznáš jednu Dominiku M.??? jen tak náhodou.... 😀

kroupinda
8. dub 2009

no Inníku musím to mít už všechno připravený když jsem byla v pátek na kontrole tak mi řekla doktorka že mi jde děloha dolů a už mám náký 2 hodnoty zvýšený a už musím jezdit na kontolu každý týden a když se to bude zhoršovat tak už půjdu ležet do nemocncie víš??,tak se modlim aby tam aspon holčičky vydržely do 30 týdne 😉

inna12
8. dub 2009

Kroupi, je mi to jasný 😉 taky už bych připravovala...neboj určitě vydrží!
Opatruj se a prd na všechno ostatní, pěkně hajej...ale ono to furt nejde vid 😒

kroupinda
8. dub 2009

No právě Inníku jako ležet to u mě nehrozí 😀 ....tak zítra doúčtuju jednoho,do čtvrtka vyžehlím a ještě musím doúčtovat druhýho 🙂 ,ale tak snažím se šetřit 😉 ,ale když budu muset tak radši půjdu ležet do nemocnice,doktorka mi řekla že u dvojčat se to hodně hlídá a nechtějí nic zanedbat,no uvidíme,tak já se jdu umýt a ležet všem přeju hezký večer 😉 🙂

cipisek007
8. dub 2009

Ahojky holky!

Peťul, Dádovi řezali krk a nebo to dělali nějakou sondou? Pořád nad tím přemýšlím. Je to váš velkej hrdina 🙂

Pedí, úklid v těchhle teplech fakt odmítám řešit 🙂 Holky jsou venku spokojený a dobře se jim tam spí, tak proč je týrat doma, kde jim je vedro.

No a k jejich dlabání - pořád dostávají jen mrkev+brambor, v pondělí bych přidala další zeleninku, al eještě nevím jakou 🙂 Dneska Barča v poledne snědla 3/4 hrníčku a ještě asi 40ml mlíka, až jsem jí ho musela odtrhnout od pusy, protože by se přežrala. Terezka snědla zbytek po Barče a pak dostala kupovanou skleničku, chutnala. A ta už mlíko nechtěla. OBě vytuhly 🙂
No a v noci už krásně spí. Kolem 6-7 je nakrmíme a oni spí cca do 3:30-4:30, takže krása, ozývají se jen, když jim vypadne dudlík a vzpomenou si na něj 🙂

A zítra jdeme po obědě Vojtit, tak držte palce, ať je všecko OK 🙂

Jinak jsem pěkně nastydlá, tak snad to ode mě nechytnou holky.

straspytelka
8. dub 2009

holkyyyyyyy mě nechce Síma pít z prsou ☹ ☹ úplně se odvrací, jak v leže, tak v sedě...musela jsem odstříkat do flašky ☹ ☹ ☹ ☹ musím si koupit pořádnu odsávačku, asi tu elektrickou, aby to bylo rychlé, no a navíc ona neumí pít z lahve, tak jsem jí to dávala jako z hrnečku pít 😖 slupla to a spinká, jenže toho bylo asi 40 jen, více jsem nevyždímala, bolí to ručně jako prase ☹ ☹ pomoooooooooooooocccccccc

straspytelka
8. dub 2009

navíc mám migrenu jako kráva 😖 ☹

cipisek007
8. dub 2009

Leni, tak takovej kočárek jsem neviděla a abych pravdu řekla ani nevím, jestli se vyrábí. Nenapadlo mě, se na to zeptat 🙂 Myslím, ale že kdyby něco, tak v Bejbycentru poradí 🙂

strayšpy, to chce odsávačku, jinak bys mohla dostat zánět. Třeba Simča nemůže nic vycucnout, protože máš hodně nalitý prsa a ona nemůže pořádně stisknout bradavku. Trochu odstříkej a pak až jí nabídni. Na hlavu si můžeš vzít Brufen 400, pediatrička mi ho povolila, když jsem kojila, taky trpím migrénama.😉

straspytelka
8. dub 2009

jo já to udělala odstříkala jsem, ale spíš mi příde, že se vsteká právě, když už třeba trochu upije a je to měkký a je líná sát dál, ale je to vždycky takovej boj po jejím koupání...a taky špinim 4 dny tak jestli se mi změnilo chuťově mlíko nebo co... 😒 jo super díky za radu s tím brufenem, dám si ho a ráda, jsem úplně v háji...dělala jsem si i vanu a masírovala si krk, ale prd 😠 zítra dojdu do lékárny a koupím asi tu pákovou, ty el. jsou drahý jako prase 😒 ☹
Cipísku děkuju, jsi zlato 😵

cipisek007
8. dub 2009

strašpy, já jsem takhle špinila a leeeehounce krvácela 3 týdny, jestli to má vliv na mlíko nevím, ale holky dlabaly furt stejně 🙂
Neber si ale nic takovýho jako Nurofen apod. Buď klasickej Ibuprofen a nebo originál Brufen 400. Dej si na hlavu obklad a chvilku si lehni 😉
Nemáš zač, když můžu ráda poradím 🙂

