Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
18. črc 2009

Dadí a to jsem ještě říkala segře (ta nejde pro slovo daleko 😀): "Hele, když holky nebudou hezký, řekneš mi to viď? Prostě si neber servítky a řekni mi pravdu." Nakonec jsou holky tak krásný, že to ani není možný 😀

cipisek007
18. črc 2009

Jdu do hajan.

Zítra nedospím, jsem zvědavá, co Innka 🙂

Všem dobrou noc!! 🙂

indigo
18. črc 2009

Tak teď se normálně přiznám, že jsem dobrých 20 vteřin přemejšlela, proč je Dadu zvědavá na MOJE dítě... 😖 😀 😀 😀 než mi docvaklo... jó, plodovka mi obšplouchává už i mozek... 😝

Dobrou Míšo!
A vůbec, dobrou všichni! 😎

A pipi Inuš, koukej se ukázat nebo někomu napiš, jestli rodíš!!!!! 😎

inna12
18. črc 2009

ahoj! tak jsem vás dočetla uffffff vy jste byly náké aktivní 🙂

já si včera ani neuvědomila, že jsem vám nenapísala co ráno na kontrole 😝 já to psala pedíkovi do ip a blbec jsem myslela, že i sem ne..no mam dost 😖 dneska sjem celý odpoledne prospala, jsem uplně mrtvá mrtvola... 🙄 blbne nám počítač, jde to tak desně pomalu, že ani nemám náladu to kolikrát zapínat..

včera si mě tam zase nechali málem 😠 malej na monitoru začal neskutečně řádit, on to normálně ví, že je sledovanej, tak se jim to nelíbilo...tak sem řekla, že žádný, že tam nebudu, že vim, že se hejbe normálně, že ted vyjímečně tam skotačí jak šílenej, páč jsem se tam musela krčit na zádech v tom vedru, že 😠 😠 tak doktor, že jo, at teda přijdu za dvě hodky, tak jsem přišla u monitoru stála a křivka krásná 😝 tak jsem teda mohla domů...tlak v pohodě, protože tam pak byla staršně hodná doktora a při měření tlaku se mě schválně ptala na psa 😀 😀 a byl dobrej, přímo ukázkovej 😖 ..už mě tohle nebaví, v tomhle měla zuzka pravda, je to jen stresování, jednou se jim nelíbí, že spí, tak vám třesou břichem, podruhý, že tam zlobí...na palici fakt... 😝

tak si přeju,at už to mám za sebou, tohle mě nebaví, už mam před tema kontroloma neurozu, jinak se citim super, i malej se hejbe krasně jako vždycky 🙂

paní tam hospitalizovali, měla hraniční profil cukrovky, měla s sebou i další profily, který byly okej, né, musela tam zůstat na víkend... 😖

Míšu zdravím z výletu, to je dobře, že byly holky hodný a užili jste si!!

Pedí, ještě jednou díky 😵
Evi, krásný videjko!
Peto, k druhému zubanu gratulace..
Zuzku už pustili s Davidkem, to je dobře, že to mají za sebou 😖
Dadu, fotky krásný, hele, ty na to rození taky prdíš co???
Indi má počasí na přání 😀 ja ty homeo kupovala na náměstí a pak v globusu v lékarně a v obou měli 🙂

a víc si nepamatuju 😀

zítra jedeme na Martínka, brácha má narozky, tak už se těším, čekám na P.šel na jedno pivo, pak si pustíme film, tak jdu do vany zatím

hezký večer!!

inna12
18. črc 2009

Indi, to je jasný, že bych napsala 😉

inna12
18. črc 2009

Dadu, co tobě, jak se ti ted hejbe malej?? mně už to i docela bolí, jak je velikej, cejtim už každý protáhnutí ...jsem zvědavá, jak bude velkej 😝

už jdu pa

dadunka
18. črc 2009

Ahoj Innuš,

tak pořád jsi vcelku 🙂
No Táda se většinou hýbe hodně intenzivně (kromě monitorů kde tradičně chrápe), cítím hlavně paty a lokty. Čtvrtky mívá hodně klidový, tak to lehce vyšiluju a Dan mu musí poslouchat srdíčko přes břicho a počítat puls.
Jinak mě bolí, když vstanu po noci a sjede mi dolů na močák a tlačí na něj nebo hrabe ručkama a to bych ho zabila, chodím pak v předklonu, je to taková ostrá vystřelující bolest jako při zánětu močáku, dost nepříjemný. Nahoře ty nožky nebolí, spíš mě hodně pne kůže, že mám někdy pocit, že puknu a to mi pomáhá se namazat, zvláčnit to.

