Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
28. únor 2009

čau děcka, teď tu teda nikdo není, ale tak aspoň můžu referovat pár slov, jak se máme co děláme, jak nám to jde a tak
včerejšek - děs běs, teda jak mě bolela pipi a prdel z toho auta
měli sme toho moc, michal ještě musel vyřídit něco v práci, takže o to sme se víc zdržovali než sme dorazili dom, dítěti sem dala jíst se zpožděním, moje děsný kozeny mě bolely a tvrdly, z bolesti pipky mi bylo blbě (ale vrzla sem si ibalgin a dobrý

no, nějak sem cestou v pacově nevyřešila to, že papírovky má cyrilek až do podpaží, takže od začátku jedu v látkovkách - nejdřív v počátečním zmatku tak jak se to praktikovalo v nemocnici a jak to dělá Jíťa - dvě látkovky do jedný papírovky, která vydrží celej den, pak sem do toho vrzla separačku a pak sem přestoupila na jedny nejmrňavější svrchníky co mám (tyvado ještě že )

debilka sem ale při každým přebalení separačku vyhodila než sem si uvědomila, že je můžu prát, ale teď už myslím látkuju na jedničku (jo ubývaly vzheldem k tomu, že Cyrilek bumbá ve dne po 1,5 až 2 hodinách (ale já sem ráda, dokud je takhle malinkatej, taqk je to jedině dobře)
v noci sem kojila po třech, což bylo fajn, v nemocnici sem kojila fakt 12 krát, akorát teda mi tvrdly ty moje neskutečný m,líkárny, ale i to se mi podařilo řešit a zažehnat prozatím zánět
holky levá kozena se mi zbláznila, teď už vím, že když cyril začne řvát, musim k tý levý kozeně hodit plínu protože kolečka fakt nestíhaj, když kojim z pravý, tak kojim vlastbně dvě děti - cyrilka a plenu , já valila kukadla, celejch těch deset minut to teklo pod poudem, takovej asi 2 mm čurek mlíka bych mohla dělat kojnou

no a to je tak ve zkratce vše z našich prvopočátečních bojů - ale myslím, že sem tak v pohodě, protože to naše miminko mi to šíleně usnadňuje tím, jak moc šikovný je

holky please, řešili ste tu to chrochtání, můžete mi do IP napsat, jak ste to řešily, nevim, jak se budu moct podívat a pak to třeba přes spoustu příspěvků na ploše nenajdu..
dík moc, já se jdu podivat, jestli už neřve, navíc mají přijet babi a dědek z pacova takl ať nejsem zapikolovaná v druhý půlce baráku

holky pusám vás a cítím se trochu trpaně jak vám tu jako hrdá matka cpu na půl stránky naše přijímání a vylučování ale jistě pochopíte

tak pa a těším se až si sem budumoct sednout na dýl a potkat se s některou z vás

helik3
autor
28. únor 2009

ahojky kočky🙂

Takže Strašpy už se taky rozpadla, joOO?? 😀 😀 😀 Moc moc gratuluji ke krásné holčičce🙂 To je úžasný, zase jsem se sekla 😀 😀 😀 Tak to je jasný, u nás tipuju holku, takže tobude kluk 😀 😀 😀 😀 Zatím jsem se sekla skoro u všech 😀 😀 😀 Evi, pozdravuj ji ode mne, že posílám pusinku🙂

Kačko jste šikulky, že to takhle zvládáte, klobouk dolu🙂 I když mi nějaký věci nejsou dost jasný ooo🙂 tedy to balení látkových plenek do jednorázových?? Vždyť malej není zas tak malej, hubenej jo, ale malej ne přeci??!! A t mu jsou až do podpaží?? Ty nejmenší?? To je mazec 😀 😀 😀

Hlavně se koukej starat i o sebe, ať se Ti pipka dobře zahojí a jsi brzo fit a hlavně o kozenky, ať nejsou záněty apod 😉

