Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
26. čer 2009

dobre rano ,
ty jo, jackson zemrel jo ?? tak to jsem taky v soku ... mela jsem to stejne jak ty Miso - nekdy ve 13 jsme ho se segrama milovali ale pak uz jsem ho vubec nemusela

Doufam ze Simonce uz bude dnes lip a Miso vam drzim palce na ocni !

straspytelka
26. čer 2009

jj to je místo prevenaru, tak si myslím, že to spíš jí udělalo tu horečku
Teda a nemáš mít na tlak nějaké prášky stejně jako Menny ? 😲
Jé Míša umřel, to je mi líto, byl dobrej, no ke konci už tak ne, ale stejně byl dobrej 😉 pomohl hodně lidem a přrodě a tak...a ta muzika hmmm obačs to člověka úplně dostalo do varu, spíš jsem měla rači ten jeho začátek, když ještě nebyl tak BÍLEJ ... 😒
Očičkům a horečkám zdar 😝

mon73
26. čer 2009

Koukám, že se tu moc dneska nespalo. Straspy, už je Simonce líp? Tobi měl po prvnim očkování taky teplotu, radši sem neměřila abych neplašila. Byl horkej, a rychle dejchal. Ráno už dobrý. Teď dostal druhou a dobrý.

Evi to je trápení s tou cácorkou. A v kolik jedla předtim naposled? Píšeš, že nevíš jestli jí máš dát spát bez jídla. Když mi tohle dělal Tobi, že sem ho přiložila a on se s řevem odvracel, tak sem ho dala spát bez jídla, usnul a kolem desátý se vzbudil, najed se a byl klid.

Peťo, minule sem psala, jak často sem poslední dny kojila. Teď má dva dny kaši. První den sněd necelou půlku a včera to zblajznul celý. To bylo 19.30 pak sem kojila v 1 a v 5. Jí moc pěkně. Včera měl první mrkev. Řikala sem si, to sní tak dvě lžičky, než si zvykne. No a já nestačila nabírat jak to do něj padalo. Dala sem mu dvě pol. lžíce. Ale jed by dál 😀

Nechci vypadat jako radilka ale přikládám jen své zkušenosti 😉

Dadu, tak sem ráda, že tě vidim a že držíte ještě pohromadě. 😉 A víkend bude ve znamení kočárku, viď? Malej má pěknou váhu.

Inni, tak na melounu malej vyrost (v bříšku). Kupovala sem ho snad obden. Ňam 🙂 A už je ti líp, už sebou nešviháš?

Kroupi, holčičky taky pěkná váha. A fotky - nádhera.

mon73
26. čer 2009

Taky sem měla ráno šok

mon73
26. čer 2009

Míšo, tak ať na očnim dopadnete dobře 😉 Fotky pěkný. Barča má strach, aby jí ten mantinel v noci nikdo nevzal 😀

achalteke
26. čer 2009

Dobrý ráno....teda dobrý jak koukám tak vesměs na hovno...
Míšo zlomte vaz na očním 😉
Tak Simča už lepší? Četla jsem to tady všechno v noci, páč to byla zatim nejšílenější těhu noc pro mě.... ☹
Jo tak přiznávám, že ačkoliv Jackson nebyl úplně na špici mojí hitparády, tak jsem ho měla celkem ráda, tedy hlavně jeho hudbu - třeba Earth song je pro mě těžký emo a vždycky u toho bulim, hodně věcí udělal dobře (spojoval rasy a poukazoval na umírající přírodu), ale jeho popularita ho de facto zabila....no nic, rest in peace, Michael....

cipisek007
26. čer 2009

Moni, jojo přesně tak ta fotka vypadá. Ten obličej namáčknutej na mantinelu mě dost vyděsil, ale jak jsem psala - napřed fotím a pak zjišťuju životní funkce 😀
Holky zeleninku už taky pěkně baštěj. Už jim jde i lžička krásně, otvírají na ní pusu jak ryby na suchu 😀 My už teda dáváme i dopoledne ovoce a odpoledne jogurt a v poledne maso. Ale my už jsme na příkrmech 2,5 měsíce 😉

Jájo, co se dělo v noci? Šimonek zase stěhoval? Skákal ti po močáku?

Strašpy, ne-e, prášky na tlak neberu, mě je takhle vždycky, když se mění tlak. Jsem od cca 18ti let migrenička, po vysazení HA se to zlepšilo, ale prostě jen reaguju na počasí. Před bouřkama je mi kolikrát hrozně a jakmile poprvý zahřmí, zablejskne se a padne první kapka, tak je to dobrý. Jsem jak rosňa 😀

straspytelka
26. čer 2009

Mončo, jakej šok?
Achalteke, jakpakto že nejšílenější těhu noc?
Dala jsem jí zase syrup a teď spinká beruška moje 😵 😵 😵

cipisek007
26. čer 2009

Strašpy, asi z Majkla 🙂

straspytelka
26. čer 2009

hele ROSŇO 😀 😀 😀 dj hned vědět jak jste dopadli na očním, v kolik vyrážíte?

