Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
19. bře 2009

holky mladej po hodině usínání konečně usnul, a tak mám chvilku času, tak se jdu poradit - apropo, Míšo teď ti musim složit velkou poklonu, že to všechno zvládáš, já mám jedno mládě a mám pocit, že už nemůžu, a ty musíš svoje síly rozdělit mezi dva uplakánky a ještě s nima cvičíš a tak podobně

takže potřebuju radu ohledně lehátka, rozhoduju se mezi těmahle dvěma http://www.robinsn.cz/obchod/detske-lehatka/pat... u tohodle se mi líbí, že je jištěný i tělíčko, je to jediný lehátko, u kterýho sem to objevila

http://www.kocarky-lvicek.cz/Lehatka-a-houpadla... ale tohle je taky moc fajn, ale má jištění jen mezi nožičkama - to stačí? jaký s tím máte zkušenosti?

dík moc za odpovědi

jinak evi, myslím, že se blíží porod, PA nám řikala, že ke konci těhotenství je té plodovky míň, že se už nestačí taky rychle obnovovat, protoože do ní dítě víc čurká a pije jí a jak už je velký a placenta už dodělává, tak se prostě nestačí tolik tvořit nová plodovka

cipisek007
19. bře 2009

Barčo, děkuju. Je to náročný a furt se modlím, abyneplakaly, Barča včera nemohla zabrat a 2 hodiny proplakala. Chovala jsem, houpala, mluvila, nahřívala bříško. Nic. Na chvíli vytuhla a pak se zase se slzičkama vzbudila. Byla už tak unavená, že nemohla zabrat ☹
Lehátka - pošlu ti odkaz jaký máme my a jsem spokojená.

cipisek007
19. bře 2009

http://www.promimi.cz/sedatko-od-miminka-po-bat... je to od narození do 18kg a to vyhrálo, že ho nebudou mít jen chvíli.

menny
19. bře 2009

Jáji tak ta vaše čepka je bombastická 🙂
Tak pupíček roste 🙂 To je krásný...trochu se mi po tom těhotenství
a pupíčku zastesklo, ale pak jsem se koukla do postýlky a tohle je ten
nejkrásnější pohled 😵 😵
Za několik týdnů budeš taky tak láskyplně koukat do postýlky

Kačko to lehátko od Patrona mám půjčený od kamarádky
a je skvělý. Sice starší, ale liší se jen barvou, jinak je stejný.
Nevim jestli to novější, ale to co mám
jde plně složit. Koupila jsem si k tomu hrazdičku, která jde připnout
nejen k lehátku, ale taky na postýlku, ke kočárku... Je od Taf Toys

Míšo souhlasim z holkama. Seš fakt dobrá jak to zvládáš! Holky jsou velkou motivací 😵
Přidávám se a též smekám!
(kluků doktorka taky dopadla na výbornou)

Evi, budu na tebe moc zítra myslet!!! Miminko je naprosto vyvinutý, tak neboj. Kdyby muselo na svět,
tak mu to neublíží. Kamaráce před měsícem vyvolávali porod a klouček musel na svět o 3týdny dřív
a je to kluk jako buk a úplně v pořádku.
Budu držet palečky, aby miminko bylo v pořádku a mohlo na svět až jemu se bude chtít.

Matýsek usnul, tak jdu taky na kutě. Papa a hezký sny

petreva
20. bře 2009

Holky, tak jsem ještě tu...ale nevím, jak dlouho 😅 ty voďo, my asi budem fakt rodit 😅 jsem z toho nějak mimo 😅 teda jako v dobrym...
Včera večer a v noci jsem měla takový divný bolesti v podbřišku, ale nic hroznýho. Moc jsem se nevyspala a teď ani nemám chuť jíst...ale zase něco bych měla, kdyby "náhodou" tak pak už jíst nebudu, což...jéžiš, já jsem z toho nevim...
Taky odešlo zase kus "uzávěru" 😅 no a za chvíli půjdu na to vyšetření...tak uvidim. Mrňou se dneska nechce vůbec hejbat, třeba startuje, že jo??? Tý jo...

