Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
9. čer 2009

Inuš cesta v poho celkem, místo pádel se mnou jela naše základka a to se docela dalo a Šimon evidentně jako správnej nádražák jezdí vlakem rád 😀

petreva
9. čer 2009

Ahoj holky,
MÍŠO, téda, ty máš starosti...taky si říkám, že je ten svět občas hooodně nespravedlivej...tak budu držet palce. Kurník, taky už se to musí otočit aby bylo u vás dobře se vším všudy!!! Míšutko, tak se drž!!
DADU, látkovky to je boj, co? Teď jsem ještě prolistovala "spisy" a mám tam něco o látkovkách. Pokusím se ti to poslat asi do IP ať to tu nazavalím 😉
INNI, téda koukem najít kablík. Taky jsem zvědavá na kočárek!!!
INDI, a co koš od vedle 😅 , jé promiň blbá sranda, což? Dneska žádná "nehoda"?
Jdu juknout na Kroupinďátka a do hajan. Dneska to byl zase s Elenkou boj a zejm. večer, jedla na dvakrát, nemohla usnout a breeeečelaaa. Tož ahoj ženy

achalteke
9. čer 2009

Evi prosím taky spis o látkovkách do IP, děkuji velice

petreva
9. čer 2009

Jájo, už bys to tam měla mít...ale teď už fakt mizim....jsem hrozná. Mi chybíte, no 😅

dadunka
9. čer 2009

Innuš, hledej, hledej!
Evi, díky! 🙂

indigo
9. čer 2009

Ev -i nehody jsou dofám vybraný na příští pětiletku. Dneska byl zlatej..... 😎 Zbytek jsem přehlídla......... 😵

Inuš - Táda se s krokodýlem chtěl jít koupat, má totiž ve vaně gumovýho, tak prej aby mu nebylo smutno... 😀 no zachránila jsem ho před koupelí... 😀 (krokodýla, né dítě 😀)

zuzka84
9. čer 2009

Dadu - no jasne, ja to o Krumlovu vedela 🙂 , ale ja vydrzim mozna i do 44tt , ha ha 😀 . no uvidime, kazdopadne ja rodim jedine v krumlove anebo v poli (do CB nepachnu 😀 😉 ) 😀 . Snad tam tedy budem spokojene 😉

Miso - ty jo, to me mrzi takove trapeni! snad to bude nakonec v poradku

aaaa na Kroupindatka musim jeste juknout 😉

indigo
9. čer 2009

No Zuzko - jak, 44. tejden? 😀 Hele měly jsme poprvý termín od sebe cca měsíc, kluci jsou o tejden. Teď máme od sebe TP zase měsíc, to jakou budou děti o 3 měsíce?!?!? 😀 😝

Mizim do peří, čau zejtra ženy! 😎

inna12
9. čer 2009

Dadu, já už ted nezvládla hledat 😀 jsem tak chcíplá, že už jen ležím a trochu vnimam 😝 ale zítra ráno už ho fakt najít musim, pěkně mě to štve, nechápu, jak se taková věc může ztratit ze stolu 😝 musim udeřit na chlápka, ted je na pivku 😠

Indi, to jsem ráda, že má krokouše rád 😀 a mělas povolit, však by zas uschnul 😉 Táda má recht, je to vodní zvíře 😅

Jájo, tak ses aspon nenudila 😉 a máš pravdu, taky mi přijde, že je tlak na prd, tepe mi v hlavě 😒

holky dobrou všem já jdu odpadnout

papa

zuzka84
9. čer 2009

no jitu taky by se mi hodilo rodit na konci srpna nejlepe 😅 , ale nevim jestli bych nechtela moc ... i kdyz treba to nase druhe ditko da jasne najevo ze neni stejny jako jeho bracha a prekvapi nas na konci srpna 😀

Dada krokodyla ukazoval tatovi - prej a od koho jsi to dostal? - tadeasek taky . - jo , tadeasek dostal taky krokodyla? a od koho? - teta tadeaskovi (nebo tak nejak to znelo) 😀 😀 . a to nemluvim o tom jak s nim Tadeasek imaginarne jezdil sportakem 😀 😎 . No nevim kde prisel na to ze ted rika Tadeasek , kdyz jsme dycky rikali Tada 😉