Indi, tvýho Tadíka přece znám z fotek - velkej fešák 😎

Tak vy už jdete všechny chrnět, tak dobrú noc, ať vás blechy štípou celú noc. 🙂

zuzka84
18. črc 2009

ahoj, tak tu na "dovce" mame wifi pripojeni , tak nakukuju, ale uz me u toho krceni se nejak boli zada 😒
v Praze to slo , i kdyz vedro jsme na to meli teda moc pekny 😠 . vysledky za tyden. znovu mu brali jaterky a to psala dr. hned vecer, ze je to ok , tak vyjimecne to snad bude celkem pozitivni kontrola 😀

dadunka
18. črc 2009

Ahoj Zuzko,

nekrč se a koukej se narovnat! 😀
tak jste to zvládli, jste šikulky! To je bezva, že už víte výsledky těch jaterních testů takhle brzo, teď teda čekáte ještě na nějaké další výsledky? A bylo Davídkovi špatně, jak jsi čekala?

zuzka84
18. črc 2009

letmo jsem docitala ... Indi za deti do 18let uz se nikde neplati, takze nejspis budes platit pouze za sebe 60kc na den , ale muzes si v CB vypsat nejakou tu darovaci smlouvu nebo co 😀
jo a psala jsem tu ze jeste jedem na sobotu nedeli do Jihlavy vyletovat ne 😕 ? no to je jedno. Pedikovi dekuji za optani 🙂

tak dobrou noc, jdu si srovnat zada do postele

zuzka84
18. črc 2009

Dadu - kupodivu mu nebylo spatne, byl celkem ok, jen se bal usnout, pak uz brecel ze chce pit a jist a bonbonky a kdo vi co ... tak se napil , dal si piskoty a usnul, ale asi tak za 10minut mu dokapala kapacka a museli mu vzit krev na ty jaterky hned po dokapani , takze asi jak se nevyspal tak dostal pak u babicky silenou horecku, ale v noci uz byl i bez horecky, takze celkem v pohode. ted cekame na bakterologii z lavaze ... hlavne jestli ma stale Cepacii a pripadne co jineho mu tam buji , aby vedeli jaka atb mu dat, pripadne jestli by to chvili neslo bez nich ,aspon do podzimu

dadunka
18. črc 2009

Tak to bylo příjemný překvápko, že mu nebylo zle viď a hlavně, že horečka přešla.
Tak moc držím palce, ať výsledky dopadnou co nejlépe a můžete být třeba alespoň na chvíli bez léků úplně, to by bylo super! 🙂
Já se jdu koupat a holit a číst si Reflex ve vaně a mazat se a tááák 🙂
Dobrou noc 😉

menny
18. črc 2009

Těhulinky v celku 😉
letmo jsem dočetla

Evi ty tchýně...to je za trest 😠

Míšo tak holky čvachtaly nožkama v Lipně 🙂
ta čtecí fotka je bomba

Dáduš krásný foto. Jste takový spokojený 😵
taky se mi moc líbí jak manža poslouchá pupíček 🙂

Zuzko jak to tu čtu, tak tě a hlavně Davídka tolik obdivuju!!!
Nemáte to vůbec jednoduchý!! On je tak roztomilej a dosti živej 😀 klučina,
člověk by neřekl, že má zdravotní problémy.
Některý věci nejsou fér ☹
moc vám přeju aby výsledky byly jen dobrý

jdu hají
zítra pa ženy

cipisek007
19. črc 2009

Dobré ránko holky!

Teda, my měli krušný ráno ☹ Terezka celou noc spala jak dudek, až jsem si v noci říkala, jestli jí nemám zkontrolovat, když se ani nehne. Pak jsem si řekla, že zbytečně plašim a spala jsem. No a po čtvrtý hod. ráno začala kašlat, tak tam David šel a ona najednou se začala dávit. Tak jsem rychle rozsvítila, vylítla z postele. David jí měl na ruce, ona začala vykašlávat hleny a furt se dávila. Tak mu říkám, ať jí dá na tygříka, tak ještě něco vyblinkala, ani nevím co, spíš ale hleny, ona včera večer usínala s pláčem, něco jí bylo, asi bříško, tak si myslím, že se tím pláčem zahlenila. Ale já se hrozně vyděsila. Hnedka jsem si vzpomněla na Peti Dádu. Uf. Pak se mi zdála studená a politá potem, tak jsem jí změřila teplotu, naštěstí neměla. Nechala jsem si jí ale v posteli a spali jsme. Bejt doma sama, tak se zblázním. Snad se to nebude opakovat.