Jdu věšet prádlo a pak spát, dobrou noc všem a zítra v půl druhý držte palce! 🙂

inna12
8. dub 2009

jéje, Straspy, to je mi líto, že máš takové trápení 😒 snad to nějak vyřešíte...těžko říct, co se malinký nelíbí...
švagrová zrovna minulý týden řešila bolesti hlavy, pak měla i teplotu, tak jsme našly rady od Kopeckýho na porodnici, že napřed vzít radši Paralen, dkyž nepomůže tak ten Ibuprofen, ten se narozdíl od těhu už u kojení může..ale lepší asi je ten paralen nejdřív, teda pokud ti zabere...ale je to jedno 😉 snad tě to brzy přejde..

my jdeme dolu na zahrádku, dám si malý pivko...po dlouhý době mám na něj takovou chut...to jsem teda dlouho dneska ležet nevydržela..asi 15 minut 😖

DOBROU všem

indigo
8. dub 2009

Strašpy možná toho mlíka máš i málo, tou odsávačkou tomu určitě pomůžeš, takže vzhůru pro ní. Snad zas bude líp.

Holky dík za "odsouhlasení" Dominiky, u mě je to zatím favorit, u chlapa ani náhodou, uvidím, ještě pořeším ten svátek, já se jako malá vždycky těšila na další "oslavu", mám svátek a narozky skoro po půl roce... 😎

menny
8. dub 2009

Inuš trable se zádama jo, já měla v těhu jednu krizi se zádama, ale bylo
to jen pár dní. Tak tě kočko lituju, to musí bejt mazec.
Jo pivečko, bych si taky dala.

Míšo dělali mu to endoskopem, tedy takovou sondou. Na řezání doufám nedojde

Kroupi už neúčtuj a odpočívej 😉 šetři se
Holky si dělaj v pupíku diskošku jo 🙂

Strašpy já to mám s Matouškem podobně a jsem přesvědčená,
že mám málo mlíka. Vždycky jsem je měla hodně nalitý a teď ne.
Piju kójo čaj a při krmení mu dávám pít s obou prsou abych podpořila
tvorbu mlíka. A občas odsaju.
Držim palce, aby ti mlíčko vydrželo. Hlavně nepovolit 😉

Indi s těma svátkama to chápu. I když Dominika je moc pěkný jméno, třeba ještě
vyberete. Mě o sobně příde, že z holčičích je výběr velkej, u kluků žádná sláva

peda
9. dub 2009

Ahoj holky 🙂
přeju vám všem krásný den,je tam zase krásně 😵 😵

Mě se zase něco povedlo 😠 včera jsem byla s malýn na návštěvě u kamarádky,vrátili jsme se v půl 9,bydlíme úplně v centru ČB,já zaparkovala auto u soudu,jinde nebylo místo a ráno jsem vezla přítele do práce.kuli parkování si nechává svoje auto v práci a přijdem k autu a já trubka přez noc úplně stáhnutý okýnko 😠 😕 .Naštěstí ho nikdo nevybral.až se divím,v autě rádio,přítelovo brusle,autosedačka,sluneční brejle...

peda
9. dub 2009

Petruš,ta sádra se dá vypít,chutná to třeba jako smekta,jestli jí dáváš malýmu.Jsem se musela zeptat Máji,co to je Vali,to já neznám,tak mě do toho zasvětil 😀

U zubaře včera supr,já i Mája jsme bez kazu,ale už je objednanej na to střihnutí uzdičky,chudák malej,doktorka mu to tam vysvětlovala a on při tom byl bílej jak stěna.Nic mu říkat neměla.Ale už je velkej,musí to zvládnout.Naštěstí našla místo koncem května,to bych měla bát ještě v celku,že by jsme to zmákli před porodem.

peda
9. dub 2009

Jsem zvědavá na fotečky ze šátkování,holky,ještě mě na to taky navnadíte 😀 😀

Inníku,tak už jsi rodila? 😀 tak to máš dobrý 😀 😀 morčátka jsou moc hezký,malej s nima pořád otravuje,má je teď na jaře slíbený,ale budou muset bydlet na terase v krabici,doma bych je nechtěla.Ale mě se do dalčího zvířete vůbec nechce,je mi jasný,že ta péče bude jen na mě.
Tak už máte za sebou i ultrazvuk,malinkej je krásnej a jde náhodou hezky vidět 😵 😵 celá maminka 😵 😉

Indi,mi máme fenku Dominiku 😵 😉 a líbí je mi to i pro kluka.Kamarádka má taky Dominku,je to sice delší jméno,ale je moc hezký.

