Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
25. bře 2009

Asi to nebude tak jednoduchý...noci máme doooost krušný...no,noci, už tak od půl osmé osmé, takže teror již nastal...jdu vystřídat P. ☹ jsme z toho dost neštasný, my se nevyspíme, ona taky a sousedi taky...ty, jo, kolik jich ještě bude...a není nějak pomoci ☹
Tož vás zdravím, a kdybyne dens,zítra určitě...přes den je hodná.

indigo
25. bře 2009

Evi to je mi líto, že má Elenka takový trápení v noci, nezbývá než vydržet a doufat ve zlepšení. 😉

cipisek007
25. bře 2009

Jééé Evička tu byla! A já jí o pár minut propásla.
Evi, držte se 🙂 Co cvičíte s Elenkou? taky Vojtovku? Je všechno v pořádku? Jak je ti? 🙂

Indi, tak v kolik jsi tam byla? 🙂 Já tam byla cca ve čtvrt na dvě.
Mám rektální rourku, ale asi nefunguje. Nevím jak dlouho jí mám nechat zastrčenou, jestli mají prdět po vyndání, nebo až časem. Ach jo, jsem nešťastná, Bára zase doteď brečela. ☹

cipisek007
25. bře 2009

Když jsem jí kupovala, tak jsem se pěkně do toho zamotala 😀

Říkám - chtěla bych Rektár, rektár, rektárlní rourku 😀 Pani se smála a povídá, to je rébus, co? 😀

indigo
25. bře 2009

Ahoj Míšo, já dorazila do DM pár minut po druhý a moc dlouho jsem se na šumavě nezdržela...

Jinak ta rourka by měla fungovat hned, zastrčíš, trošku "prokvedláš", popř. párkrát zasuneš tam a ven a mělo by to jít hned, u nás fungovala, někdy to šlo i s matrošem... 😠 😎

indigo
25. bře 2009

Míšo - 😀 😀 😀 já na tom byla podobně, ve finále jsem tuším řekla něco jako "tu rourku do zadečku..." 😀

cipisek007
25. bře 2009

indi, aha, tak to já jí jen zastrčila a nic, já se bála cokoli dělat. No tak to vyzkouším zítra, dneska už jim tam nic strkat nebudu, konečně spí.
Já jsem taky byla jen v DM asi 15 min (prodavačky vždycky okukujou kočár a ptají se na holky) apak jsem šla do tý lékárny na Šumavě a pak do tý mojí lékárny Zahradní objednat Sudocrem a pak k našim.

petreva
25. bře 2009

Mám asi 3min než začne děsně vžískat...asi jsou to plyny, ale jen v noci? Přes den kojíme stejně a usne co by dup...uf...
Indi, tak v to já jen doufám, že se to zlepší...
Míšo, Vojtovka to asi není, nejsou to bodíky, ale rehabilitace...jsme v pořádku, "jen" máme vytočené chodidla trochu ven, takže je "rovnáme". Ale prý nic hrozného, mívají to děti, co mají málo místa v bříšku, prý...taky máme široký balení, to je teda vopruz, ale asi koupím ty speciál kalhotky, ne přímo ortopedický, ale ty širší než normál, protože ty plíne mezi nohama děsně zvětšujou zadek a je nám pár věcí přes něj malých...jde přeci jen o to, aby měla nožky víc od sebe, ne? Nemusí tam mít ten pakl?
Tak zase pádim...

peda
25. bře 2009

Jé Evíík s Elenkou 😵 😵
Evičko,tak hlavně,že jste v pořádku doma.Je mi mic líto,že máte takový noci,ale určitě se to brzy srovná.Je to náročný,znám to 😉 Manžílek o tobě tady tak krásně psal,bylo to hrozně dojemný,alespoň pro mě 😵 😵 .Tak už je z tebe maminka.Před pár dny si řešila zácpu...a teď už máš malinkou u sebe 😵 😵
Moc se těším na fotečky 😵 😵
Opatrujte se rodinko a hodně síly do prvních společných dnů 😵 😵 😉

petreva
25. bře 2009

Jedna foto honem rychle...

peda
25. bře 2009

EVi,to je šmudlinka krásnáá 😵 😵 já už chci takyy 😵 😵

dadunka
25. bře 2009

Ahoj Eviiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!

ještě jednou moc veliká gratulace!!! Jste holky statečný! Moc blahopřeju šťastné rodince 😵 😵 😵 😵

petreva
25. bře 2009

Pedí, děkuju,já vás musím dočíst. Tak jsem se na vás těšila...moc...a vzpomínala...

peda
25. bře 2009

Evi,na čtení je času dost,teď utíkej za Elenkou,ta tě potřebuje daleko víc,ale nám si chyběla hodně moooc 😉 😵

menny
26. bře 2009

Dobré ranko
Elenka je krááásnááá !!!
To je uzlíček
Evi a nemá Elenka otočenej den a noc? Tohle jsem měla
s Davídkem. Za pár dní se nám to srovnalo, ale byla to fuška!
Taky máte starost s nožkama ☹ My dovnitř, vy ven.
To se ale srovná 😉
Proč to širší balení?
Evi, co kočík?
Jsem ráda, že jste obě v pořádku a zpět mezi náma 😵 😵