Mě tak napadá, Menny jak vlastně kojíte vy?? Všechno stále v pořádku bez nejmenších problémů??? No jo, ty už jsi zkušená mamina, tebe to nerozhodí, což?? 🙂 Jinak moc moc moc moc gratuluju ke krásným výsledkům nožiček, mám z toho opravdu velikánskou radost, že to dopadlo tak jak to dopadlo ;.-) Cvičením všechno srovnáte 😵 😵 😵

Tak jdu spinkat taky, mějte se a přeji krásnou neděli-těm co mají ratolesti tak si je užívejte!! My ještě chvilku budeme užívat bez nich!! Ale že se nám ten poměr nějak otáčí, že?? Že už Vás je víc co mají díťátka než nás co je teprve čekáme?? 😀 😀 😀

kacena00
1. bře 2009

malej spinká, já sem si šla pro prádlo a tak sem nahlídla, momentálně nebudu rozepisovat detaily porodu, to pak písnu do alba, ani nebudu dočítat, nebo´t už sem opět trochu nateklá, takže než se savec vzbudí, půjdu dělat hají 😉

heli, v porodnici se místo svrchňáků používala jednorázovka do toho 2 plíny, doma to budešš dělat nejspíš naopak - každopádně je to balení naširoko - kvůli kyčlím (dohromady 3 pleny)

nejmenší nemáme, máme ty klasiknovorozenecký, a ty mu sou fakt děsně velký... (kdybych to byla bývala věděla, koupila bych si ty od 2 kil, ale kdo by řek že náš ňoumínek bude mít v 39 tt váhu ns 35 tt... 😖 😢

takže jdu zkusit někam narvati plínky, máme tu prádla jak nas..člověk tu týden není a sodoma gomora 😀

doufám, že tady je vše v pořádku a všichni jsou zdraví, prospívají a tak moc vás zdravím a letím

helik3
autor
2. bře 2009

kde jste všechny,?? Já žasnu, jdu dočíst a něco napsat a koukám nikdo nikde?? 😀 😀

menny
3. bře 2009

Ahojky
Koukám, že všechny nestíháme koníkovat 😀

Kačko koukám, že vám to doma s Cyrdou pěkně šlape
to je bezva. V látkovkách už jsi profík 😉
Co malej? Co pipka už dobrý?

Helčo co ty? Jak se cítíš? Už se ti to taky začíná blížit 😵
Co práce?

Moc děkuju že se se mnou radujete z Matýskových nožiček 😵
Spadl mi obrovský kámen ze srdce!!!
Jen je mi líto, že mě doktoři tolik vystrašili a těhu bylo tak stresující.
Mohlo to být pěkně v klídku
Jinak kojíme dobře. V porodce jsem měla 2dny problém, že se Matýsek
nechtěl chytit, ale pak už to bylo ok. Mám hodně moc mlíka, ale občas si
vypomůžu odsávačkou, abych neměla zánět. Už se k němu jednou schylovalo
a to jsem měla pěkně tvrdý bolestivý prso. Ale dopadlo to dobře.
Ty moje atb zabraly tak na půl, pořád to neni ono ☹
Budu muset na gyndu
Teď poslední 4 dny trpí Matoušek pěknýma prdíkama chudáček. Se tu kroutí v křečích.
Snad to brzo odezní.

Co Evi?? Ta už musí být taky na rozpadnutí. Snad to zvládá.

A Strašpy se Simonkou?? Snad se maj dobře holky!

Zuzko emaily došly, ale ještě jsem nestihla juknout. Pak hned písnu!!