Tak dobrou noc

menny
9. čer 2009

Ahojky
Koukám, srazík byl super. Jája psala, že to bylo fajne 🙂
Tak holky a teď všechny do Tábora 😵

Inuš děkuju za krásnej pozdrav 🙂
Moc mě to potěšilo.
Doufám, že s Jájou přivalíš k nám.
Hele když jezdíte do Nasavrk a na Pražák, koukej se ozvat, ať se zčuchnem 😉
Téda ty máš kočík...a co...euforie viď
Jé když mě dorazil, to už je dávno.
Musim ale pět chválu, jezdí se s nim skvěle.
Jo a co škola kočko?

Míšo teda chudinka malá, to je mi tak líto s tim očíčkem.
To je furt něco. Samý nervy. Hrozná bezmoc viď. Hlavně ať se to spraví.
Budu moc držet palečky. Musí to být dobrý

Evi Elenka je šikulka 🙂
Matoušek objevil ručičky, tak máme prstíky, pěstičky a hlavně palec neustále
v puse. Vyrve dudana a šup s tam s ručkou.
Jak šátkuješ?
Přijeďte se Strašpy taky na srazík, prosím !!!

Strašpy jak je???

Jinak po očkování teplůtkujem a jsme nevrlý. Takže celý odpoledne chovám a mazlim
Vůbec nemohl usnout. Nakonec usnul na mě. Hlavičku na prsou a držel mě objema ručičkama
za triko. Byl u mě tak schoulenej, bylo to tak hrozně sladký 😵 😵 😵 Kdybych neměla po dnešku vytahaný ruce až na paty
asi bych takhle spala celou noc.
Nemám to srdce ho dát do postýlky. A taky ho chci mít u sebe, abych ho kontrolovala, když má teplotu,
takže hajá se mnou 🙂
Tak dobrou ženy, v posteli na mě čeká senzační chlap 🙂 🙂 🙂

cipisek007
10. čer 2009

Dobré ránko holky!

Tak já jsem včera vytuhla už v půl 9 😅
Barča spala celkem klidně celou noc, zato Terezce se nechtělo v noci chrnět, kecala a kecala až si jí vzal David do postele, což jsem zjisitila až po delší době, protože jsem to nějak zaspala 😀

Dneska po sváče jedeme na "výlet" jedeme do práce, mezi lidi 🙂

S tím okem mě to fakt štve, měla jsem noční můry z toho, že na oko nevidí apod. No děs běs. Budu se snažit na to do 26.6. (jdeme na KO) zapomenout, jinak se zblááááázním!! ☹

Evi, jooo svět je fakt nespravedlivej, uričtě všici víme o čem mluvíme... Njn, boží mlejny melou...

petreva
10. čer 2009

Ahoj holky,
jen rychle, budí se mi dítko...sakra, pořád to nějak nemáme aspoň drobet načasovaný...vychází nám poslední krmení tak na půl sedmou a to je nějak na E. brzo jít spát a pak další krmení už je zase pozdě...občas jí dám přes den i když si neřekne, aby se to nějak srovnalo,ale jde to dva tři dny a už je v tom zase binec...
MENNY, no, to mi povídej. U nás je dudlík už pasé, cpe si do pusy prstíky nebo rovnou celou pěst! Jen když je unavená a chci spinkat, tak zabere dudlík to ho málem sní 🙂 Ale s tím se asi nic nenadělá, ˇviď. Moc se mi to nelíbí jak si je tam strká..jsem prdlá, ale vidim ty bacily všude a taky bych nerada, aby si zvykla cucat palec.
MÍŠO, myslíš s "paní" od vedle??? Na tu prdim, ať si jde koupit novou štětku na záchod a dá se do cajku...ale tak všeobecně...taky si kolikrát říkám, safra co jsme komu udělali, tolik nemocí se u nás dvou drží a ještě ubrečený a uvztekaný miminko...ale asi moc přemýšlím...jsem fakt až nemožná cíťa...ale prostě je to tak, a musíme nějak bojovat, viď. Heleď, ale Baruška si normál hraje,ne? Sahá po hračkách a prohlíží si je, kouká na tebe...tak to nemůže být to nejhorší, co by mohlo, ne?? Uf, je to složitý, ale musíme vydržet!!! Míšo 😵 😵 😵

cipisek007
10. čer 2009

Evi, jj to jsem myslela. Dr. říkal, že očima šmejdí současně, nešilhá, zatím se zdá, že vidí dobře. No mě pořád děsí to slůvko ZATÍM ☹ Já vím, že to nic nemusí bejt, ale... Znáte to, jste taky maminy 🙂
Po hračkách se natahuje stejně na pravou stranu jako na levou. Musím si něco o tý prořídnutý duhovce najít na netu.