petreva
26. čer 2009

Ahoj holky, pádím k Elče...
JEN, MONI, jedla kolem sedmé a od té doby brečela až do té osmé, kdy jsem jí chtěla dát ještě, tedy zkusit jestli je to hlad...přisála se ale v sekundě odcucla a brečela...tak jsem to zkoušela s tím dudlíkem + prsem...pak se trochu napila...takže spala asi od půl devátý a ve 2.45jsem se vzbudila já...ty jo, zase jsem prošvihla 6hodin bez kojení...tak snad se to neodrazí na laktaci...jsem ale nějaká vyčerpaná, tak možná proto je mín mlíčka. Mám tohonějak dost a tomám cácorku jednu..co by měla říkat Míša 😅
STRASPY, co Simča??

straspytelka
26. čer 2009

Ahoj Evi, hele neřeš to odsávání po 6 hodinách, už je malej 3 měsíce, tak se to upravilo podle jíjí otřeby 😉 rači se vyspi, to se ti taky mlíčko udělá a uvidíš, e nebudeš tak vyfluslá, potřebuješ odpočinek 😉 zkus to třeba 3 dny a pak se zse kdyžtak vrátíš k odsávání po 6ti h 😉

cipisek007
26. čer 2009

Strašpy, před 10tou. Máme tam být 10-11 (to je teda určení času, strávíme tam den...), zachvíli jdeme cvičit, krmit a pak rovnou tradáááá. Ach jo, začínám být nervní ☹

Evi, Míša je poslední dobou vyčerpaná až běda. ☹

straspytelka
26. čer 2009

jo a co ta kůra pro E.? Dáváte jí to?Jak to vidíš?Je to trochu lepší?

cipisek007
26. čer 2009

Holky, jdu pověsit prádlo a pak jdeme na tu zvěř a razíme na oční.

Mačkejte palce co to dá. Ozvu se, papa.

straspytelka
26. čer 2009

mačkáme tak tfuj tfuj tfuj 😀 😵 😵 😵 😵 😵
Já jdu dělat hají k Simonce, zatím pa 😵

achalteke
26. čer 2009

no noc byla fakt zajímavá, koukala jsem na Zoufalky a požírala lasagne a nto dvě broskve a zapila jsem to jablkovým džusem....asi půl hoďky na to už se mi to začalo vařit v břiše...tak jsem vypla telku a jdu spát....okolo jedný se vzbudim zkroucená bolestí břicha, jestli to byli poslící nebo sračkopocit to fakt nevim...chvíli se kroutim, pak jdu na hajzlík a...netřeba komentář ☹ mazec! Lehnu a za chvíli zase, takže znovu a pak ještě asi dvakrát a pak jdu do obejváku a asi hodku sedim na netu. do toho přijede Honza vyjuchanej z depešáků a říká: ty si úplně bílá budeš rodit nebo co?....říkám: ne, jen sem se vysrala z podoby.....no jdeme spát, povídá mí zážitky a usínám, ale zhruba co hoďku a půl lítám čůrat...no masakr noc ☹ ....myslim, že na noční vstávání k mímovi budu mít slušnou průpravu 😀

mon73
26. čer 2009

A já od koho sem to chytla - od Jáji 😀 Já byla mezi 18 až 20 pětkrát 😀 😀

achalteke
26. čer 2009

Mončo fakt? Asi něco ve vzduchu 😀 😀 😀 😀 😀 ....jsi mi sem z Písku něco poslala

indigo
26. čer 2009

Ahoj kočky!

Míšo držíme co máme (a že toho dohromady máme dost! 😀)

Co to s těma dětma (a s Jájou 😀) je? 😖 I u nás se špatně spalo, spí špatně už nějakou dobu, ale poslední cca 4 noci jsou děs, nemusím teda kojit po 2 hodinách, ale vzbudí se s pláčem a je vymalováno. Asi nějaký špatný sny... 😝 tak se taky připravuju na noční kolotoč s miminkem... Toho se bojím asi nejvíc, těch nocí, Táda byl hrozný miminko, snad segra nebude po něm...

petreva
26. čer 2009

Míšo, taky držím!!!
Jájo, téda to byl masakr...

