Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
8. črc 2009

já byla dopoledne, to ještě sem tam prosvitlo sluníčko a nepršelo. V dešti bych určitě vyměnila tílko za tričko... 😀 No jsem zvědavá jak bude v pátek, hlavně aby dopo nechcalo, co bysme tam s těma prckama dělaly... 😖

cipisek007
8. črc 2009

Indi, taky doufám, že nebude pršet v pátek. Už jsem se objednala k našim na oběd, takže ze srazíku rovnou na meruňkový knedlíky 😀

indigo
8. črc 2009

Jo knedléééééé.... a nechtěla bys třeba prvně k vašim na obídek, a pak s pixličkou knedlíčků na srazíček? Což? 😀 No já to vidim, že si tam dáme toustíčky... 😀 Holky nebojte, obsluha fajn, platíte až na konci a tousty JSOU!!!!! 😀

cipisek007
8. črc 2009

Copak? V Táboře toustíky neměli 😀

cipisek007
8. črc 2009

Indi, ani néééé já je hezky zpucuju sama 😀

Jdu do hajan, dneska mám v nohách už tisíc mil, stopy déšť a vítr smyl. Doslova a dopísmene 😀

Dobrou chladnou noc všem!

inna12
8. črc 2009

Zuzi, ja nevim, že ted zrovna 😀 a jináč tak celkově, však víš 😉 jsme se o tom bavili na srazu a tak nějak je z tebe cítit, že pro tebe by to bylo lepší jen s tou PA 🙂

inna12
8. črc 2009

Evi, slušííííííí 🙂 jak tam Elenka vyčuhuje 😀 to se taky těším, až tak budeme nosit !
já viděla takovou krásně hnědou manducu, jakoby s květama,ale byla to náká limitovaná edišn... 😒
tahle je taky moc pěkná

inna12
8. črc 2009

to mi poslala kámoška, tak na tom budu pak měřákovati 😀
http://www.contractionmaster.com/

zuzka84
8. črc 2009

inni - no tak jsem rada ze to je na me poznat , he he 😀 .

zuzka84
8. črc 2009

jeee, innus, dobry , jsem si to hned ulozila 😉 . i kdyz u D. jsem mela nepravidelny kontrakce az do konce tak nevim jestli se druhe polepsi 😀

indigo
8. črc 2009

Inuš - tohle teď frčí na červenci! 😀 Teda na BC na červenci..... 😀 stačí pak mačkat mezerník..... 😀 😀 😀 už to využiješ? Že by? 😎

Mizim ženy, dobrou! 😎

inna12
8. črc 2009

jo?? tam jsem nečíhla ani jednou snad..maj už tam miminka hodně??????? já tomu babycafe nějak nepřišla na chut 😖 chodila jsem koukat na červenec na emimino ale před porodama to holky zamkly ☹

já mám strach, že mi spíš rupne voda a pak se nebude nic dít 😒 snad ne!! jen to tak měla švagrová i kámoška 😒

dobrou!

indigo
8. črc 2009

Inuš tam se rodí jak na běžícím pásu a většinou fofrporody, ale taky tam jsou ve většně případů už druhomatky.
Já zas nepřišla na chuť koňovi (já vím, moc to tak nevypadá... 😀), ale chodim jen sem, ostatní je pro mě hrozně nepřehledný, chaotický..... 😝

No ale FAKT už tu nejsem....... 😀

inna12
8. črc 2009

fakt? už hodně mimoušů? 🙂 mně to zase přijde tady docela přehledný, až na ty pravidla!!!! 😝 ty občas nechápu 🙄

inna12
8. črc 2009

já už chci též mimoušééééééééééééééééééééé ...ted hned!!!! 😠 ještě budu čekat měsíc 😔

cipisek007
9. črc 2009

Čaoooo holky!

Teda to zase byla noc. Holky jakmile nemají doma tatínka, tak si ze mě dělají dobrý den. Navíc se mi i dost blbě spalo, nemohla jsem pořádně vytuhnout.

Innko, mě když praskla voda, tak jsem údajně podle UTZ měla kontrakce, dokonce mi dr. povídá - teď, teď jste měla kontrakci. Já na ní koukala jak kdyby spadla z višně. Vůbec nic jsem necítila. Voda mi praskla cca ve 2 ráno a po asi 12ti hodinách jsem dostala kontrakce. A to jsem měla od asi tří hodin ráno neustále kapačky - magnesium a něco na zklidnění dělohy, aby holky ještě chvíli udrželi uvnitř kvůli plicím. No a v 8 večer už byly na světě.

menny
9. črc 2009

Ahojky
za chvilku mažem na KO na rehabilitaci, tak prosím
držte palečky.
Snad to bude dobrý a nebude třeba začít vojtit.
M. si už asi týden strká nožky pod bříško, jakoby jde na
kolena, tak nevim jestli je to dobrá příprava na lezení.