Jinak včera jsem byla s kamarádkou je jí 31. Vyndavali jí loni nádor z prsu.
Teď prošla chemoterapií. Na kontrole jí našli na tom prsu nádor znova. Za pár dní nastupuje
do Prahy do nemocnice a vemou jí celý prso a znova pak chemoterapie.
Jsem z toho vyřízená. Chudák holka. Doma 2 malý děti. Bude teď 4 měsíce v Praze bez nich
rvát se o život. Je mi z toho strašně smutno. 😔

petreva
3. bře 2009

Ahoj holky,
MENNY, to je pech s tím zánětem...a že ATB zabrali jen tak nic moc...ty jo, zahnala jsi zánět v prsu, to je dobře, je to asi hodně nepříjemný...já myslela, že se musí odstříkavat po každém kojení, když to malý nevyžahne všechno, aby tam právě nic nezůstalo 😅 S tou tvou kamarádkou je to hodně smutný...tak mladá...ale třeba právě proto bude vše lépe snášet a mít víc vnitřní "maldé" síly bojovat...
KACKO, ty máš doma prďolku 🙂 tak látkuješ se vším všudy? A to mu dáváš čtvercovky do svrchňáčků? A dvě nebo tři? Já nevím, o jakým "chrochrání" mluvíš...takže neporadím ☹
HELI, tak co to vaše jméno?? 😀
STRASPY vás všechny moc pozdravuje, nic moc nenapsala, tak jsem stejně netrpělivá jako vy 🙂 jen prý vloží nějaké foto do albíka, ale ještě tam nic není...musím špízovat 🙂
Vyjímečně máme kurzík dneska, tak já se jdu pobalit a razím. Budem kojit 😉 Mějte se všechny a napište nějaké novinky ať tu nejsem sama....

dadunka
3. bře 2009

Ahoj holky, jsem zpět z kontroly Mímo je ok, roste přesně dle tabulek, jsem 19+0 dle PM i UTZ. Vypadá to snad, že je vše ok, žádné vady nebo rozštěpy i srdce se mu zdálo ok (ale to se uvidí více až příští týden na specializ. utz). Měří i s nohama cca 20cm, váží 273g, průměr hlavičky 4,26cm, obvod hlavičky 15,4cm, obvod bříška 13,3cm, délka stehenní kosti 2,6cm.
Nejdřív se mu mímo zdálo na holku, že tam nic nevidí (to bylo na zádech), pak ale byl na boku a něco se mu tam zřetelně bimbalo mezi nožkma (upozornila jsem dr.na to já ) ale dr. si není 100% jistý,říkal 70 na 30%, uvidíme 100% až příští týden. No já si myslím, že to je kluk jako buk
Jinak už se můžeme i milovat zase - hurá a jen hlídat můj nízký tlak, mám 80/45. Jinak bylo mímo hlavou dolu.
Mám 3 kg nahoře. Další kontrola u mého dr. za měsíc.

peda
3. bře 2009

Dádunko,zdravím 🙂
mám z vás velkou radost a gratuluju k úžasným výsledkům.Já už mám 10 kg navíc 😔 😀 .

dadunka
3. bře 2009

Ahoj Pedí! děkuju! 10 kg je pořád krása. Jak ty se máš?
Koukám, tady mrtvo, maminy kojí a lítají okolo miminek a těhule jsou taky někde rozlítaný...
Neměla by teď jít někdy na kontrolu a konečně na utz Jája? Jájo?

petreva
3. bře 2009

Ahoj holky,
DADU, to se tak hezky čte....až na mě jde nostalgie 😵 Takže to zatím vypadá na chlapečka? Jéje 3kg??To jsem měla na sobě mnohem dřív 😅 My když jsme se poprvé dověděli míry, doma jsmě si ho "sestavili" ze šňůry na prádlo 😀 , aby jsme věděli jak vypadá. Mám radost, fakt.

cipisek007
3. bře 2009

Ahojky holky, chvíli nám nešel net, navíc mám posledních pár dní docela hoňky, chodíme ven a to zabere času 🙂

Jen pár nových info, dočtu vás později.