achalteke
20. bře 2009

Evi tak kdyby to bylo náhodou dneska tak tfuj, tfuj, tfuj pro štěstí!!!!! 😵 😵 😵

petreva
20. bře 2009

Jájo 😅 nějak mi to nedochází....ještě jsem si narychlo nachystala něcojako ten kruh na sezení...ten jsem nesehnala a přemýšlím, co kde ještě poklidit nebo udělat...no jsem prdlá 😀
Díky, plivance si beru s sebou 😀

achalteke
20. bře 2009

no já tě úplně chápu já myslím, že na to budu stejně, prostě už to taky vypadá, že už je to tady a možná fakt než se naděješ budeš mít prťouska u sebe....každopádně - ať máš ten nejpohodovější porod jaký jen lze mít. Mám takovej pocit, že zítra už budeš na dva kousky 😅 😀

menny
20. bře 2009

Ahojky
Evi vem si i můj plivanec tfuj tfuj pro štěstí
Moc na tebe myslim kočko.
Je to euforie co 😵
Já před odchodem do nemocnice
lítala doma jak prdlá a uklízela, jak kdyby manža za ty dny
v doma stejně neudělal bordel 😀
Tak tě chápu 🙂
Dyžtak písni sms
Pohlazení pupíku

Jájo zkoukla jsem albík... moc fajne výběr kočíku. Moje krevní skupina

petreva
20. bře 2009

Tak jo 🙂 to beru 🙂 než čekat jestli JO nebo NE jen ať do toho drobek praští 😀 a zajde 😀

achalteke
20. bře 2009

Meníku ahojky a díky...jo jo za ho´dku mi toho zelenáče přivezou 😀 a mimochodem - Casualplay byl moje druhá volba 😉 ....jak si s ním spokojená?

Evi já to vidim taky tak, prostě do konce tejdne porodíš 😉 😀

zuzan
20. bře 2009

Ahoj holky, Míšo, to je jiná Barunka a Terezka, ale taky jsem na ně koukala a vzpomněla si na vás 🙂

petreva
20. bře 2009

MENNY, ahoj, určitě ti napíšu!! A plivance beru od všech 😀 jujda teď koukám, že mám vedle jména 40 😨 to bude ale až zítra 😵 a na zítra je i termín podle utz...
HOlky dneska máme volat pani vedoucí do obchodu, kde nám objednávali kočár...ve stř. to bylo 7 týdnů, tak se chcem zeptat, jeslti je jako už v ČR nebo co!! Ty jo, oni si mě v té nemocnici určitě nechaj!! No, ještěže už je P.doma...teda teď tu zase není, ale je na dosah 😵

menny
20. bře 2009

Jájo jezdí se s nim bezvadně.
Skládá se raz dva a oceňuju využití autosedačky na konstrukci.
Porovnávám s tim co jsem měla- těžká 4kolka- tohle je jiný kafe.
Takže jsem vybírala ze skupiny 3 kolek co jsou bezadaptérový a co maj
využití autosedajdy...a pak už to bylo hlavně o designu. U tohodle se mi líbila
robusní přitom lehká konstrukce.
No je to bájo 😉
Máš vybranou i krásnou barvičku.
Tak každou chvilku ti ho dovezou. Tady je někdo pěkně natěšenej viď
🙂

Zuzko taky jsem si myslela, že to spíš ony nebudou, ale ta shoda
jmen je hezká

petreva
20. bře 2009

Holky, já už bych jela...teď mi nahnaly holky od jinud strachu...voďo,on se malej fakt nehejbe...bože...nesmím plašit!! Asi se půjdu umýt, připravit. Dobalit ještě věci do tašky, ustelu...prostě musim něco dělat do těch 10!! ☹

menny
20. bře 2009

Evi bylo by krásný mít už broučka v náruči
Holka Elenka a kluk?
Jsem jak na trní jak to dnes dopadne.
Palce už mám modrý.
Určo napiš, budu čekat

menny
20. bře 2009

No Evi kočík už asi bude třeba, tak snad ho brzo přivezou

menny
20. bře 2009

Mminko to má u tebe teď už těsnější proto ho necítíš.
Neboj

petreva
20. bře 2009

MENNÍKU, ty jo, teď volala mamka, mě nasrala...fak já mám rodinu 😢 😢
Ještě, že mám P a vás... 😢 😢 kluk bude Daniel
Mě už se nechce ani psát...tak zatím a dám vědět na tel.

achalteke
20. bře 2009

Evi klid!!!!!!!! Mě máma taky teď nasrala, ale to je normále u nás, takže si vždycky pobrečim a pak už to neřešim to bych se z toho zbláznila ☹

Meny ten casualplay je vážně skvělej, já právě vůbec nevěda - quinny nebo casual? Byla jsem fakt těžce nerozhodná, nakonec vyhrálo to, že mám quinny odzkoušenej jak korbu tak sporťák a fakt spokojenost...taky jsem chtěla tříkolku a aby to mělo nacvakávací autosedačku a dobře se mi vešlo do auta a hlavně abych se se vším všudy vlezla do 15 tis. - pak jsem řešila ostatní, quinny má svý nevýhody (jako každý kočárek), ale pro mě osobně jsou to nevýhody, který překonáme snadno. 😉

menny
20. bře 2009

přesně tak Jájo casual má taky svý mouchy, ale nic
výraznýho. Pro nás bylo zas plus, že ho má kamarádky
brácha a ty jsou moc spokojený.
Hodně se mi líbil Mutsy, ale ten ve 3kolce neni tak stabilní
jako casual. Quiny byla u nás varianta č.3 a Mura č.4 a z těhle čtyř
jsem vedla pro a proti. Kočíky jsou to ale všechny krásný

