Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
25. čer 2009

Tak dort se peče, snad se povede
pak hodím foto, ale nejsem cukrářka,
oku asi moc lahodit nebude ale je výbornej
Míšo kojim v noci každý 2h. Nakojim a chrní dál.
Už spí skoro celou noc u mě v posteli 😠 pokaždý u toho usnu
nechci aby si zvyknul chrnět u mě.
Přes den taky krmim po 2h když ale usne venku, vydrží i 3- 4h
Já nevim, myslis, že už kaši ??
K doktorce jdu až za 14dní.
Jako ale mlíka mám dost.... 😕

S tou Dádunkou je to divný vůbec tu teď nebyla.
Snad se už nerozdvojla

menny
25. čer 2009

A Innuš k dudlíkum: mě když tam zůstane voda, dám je na utěrku, druhou je přikreju, aby se na ně neprášilo
nebo je nevolezla nějaká moucha a nechám vyschnout 😉

achalteke
25. čer 2009

Ahoj holky...
Vidíš Inuš to jsou problémy, kdo by to byl řekl 😅

Petí já zas dělám lasagne nedělala jsem je snad 3 roky a navíc je poprvé dnes dělám s masem (dřív jsme byli vegoši tak jsme dělali se sojou), jsem na to zvědavá.....jéééé a dala bych si nějaký dortíček, mňam

Evi na tom Lipně, baráky jsou to teda velký - nahoře dvě ložnice, koupelna se záchodem, záchod extra, balkon a dole kuchyň s obývákem a terasa....a max. kapacita 6 lidí, takže docela pohoda

na Dadunku taky nemám tel. a taky mě mega zajímá jak to s nima vypadá 🙂

petreva
25. čer 2009

Ahoj holky, téda jak vás tak čtu, tak bych měla být na ty dudlíky důslednější. Já je každý večer sterilizuju, ale nechávám uschnout na vzduchu, TY JO, mouchy mě vůůůbec nenapadly, ble, chudák Elča...

menny
25. čer 2009

Ty jo, já zas nesterilizuju každej den.
Když nám upadne doma, tak ho jen opláchnu.
Na ven máme 2 ty klipsy na dudlíka, tak tam nám nepadá.
První 3. měs jsem jen sterilizovala, ale od ty doby co si strká ruce do pusy
tak jsem ve srerilizování upustila morálku

petreva
25. čer 2009

Menny, viď. Ona si Elča taky strká do pusy ruce a kde co...tak už to asi nemá moc význam, každý den sterilizovat. Ale přesto...nebo je oplachuju ve vařící vodě.
Tak jsem dala ty malé věci do krabice 😢 holky já jsem teda cíťa...musela jsem si dát stranou jedno body a jeden overálek..aspoň...

achalteke
25. čer 2009

já už chci miminko a hned!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

petreva
25. čer 2009

Jájo, Elča je dnes k mání!!! Chceš??

achalteke
25. čer 2009

pošli expres rekomando, třeba mě z tý miminkovský nálady vyléčí 😅 😀 😀 Evi já ti nevěřím, vždyť byla úplně k sežrání na srazu - hlavně teda jak dělala oka na Cyrdu, bal fakt úplně boží 😵 😵 😵 😵

straspytelka
25. čer 2009

Evi, přiď k nám, my už máem tři krabky velký malejchvěcí 😀 😀 😀
Achalteke, nikam nechvátej, jen a´t se pěkně dopeče klučíček 😵 😵 😵
Tak malá zase spí, no třeba to bude jak říkáš Míšo, třeba bude jen spát, ale protivná je teda hodně, navíc ani včera ani dneska nekakala 😖

straspytelka
25. čer 2009

jojo to bylo úžasný, jak mrkala těma očima a klopila hlavu 😀 😀 😀 koketa jedna 😀 😀

menny
25. čer 2009

Jájo půjčim ti Matouška na noc 😀 😀

😀 😀 malej se směje u kojení...mlíko mi stříká kolem...jemu do očí, vlásků...a on se tady
tomu tlemí jak prdloušek 😀 😀

sem si to Jájo rozmyslela...nepučim 🙂

achalteke
25. čer 2009

Strašpy manduca super - moc vám to sluší 😉 už se na ní těším 🙂

straspytelka
25. čer 2009

holky já mám takovej problem s lupama, loupe se mi snad celá hlava 🙄 mám heďáka a nic, tak dahej šampon... 😠 poraďte co na suchou pokožku hlavy?

straspytelka
25. čer 2009

Menníku, živě to vidím 😀 😀 😀
Achalteke, díky, je to fakt boží věcička, už mě kočárek nezajímá 😀
Dojdu s hafem, hned jsem tu 😉

menny
25. čer 2009

Tak jsem se dočetla, že kašičky až od ukončenýho 4. měs. Tak uvidim jak
to těch 14 dnů půjde se spanim a dyžtak se pak dr.zeptám

cipisek007
25. čer 2009

Tak holky, já už dudlíky ani denně nevyvářim 😀 Asi bych měla bejt pečlivější 😀 ALe pod vodou z kohoutku je neoplachuju, vodu musím mít na ně převařenou (vždycky v konvici nějaká zbyde).

Innko, dudlíka ti dyžtak může někdo do porodky přivézt, ne? A myslím, že by ti ho dyžtak v porodce půjčili.