Innko, to věřím, že už je náročný. Samá kontrola, nerv, stres, horko do toho. Už aby prďolka vylezl!

Zuzi, super, že jste dopadli zatím dobře. Snad i další výsledky budou OK. Dáda je akční šikulka 🙂

cipisek007
19. črc 2009

Evi, co Elenka? Je klidnější po tý probio kůře? A už jsi se byla s ní přeregistrovat k tý doktorce?

petreva
19. črc 2009

Dobrý ráno!!
MÍŠO, téda fuj, až se taky zalikám..tohle je hrozný! Když ji vidíš, jak se zalkne a nemůže lapit dech. Jendou mi to udělala Elča, nějak ze spaní popotáhla a si jí slina zaskočila, vytřešitla najednou oči a otevřela pusu a nic...fuj, já myslela, že umřu...jak jsem se vylekala..snad to bylo jen nějaký náhodný!!!!!Fotky z Lipna pěkný, s klíčema v pusince je pěkná!! Když oni jsou všechny hezký 😅 😵
Elenka je klidnější, dáváme jí večer jeden prášík rozpuštění v mlíčku. Ty jo, ale teĎ dva dny dozadu povečerech zase brečí a včera si nechala záležet, ale už umí být hodná holka, teda až na usínání v postýlce, ale to co to bývalo už zdaleka není...teď abych ťukala na nějaký hodně tvrdý olovo!!! Snad si to nepohnojím...ale jak ji tak koukám do pusinky, má tam pořád ten váček s bíloučárkou, tak se možná bude časem něco dít.
Jsem hrozná...nepřeregistrovali jsem se...brďo musím vzít rozum do hrsti a odhodit takový ty blbý pocity, jde o Elenku, tak přyč s nima...potkávám toho Dr. ve městě...v úterý máme jít na očkování, fuj , vůbec se mi nechce to to zase obrečím...tak se chci zeptat na pár věcí...jeho reakce mě jistě nakopne, takže už teĎ plánuju, že po očkování se necháme přepsat k doktorce.
ZUZKO, bezva jak jste dopadli,kéžby byl klučík aspoň chvíli bez léků!!Můžu se zeptat co je Cepacie? A lavaz mi něco hooodně říká, ale 😅 každopádně ať se vás štěstíčko drží!
INNÍKU, téda tobě už svítí 40 😵 myslíme na tebe kudy chodíme, skoro 😅 včera jsem měla melouna 😵 takovýho oranžovýho, ne vodovýho.
DADU, jéééé fotečky jsou mooc hezký!! Oba se tak těšíte, hmm krása.

petreva
19. črc 2009

Jo a maminy! Spinkají vám dítka na tom bříšku?? Elča teď spí pořád na boku a jak se mlátí, dostane se na bříško, ale pak zvedá hlavu, klidně i ze spaní a fňuká, tak ji musím otočit na záda, aby lehla. Ale je v momentě za na tom svým levým boku...a ty nohy mezi šprušlema...se z ní picnu 😀

indigo
19. črc 2009

Brý ránko!
Míšo!!! 😲 Ježiš jen si představim sebe na tvým místě a netuším, co dělat! Hlaně že je malá ok... 😒

Inuš co ti to tam svítí za tejden!!! 😲 No jo, tak jedem rodit? 😎

Zuzko nazdar!Jsme o tobě mluvily a ty tu. 😎 D je šikula, o tom žádná! 😎

cipisek007
19. črc 2009

Holky, šok to byl velkej. Já už v duchu volala 155 a dávala jí podle instrukcí z telefonu umělý dejchání. Jsem netušila co všechno dokáže mozek vyprodukovat v kritických chvílích 😅
S Terkou se nám to už asi 2x stalo, ale to byla hodně malinká a vždycky pomohlo vzít si jí na tygříka a lehounce poplácávat po zádíčkách. Jednou mi tohle totiž udělala u dr. a ta to takhle udělala. Sice jí nevzala na tygra, ale bříškem do dlaně, jenže na to už je velká 🙂 Takže taková malá rada 😉 Vždycky to pomohlo.