Snažila jsem se Evču povzbudit po sms, tak snad se mi to aspoň malinko
povedlo. Mrzí mě holky, že s mamkama nejsou tak dobrý vztahy. Přeju vám,
aby se to zlepšilo, aspoň trochu. Třeba i miminko k tomu pomůže

achalteke
20. bře 2009

Menny jo Muru jsem taky zvažovala... 😀

Já myslím, že s mámou se to miminkem srovná, už teď jsou ty vztahy o chlup lepší. Ono mámě je 64 a nějáký svý mouchy už má, tak se snažim být i trochu víc tolerantní, ale moc se nám to ani jedný ani druhý nedaří. Ale právě myslím, že mimi ty vztahy zlepší 😉

menny
20. bře 2009

Jájo mě u Mury odrazovaly ty šílený barvy,
ale konstrukčně super.
Tak to je dobře, že je to s mamkou lepší. Mám radost
za tebe. Snad i u Evči to bude aspoň o ten chlup lepší.
A co kočík, furt nic? Se někde flákaj

menny
20. bře 2009

Já teď řešim myčku. Řekli jsme, že jí koupíme za porodný
a to už přišlo. Měli jsme vybráno, jenže teď jsem zkoukla stránky
test pro spotřebitele a ta naše je asi 26 že 74 tak nevim. Tak se na to
jdu pořádně kouknout

achalteke
20. bře 2009

No nevim kde to vázne - vezou mi to general parcel a poslali mi i kód kde tu zásilku online sleduju jak to s ní zrovna je a v 7:15 byla v ČB naložena na auto a opustila depo 😅 ...no a budu to muset nějak dokopat do výtahu páč jsou to 3 balíky a ten nejtěžší má asi 14 kilo, tak zkusim ukecat toho řidiče aby mi pomohl, dám mu kilo na cigára nebo něco. Ještě že to nevezou PPL - ood těch jezdí takovej trotl - přivezli mi předloni postel - já sama doma, postel rozložená z masivu a matrace a rošty. Chlap mi to vyházel venku do sněhu a nazdar bazar...a ten samej blb nám jezdil do práce a úořád s ním něco bylo 😠

Hele Meny jak je to s lahvičkama, budu jich kolik potřebovat do začátku a jakých? A jak je to s dudlíkama?
Já vůbec nevim ☹ nic

cipisek007
20. bře 2009

Čao holky!

Tak napřed musím ty svoje dvě cácorky pochválit. Včera v šest večer jsme krmily a oni vydržely až do jedný v noci bez jídla. A to jsme museli ještě Terku budit, Barča se vzbudila sama 🙂 Moje maličký šikulky 😵

Evičko, moc moc na tebe od rána myslím a držím palce! Budu se snažit být pořád připojená, abych měla o tobě zprávy. A je mi líto, že tě mamina v týhle chvíli naštvala, potřebuješ podporu a ne aby na tebe byl někdo ošklivej. ☹

Tak ta shoda jmen je fakt dost dobrá 😀 No bude všude přeterezkováno a přebarčováno 😀

Já jsem teď musela Barče převlíct celou postel. Takusilovně tlačila až se poblinkala a samozřejmě se trefila mimo plínku, kteoru má pod hlavou 🙂

achalteke
20. bře 2009

jo tak myčku chci taky s porodka, ta naše před asi dvěma měsícema dosloužila a oprava by byla fakt dost drahá...nedávno zrovna je testovali v černých ovcích - nejlíp vyšla nějaká miele a pak whirpool za docela slušnou cenu asi 9 tis 😉

menny
20. bře 2009

http://www.dtest.cz/
kdyby jste někdo chtěl juknout, je tam spostu testů 😉

menny
20. bře 2009

to je ten test z černých ovcí. Taky jsem na to koukala a tyhle stránky tam řikali

achalteke
20. bře 2009

No jo Míšo holky už jsou velký šikulky - to je paráda takhle v noci už 😀 😉

Včera jsem zrovna pročítala tu debatu o redukci dvojčat co tu je a jako fakt mě zaujala ta maminka s těma trojkama....to musí bejt maraton, ale paráda - hned tři holky najednou 😀 😵 😵 😵