Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
24. říj 2009

Já jsem asi pro procházku kolem řeky do bejby centra, já to fakt asi koupím. Teď mi tu Táda vykládá, že je unavenej, ale lehnout si nepůjde. 😠 No jo, je zvyklej spát cca 12 hodin, dneska dal 9,5. To bude odpoledne slušně protivnej. Noožím ho na stupátko a bude! 😀

indigo
24. říj 2009

Šermík se bude učit novou polohu... 😀 Jakou mu Inuš vybereš? Klasika v sedě? Ať mu to jde, bobánkovi majinkatýmu...

peda
24. říj 2009

ahojky 😉
tak mi spaní docela dobrý,spala do 6.30,ale koukám,že vy jste se teda moc nevyspaly...

Indi,to jsi teda měla sny 😉 😉 já bych teda do stupátka šla,alespoň budete moct jít na delší procházku,to určitě využiješ.Jsem zvědavá,jak se rozhodneš.

Inní,tak musíte odsávat i v noci?to je hrůza,to je mi vás obou líto,při kojení by usnul a pak na něj vyrukuješ s vysavačem,nebo mu to neva?Elli už se brání.Já kojila raději v sedě,vlastně kojím jen v sedě.V leže jen v noci a stejně jsem si pak raději sedla.Ale to už je tak dávno 😀 😀 😝

cipisek007
24. říj 2009

Tý jo holky, já su magor!!! Já jsem dneska zapomněla, že má táta oslavu narozek 😅 Ono se to teda moc neslaví, ale budeme mu přát a bude malý pohoštění. Kurňa 😠 😠
Tak příště, užijte si to.

Já razím k našim, mějte krásný víkend!!

peda
24. říj 2009

Evi,tak asi chválit nebudeme,pochválíme a pak se nám teda Elča hezky odvděčí 😀 😀 😨 Korbička zatím dobrá,ale vidím to tak do prosince,uvidím.Mám tam zatím fusak po Májovi,takovej flisovej s kožíškem,ten tam nandám,ale ty co se dělaj teď,bych tam nedostala,ten pořídím až do sporťáku.Já ten starej fusak zapoměla,že jsem si ho nechala.Mája je narozenej v září,tak se mi na zimu krásně vešel a další zimu už seděv k kočáře nechtěl,to byl očistec ho tam narvat a tam vydržel nezbytně nutnou dobu a ven,když mu bylo 18 měsíců,tak jsem kočár prodala a bylo,koupila jsem golfky a v těch seděl jen na dlouhých výletech,jako zoo a tak.Byl hroznej paličák a jak byl afektivní a dělat mu něco proti jeho vůli 😖 doufám,že Elli bude jiná.
Elenka se ti tam vejde?ale vy máte tu korbu větší,ale zase Elenka je starší...

peda
24. říj 2009

Míšo,tak hezkou oslavu 😉

Pavel je zase v práci a prý přijde až někdy po 4 hodině 😠 tak třeba vás někde potkám 😀 😀 s kočárkem

peda
24. říj 2009

Mi jdem počítat 😎

indigo
24. říj 2009

Tak my odpo můžem, jak Inuš a zbytek? Ale rozhodla jsem se pro to stupadlo, takže opravdu navrhuju procházku do BC... 😀

indigo
24. říj 2009

A jestli sem nikdo nenapíše, že jde s náma, tak jdem sami!!! 😠
Máme volné celé odpo, tak čas je nám jedno. 😉

inna12
24. říj 2009

Pedí, přesně tak, on se napije, ale už i pláče a odvrací se a z nosu mu teče mlíko, pak ho zvednu, krkne, chce spinkat a ja zase s odsavačkou, taky už bojuje, i někdy tak bolestně píská ☹

Indi, jo v sedě, zkoušela jsem toho fotbalistu, to absolutně odmítá a v tom sedě si musí zvyknout, zatim ho všechno okolo ruší, ale prsa se nelepšej, tak musíme na tom pracovat 😝

ja s tebou pujdu do BC ráda, jen sem zvedavá, jestli šerm vydrží...ale snad jo..tak dáme sraz u Pouzara, což? nebo kudy ty pujdeš? a v kolik?