Terka už je jakž takž zdravá, ale chytla to jak jinak Barča. Jenže musíme přestat dávat kapky na kašel, protože po nich vyzvrací skoro všechno mlíko, co vypije ☹ Naštěstí nemá ten kašel tak velkej jako měla Terezka, tak počkáme do čtvrtka, to jdeme k dr. a uvidíme, co nám dá jinýho. To jdeme na tříměsíční prohlídku, mám napsanej seznam, na co se chci dr. zeptat, páč su debil a vždycky něco zapomenu 😀
Jinak blahořečim odsávačce na vysavač. Neskutečná věc.

Jo a včera nám byly 3 měsíce 😵

mon73
4. bře 2009

ahojky 🙂
Téda já si řikám, to zas bude dočítání a ono skoro nic. 😉 Nemám teď moc času, po obědě chodíme ven, vracíme se tak kolem pátý a to zas začne kolotoč kolem Lukyho - večeře, škola...

Kačko,Straspy, tak jak je doma? Už je pohoda?

Menny, sem ráda, že s nožičkama je to takhle dobrý. Já taky s Lukym od půl roku cvičila. Měla vytočený chodidla dovnitř. Až skoro do roka nosíval sádru na jedný noze, jeden čas je měl na noc na obou. A až do pěti let nosil boty obráceně. To bylo trapasů, když nás na to lidi upozorňovali. V krámu sem mu je rovnou zkoušela opačně a prodavačka vždycky " na druhou nohu pani" a já musela vysvětlovat, že to má kvůli rehabilitaci. Ale operaci sme se vyhli. Řikal Dr., že je to dobrý, že by neměl mít problémy, snad jen kdyby nosil lodičky 😀

Dadí, gratuluju k úspěšný kontrole. Mimčo krásně roste. A teď zas čekání do další, co? Tak už příští týden? To jdeš k Čutkům?

Míšo, to je pech s těma nemocema. Taky u Dr. půlku zapomenu, co sem se chtěla zeptat 😖 😉

Evi a co ty jak je? Už si připravená 😉

A co ta Jája, kde jí máme? Snad neni někde pod sněhem? Tady už nic neni, a začínaj štěbetat ptáčci a včera sem viděla první kvítka, nějaký žlutý, vypadalo to jako blatouch. Nevim jak se to menuje 😅 Ale mezi tim blátem a šedí to byl nádhernej pohled.

A co Helča? Už odpočíváš ?! 😉 A máš už zbaleno? 🙂

petreva
4. bře 2009

Ahoj Moni, však si pamatuješ jak bylo před porodem 😅 teď už nějak jen přežívám den za dnem 😅 přitom ale začínám mít obavu z toho jaké to bude, z bolesti, z dobrého konce...první termín máme 21. 3. 😵
Ale sbalená teda nejsem 😅 už jsem si ale říkala, že by to asi ctělo...asi mám vše potřebné doma jen to dát do tašky...

mon73
4. bře 2009

Jo, jo, Evi, ještě si ty poslední týdny pamatuju. 21.3. to je pěkný datum 😉

menny
4. bře 2009

Dobré ráno
Evi je mi užv celku dobře, ale neni to nastopro.
Docela to štve, už nechci brát nějaký léky
Já tedy nikdy po kojení neodstříkávala a ani teď neodstříkávám
Jen když cítim, že mám prsa hodně nalitý a začíná to bolet.
Ale to bylo fakt jen parkrát a je to hlavně proto, že mlíka mám habakuk
Hodně na tebe myslim. Je jasný, že máš strach. Ale bude to dobrý!!!
Za chvilku už budeš chovat broučínka v náruči.
Jsem tak zvědavá, co to bude 🙂

Teda Míšo, už 3měsíce. Ty bláho to tak hrozně utíká.
Prdelky malý. Barunce přeju ať je co nejdřív fit.
Oboum pusinku 😉
Taky blahořečim odsávačce na vysavač 😉

Dáduš supr čupr zprávy!! Mám fakt radost.
A že bys nám posilnila klučičí řadu 🙂
Tak uvidíme co na to Čutkovic