Evi, já už holky nechávám spát na břiše. Oni se stejně hned zase ze zad přetočí na bříško. Navíc se mi zdá, že tak spí i klidnějc. Já už taky spím klidnějc, dřív jsem plašila, že se mi zadusí. Jen na bříšku neusnou. To zvedají kebuli a buď se tlemí a nebo ječí, takže na zádech nebo na boku usínaj a pak si v noci dělají co chtějí 😀

cipisek007
19. črc 2009

Evi, my jdeme taky v úterý na očko. Na 2. hexu. Jsem zvědavá, jestli ta vakcína bude. Co vím, tak bylo, že to zapomněli objednávat. Však Peťa s Máťou je toho důkazem.

petreva
19. črc 2009

Míšo, ty jo, stalo se vám to i u T.? Fuj to jsou chvíle...tak v úterý bude očkobraní 🙂 taky jdem na druhou hexu...jé ale když si vzpomenu jak byla E. po ní tři dny uplakaná...no, třeba bude líp, když je větší...jak to snášely holčičky?? Měly teplotu? Nebo takněco?
Už se mi vzbudilo dítka, tak konec volna....dneska jdem okouknout zahrádku, strejda bude kupovat a zatím na ní budem pěstovat my 😅 tak uvidíme jestli to klapne. A pak asi zajedem za babičkou tady prababičkou. Prý už neví, jak Elenka vypadá...
Hezký den!! A čerstvé infa od našich těhulínek 😵

menny
19. črc 2009

Dobré ráno
Ježiš Míšo, fuj úplně mě zamrazilo. Tohle úplně vim co je to za šok
snad to ani jedno z nášich dětí už nepotká

Evi Matoušek teď tak z 80% spinká na bříšku.
Někdy i obličejem zabořenym do matrace a z toho šílim,
nechápu, jak může dejchat

holky já se po dloooouhý době vyspala a Matýsek též.
Vzbudil mě přesně ve 4:44 🙂

menny
19. črc 2009

Míšo tak snad na tu hexu nebudete muset čekat.Čelali
jsme na ní 3dny, tak to ještě šlo

inna12
19. črc 2009

ahoj 😉

teda Míšo, to jste měli drama v noci 😖 tak ještě že jsi na to nebyla sama a malá je ok! Fotky se mi taky moc líbí, sluší ti to s holčičkama 🙂

Evi, tak melounka jo 😀 my včera koupili nedobrýho, ale už máme novýho a ten je celkem jedlej 😀
toho doktora změň, určitě uděláš dobře

Zuzi, na výsledky též držím palce!!!!

Dadu, mně se takový fotky líbí daleko víc než ty z atelieru, jsou fakt hezký 😉

Indi, však jsem říkala, že mi tady bude svítit i 42,43 😀 😀
to máme krásné počasí, co 😀 ale ono to zase začne 😠

malej byl celou noc tak hodnej, jedinkrát jsem o něm nevěděla, padne devátá a vzbudí se, už to mám vypozorovaný, pak je taky hodnej, vzbudí se na oběd, pak spí a začne řádit po 6 večer..v noci zase spánek 😅 doufám, že mu to takhly vydrží i potom, aby pěkně v noci spinkal 😀

my pomalu jedeme na tu návštěvu na narozky, tak pěkný den!! papa

cipisek007
19. črc 2009

Evi, ono se nám to stávalo jen s Terkou, Barča je v tomhle OK.
Holky byly po hexe protivný, ale nijak extra. Lehce zvýšenou teplotu měla jen Barča 37 celý den a druhý večer po očkování měla Terka 37,2 jinak nic. Naštěstí, tak uvidíme v úterý. Potřebuju se dr. na plno věcí zeptat, jsem debil, takže si to musím napsat 😅

Peťul, snad čekat nebudeme. V neděli večer zase odjíždím s holkama a našima na Lipno, tak kdyby to holky blbě nesly, tak bych to musela odložit. Potřebujeme ďobanec v úterý 😀
Jinak, snad už něco takovýho nás nepotká. Je to fakt hrozný, já už ani skoro nespala 😒
Tak Matýskovi se už ulepšilo, to je dobře. Jo a zapomněla jsem pogratulovat k druhýmu zoubku 😵

Innko, děkujeme 😵

zuzka84
19. črc 2009

dobre dopoledne 🙂
Kluci se sli podivat do mesta , ja jsem neschopna dopoledne se nekam doplazit , tak pujduaz odpol do zoo, to uz snad zvladnu 😝