Peťul, ta kamarádka měla taky mlíka dost, ale v noci byl hrozně hladovej, tak jim dr. řekla, ať zkusí kaši. Kaše se dělají od ukonč. 4. měsíce, tak myslím, že bys nic nezkazila, ale v každým případě bych se před prvním podáním domluvila s doktorkou, pokud to ještě těch 14 ndí takhle bude Matýsek praktikovat, tak se brzy zhroutíš.

Jájo, hmmm lasagně, my je měli nedavno a dneska jsmě měli zapečený kuřecí se žampionama, sýrem a smetanou k tomu brambor. Bylo to naprosto luxusní.

Jinak David šel ven a kolem 15:45 přivalí i s tchýní.

cipisek007
25. čer 2009

Strašpy, Simonka má nádherný obrovský oči, obzvlášť na jedný fotce 😵 😵 😵
Jinak já mám opačnej problém - mastnou hlavu. Musím jí každý druhý den mýt, jinak se zblázním.

Peťo, ale vy už máte 4 ukončený měsíce 😉 Už vám táhne na pátý 🙂 Každopádně se domluv napřed s dr.
Hihi, já když holky omylem postříkám čajem tak jsou z toho taky vytlemený 😀

menny
25. čer 2009

Míšo já su blbá, samozřejmě že máme ukončený 4.měs 😀 😀
počkám do pondělí a dyžtak volám.dr

Mě se taky mastí hlava 😠

Strašpy v manduce supeeer !!!

Dortík upečen, bude se zdobit
lasagne jsem v životě nejedla teda

cipisek007
25. čer 2009

Peťo, to jsi o něco přišla. Musím, ač nerada říct, že tchýně umí bezvadný, ale už je dlouho nedělala.
Jj, počkej do pondělka a domluv se sní.

Apropo tchýně, kolem třetí se odtud zvedám a jdu něco dělat a hlavně žehlit 😀

cipisek007
25. čer 2009
dadunka
25. čer 2009

Ahoj holky!!!!! Po 10 dnech jsem zase na netu. 🙂 Od 16.6.,tedy od 34+0 jsem v nemocnici, otevřela jsem se na 1cm. Tak mě cpou magnéskem, gynipralem a dnes jdu na propustku do neděle domu,jupí!!!! Tadeášek už má 2,5kg. Taky nám konečně dorazil kočárek - po 13týdnech a 3 dnech, tak pro něj Dan v sobotu jede.
Co je tady nového??????

cipisek007
25. čer 2009

Dadííí, to je dost! My už nevěděly, kde o tobě shánět info. Nechceš někomu z nás dát číslo, nebo my tobě, abys nám dala vědět?
Tadeášek má nádhernou váhu. Jsi v ČK nebo v ČB?

straspytelka
25. čer 2009

Míšo, dudlíky děláme stejně 😀
Taky vyzkoušíme na noc tu kaši, časem...ale zatím jí stačím spí celou noc 😉 ale je fakt, že poslední tejden kojim fakt hodinu 😕 vypije jedno a druh a zase a zase... 🙄
Samozřejměěěěě anoooooooo jistěěěěě vyprala jsem tak začne chcajdit 😠 😠 😠
Lasaně, hm vždycky jsem chtěla ochutnat, ale bojím se receptu 😀
Simonka normálně brečí ze spaní, hnala jsem tam už několikrát a spí a brečí ☹ ☹ asi se jí o tom očkování zdá, není zatím teplá, tak jsem ráda 😵 Tak než jsem to dopsala bulí tak musím jít papa

cipisek007
25. čer 2009

Strašpy, Simonka chrní celou noc?? Nechce papat? Týýýýýýýý vado, těžká závist 😵 😵 😵
V ČB neprší, tady vylejzá sluníčko 🙂

cipisek007
25. čer 2009

Dadí, tady byl velkej srazí, v Táboře, jen já a Innka a Pedík jsme se ho nezůčastnily.
Innce není v poslední dobře nejlíp, Pedík má krásnou Ellinku a já jsem neměla sebou doprovod, protože to v TA vůbec neznám.
Jinak asi nic.

dadunka
25. čer 2009

Jojo, číslo pošlu, má ho na mě Zuzan, psala mi, odepsala jsem jí, ale už vám to sem asi nedala vědět. Jsem v Prachaticích,aby to návštěvy neměly daleko a kdyby se něco rozběhlo, tak pojedem do Krumlova. Mám tu odvoz z nemocnice, tak se ozvu tak za hoďku, dvě, až se upeleším doma. Tolik jste mi chyběly! 😵

cipisek007
25. čer 2009

Tak to budeme muset Zuzce vynadat, nic nenapsala a to tu několikrát byla a byla dokonce i na srazíku v táboře 😠 🙂
Jasně Dadí, hlavně odpočívej, aby jste vydrželi 2v1 co nejdýl 🙂

cipisek007
25. čer 2009

Hele a dneska tu ještě nebyla Indi 😕

menny
25. čer 2009

Jé Dáduš ahojky
tady všici na tebe myslej!!
V nemocnici jo? Ty jo. Tak hlavně se o víkendu
opatruj a ať ještě vydržíte!!
Moc na tebe a Tadeáška myslíme!!
Máš na někoho z nás číslo???
Ať víme až se rozdvojíš