Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
8. črc 2009

včera sem měla brutál zážitek a mich asi díky mě taky... byla sem dost hysterická, brečela sem a křičela slzela a klepala se - prostě sem při sprchčení zjistila že mám na pipce klíště- konečná...

mám arachnofobii a klíště je pro mě pavouk vpitej do mýho těla

hysterák plnej slzí a paniky že to v sobě mám sem už michalovi předvedla když sem klíště měla na stehně a nešlo vyndat, vošem v těchhle intimních partiích?...

vůbec nešlo vykývat a michal navrhoval pinzetu, já sem se ho křečovitě držela a v záchvatech brutálního pláče ho prosila ať tu pinzetu nepoužívá, že se to utrhne, že nechci aby ve mě zůstala hlavička

nešlo ani o to, že by to bylo nebezpečný, ale ta představa..já bych se asi musela zabít..

a to sem měla pekelný štěstí, že sem na to přišla včera v noci, nechtělo se mi jít do sprchy, ale šla sem a tím pádem sem to zjistila, jako představa že to zjistím když by michal byl v práci... asi bych musela dát kluka k sousedum a brutálně se ožrat do tý doby než by mi ho někdo vytáh

a představa že by mi tam zůstala ta hlavička? asi by mě musely napsat nějaký sedativa, já byla fakt v prdeli holky, musela sem si dát na uklidnění panáčka a jeden díl červenýho trpaslíka, ale stejně mě před spaním musel michal dvakrát celou prohlídnout, pak sem se na sebe dole koukala do zrcadla a donutila sem michala abych ho směla i já prohlídnout..

no masakr.. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

kacena00
8. črc 2009

jo a to sem začala mít sexuchutě a te´d si přijdu pěkně ..ušpiněná nebo nečistá, já nevim jak to říct, možná až ten bebik po klíštěti oplaskne tak zase budu ochotná, ale teď fuuuuuj, přijdu si jak fujka prostě, ble

holky a celej ten řev, slzy a hysterie a prošení michala trvalo půl hodiny, než michal toho hajzla vytáh, byly sme z toho zpocený oba až na zadku 😝

kacena00
8. črc 2009

takže těhule vofafrně v lese jo až pudete na houby!

menny
8. črc 2009

Baru
Ty voe klíště na pipce ??? 😨 😖
koukalas na ten odkaz na ty návleky?

Gratulka ke kontrolám !!!
koukám že porodní vlna se kvapem blíží 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jé já se těšim !!!
Která bude první ?????

achalteke
8. črc 2009

ty jo tak to je masakr Baru, já teda klíště nikdy přisátý neměla, ale stačí když po mě leze, tak začnu hysterčit blééééééééééééééééé a klíště na pipině, no to snad ani horší místo neni a teda ne že bych jako musela zrovna vědět vše do detailu, ale zajímal by mě kde přesně si ho měla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

jo jinak ten yal aplikuje sestřička v porodce, já bych to nedokázala takovej inštrument si naonačit do prdky, kdo ví kam bych to strčila 😀 😀 😀 😀 😀

Innuš dneska je friško, viď? To je pohůdka...dneska budu mít doma pořádnej babinec, tak přemejšlim vo čem bude řeč... 😀 😀 😀 😀 😀

menny
8. črc 2009

Jájo s tebou je prdka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
8. črc 2009

Peťo ty návleky se líběj i mě.....jo a co tu čepku a botky jak byli u toho šátku, nosíte?

menny
8. črc 2009

Hele botky nosíme, když je chladno, ale čepka je nám zatim velká.
Ty návleky kupuju už 2 měsíce, tak v pátek konečně objednávám.
Se na ně hrozně těšim protože nožky musí mít krytý, ale když je vedro, tak
mu nechci dávat gatě, pak se zapaří.

menny
8. črc 2009

Hele a taky přemejšlim o zimní kapse. Kámoška si upletla
takovou vestu s ďourou pro hlavičku prcka, taky bych něco takovýho brala 😅

achalteke
8. črc 2009

taky ty návleky chci, hlavně kvůli podzimnímu, zimnímu šátkování, musim ještě prozkoumat ty velikosti

indigo
8. črc 2009

😀 😀 😀 počasí, že by jen Indi vyhnal ven... 😀 😀 😀 ale máš Míšo pravdu, dneska je pro mě báááječně, dokonce jsem pozavírala okna a mám v celym bytě otevřený jen ventilačky, to je teda u mě co říct..... 😀 Zuzka má počítám teplý ponožky.... 😀

Tý jo i já mám z klíšťat hrůzu, ale asi drobet (ale fakt jen drobet) menší než Barča... 😖 Jako malá jsem ho měla zapitý v pupíku a nešlo ven, byla jsem na táboře a vezli mě někam do nemocnice, fuj fuj... 😝

Jo Míšo, dort je klasika světlej piškot a nějakej krém, to sbaští maminka 😀 Tádovi nechám to ovoce... 😀

Peťul - měla bys teď v pátek dorazit, páč si nejsem jistá příští tejden, jestli se Inuš (a možná i já) budem srážet, tak možná v porodnici u klystýru... 😀 😀 😀

achalteke
8. črc 2009

...s hadicema v zadnicích jak podotkl klasik - tedy já 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Teda Indi musím říct, že i mě je příjemně chladno dnes 😀 😀 😀 😀 i jsem dnes oblečená a u mudra jsem byla dokonce ve větrovce

Ty Baru nejsou vám už nějaký ty IV organic malé? bych odkoupila....