Moni tak snad lodičky Luky chtít nebude 😀 😀
IP 😉

menny
4. bře 2009

Za chvilku tu mám kamarádku. Jde na kukajdu 🙂
Matoušek tu hezky hajá a valí kukadla.
Tak se mažu převlíct ať nestrašim v noční košilce.
Tak zatim papa snad se tu brzo ukážu

mon73
4. bře 2009

Holky poraďte. Tobi dudlík moc nepoužívá. Na noc vůbec a někdy trochu než usne přes den. Začal si ale cucat ruce. Je lepší dudlík, nebo ty ruce, Co myslíte?

straspytelka
4. bře 2009

AHOJ DĚVČATA A CHLAPCIIIIIII 😀 Včera nás pustili domu, tak se tu zžíváme 😀 pokusím se dočíst jsem zvědavá co je tu nového 😵

mon73
4. bře 2009

Ahoj Straspy, Simonka je krásná, takovej drobínek 🙂 🙂 🙂 A jak je?

straspytelka
4. bře 2009

Děkuji, no je mi skvěle, fakt nekecám 😵 😵 😵 sice nás trošku trápí prdíky, ale to vůbec nevadí, jinak malá spinká od 4 od rána, tak jí budu muset vzbudit 😎

petreva
4. bře 2009

STRASPY!!!!! Já mám takovou radsto, že vás vidímmmmmm. A ještě větší, že se máte dobře...jaký byl porod, ty jo napiš! Já začínám mít obavu. Tak písni sem nebo mi IP, jak to probíhalo, co a jak bylo, co Jirka...no všecho co budeš moct.Jdu na tvůj albík!!!
MONI, to je otázka...zkušenost nemám,ale osobně bych asi dala přednost dudlíku...přijde mi, že i kdyby si na něj zvykl až moc, dá se lépe odnaučit než palec, ale já fakt nevím...

achalteke
4. bře 2009

Ahoj holky, mamky, těhulky a děti

Barčo a Strašpy vítám doma, miminka jsou nádherná a tak slaďoučká.... 😵 😵 😵 😵
Dadu moc a moc gratuluju ke kontrole a jestli u tebe je pravděpodobnost na klučka tak u mě doufám bude na holčičku
😀 😀 😀 😀

Jinak jsem před chvílí přijela z Prahy, jela jsem tam včera po o a dnes ráno jsem vyjížděla o půl čtvrtý, cesta byla docela v poho, nakonec jsem jela autem. Tak jsem docela grogy a jdu se na chvíli natáhnout. Odpoledne jedeme s mužikem do aquawordu na koupačku.
V pátek kontrola + UTZ - já se tak mooooocccc těšíííííímmmmm!!!!!!!!!

No nic dočtu později, tak dobrou zatím 😉

petreva
4. bře 2009

Holky, myslíte, že teď před tím koncem se voda zadržuje víc než jindy??Nějak mi jsou ouský kalhoty přes stehna a zadek...a ještě něco...myslíte, že už může mimčo klesat dolů?? Na pohled to moc nepoznám, ale je fakt, že se mi toho asi víc vejde do žaludku 😅 tak nevím, jestli ty CM jsou z vody nebo z jídla 😅
Tak jdu se nasoukat do těch otravných punčocháčů a razim koupit úchytky na novou skříň. Děda nám ji udělal, tak jsem přestěhovala broučka už na své místo 😵
Holky, já mám takovou chuť na sex 😀 se mi dlouho nestalo...v tomhle týdnu bychom už normálmohli,ne? A možná by to i k něčemu pomohlo, což? 😀

dadunka
4. bře 2009

Holky, ahoj! Děkuju vám všem za gratulace!