Korupi,ty jsi teda pracant s tím účtováním,fakt se šetři,holka.Ty,jo,tak už budete mít kočárek,to ti v dobrém závidím,já už se na něj taky těším,ale budu ráda,když dorazí do porodu.Já si musím už taky koupit dětskej drášek a všechno vyprat,já to prala zatím v normálním a nežehlila to,ale už je na čase to přeprat.
Holky,dáváte místo aviváže ocet,nebo lovelu aviváž,nebo nic????

peda
9. dub 2009

Strašpitlíku,to je teda trápení,je to hrozná bezmoc,člověk neví,co má dělat,viď?snad se pořádně rozkojíte a bude to v pořádku,hlavně to nezvládej.Držím vám palečky holky 😵 😉 .Já přestala kojit po 14 dnech,taky jsem měla málo mlíka a přešli jsme na nutrilon a pak jsem přemýšlela o tom,že jsem možná mohla ještě vydržet a třeba by to taky šlo.Ale bylo to na radu doktorky,no.

peda
9. dub 2009

Dneska mají děti prázdniny,máme s Marečkem hodně plánů,přijede kamarádka s dětma,půjdem na velikonoční trh na náměstí,na oběd,pro další jarní kytičky na výzdobu,koupit barvy na vajíčka a vykrajovátka na perníčky,máme jen vánoční motivy.....máme do večera co dělat.

Tak se mějte krásně těhulky i maminky a užívejte si dnešní krásný den 😵 😵 papa

peda
9. dub 2009

JO a holky nebrala jste některá 4 týdny před porodem APO lactobacillius?je to prý bezva prevence proti exemům,potížema s trávením....u miminek.

inna12
9. dub 2009

Pedí, ahoj! 😉 ti dam celá maminka 😀 😀 si mě tolikrát viděla haha 😀
to s tim okýnkem už se nám stalo dokonce dvakrát, nechává ho vždycky otevřený malej brácha, já to nezkontroluju a taky se divim, že nikdy nic... 😖 ale neni to dlouho, co tam chlap nechal po fotbalu batoh a vysklili to hned 😝
Malej,ale určitě mu to nějak šikovně umrtví, že neúcítí určitě nic 😉 slib mu nějakou odměnu....ale i já bych se bála, je to nepříjemný, zrovna takový místečko... ale to zvládnete! 😉

Dominika pro holku se mi líbí moc moc, ale pro kluka už vubec, je to zajímavý, ale to mi přijde jak pro teplýho drobítek 😅 (ale nic pro ti nim nemám! ba naopak! 😀) možná to je tim, že jsem jednoho znala už od školky a to byl šílenej tydýt...je blbý, jak ti známý lidi tohle ovlivňujou 😠
a mě pokud by se jméno fakt líbilo, tak bych svátek a narozky vubec neřešila! My teda doma svátek nějak extra neslavíme, vždycky jsem dostala čokošku nebo kytičku a šmitec...mně by to osobně nevadilo, klidně bych to měla v jeden den 😀 😀 to má kámoška, je Kateřina, ta má svátek myslím 25.11 a i má narozky a vždycky z toho měla prču...

my jedeme za bráchou na losíka dnes, něco ugrilujem na zahradě, tak se těším na miminko 😵

hezký den všem mimoušům a mamoušům 🙂

inna12
9. dub 2009

Pedí, já jen vim, že švagrový něco takovýho brala snad dva týdny před, asi to byly ty laktobacily, pak jí bral brácha na sál ten iontovej nápoj Isotonic, to jí moc pomohlo, v závěru už nemohla a pak brala arniku a je pravda, že hráz se jí hojila pěkně.... to jen tip....

jo Jájo, včera jsem zapomněla ti odpovědět, ten 3D dělaj u čutků od 25 tt.... 😉

tak já jdu pa

peda
9. dub 2009

Inníku,ahojky
s tebou se potkat je umění 😀 😀
Malýmu to umrtví nejdřív gelem a pak injekcí.On už je v puse šitej 3x,tak so myslím,že to zvládne.To si piš,že si vybere pořádnou odměnu 😅
Mi Inníku svátky slavíme,jako dítě jsem taky dostávala drobnost,ale malýmu dopřáváme,teď v dubnu má svátek a už se moc těší,co dostane.
Tak dneska bude grilovačka,jo?to bude žůžo,když je tak hezky.Mi pojedem na chalupu až v sobotu,ale možná tam odvezu zítra našim malýho,uvidím.
Inníku,tvé tipy už mám napsaný v sešítku 😉 😵

helik3
autor
9. dub 2009

Ahojky kočky,

jdu Vás zase pozdravit jen tak na skok. Je Vás tu tolik a tolik toho napovídáte, že to prostě nemám vůbec šanci dočíst 🙂

Doufám a věřím, že jste všechny ok a že se Vám daří!

