Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
20. bře 2009

Neni za co 😉
No tý PPLáci jsou paka

Tý jo co ta Evča, snad je vše ok. Ještě nepsala

achalteke
20. bře 2009

no jsem na ní zvědavá ani se mi nechce od NTB 😀

menny
20. bře 2009

Jdu grilovat kuřecí křídla tak na chvilku mizim

cipisek007
20. bře 2009

Peťul, děkuju 🙂 Holky jsou fakt k zulíbání. Oni si moc ruce do pusy nestrkají, ale když strčí, tak to stojí za to. Mají slinty všude 🙂
Jojo, spací pytle máme z Teska, jen v nich nespíme. Je jim v nich zima. Čekáme, až bude teplejc 🙂
Teď jsem v Tesku koupila 5 barevných krásných větších bodíček s krátkým rukávem na léto, jedno vyšlo na 35Kč. Čekám, až budou v tesku zase velký slevy na oblečení, to hned vyrážím a nakupuju 🙂 Mají tam krásný a kvalitní oblečení a i když je dost barevný, tak nepouští a za to jsem ráda.

Jáji, my máme lahvičky Nuk a BebeJou 🙂

cipisek007
20. bře 2009

Ty jo, co ta Evička? Pořád na ní myslím.

menny
20. bře 2009

Tak jako Evča nikde, ani sms neposlala, už mám nerva, snad je vše ok.
Míšo taky v něm zatim Matýsek moc nespí. Hajá v teplý zavinovačce.
Ale ty pytle jsou super. V tescu maj super věci. Mám od tud krásný červený
body s medvídkem. Sehnat něco červenýho na kluka celkem potíž.
Skoro vše máme od cherokee 🙂

kacena00
20. bře 2009

holky řičí mi tam dítě, je u něj táta ale pro jistotu zase povalím, jen sem se ještě péťo chtěla zeptat to patron lehátko - jde do uplný roviny jako je to nakreslený v tom odkazu na chicco? a ta hrazdička cos na ní měla, to se na to dá nacvaknout? bych se po ní koukla, a nemáš ji někde vyfocenou jak vypadá? holky s těma očistkama já asi budu muset zavolat na gyndu, ale já teda rozhodně už nějakou dobu nekrvácím, a to si poctivě lehám na břicho, tak mám strach, jestli se nedočišťuju málo...

no prosím ještě o nějaký onfošky o tom patron lehátku já bych ho dnes objednala, papa a kdyby se něco dělo, prosím prosím, když tu nebudu že mi někdo písnete zprávu, na mý číslo se to dá i z netu, dík

cipisek007
20. bře 2009

Peťul, my taky skoro všechno Cherokee, těším se na ty slevy 🙂

Tchýně jde ☹

cipisek007
20. bře 2009

Nasadit milý úsměv a zatnout zuby. Radši moc nemluvit.
Jsem zvědavá, jestli si zase sama odemkne.

cipisek007
20. bře 2009

Barčo, to si radši na gyndu zavolej. 3 týdny se mi zdá málo, ale nevím, nejsem odborník.