Holky, kojilky, máte nějaký trochu režim?? Jestli mimčo jí tak nějak pravidelněji po xy hodinách? E baští většinou po 3hod a od 17 tak po 2-2,5hod. Tak nevím, jestli jí nemám dávat častěji, aby večer byla klidnější a lépe se na noc najedla. V těch osm si dává přídavek už 3 den po sobě...ty jo, pořád je něco špatně...
Tak hezký den bez mimi slziček 😉

mon73
26. čer 2009

Evi, neřekla bych že častějc. Myslim, že se líp nají, když bude trochu vyhladovělá. Třeba zrovna teď jed Tobi v pět a pak až teď a to sotva osm minut. Nechtěl ono to vypadá, že mu to nejde, ale on prostě nechce. Tak šel do postýlky, má dudlíka a je klid.

petreva
26. čer 2009

Moni, taky mi přjde, že když jsem to zkoušela častěji, tak to nešlo a navíc jsem jínějak rozhodila režim a řvala víc než jinky. Elča taky jí poslední dobou tak sedm osm minut a tváří se, že to stačí. Tak ji nechám, no. Ale v postýlce být to nehrozí...až když se jí chce spát, tedy když si to myslím...tak ji tam dám a stejně brečí až pak usne...Já furt nevím, co s tím mým mlíkem, jestli je ho dost...večer asi ne, když tak vyvádí. Zasi mi lakt. poradkyně říkala, že jak jí začnu dávat příkrmy (vzala si vždcky tak 20-30ml), tak si zvykne, že to dostane snadněji a bude se odstavovat. Když se dává příkrm víc, tak je to jasný, že to potřebuje, ale tyhle trošky ne.
Tk utíkám...

inna12
26. čer 2009

ahoj, tak já taky hrozná noc 😢 a to se mi tak dobře dejchalo...nechápu, usla jsem po půl 4 😠 přečetla jsem noviny za celej tejden, koukala na tu kravinu v televizi, na žraloka a nic nic...se mi pak chtělo brečet..takže jsem zase spala pak do ctrvt na 11 😒 pěknej hnus to nespaní...a to jsem si koupila u PA kapky z medunky a stejně nic...

Hmm, Jájo, tys taky měla pěknou noc..a Peťul taky, Míša též..pěkné pěkné 🙄

Míšo, ať vám to dopadne co nejlíp!!

Mon, jojo, je mi už uplně dobže, ani palice se mi nemotá, tak jsem ráda 🙂
meloun - jsem se musela smát, já ho zase právě požírám..je to nemoc, jsem na něm ted fakt závislá 😝 ještě, že je to voda..no taky furt lítám, i tak a ted ještě stokrát víc na záchod, ale to mě neodradí. Včera užt jsem hledala, jestli v těhot.tolik melounu ok a prej jo, má i hoodně vitaminů, sem myslela, že meloun nic moc, tak aspon tak 🙂 malej je bude milovat 😀
koukala jsem do alba- Tobík je nádherný dítě, výstavní, fakt krásne roztomilej chlapeček! 😵

Jackson - jeho jsem nemusela, jo, chtěl spojovat národy, rasy, hlavně, že s tou svou se neuměl vypořádat 😖 za to hudba v tý době (vlastně pořád) byla suprová, kvalitní, dodneška se mi něco hrozně líbí..

já jdu poklidit, pak učit a doufám, že zejtra jedeme do plzně NAPOSLED nebo už mě trefí letos 😝

papa

menny
26. čer 2009

Ahojky

Míšo tak co u očaře??

Strašpy já dávám na teplotu radši čípek 😉
I když je pravda, že u nás zas moc nehrozí, že ho vykadí 😀 😀
S jeho pravidelnosti kakáni 😀 😀

Jinak režim v kojení jsme měli 2-3 hodiny přes den ( venku kojíme i po delší době)
a v noci to bylo 19-20, kolem 3 a v 5 (někdy vynechal to baštění ve 3)
Teď je to masakr 😠 😠 večer nakojíme a za 2-3h jsme vzhůru a uklidní se až po nakojení.
Jenže v noci mi prostě u kojení usne. je unavenej tak toho moc nevypije a pak jede po těch 2h
až do rána.
Dnes dokonce vstávání jednou po 1h 😠 😠
Už lovim na netu jakou kaši koupit....v pondělí brnknu dr.
Jakou kašičku jste dávaly holky jako první????

menny
26. čer 2009

Tak koukám, že dnešní noc pro většinu byl fakt zážitek 😖
Inuš mě se všichni při těhu s Davídkem smáli....co se týče tý závislosti na melouna, že ho prý mám kousat
a ne polykat...a koukali při tom na můj obří těhu pupek 😀 😀

inna12
26. čer 2009

Peťul, něco o kaších je myslím i tady http://www.kojeni.net/prikrmy.php
jsme to se švagrovou zkoumali, když začínali kaše, ale už si to moc nepamatuju..ale je to docela šikovný tam o těch příkmech

menny
26. čer 2009

Innuš dík, koukám na to , ale o kašičkách tam nějak nic nevidim 😕

inna12
26. čer 2009

tam sou ty kaše až dýl, ale to je podle mě přehnaný 😖

nic já jdu na to učení, ale fakt se mi taaak nechce 😠

inna12
26. čer 2009

jo to je celkově spíš na ty příkrmy, já už si to právě nepamatuju...ted jsem to prolítla, vím, že si švagr.tiskla ty tabulky na příklady příkrmů...tak to bylo jinde o kaších, ale to už nevím kde 😒 tak ti nepomůžu, tak snad něco objevíš 😉

pa