indigo
10. čer 2009

Hezké ránko!
Jé holky to je trápení a miminkama... 😒
Zcela sobecky doufám, že budu mít spací a papací a spokojený mimino, páč jakkoliv jiný v kombinaci s tříleťákem zajišťuje pobyt u chocholouška..... 😝
Holky vydržte.....

indigo
10. čer 2009

Jájo - aby sis nemyslela, že je v kurzu jen krokodýl, tak to vůbec ne, akorát z tvého daru je nejpopulárnější ten žlutej vnitřek, má v tom lentilky, přijde, maminko prosím otevřít, zobne jednu a zase to zavře. A za 2 minuty přijde znova..... 😀 ještě že se tam těch lentilek moc nevejde, ale tipuju, že je bude poctivě doplňovat..... 😀 😝

menny
10. čer 2009

😀 😀 ta se do cajku nehodí nikdy
Evi já Matoušovi několikrát denně ruce otírám. Že tam strká prsty mi nevadí, bylo mi řečeno, že co
do vývoje, je to dobře. Zkoumá teď svět nejen očima, ale i pusinou.
Ten palec mě ale děsně štve. Vždycky mu ho vyndavám a zkoušim měnit za dudlík.
Palcem by si mohl narušit růst zoubků, rostli by mu křivě. Sama jsem nosila rovnátka a byl to vopruz.
Míšo já moc doufám, že to bude naprosto v pořádku. To jsou patálie viď

Dnes jsme se vzbudili pořád s teplotou, takže mrzutost bude na programu dne, ale neva
Máme jet dnes na kyčle, tak nevim, jestli tam nemám zavolat a jít tam příští týden???

menny
10. čer 2009

Ahoj Indi
No já doufám že Matýskovi to nezlobení vydrží, protože pak v kombinaci
s prvňákem, by mě asi odvezli

menny
10. čer 2009

Jo a dneska nám jsou 4.měsíce, nemůžu uvěřit, jak to letí
Vždycky si vzpomenu na Míšu, jak spolu sedíme v Artu.
Ona čekala na povrzení tehdy srdíčka ( to ještě ani v nejmenšim netušila, že tam jsou dvě) A já byla na
kontrole těsně před ivf. Míšo tolik se změnilo viď...krása.
To je nostalgie.

achalteke
10. čer 2009

Čau holky...no jsou to patálie s miminkama 😒

Kámošky holčička - má 13 měsíců - nikdy nechtěla dudlík, ale do teď si strčí palec do pusiny a ostatnáníma si brnká na nos a vydává zvuky 😀 😀 😀 no mě to samozřejmě přijde komický, né už tak mámě...

Indi také jaksi doufám, že budu mít malé veselé a spavé mimi a dvě plný cisterny mlíka, ale vzhledem k tomu jak mám relativně pohodové těhu, tak se to určo pak někde projeví, páč spravedlnost fakt existuje 😉 ale co už.

Zuzko kdybys nakoukla, písni my kde jsou v budějkách ty obchody s látkovkama, jak jsme se o tom včera bavily...díkes

Tak co, kdy vyrazíme do tábora, ženy?

menny
10. čer 2009

Tak na kyčle jdem v pondělí. Sestřička byla moc milá, prý naprosto v pohodě, to
ať prý nechodíme. Jsem ráda, teplota nám leze na horu. V pondělí v jednu tam máme být.
Musim jen chovat, jakmile ho chci houpat v lehátku, bulíkuje šmudla malej. Jdu ho zkusit uvázat do šátku,
tam se zklidní vždycky
Asi na koníka nebudu mít dnes moc času.
Tak zatim papa

inna12
10. čer 2009

ahoj, tak Pedík psal, že Elluška je moc hodná, pohodová, prostě zlatíčko, že na ní pořád kouká jak na obrázek 😵 😵 nepláče, kojení zvládají, jen má oslabený svalíky na nožkách z polohy bříška, tak budou chvlilku cvičíkovat...
mám z nich radost 😵 všechny moc pozdravuje!!