Dadu - no uplne bez leku o tom si muze nechat zdat , ale ze by byl bez ATB, no. Jinak k atb ma jeste sirup na odkaslavani , mucosolvan a mistabron inhalacne, neco do nosu proti polypum ... no ale to uz neni tak zatezujici pro telo jako ty sirokospektralni atb. Jenze kdyz se potvrdi Cepacie , tak nejen ze bude mit ATB v sirupu, ale jeste inhalacne , tak taky doufame ze to bude uz dobre a dekujem za drzeni palcu 🙂

evi - lavaz je proplachnuti plic tekutinou,ktera se nasaje zpatky a pak se z ni dela bakterologie. A Cepacie je bakterie, ktera se vyskytuje v pude a ve stojatych vodach, je to druh Pseudomonady, takovej resistentni na temer vsechny atb a desinfekce, ale "normalni" clovek ji nechytne, jen ty s velmi oslabenou imunitou nebo vhodnym prostredim v plicich. casto byva chronicky , ze se ji ten pacient uz nikdy nezbavi ... proste takova potvora 😀

menny - dekuji za podporu 🙂

miso - vy jste tedy meli noc 😕 . tak preji at uz se vam nikdy nic takoveho nestane!

inni - diky a uz koukej rodit ty jo, jsem napnuta jak ksandy 😀

indi - no u tebe jsem zvedava jestli vyjde muj soukromi tip ze vydrzis do zacatku srpna 😀
no a me uz se to taky skoro blizi co , nejak ted nemuzu uverit tomu jak to utika 😕 . v patek si dojedem pro novy obcanky a k segre pro postylku a kocarek a uz to pak doma asi nejak dame do kupy .... no neverim 😀 .... hmmm a pak stejne porodim az v rijnu co 😀

tak jo , koncim s romanem ... preji krasny den vsem!

cipisek007
19. črc 2009

Zuzi, teda chudák Dáda, to jsem netušila že je to až takovýhle! Obdivuju tě, jak to zvládáš 🙂 Ale ono ti asi nic jinýho asi nezbejvá, než bejt statečná, co?

Teda holky jsou protivný!!! Co to do nich zase vjelo? Na LIpně byly pohodový, pomalu jsem ani nevěděla, že mám děti. Ale Barče asi leze zub 😖 Ach jo. Terka jí před chvílí tak majzla chrastítkem, že má na nose krvavej šrám. Jo a bude hůř.

indigo
19. črc 2009

Zuzko vydržim! Teď ty 2 dny jak se ochladilo je mi tak dobře, že se cejtím tak na začátek září! 😀 Odvažuju se i ven (ovšem na Šumavu stále jedině MHD 😀)

Míšo neměli byste se na to Lipno odstěhovat? Když jsou tam holky zlatý a doma prudí? 😎 Ale ne, chyběli byste na srazících... 😀

Holky nevíte kde můžu mít oddací list? Nemůžu rodit, dokud ho neobjevím... 😠 😀 😀 😀

cipisek007
19. črc 2009

Indi, já si fakt myslím, že to budou zuby. Barče jsem teďko hrábla do pusiny a zdá se mi, že jsem nahmatala hrbolek, ten tam včera nebyl. Navíc teď i byly ospalý, jsou zvyklý po přesnídávce si dáchnout a David je tak nějak nenechal a mě to nedošlo, měla jsem moc práce. Teď jsem je poslala ven, tak si dodělám práci a půjdu si lehnout.
Oddací list? Není třeba v lednici? 😀 😀 😀 Já tam jednou strčila podprdu. To jsem ještě bydlela u našich a večer jsem šla z koupelny pro něco v lednici, v ruce podprdu a prostě jsem vyměnila jídlo za ten kus oděvu. Podprdu ráno našla segra se slovy - hele, nechybí ti něco? Já, že ne. A ona se vytasila se studenou šajskou 😀 😀 😀

Holky, může být při proklubávání zoubků i zvracení? Barča poslední dva dny po každým jídle ublinkne. Normálně to nedělá. Občas se jí to stane po ranním mlíku, ale po ovoci ani zelenině ne-e 😅

indigo
19. črc 2009

Míšo - no při zobkách bejvá občas průjem, ale zvracení, to nevím... 😖
Tak v lednici není... 😖 😀