petreva
20. bře 2009

Ahoj holky, jé vy jste tak hodný, jak na mě (nás) myslíte...na vyšetření se popravdě hned zpočázku Dr.zhrozila, že i podle ní je vody sakra málo...tojsou fakt nervy a minuty dlouhý!!! pak měřila ty průtoky a prý tím mě uklidní,protože jsou opakovaně dobrý. Uf, jsem myslela, že vypustim duši...ty jo, ty moje studia mi teď vracej jak jsem byla poctivá v učení 😒 , ale ta voda se jí nelíbila. Prý se poradí s primářem...tož dali hlavy dohromady a prý v po mám zajít ke svému gyn a ten mě podle usouzení pošle na porodní sál na opětovný vyšetření. Prý by to viděli tak na úterý středu, kdy by mi nejspíš (dle jejich slov) porod vyvolávali...ty jo, mám strach o malýho a popravdě i z vyvolanýho porodu...říkám, co je následek toho úbytku vody a ona, že tomůže být průběžný odtok, kterého jsem si nevšimla a teď hrozí zavlečení infekce nebo špatná činnost ledvin miminka...takže dobrý jako...jedno lepší než druhý 😔
Jsem tak ráda, že tu jste...no s naší rodinou... 😢 ani nemluvě...nikdo se neozval a já jim psát nebudu...
JÁJO, taky to skoro vždycky ořvu a pak si řeknu to samý co ty...prdim na ně...ale stejně mě to mrzí...nu což pracuju na tom, abych se od nich citově víc odpoutala a tolik mě nezraňovali...nevěřím tomu, že to mimi zlepší a ani nechci aby to byl nějakej nástroj k tomu...
CIPI, já jsem z těch princezen unesená 😵 a z toho jak to zvládáte...já vím, že ti nic jiného nezbývá, ale stejně jsi šikulka. A co návštěva?? Přežila jsi ve zdraví?? Otevři okno ať se ti tam vyvětrá 😅 😉
KACKO, tak čekám na videjko a nic??? Heleď přichvátni...asi to nebude dlouho trvat...

Holky, dneska ve městě mě tak bolel podbřišek...P. povídá, jé budu měřit...a bolesti přicházeli tak po 8-10min. Ale jen tak v podbřišku, jakoby spodek a sice jako bolest jo, ale nic hroznýho...tak jsem doma a pozoruju se 😅 Taky mi dneska odešlo dost zátky...nebo teda dost, nevím, ale pokaždé na wc cosi jo...a jednou drobet víc...no už jsem prdlá...
Ale fakt...kontrakce je jako stah celé dělohy nebo jak??? Ty jo, já tomu mužovi porodim v autě 😀

kacena00
20. bře 2009

evi, já nevim jak to udělat, včera sem to zkoušela ale je to moc velký...nevim jak to zmenšit a ten mail mi to nepobere...chjo, no zkusim ještě něco, ale dybys věděla jak na to, tak mi poRAď a já to pošlu hned okamžitě a střelhbitě 😀

jé helůe to by mohlo začínat, přesně tak sem to měla já, nejdřív taková bolest vespodu co přicházela pravidelně a já to zaměnila s trávicíma bolestma po segedínu, co sme měli ten den, a jestliže to přichází v pravidelných intervalech...zkus si dát vanu a uvař si čajík - roibos a do něj skořici a hřebíček - tztv. porodní roibos, prohřívací, buď se uklidněj nebo rozjedou - ale pozor nemusí se to rozjet hned uplně očividně, mě to chvíli trvalo než sem pochopila že se to jakoby zesiluje. každopádně držím palce, bylo by to fajn, už jen kvůli tý vodě

peda
20. bře 2009

Ahojky ve spolek 😉

Evi,já jsem tak ráda,že jste v pořádku,já se bála,aby si tě tam nenechali.Ale ono by to bylo taky dobře.Třeba se úterka ani nedočkáš v celku.Bude to určitě každým dnem.Kdyby se ti cokoli nezdálo,tak bych určitě jela hned,máš to kousek,teď už jde do tuhýho,lepší ať te zase vrátí domů,než aby se něco prošvihlo.Budu na tebe moc myslet,hlavně nelítej po bytě a neuklízej,stejně ti tam manža udělá zase bordel a užívej si poslední chvilky klidu,ať máš pak z čeho čerpat.Držím pěstičky a těším se na ty nejkrásnější zprávičky od Evíků.