Pak vás dočtu kočky, jdem snídat a za hoďku vyrážíme

petreva
9. črc 2009

Dobré ráno,
jé holky děkuju za pochvalu M a Elenky. Moc se mi líbí, na té fotce vůbec nevynikly barva a detaily, toje jedno...Je to prý taky limitovaná edice...ale byla za dva a půl tis. tak je stejně drahá jako ostatní.
INNIKU, mě se původně líbila ta hnědá, ale asi by byla taky dost tmavá a v létě by na ní pražilo...teď jsem koukala, že v tématu "nošení dětí" mamina prodává hnědou s kytkama 😉 ty limitovaný edice jsou moc hezký, ale zase o pětistovku a víc dražší, tak to mi za to zase nestojí...Elča se ale v poslední době zlobila i v M., včera jsem jí zkusila zapnout ten prodlužovací pás, aby líp viděla a bylo to o 100% lepší,možná to bylo tím, jak tam byla zapadnutá.
MÍŠO, zase noc na prd? A přes den si s holkama asi nelehneš, viď...co to očičko Barušky? Už nepůjdete na KO? A co přetáčení? Našly v tom zalíbení a cestují?

petreva
9. črc 2009

MENNY, jasnačka, držíme už teď. To víš, že je to dobré pro lezení, když si dává kolínka pod bříško...pak se na nich "jen" vzepře a už to bude 😉

cipisek007
9. črc 2009

Peťul, držím pěsti!!!

Evi, ani mi nemluv 🙂 Dopoledne mám práci a koníka 😀 (např. teď dělám do zásoby jablečno-broskové pyré), pak půjdeme cvičit, krmit a pak budu mít chvíli klidu, ale to rozhodně neusnu.
Po obědě jdeme do sváči ven, takže taky nic a po svéče už nespí, takže to nehrozí už vůbec. Snažím se akorát chodit spát kolem 9tý, abych nebyla ráno moc KO.
No Bára je neusátle na bříšku, odstrkuje se nožičkama, prostě sranda.
Terka se zatím otáčí na bříško jen na levou stranu, ale taky se odstrkuje nožičkama, takže je nemůžu nechat už ležet na posteli a nachvilku si odskočit, jako jsem to dělávala. Hezky putujou do postýlky nebo lehátka.
Oko je pořád stejný. Na kontrolu k naší očařce jdeme v srpnu a pak v říjnu k tomu doktorovi, co nám dělal vyš. naposledy. Ale neočekávám změnu, teda k lepšímu.

achalteke
9. črc 2009

Brý ráno...

Innuš anální zdířce jsem se fakt hlasitě zasmála 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Peťo držíme palce já a dítě též 😉

Evi, manduca super. Mám radost, že je tu tolik šátkařek a manducářek 😀 😵 😵 😵 😵 😵 já už chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Jinak na sraz nevim jestli dorazím, dám vědět večer nebo brzo ráno, mám tu kámošku a nevím jak bude zítra odjíždět

petreva
9. črc 2009

Míšo, pyré?? To uvaříš ovoce nebo zel a rozmixuješ tím tyčovým mixérem? A v čem to v mrazáku skladuješ? Ve skleničkách od přesnídávky? A jaké množství holky sní? Pokolik to zamrazíš? Já už mám půjčenou nějakou knížku teda dvě, ale nevím,jestli se na čtení dostanu. Taky mám drobet času takhle po ránu, ale pak po sváče jdem ven, snažím se, aby po obědě spala doma v postýlce, ale moc se mi to nedaří, takže v postýlce protestuje a usne tak na jpůl hodiny...kolem třetí po krmení jdem zase ven a pak tak kolem půl šestý po jídle je většinou v manduce, protože to už bývá protivná a potřebuju aby si schrupla před koupáním a pak nám začne večerní kolotoč vyvrcholený řevem v postýlce...
STRASPY, kde se touláš??? Tak ty už jsi se pustila do příkrmů?? Simče chutná, viď? Což nějaká prochajda??

petreva
9. črc 2009

Jájo nazdárek...tak ty jdeš do Yalu??