Peťo, ten Storch bude možná o něco teplejší než MaM, ale taky přemejšlim jak na zimu mímo navrstvit, páč s kočem se mi moc chtít trajdat nebude chtít

achalteke
8. črc 2009

jo a můj chlap neudělal řidičák - vybouchl na testech, takže repete koncem měsíce 😠 😀

menny
8. črc 2009

Tý jo jak včera ta máma přejela svý děti, tak ten
chlapeček umřel 😢
to aby se šla oběsit

holky já bych se srážela taaaaak ráda, taky si myslim, že tebe Indi a i Inuš
už příště nestihnu ☹
nevim, jak to dopadnem s očkovánim, ale dnes jsme měli teda spíš manža nečekaný
výdaje a smrdíme korunou a výplata nejdřív, ale nejdřív v pondělí a možná až ve středu ☹
to je napo.... ☹

Jájo to naštve se řidičákem.
Já půjdu na zimu do nějaký tý kapsy už jsem pokukovala na MMB
stála kolem pětikila. Možná zkusim uplést tu vestu, ale pletla jsem naposled
asi ve 14ti 😀
taky se nebudu chtít moc tahat s kočárem ve sněhu

menny
8. črc 2009

Klistýr jsem měla při prvnim porodu, kdy mě nejdřív
chtěli nechat rodit normálně.
Ten byl ještě po staru, kdy do mě napumpovali teplou vodu.
No blaho to nebylo, ale něco příšernýho taky ne.

kacena00
8. črc 2009

hoooj

no jájo, kouknu na něj, já u thoo nějak nepřemejšlim, spíš mu to dycky dám na zadek a když ej to posralikovaný, letí to do prádla ale nevim, z něčeho mu už plena leze, tak kouknu 😀 😀
ty vlňáky sou takový najust stopro, ale zatim sou na noce uplně žuuuuuuuužový

holky vy ste měli k šátku šápku a botky? ahá

Pé´to já se tě chtěla zeptat kolikero těch návleků tak pořizuješ????? hele mám návrh, tu objednávku udrobim já a až budeš mít peňouze tak mi je dáš nebo pošleš na učet ju? 😉 jestli toho máš víc

my byly v takový finanční tísni těsně před porodem a PO PORODU..A trvalo to teda víc jak tejden, byl to docela nářez...takže pokud máš větší objednávku, zaplatim to já, páč nám se teď nečekaně nějaký koruny sešly

jo, a hanka nám na kurzu ukazovala vestu co si ušila z fleesu, zkusim jí písnout jestli by mi nepujčila návod na tu vestu, byla luxusní...

kacena00
8. črc 2009

hele a mě taky pumpli teplou vodu do zadku, ono se to ani jinak nedělá ? ne? že jako postaru...mě to taky nepřišlo jako nic až tak brutál, aspoň sem se nenudila a měla sem to pestrý 😀

zuzka84
8. črc 2009

ahoj, ja nebyla doma - byla jsem u kamaradky ta tam ma oproti nam vedro , takze jsem byla jen v triku a kalhotech , ale rano doma to mikina jistila 😀 (ale taky jsme meli vsechny okna na noc otevreny , v noci je mi teda paradoxne asi nejvetsi hic 😝 ) . no a venku mi v mikine teda byla fest zima 😀 😀

jinak gratuluju Indi a Jaje ke kontrolam .... hezky vam to jde , indi koukam bude co nevidet rodit, i kdyz s tim CS ji mozna jeste dozenu 😀

jajo a kolik si mela tlak , jestli to neni tajny 😉 ??
jo a o yal si taky budu muset nekdy rict (tedy o recept) - kolik to vubec stoji ? a budes chodit potom na monitory do porodnice nebo ne?

petreva
8. črc 2009

Ahoj holky, asi toho moc nestihnu napsat...tak "jen" dobře že KO dopadly v rámci možností dobře 😉 porůdky se chystají to je taky dobře 😵
K tomu klistýru, mě to nepřišlo vůbec špatný 😀 já a zácpa jsme si podávaly ruce celý těhu 😀 takže to byl šupec 😀 ne fakt , je to v poho.
Holky taky máme návleky na nožičky, je to super věc! Dávám je Elence i do kočárku, když vyrážíme brzy ráno...to je ještě chladno a za dvě hod k nevydržení tak ji nemusím celou slíkat a jen ji stáhnu nohavice 😉 .
Musím se pochlubit s Manducou, už jsem si ji konečně naštelovala...jsem myslela, že ji snad nebudu moct nosit 😅 ale už to máme s Elčou vychytaný 😉 hodim foto do albíka.
BARU, téda držím palce na ČB ke ko máš nervíka viď. Ale když se ti to udělalo během koj tak to bude něco s tím společnýho.
INNI, já měla CS3 ve čt na kontrole a v pátek večer jsme tu debatil jestli jako už rodim nebo ne 😅 no a v so ráno byla E na světě...nech bejt 😵