Peťul, ahoj, jojo, taky bych do Tabora vyrazila, budeme tam častěji až budu mít po těch zkouškách hnusnejch 🙄 ale jestli to holky nějak splánujou, tak bych též ráda jela 🙂 Kočárek je suprovej, sem s nim včera tady drandila, ale nevím, jak položit opěrku u té sportovní části, tak to musím ještě vyzjistit 😒
tak vy jste po očkování, to je krásný, že je Matoušek takovej tulík 🙂 no a 4 měsíce! to je šílený, před chvilkou si měla bříško 😀

Jájo, já bych tedy jela, jen jsem včera přemýšlela, že bych si asi neriskla ted vézt 6 životů mimo mě, kdyby se něco nedejbože stalo 🤐 tak bysme jeli tím vláčkem 😉 jen maj bejt příští tejden vedra fuuuuuuuj 😠

já jedu do knihovny, pak musím něco dělat do školy 😢

mějte se papa

menny
10. čer 2009

Holky stalo se mi něco neuvěřitelnýho ☹ ☹
Možná si vzpomenete, že jsem psala dřív o kamarádce co jí museli po
roční léčbě chemoterapií vzít prso.
Dnes mi volala uplakaná jiná kamarádka, že si našla bulku ☹
Je jí 28. V úterý jede do ČB na mamograf. Jsem hotová...
Volala jsem to mamce a ona se rozplakala, že její kamarádka 55
jde 30.6. na operaci, že má nádor na prsu ☹
😢 😢 😢 Ježiš co se to děje...co je to za svět...to snad neni ani možný

indigo
10. čer 2009

😲 😲 😲 ☹

inna12
10. čer 2009

Peťo, ale to ještě nic neznamená! to může bejt sto jinejch věcí, zduřelá žláza, benigní nádor, útvar, cysta, cokoliv!
tak ještě není nic jistého, každopádně těhle věcí je bohužel moc ☹ kamarádce držím pěsti 😖

indigo
10. čer 2009

Jo jo, Inuš má pravdu...

cipisek007
10. čer 2009

Tak jsme venku z procházky, bylo to fáááájn, po dlouhý době, protože jsme nemohli kvůli barče ven 🙂

Peťul, já jsem tenkrát šla na potvrzení těhu 😉 na srdíčko byl se mnou David 🙂 Ale stejně jsi byla první, kdo holky viděl 😀 😀 I když byla jen jedna 😀 Ty jsi furt pila a chodila čůrat a já byla nervní jak sáňky v létě 😀 😀
A víš jak jsem si pak připadala trapně, když jsem vylezla z ordinace a držela rozzářená v ruce fotkuz UTZ? Kvůli těm ženským co tam seděly... Ale pak jsem si uvědomila, že jsem jim dodala trochu naděje 🙂

S tou rakovinou,je to hrozný. Mě loni umřela kolegyně na rakovinu tlustýho střeva. Byla o rok mladší než moje mamka, takže 43 let ☹ ☹ ☹
Nedávno umřel jeden známej, na to samý. Bylo mu okolo 50ti. Je toho strašně moc ☹

cipisek007
10. čer 2009

blbost, mamce letos bylo 50, takže tý kolegyňce bylo loni 48 ale i tak. Byla ještě mladá.

cipisek007
10. čer 2009

Jináč zítra po obědě jdeme na půlroční, takže nás asi ani nemine očkování. Snad nebudou teploty 😒

achalteke
10. čer 2009

Jééééé holky já dnes nic nestíhám, byli jsme teď ve vyšebrodském klášteře na vernisáži kamarádčiny dceři a přesouváme se k nim domů na malou party....

Peťo hlavu vzhůru, může to být dobrý a skutečně se jen jednat třeba o cystu, samozřejmě to nechci zlehčovat, na druhou stranu vím že těhto maligních nádorů je v mém okolí dost 😒. I tak se dás rakovinou prsu poměrně úspěšně bojovat, záleží na včasném zachycení....přeju jí hodně síly