My jsme pořád dva v jednom🙂 a asi ještě chvilku i budeme, je nám dobře, je krásně, dobíjíme energii.

Dnes má manžel svátek, jsem si naivně myslela, že zabiju dvě mouchy jednou ranou, ale nevypadá to na to - i když je tedy i úplněk, ale jsem naprosto fit, takže jsem musela zvolit variantu II a peču dort .-)))

Mějte se krásně, určitě dám vědět, ale já osobně to vidím nejdřív na toho velikončního zajíčka🙂))

menny
9. dub 2009

Jé Helča 🙂
Teda už budeš každym dnem mamina 😵
Třeba to ještě dnes stihneš 😀
Já jsem tak zvědavá a napnutá co pak to bude. 🙂

Pedí no smectu Dáda nesnáší, tak jsem na to zvědavá, snad to polkne.
Mája prdelka už půjde na tu uzdičku jo. Tak hlavně aby ho to co nejmíň bolelo.
Kdy že jdete?
Hele já peru jen v Lovele, bez ničeho

Inuš fakt, s tebou se potkat je umění.
Tak už máš mojčátka. 🙂
Ani jsem nevěděla, že Čutkovic dělaj 3D a to jsem tam byla pečená vařená.

Co vaříte? Já dělám jen kuře v pytlíku. Prdim na nějaký vyvařování. Davídkovi stejně musim
udělat něco kašovitýho, maso nesmí a ani nechce. Snad se z něj kuli tý nehodě nestane vegetarián.
Holky poraďte, nevim co mám tomu Davídkovi vařit. Nemůžo ho furt cpát krupicovou kaší. Udělala
jsem mu vývar z kuřete a nastrouhala do toho zeleninku a toho už má taky pokrk, se mu nedivim.
Nemáte nějaký nápad, co tedy uklohnit?

inna12
9. dub 2009

Peťul 😉 já čekám na chlapa a už jsem nasratá, on má tak všechno na háku...jedeme do TA,ale musíme mým autem, nemá klimošku a já chtěla jet dopoledne, aby nebylo takový horko a néé on se musí někde seknout 😀 😀 jo máme mojčátka, spíš mojčátkovou farmičku 🙄 ale jsou zlatoučký, momentálně jich mám doma 5 kusů 🤐 😅 ale dneska jde jedno pryč 😢 ty maličký až za měsíc a už ted je mám tak ráda, zase mi to bude trhat srdce...chlap se s nima včera mazlil celej večer...oni nejsou náročný, ráno jim dám vodu, seno, odpo náky pochoutky, ted už nosíme i travičku a je to..povídaj si mezi sebou, když přijdeš domů, tak začnou pípat "halo, ja jsem tady, dej mi něco" jeden normalně chodí po bytě volně a honí se psem 😀

čutka to asi nedělá dlouho, já tam zavolala jen to zkusit, jestli jo..a teprve na tom zaučuje sestry, já měla takovou dobrou, furt se tlemila těm jeho řečem..on mi něco kreslil na břicho, když se ptal co studuju, tak sem mu řekla, co a on mi to kreslil na břicho...já fakt měla dost 😀 😝

já dneska nevařím nic, hodíme pstroužky odpo na gril, ted si dám po cestě do ta na mekáči flurryho, mám na něj děsnou chut 😅
kuře v sáčku děláš to z reklamy??? já ho udělala a nám to moc nešutilo, sáček se nahoře pálil a bylo to na mě takový prostě dost aromatický 😖 ale dalo se to a je to hned... 😉
ale ona to žádná novinka není, moje mamka už to v tom sáčku dělala snad před deseti lety, jsou to přímo na to sáčky, ještě je tady mám snad z roku 1990 😖 😀

co mu Petruš udělat rýžovou kaši??? to dětem chutná, udělej mu to třeba na sladko, je to moc dobrý 😉

jdu zavolat a vyurgovat (seřvat) chlapa 🤐

inna12
9. dub 2009

tak už se konečně řítí, tak se jdu obléct 🙄

zdravím Helču, jé 40 tt 😵 závidím... velikonoční miminko..to je hezký

tak papa

lenkacar
9. dub 2009

ahoj holky dík za palečky no jo musim vydržet já vim ,dneska je 4den teprve ,aspon se to dobře počítá od neděle..jájo tak na ten kočár se zkus zeptat zajímalo by mě to ..já ho taky nikde nenašla ..a jak se cítím ? nevim...je brzy ..a testit nejdřív příští středu ..fakt nejdřív ..všechny zdravím!