inna12
24. říj 2009

a dneska maj i odpo otevříno?? jdu na to koknout, to se mi nezdá 😒

inna12
24. říj 2009

hmm, tak maj do 12 jenom 😠 tak teda nevim 😀

inna12
24. říj 2009

Indi ,tak napiš kdyžtak kde, jdu vařit specialitu ala Pedík 😀 už mam i správný lečo 😠 s žampiňónem 😀

peda
24. říj 2009

Inní,chudinka šermík ☹ snad se ta tvoje velkomlíkárna umoudří a bude sunout jen tolik mlíčka,kolik je třeba,tohle musí být děsný 😢
To jsem zvědavá,jak vám bude chutnat,nám moc 😝
Já jdu rozmrazit knedlíky plněný uzeným a zelí,to se dneska nadřu 😀 😀 😀
Mája už zase počítá....ale počítá 4 x denně 60 příkladů a ráno neudělal žádnou chybu,tak snad to do tý palice dostal...

BC je odpo zavřený,taky jsem se divila,měli by mít otevřeno i o víkendu do večera,ale asi to nemaj zapotřebí

indigo
24. říj 2009

No jo, tak BC nebude, to mě celkem mrzí, když už jsem se rozhodla... 😠 😀
No tak aspoň chvilku cournout... 😉 Půjde i Terka? Slíbila mi mastičku... 😀
Pouzar je docela daleko, leda bysme tam došli a šli zase zpátky a vy s náma 😀
Taky bych potřebovala novej baťoh na záda, ty maj hezký v globusu, ale tam by zase zeťák nevydržel, to je bordel... 😀

indigo
24. říj 2009

Hm, tak ty stupadla jsou většinou do 18ti kilo, to už Táda má 😖 , zas bych nerada, když už do toho investuju, aby se to za měsíc rozpadlo, protože je těžkej... 😝 Tak a jsem s rozhodováním tam kde jsem byla... 😀

Inuš tak co? Kde ty na tý vltavě bydlíš? My se tam nějak dopravíme 15tkou. Docela bych dala ten globus, ale jestli se tam dětem nelíbí, tak ne. 😉

indigo
24. říj 2009

Tak ne, i do 20ti i do 30ti kilo, to je mazec, to už je dítě tak v pátý třídě, ne? 😀

peda
24. říj 2009

Indy,te třetí třídě 😀 😀
tak supr,alespoň vám to vydrží 😉

inna12
24. říj 2009

Indi, klidně! on tam vydrží celkem dlouho! jen u kas začne 😀 ale to se zvládne! budete vystupovat na konečný ne? tak napiš v kolik tak nějak, jo?
maj tam akci na hračky fisher price, tak šermovi něco koupím k vánocům 😀

Pedí, tak už to je v troubici! sem na to zvědavá, tak podobně s tou anglickou a sýrem zapíkám ty obrácený řízky, ale s tim je daleko větší sraní..tohle bylo raz dva..jen nakydat na sebe..mam dvě vrstvy masíka, koupila sem jak krkovici tak kotlety a Pavel už krouží 😀

indigo
24. říj 2009

A my už jsme po obědě... 😎

Inuš jo, dojedem na konečnou, co v půl 3? Plus minus pár minut, podle zpoždění... Nemáte to tam moc daleko?

Ped tak budem jezdit u kočáru do třetí třídy... 😀 😎 Tak já ho koupim. 😎 Pak ho zas střelim, třeba až bude mít dvouletej Šermen segru, tak se mu to bue hodit... 😀

mattty000
24. říj 2009

Indi, já nemůžu přes víkend, máme babi v nemocnici a manžel může hlídat jen o víkendu, musí s ní někdo chodit, tak je to tam na dlouho....mastičku máš určitě u mě!!! jen, co v pondělí? klidně ti jí někam hodím....fakt se omlouvám, mě to nedošlo....

indigo
24. říj 2009

Teri v poho, Inuš už mi to psala. Tak se pak ještě nějak domluvíme. 😉

mattty000
24. říj 2009

Inní, mě normálně nechodí zprávy a operátor neví....divný....cos mi psala?

mattty000
24. říj 2009

nebo zítra ti to někam odvezu, pojedeme autem, napiš IP kam.....