Musim jít vypravit toho lenocha do školky, papa

mladamamka
26. bře 2009

Ahoj Evčo moc Tě zdravím Tebe i malou. neboj přejde to. Musíš vydržet. Třeba jsou to ty prdíky. Malej taky na to dost trpěl.a co jakej byl porod a tak. Vydíš to jak to šlo rychle.

mladamamka
26. bře 2009

malá je moc krásná.

straspytelka
26. bře 2009

😀 Eviiiiiiiii. Teda Elenka je krásná, srdíčko naše 😵 😵 😵 Tak jste vyfásli široký balení jo, jé, to je fakt jak píšeš vopruz 😖 s těma nožkama, to mám podobně jako Menník, ale už se to srovnalo po 14dnech cvíča 😀 JJ jak se ptá Menny, co kočárek? Stihli to? Jinak my teď jsme doma sami, manža v práci a Síma jedla před hodinou a už je zase vzhůru 😕 😕 😀
Holky na prdíky používám kapičky jménem BIOGAIA 😵 ale jen fakt málo, stačí 5 kapek denně 😵 my teda problem nemáme 😀 tak doufám, že to tak zůstane 😉
Holky, já mám pořád ty stehyyyyyyy ☹ jak probíhá vůbec KO po 6tinedělí? 😖 Je to s nebo bez toho kovovího ptáka-zrcadel? 😖 😀
Jo a neplkejte tolik jo, kdo to má dočítat 😀 😀 😀 ne sranda že jo 😅 😉 😀
PS máme nové fotky 😵

petreva
26. bře 2009

Ahoj holky moje 😵 ještě že mám vás a P...já jsem tak ráda...Elenka má asi fakt otočený režim a nezbývá než doufat, že to brzy pochopí...moc nevím, jak ji v tom pomoct..f noci je fakt úplně vzhůru, oči dokořád a žádná známka toho, že by chtěla spát. Navíc dost brečí, nevím,jestli teda nemůže zabrat, je málo nabaštěná nebo ji bolí bříško.Dneska budu volat Dr. musíme tam nějak na tu první kotrnolu tak se ho budu ptát asi na 1000 otázek. Za chvíli zase kojení a cvičení , ale přes den Elča spinká tak je to lepší.
Hlky, mě dost bolí tak hráz, takový velký tahy...sedět vůbec nemůžu i kruh mi nějak dělá potíž nebo to neumim či což. A to se mi zrovna v sedě kojí nejlíp. Asi je to ale normál ne? Jéžiš, já nějak nic nevim 😨

petreva
26. bře 2009

Kočárek by měl být dnes nebo zítra, zkrátka je přivezenej až přímo pro madam 😀 ne aby ho mamka s taˇtkou kdovi jak dlouho očumovali 😀
Holky a kojíte jak dlouho, jako jak dlouho saje mimčo?

mon73
26. bře 2009

Ahojky 🙂
Evi, veliká gratulace 🙂 🙂 🙂 Elinka je šmudlinka. 😉 To horší sezení je normál. Já sem doma asi pátej den brečela u oběda, jak to bolelo. Kojim 7 min z každýho prsu. Vim, že se to má střídat, ale mně to vyhovuje takhle. A fakt je lepší mít u toho hodinky, protože ten čas nejde odhadnout. Má se kojit 10 - 20 min, podle toho jak rychle mimčo pije, jestli se u tohoneulejvá 😉 Vim, že mi tři hoďky vydrží, někdy i dýl, tak má dost.

lenkacar
26. bře 2009

ahoj Evinko!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jsem ráda ,že jste doma ,v porodce to musí být hrozný ,když malinká brečí ,doma ti aspon pomůže manža..tak se hlavně vyspi když malá usne ,jinak za chvíli odpadneš..určo se to zlepší..

lenkacar
26. bře 2009

jinak na fotečce je to veliká krasavice!

mon73
26. bře 2009

Leni, dobrá úroda. To na tom budeš jako já. Já měla OPU 1.4. a 4.4. šup tam s nima. A dopadlo to dobře. Už sem to tu psalal loni ( tý jo, ten čas letí) je jaro, rodí se mláďátka, ... 😉

lenkacar
26. bře 2009

hlavně Evi se to zlepší až bude víc hýbat nožkama a ty střeva budou líp pracovat..pak tohle bude jen zlý sen ..a zbydou jen ty nádherné vzpomínky.. 😉

lenkacar
26. bře 2009

mon a kolik sis dala dát do pupíku? já furt nevim..

lenkacar
26. bře 2009

jsem ráda že je to na jaře ,nesnášim tmu a zimu..

lenkacar
26. bře 2009

jak je velká pravděpodobnost ,že to budou dvojky..achjo..určo by mě hnali na redukci a toho se bojim..

mon73
26. bře 2009

Leni, já neměla na výběr. Měla sem jen dvě, tak tam putovali oba a jedno se chytlo a je z něj Tobís 😀

lenkacar
26. bře 2009

špička řikal 1je málo a 3jsou moc..ale u vás by byla nutná redukce na 1,kvůli děloze ..