Všem přeju krásný víkend

petreva
20. bře 2009

KACKO ahoj, tak se na to vyprdni...já jen tak...
No to břicho je takový divný...taky si říkám, jeslti jsou to prdy nebo ne...ale s těma mám bohatý zkušenosti a připadá mi to jiný...já nevím...půjdu na ten čajík, jen nevím, jeslti ještě roibos máme...teď už jsou ty bolesti zase nějak méně...jéžiš kdyby se chtělo dítku samotnýmu, bych mu nějak pomohla, jen ať si řekne, ne???
Mě to bolí (jů zase, musím zapsat čas..) jako fakt dole a možná jakoby to tlačí na konečník či což, ale trvá to jen pár sekund???To je taky divný ne?? Já myslela, že aspoň tak 15-20s 😅
Jdu na čaj.

straspytelka
20. bře 2009

Ahoj holky, tak sem potkala Evču s mužem 😀 no vypadá to, že se nám fakt už rozpadáš holka... 😵 😵 😵 dej čajík, vanu a jedeteeeeeee 😀 teda fakt se omlouvám za toho mojeho chlapa, já jsem vás chtěla představit konečně, jenže on potkal kolegu, je to nováček, je tam asi měsíc a je vyjukanej, tak se ho na něco vyptával 😖 tak snad příště 😵 😅 prej co manžel papal, že je tak vysokej 😀
Já si musím popel na hlavu dát 😨 😨 malá se mi zase osypala ☹ vůbec nevim co jsem zase sežrala, nebo jestli to třeba nemá z těch kapek na prdíky...nebo fakt nevim, doufám, že to není alergie na psa ☹ ale koukala jsem naní po prochajdě ve městě a zdá se, že se to slilo v jednu červenou vrstvu a mizí to 😨 chjo...snad nebude alergik, nebo atopik...to by mě piclo, chodila jsem s klukem co měl atopickej exem a bylo to teda NĚCO.... ☹

cipisek007
20. bře 2009

Čao holky!

Evi, to jsem ráda, že to relativně dopadlo dobře. Třeba porodíš ještě dřív než jak ti předpovídají na úterek nebo středu 😉 Vzhledem k tomu, že ti odešlo hodně zátky, tak je ta pravděpodobnost veliká 🙂

Jinak tchýně. Snědla co se dalo, vypila kafe aže prej mi umeje nádobí. Ale nehrnula se do toho, tak jsem jí řekla, ať si sedne, že ty dva plechy a tác umeju sama. pak že mi vyžehlí. Já že není co, že mi vyžehlila v týdnu mamka. Ona, že přijde v týdnu žehlit, já na ní, že nebude co. Že to co teď visí, tak si David zase bude brát do práce a nic jinýho prát nebudu a že dětský věci nežehlíme. Pak, že přijde v pátek mi pomoct. Já na ní, že v pátek ráno odcházím s mamkou k našim pomoct babičce, v sobotu slaví 75 a bude už v pátek něco připravovat, aby toho v sobotu nebylo moc. No tak přemejšlela a že přijde ve čtvrtek. To jsemt eda zvědavá, prtoože cokoli slíbila, tak nedodržela. Jsem jí řekla, že tady v podstatě není co dělat, že mi hodně pomáhá mamka a já mám pak chvíli klid, když holky spí.

cipisek007
20. bře 2009

Jinak Evi, větrat jsem začala už když tady byla 😀 😀

kacena00
20. bře 2009

evi nemáš skype?

cipisek007
20. bře 2009

Jo a Evi, třeba budeš mít jarní miminko 🙂 Třeba se ti mimčo narodí na první jarní den, to by bylo krásný!!! 😵 😵

petreva
20. bře 2009

Kačko nemáme...máme icq ☹
Míšo, viď 😵
Nu což uvidíme...

cipisek007
20. bře 2009

Strašpy a nemůže to být po nějaký dětský kosmetice? Co jí dáváš za kapky?

indigo
20. bře 2009

Ahoj kočky, jen nakukuju co Evča... 😉

Evi nejsou to třeba poslové? Ty co jan očekává jako PPL? 😀 Tý jo moc bych ti přála, abys porodila, co nejdříve a nemuseli ti porod vyvolávat, ta "umělá" bolest je mnohem horší než "normální". Opět píšu - tipuju tě na neděli! 😎

menny
20. bře 2009

Kačko ten Patron co mám půjčený, jde hodně do lehu,ale do úplnýho
ne. Bohužel. ☹
Ta hrazdička je na www.forbaby.cz
(taf toys) je víc druhů. Ráda bych ti hodila odkaz ale na telefonu
mi nejde kopírovat. Manža dnes přivez PC, ale furt tam něco instaluje,
tak nemám šanci se na něj dostat.