cipisek007
9. črc 2009

Evi, jj, pyré. Uvařím ovoce a rozmixuju, nechám vychladit a pak dám do skleniček od přesnídávek a zamrazím. Holky sní cca 125g ovoce, když ho mám míň tak do toho rozdrobím piškoty.
Zeleninu dělám stejně (i s masem), taky zamrazím, na to mám koupený menší plastový krabičky. Jen to množství zeleniny ještě stále neumím odhadnout, tak mám doma pro sichr skleničky s kupovanou zeleninou (především dýní, kukuřici s mrkví a dýně+fenykl). Minulý týden jsem jim uvařila i zvlášť cuketu a zamrazila ve skleničkách. Tohle dětský jídlo mě baví 🙂

Ty moje cácory už skoro 2 hodiny chrní. Jdu je vzbudit na cvíčo a krmení, zatím papa 🙂

petreva
9. črc 2009

Míšo tak mi pak ještě písni, jestli jim dáváš prostě to co sní...jako než si řeknou, že "dost" nebo máš v oku 125g a když dojde tak dojde...

Holky, jsem hrozná, ale musím hodit do albíka maší krásku Manducu. A už dost chlubení 😅 😕

cipisek007
9. črc 2009

Dávám jim denně těch 125, ve většině případech to zdlábnou jak malinu, víc jim nedávám. A zeleniny v poledne jim dávám cca 200-220, těch 200 zdlábnou.

Manduca se krásná, všem vám tiše závidiím šátky a manducy 😵

inna12
9. črc 2009

Míšo, no to jsem slyšela, že kontrakci ani nemusíš citit 😖 švagrový se právě po odtoku vody nedělo naprosto nic 🙄 navíc jak to bylo v 37 tt, tak ještě nebylo asi tak zralé to děložní hrdlo, tak vyvolávali, to si chudinka užila...byla to hrozná doba ☹ tak bych radši počítala ty kontrakce 🙂 než aby praskla voda...ale to jsou takový řeči, to nikdo stejně neovlivní, at si to tam brouk sám naplánuje 🙂

Evi, však tahle vaše manduca je taky moc pěkná! a máš pravdu, o péťo vic to zato nestojí,souhlasím 😉

Jájo 😀 tak uvidíš, ale rádi tě uvidíme! 🙂

Peťul, palce držíme na rehab 😉

odpo jdu na cvíčo, ale budu to už flákošiti, já jen než se zvednu už z postele, to je pohled 😀

páá chroustové

zuzka84
9. črc 2009

jajo - ty jsi rozpoutala hotove klistyrove debaty co 😀 😉 ?

evi - kraaaasna manduca! ja uz se na to noseni taky tesim, doufam ze me nebudou zlobit zada , ze to pujde v pohode 🙂

my jsme byli ted dopol nakupovat - to byl tedy vykon , uz nikdy nejdu ☹ , bylo mi strasne zle - proste nevydrzim stat a nikde si tam neni kde sednout - hruza. ke konci se mi uz udelalo lip , tak jsem to asi rozchodila 😀 , ale fakt jsem chvilema myslela ze se tam pos...u , pobliju a jeste sebou svihnu o zem 😝

cipisek007
9. črc 2009

Innko, chudák švagrová. Mě teda kontrakce po těch 12ti hod. přišly. Ale nebylo to nic katastrofálního. O něco větší než na menzes. I když ke konci už jsem i slzu ukápla. Byla jsem tam sama celý den, nidko mi nic neřekl, břicho mě bolelo, najednou mi docházelo, že na porod je moc brzy. Kontrakce mi vycházely ze zad do podbřišku.
Jj, můžeš broukovi říkat co chceš a on si to stejně udělá po svým. 😀

Zuzi, blbej tlak, co? Měli by v obchoďácích myslet i na těhule a mít lavičky i uvnitř hyper-super a ne jen před kasama 😀

inna12
9. črc 2009

teda Zuzko, takhle se ti dělá zle?? ☹ teda to je hrozný, to si nedovedu představit 😒 to je mi tě líto ☹
já můžu stát ještě pěkně dlouho, to mi nic nerobí...by mě zajímalo, čim to je, že to dělá často těhotným zle, to stání. Hele my nosíme na procházky to skládací sedátko přes rameno, ale fakt 😀 😝 ale v krámě by to vypadalo divně, co? 😝 i když...když je blbě, tak bych to neřešila a dřepla kdekoliv 🙂