Ev,i já si mimíse vždy podle rozměrů kreslím do deníku 😵 Teda ty už valíš do konce co...toto uteklo, až ty porodíš, tak si vzpomenu na našeho prvního broučka, měla jsem rodit jako ty. Ale už je to za námi a teď se těšíme z Francina! 🙂

Menny, jojo, asi posílíme klučičí řady 🙂 Příští čvrtek valím k Čutkům, možná si tam vezmeme videokazetu nebo DVD, prý to na to můžou natočit. Nemáte s tím zkušenost? 😕

Strašpy, vítej doma! Simonak je princezna, teď už asi máš ten pravý kolotoč co 😎 Taky si ráda přečtu jaký byl porod a to i od Barči. Tak pište, pište! 🙂

Jájo, jéé, už v pátek, krása. Úplně chápu, jak jsi nedočkavá, jsi fakt kabrňák, žes to takhle dlouho vydržela, to já bych nedala. 😒

Mončo, ahoj, můžu vědět, jaký máš kočárek a jestli jsi s ním spokojená?
Chci totiž kočár - ideálně do terénu, buď trojkombinaci nebo dvoj, s nafukovacími koly, čtyřkolku, s odpružením kol, brzda i na madle a velkou korbičku. Nevíte, který by tohle mohl splňovat? 😅

petreva
4. bře 2009

Ahoj Dadu,
já vím... 😔 jak to myslíš, taky mám z toho drobet divný pocit se tu ukazovat...byly jsme nastejno...ale Francin se mi moc líbí 😉 K Čutkům si určitě vemte VHS 😉 mladý to prý dělá tak, že natočí záznam po vyšetření, což je jistě lepší než když starší točí při vyš...takže z toho člověk nic nemá...samozřejmě jsme chytli staršího tak je to samé hrc sem hrc tam...doma jsme si to museli hodně zpomalit, abycom aspoň něčemu porozumněli...bylo mi to líto. Spousta holek má z tohodle vyš. krásný videa a vzpomínky, ale mi ne. Pak jsem si ale řekla, že je hlavní, když Dr shledal miminko zdravý...pak mě to přešlo. Stejně bude nejkrásnější až je budem všichni držet v náručí 😉

menny
4. bře 2009

Ahoj Jájoooo 🙂
Kočko jak se daří? Co pupík, jak roste?
Teda ty výletíš. Už jste se dostali z těch závějí jo 😀

Dáduš s Davídkem jsem si utz u Čutků nechávala nahrát na VHS,
to dělaj i teď i když Matýska nahranýho nemám. Co se týče DVD tak
to nevim. Možná Míša by věděla.
Hele a co to jméno? Nevim jestli jsi to sem už nepsala, ale co vim naposled,
tak jméno jste ještě neměli.
Co se kočárku týče, vůbec nejsi náročná 😀 😀

Moni taky bych volila spíš dudlík. Kamarádka měla problém, když bylo klukovi 5 let
tak ho nemohla pořád odnaučit cucání palce. Došlo to tak daleko, že se mu začali křivit
zoubky a musela to řešit s doktorem. No ale to je zas extrém

Evi já u obou těhu začala ke konci víc otejkat, tak bych se spíš přiklonila k tomu,
že zadržuješ vodu 😉

Jinak musim se pochlubit. Obleču všechno svoje oblečení před těhu
a mám jen 3 kg navrch 🙂

Malej prdí o sto šest, tak jdu přebalit to nadělení v plíně. Zatim papa

dadunka
4. bře 2009

Evi, těžkou hlavu si z toho nedělej, mělo to tak bejt prostě... Teď už mám v břiše zdravé nadělení 🙂

Menny, viď, že vůbec nejsem náročná 😀 Teda jen 3 kilča nahoře, to hubneš nějak ultra rychle!