petreva
8. črc 2009

Líp jsem se na focení fakt nemohla oblíct...tak si toho nevšímejte 😅 podstatná je M a dítě 😀

zuzka84
8. črc 2009

hmm, klystyr jsem nemela , ac jsem tehdy chtela tak netusim jake to je a celkem jsem za to rada 😅

jinak jsme si ted nandali ke kafi buchtu - pekla jsem ji v pondeli odpoledne a celou dobu po vychladnuti byla v lednici a ted koukame ze je zespoda cela plesniva 😖 . A to se na ni S. tolik tesil , nandal si tri kousky ... tak kdyz uz se mi neco dari pect a jemu to chutna tak to takhle dopadne , uplne je mi z toho do breku (no jo uz u me asi fungujou ty hormony) 😢

inna12
8. črc 2009

Zuzko, mikinu?? 😲 😀
ty Zuzi, ty jestli budeš čekat to třetí mimčo, ty fakt budeš rodit doma s tou PA což? 😉 ty máš ohledně všeho kolem porodu jinomožnostní vztahy, co? to není myšleno nějak zle!! 😉
z buchty neplakej! 😉 ale já mám co říkat, se mnou to cloumá občas faaaakt hrozně! ☹

Evi, no už jsem ráda aspon za to CS 3.. 😀 dej dej fotečky 🙂

Jájuš, tak pokavad ti ho tam frnkne sestra do anální zdířky, tak okej 😀 to je jiná! tak snad to bude oučinkovat 😀

Indi, já na tebe dnes myslela, že nepotřebuješ plínku 😀 mohlo by nám to vydržet dýl, což..takové frišno

Baru, já měla klíště asi před třema týdnama 😠 na koze!!! taky dobrý ne? a bylo uplně miniaturní! snad milimetr, ani ne...jsem vám to zapomněla napsat, ale jsem byla taky hysterická 😔 jenže právě z obavy z nákazy...jinak je mi putna, že bylo na mě...ale nejsem očkovaná a těhotná, tak jsem pěkně plašila...takže ho chlap jel nechat vyšetřit 😝 za pětikilo dobrý ne???? 😠 😠
ale jináč tě chápu, pokud ti to dělá takhle zle 😒 mně nevadí nic, pavouci mám ráda 😀 😝

cipisek007
8. črc 2009

Barčo, já tě naprosto chápu s tím klíšťákem!! Já to taky nesnášim. Když mi někdo řekne vyndej mi ho (to klíště, aby tady někoho nenapadlo něco jinýho...), tak utíkám. Naposledy jsem měla klíště jako dítě, bylo mi asi 15 a doteď z toho mám trauma.

U Indigů se dneska konečně chlapi ohřejou 😀 😀

Evi, Manduca sluší oběma 😵 ani jsem si nevšimla, že tam máš fotečku se Simonkou 🙂

Peťul, takže v pátek nedorazíš? Škoda ☹

A co Helča a Barča? Dorazí?

No a Hradecký? Holky, přidáte se?

cipisek007
8. črc 2009

Zuzi, plesnivá buchta z lednice za dva dny, No to je k nas.rání.

indigo
8. črc 2009

Teda Evi, vypadá to dooost dobře! A Eli vypadá spokojeně! 😎

Klystýr - tak ten mi nevadil, to bylo v porodnici asi to nejmenší zlo... 😀 Spíš mám obavy, že se mi tam dělaj kámoši a nevím nevím jak mi ho přes ně udělaj... 😖

Zuzko - no tak to bych se vztekla, ještě napiš, že to byla ta dobrá s ananasem a jdu to obrečet s tebou... 😠 😀 😝

cipisek007
8. črc 2009

A co Zuzka-Zuzan? Dorazí? Indi, ty jsi jí psala, odepsala ti?

indigo
8. črc 2009

Jó plenka se dneska nekonala, dokonce ani nahatá jsem nebyla, ale nosím jen lehké tílko... 😀 mikinu snad ani žádnou nevlastním 😀 jó občas trošku závidím kámošce, ta je navlíklá pořád, v tomhle počasí by měla tak tričko, mikču a lehkou větrovku. Já byla dneska venku v triku bez rukávů a bylo mi tak akorát, tedy než jsem donesla domů nákup tak už to stejně nebylo ono, ale to bude i tím, že jsem vytáhla dlouhý kalhoty. 😀 😀 😀 No a má bejt zima i nadále, paráda! 😀 😀 😀 😎

indigo
8. črc 2009

Zuzan se bude snažiti doraziti, ale na stopro neslibuje. 😎

zuzka84
8. črc 2009

inni - a jak te to zrovna ted napadlo , to ze mam jinomoznostni vztahy 😀 ?

zuzka84
8. črc 2009

indi - nn, byla to jina, recept z BC , ale taky docela dobra 😉

dneska jenom v tilku ?? no to bych teda umrzla ... kor kdyz my jsme byli venku zrovna kdyz bylo zatazeno a chcalo 😀