inna12
24. říj 2009

Indi okej! plus mínus deset minut tam budu! budu se snažit..víš jak to je s tim oblíkáním a výpravou u miminek né 😀
hele, zdá se ti to dneska na fusak venku? né že jo? sem z toho počasí na palici 😝

indigo
24. říj 2009

Holky a co udělat příští tejden srazík? Mě by vyhovovalo úterý odpo (klidně srazk s procházkou, třeba by šli i Cipísčata). Nám v úterý přivezou nový letiště a chlap s tchánem budou rozřezávat to starý a montovat nový... musíme někam vypadnout. 😉

Inuš vím... a když se přidá tříleťák, kterýmu se prvně nechce oblíkat a když ho konečně oblečeš, vzpomene si, že chce čurat... 😠 😠 😠 😀 věčně nám kvůli tomu ujede bus 😀 musíme začít s vypravováním zavčasu... 😀 😎

indigo
24. říj 2009

Já fusak v kočáru nechám, do něj jen body a punčocháče. 😉

peda
24. říj 2009

Holky,tak si to užijte,mi půjdem kroužit na bagr se synátorem.
Srazík mi nee,to je mi líto,já odoledne nemůžu,ale ve čtvrtek odo bych mohla,jsou prázdniny...

Innuš,taky jsem teď odsávala holubáky,nejhorší je to čištění 😠 nedej bože,aby tam nějakej zaschnul.Teď jsem to zrovna drbala šodátkem do ucha.

Holky,koukněte tam,kolik stojí ten fischer hrnec,jak hraje a vkládaj se tam tvary 😉 a jestli mají něco šikovnýho do vany na hraní,když to tam budete koumat 😉

Já fusak vyndam,pojedem s dekou,je tam krásně...

indigo
24. říj 2009

Klidně i dopo... tak se ještě domluvíme, až tu budem všecky. 😎

Hrnec máme 😎 Táda si s nim teda moc nevyhrál, házel do něj vrchem všechno možný, nějaký tvary... 😀 spíš se mu líbilo, že to bliká a hraje. 😀
Omrknem to tam... 😎

kacena00
24. říj 2009

ahoj holky!!!

EVI, nutrilon mi nabízela, ale ten by nic nevyřešil, a hlavně já sem do nutrilonu nechtěla jít, protože mě sere to, jak ho všude propagujou, že je až tak skvělej absolutně nevěřím, jen maj dobrou marketingovou strategii a podlpplatěj kdekoho aby ho propagovaly- ordinace dětských lékařů, porodnice, boxy co dostaneš v prodce, mě se tohle hnusí a ani omylem nebudu takový věci podporovat... prostě nevěřím, že je to mlíko oproti sunaru nebo bebě až tak super, i se sunarem sem utratila prachů jak blázen a drahej nutroš sem koupila jen jednou a to ještě v 6 nedělí, jkdy mě doktorka vybláznila že mám málo mlíka

a tím sem s nutrošem skončila, jí to stejně nezajímalo, jen asi má taky uplaceno od nutricie, protože mi samosebou řekla, když sem hlásila že mu dávám sunar že je hnusnej a že se nediví že ho nechce (nechtěl ho, protože chtěl kozu - to bylo v červnu, kdy sem přecházela z kojení na um a on bojkotoval obé, protože z kozy to neteklo tak dobře a flaška byla fuj, i kdyby tam bylo kdovíco s kdovíčím 😀 😀 😀 )

sem se rozjela, né ale mě prostě sere, že než aby se přicházelo an příčinu, tak si asi někdo řekne aha tahle matka trochu přehání, no jako každá - šup - no on je takovej aktivní, on asi trochu bude refluxovej, nazdar bazar, diagnoza hotová

megapodniky nebudu podporovat 😀 😀 😀 😀 😀 hlavně že už mu je fajn, dnes neblil ani jednou, holky to je tak skvělý, tak strašně skvělý!!!začalo mi růžový období, ať si zlobí, at si zlobí, ale mám zdravý neblicí dáítě, super, ten toaleťák z přebalováku můžu dát pryč, protože nemusim každou půlhodinu utírat zem 😵 😵 😵 a nenaděláme tolik špinavýho prádla - mojeho i cyrdova, to je prostě labůůůůůžo, ani nevíte jak moc se mi ulevilo, ajký to je po 4 měsících mít normální mimino co si torchu při krknutí grcne ale nic zásadního 😵 😵 😵