Díky za reference o VHS, taky bych chtěla mladýho Čutku, starýho jsme už měli dvakrát... a stjená zkušenost jako Eva.

straspytelka
4. bře 2009

😵 😵 Tak jsem tu zase.Holky měla jsem zase poslíky od večera od 21 hodiny, přesně jako v neděli před tím 😨 tak jsem prostě šla spát...no jenže v půl 3 ráno to začalo fakt bolet, spíš tlačit, tak jsem chodila po bytě a kroutila pánviyčkou 😀 ale pak když už jsem se v 6 ráno dopracovala k průjmu a zvracení a do toho kontrakce, tak jsem uznala, že jedeme, zrovna se probudil muž a šel na wc a koukal na mě a říká-HM TAK TO UŽ NEROZDEJCHÁŠ 😀 no a tak jsme přijeli do nemocnice před 7 ráno a udělali mi prohlídku, otevřená na porod...trochu přiholili, strávila jsem 20 minut na monitoru + hledání nějaké žíly...nemám nic že tak na třetí pokus našla...pak na 10 minut do sprchy a pak hurá na kozu 😀 nešla mi vytlačit hlavička, tak na mě hupsali, měla tam nějak tlapku nebo co...no taky mě nestříhali, ale trochu jsem se trhla, takže pár stehů mám, no a ty boleli snad víc než porod a taky mě bolelo, jak pak mačkaj po vyndání placenty, aby se člověk jako vyčistil co nejvíc na porodním sále... 😖 Jinak porod rychlej a prej že takhle by chtěli rodit každou 😀 Tak jakuzu vanu s bublinkama na kterou jsem se těšila jsem jaksi nestihla 😀 Tatínek byl přítomen u porodu ač celé těhotenství tvrdil, že ho tam nikdo nedostane 😵 a říkal, že to bylo skvělí...oba jsme doteď na měkko 😵
Takže všem přeju porod co jsem měla já 😀 😵 😵
Evi, klidně můžeš zajít, v pátek budu doma sama 😉 pokud se teda nerozhodneš rodit 😀
Jinak doporučuju všem Jindřichohradeckou porodnici 😵 jedním slovem SUPER 😵

petreva
4. bře 2009

HOlky, vy jste doma čekaly tak dlouho?? Kačka taky doma byla s kontrakcema asi čtyři hodiny, ne?? A ty Strašpy taky čtyři...jéžiš, jak já poznám že ještě neplašit a nejet nebo už jako jo...taky bych raděj jela dýl...abychom tam nebyli zbytečně dlouho...
STRASPY a rodili tě jen PA? Nebo přišel nějaký Dr? Ty jo tebe nenastřihli? To je dobrý...měla jsi to fakt rychlí, jen sprchu a hupky dupky na sál 😉 A nebyl Jirka tenkrát v té Praze? nebo bo už byl doma? HOlky mě to začíná lézt na mozek...tedy ne strach, ale to jak poznám, že už jet, že už je to ono...a pak abych dělala tak nějak co se má...
Holky už vůbec neberu MG a normálně mi skoro netvrdne břicho 😕 dřív jsem měla potíž dojít do města a to i s tabletama...a teď jako nic...no, zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá, co řekne...

achalteke
4. bře 2009

Čau holky, tak Evi už se to blíží....jsem zvědavá co to bude, ale tentokrát tipovat nebudu, páč bych se sekla jako u Strašpy 😀

Strašpy parádní porůdek 😀 😀 😀

Pupík zatim moc neroste, mám nahoře asi kilo, ale u nás prostorově výraznějších se většinou moc nepřibírá, páč máme zásoby, že. 😀

Jinak jsem si přivezla z Práglu plno mim krámečků pro mimi od kámošek a taky do ikei jsem zabrousila...no doted to mužik tahal domů 😀 😀 😀
No a dostala jsem lupeny na Madonnu, ale nehrozí, že tam půjdu, tak je zkusím vyčenčovat za Depešáky....ti my moc rádi 😀 😵 😵 😵 😵
V bazénu jsem si pěkně zaplavala a jako bonus jsem si dopřála svou oblíbenou baňkovou masáž 😀 😀 😀
Zejtra sklidním hormon a budu se celej den válet a jdu s tím začít hned a jdme si pouštět náš oblíbený film Gattaca.

Tak nazdar bazar hezký večer