Evi jak to s tebou vypadá? Moc dík za sms 🙂

Míšo tak koukám, žes návštěvu přežila bez úhony 😀
To byla fuška což. Jsem fakt šťastná, že mě a tchýni dělí 200km

Indi ahojky. 🙂
Jak se máš?? Už víš co čekáte? A co jméno?
Půjdeš k Čutkovi na utz ve 20tt?

Pedí ahojík. Jak pak se máš? Už se ti to pomalu krátí což🙂

menny
20. bře 2009

Holky jukněte na www.prevenar.cz
Je tam kdy se očkuje a i kolik proplácí pojišťovna.
No neni to vejvar, ale lepší než drátem do voka

indigo
20. bře 2009

Ahoj Meníku,
my jsme byli u Čutků zovna dneska, teda u tý doktorky. Ale je docela brzy (jsem 18+6), ale když mě takhle objednali, tak jsem šla, že jo... no všechno dobrý, je tam holka 🙂 ale mám stejně radši ještě přijít za 2 tejdny, aby zkoukli ještě jednou srdíčko. Ale nemám se ničeho obávat, nic zvláštního tam neviděla, jen chce aby ještě o ty 2 týdny povyrostlo. 😉

menny
20. bře 2009

Jé Indi moc gratuluju k holčičce, to je krásný!!
Jsem ráda, že jste v pořádku!!
Ještě jednou moc gratuluju.
Přeju ať ta druhá půlka těhu je bezproblémová
a ať si ten pupíček jen a jen užíváš 🙂

achalteke
20. bře 2009

Jé Evi tak to vypadá, že už je to na spadnutí, osobně si myslím, že víkend to jistí 😀 😉 😵

Menny tak kočárek nemám, ty trubkové si nepoznamenali moje číslo a zvonili na zvonek a já zrovna v těch osudných pěti minutách byla ve sklepě 😅 . Takže jsem pak brnkla do depa, omluvili se mi a dovalí ho hned v pondělí ráno 😀

Míšo gratuluju k přežití tchýně 😉

menny
20. bře 2009

Jé Jájo to je teda pech, to naštve. Člověk natěšenej což
Tak v pondělí. Jsem zvědavá na reference 😉

Kačko ty se nečistíš? Já měla během tý doby menší krizi,
kdy jsem asi 3-4 dny nekrvácela a už jsem chtěla volat Kolářovi
ale zas se to rozjelo.

cipisek007
20. bře 2009

Uf holky, to byl zase maraton. Terka teď usnula. Od šesti brečí a brečí a usedavě pláče. Vyplakala snad litry slz a slyšeli jí snad lidi i v přízemí ☹
Jsem hluchá na obě ušiska a bolí mě záda z nošení a pohupování. Ale zabralo to, jsem dobrá, obešla jsem se i bez pomoci maminy. Ale v jednu chvíli jsem už držela v ruce telefon. Pak jsem to kamuflovala tím, že jsem na něm vypla zvuk, aby mi jí to nevzbudilo 😀
Už vyzkoušela všechno. Tak jsem všude zhasla a chodila po chodbě sem a tam a houpala a houpala a ona usnula.
Jenže sranda byla, že jsem jí neměla celou oblečenou. Spodek od overalu měla rozeplej, protože jsem jí několikrát masírovala bříško a strkala do prdelky teploměr, aby se vyprděla, vypila litry čaje, dostala kapičky na bolavý bříško nic. Až chození zabralo. Možná všechno dohromady.
Teď spí lehce, ale spí.

petreva
20. bře 2009

holky, já musela jít něco dělat....pekla jsem buchtu...z listovýho těsta jsem dělala šátečky...ale tlemíme se tady fakt...vždycky mě chytne bolest, položim kráječ a vše co mám v ruce...teď P. studuje poslíčky a stahy....tak nevim 😅
Určitě napíšu sms, někdomu, jen se nezlobte jestli to nebude všem...prosím...