Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
23. črc 2009

he he, koukam ze muj chleba pobavil ... to jsem rada 😀 😀

inna12
23. črc 2009

Zuzi, no tak já měla dneska asi tři potící návaly 😒 ten bazén radši fakt nerisknu, nevím, jak jsem na tom dole, tak raději nic ...bych nad tim pak přemýšlela, za to mi to nestojí..
namazaný talířek mě také pobavil 😀 ten víkend sama pro sebe potřebuješ jako sůl!! 😉

Baru, at je líp 😉
ty nemáš dole vpravo na liště ty procenta s lupičkou?? já včera nechápala ty malá písmenka 😀 jsem blb

cipisek007
23. črc 2009

Barčo, Paralen 100 čípek je od 7mi kil. My ho dáváme holkám už od nějakých 3kg. Napřed po malých půlkách, teď jsem dala větší půlku (Terka měla 6460g).

cipisek007
23. črc 2009

ty voe to je humáč dneska.
Máme uvnitř 28°C a to mám zatažený žaluzie a zavřený okna na západ!!!

petreva
23. črc 2009

Ahoj holky,
BARU, Elča měla teplotu asi od toho očkování. Já jí dávám ten Nurofen, ten je od 6kg. Paralen jsem jí dávala po první okování, ale to měla něco přes 4kg, takže půlku. Ale Míša myslím říkala, že holkám dává stále půlku. Já bych být tebou pro klid duše uřízla z konce malý kousíček. to jsem udělala, když měla Elča teplotu a neměla ještě šest kg, tak abych měla klid, že nemá moc toho paracetamolu či co je tam za tu složku...
A jak je? Ty jo, takhle blejt 😅 co ten váš zubák?? Už je venku? A jak to C. snáší??
PETO, no snad to bude s P.už jen lepší. Tak máte taky ďobanec? To jsou trápeníčka...a co ty vaše noci?

petreva
23. črc 2009

Jé tak jsem nedočítala a Míša už napsala co a jak, se omlouvám 😅

zuzka84
23. črc 2009

inni - no ze jo 😀

miso - my mame vevnitr 26 a za okny 40 stupnu 😒 a moje blaznivy dite tu lezi pod flausovou dekou!! a za nic na svete nechce do vany (to bude zase vecer revu , ty blaho)

petreva
23. črc 2009

Jo a ještě...Míšo, dneska jak jsem psala, že je Elča celkem v pohodě, tak mě zase přesvědčila jak ji nemám chválit...uspat po obědě naprostý umění!! V postýlce málem vypustila duši, tak jsem ji musela uspat narukách a myslíc si, že tvrdě spí jsem ji dala do postýlky, což si matka jako dovolila dost, takže hysterák...nakonec jsem si s ní lehla k nám a usnuly jsme obě 😅 no, taky k něčemu to bylo dobrý...
Fuj, monology 😅
Dneska má rodit ta kamarádka a já stále nic nevím!!!!! Už jsem z toho nervozní....

menny
23. črc 2009

Zuzko tyhle homeo jsou přímo na bolení v krku, ne na chřipku
a stály u nás 58,-

Evi nevim, jednu chvíli to vypadalo, že bude spát zas dobře,
ale je to pořád na levačku. Dnes jsem vstávala 5x. Kde jsou ty časy, kdy
to bylo 1x za noc a pak až v 6 ráno 😒

No musim říct, že kombinace zubů, ďobance a vedra je masakr 😠
co Barča, Terka a Elenka jak to jde po včerejší včeličce?

Baru tak rýže v tobé zůstala 😉

Tak s Dádou půjdu za hoďku nejspíš do toho bazénu 😖
se mi vůbec jako nechce...co člověk neudělá pro dítě

petreva
23. črc 2009

MENNY, Elča ráno vypadala dobře i je bez teplot, ale scéna před spaní řádná...teď vyspává a má už jíst...uvidíme co bude dál...no což jsou naše. A Matoušek? Musím běžet....držte se je to děsný tam venku...

menny
23. črc 2009

Jo mi taky dáváme nurofen čípky
a dnes máme orientační váhu (se suchou plínou a v tričku)
6690 g

menny
23. črc 2009

Matoušek zatim bez teploty, ale protivákuje slušně. Jsem z něj totálně zpocená.

cipisek007
23. črc 2009

Ach jo, ten můj chlap je blázen. On by s holkama dneska cvičil!!! Včera měla Terka celej horečky a dneska je venku na umření, BIO 3 a on by je rasil! No já se z něj fakt picnu, asi stál dneska dlouho na sluníčku.

cipisek007
23. črc 2009

Peťul, holkám už je líp. Teplota není, jen když mají usnout, to je pláče. Obzvlášť Barča. Tu dneska jen uspávám na ruce 😒

menny
23. črc 2009

http://www.novinky.cz/domaci/174515-v-ceskych-b...

tak vám to v ČB nezávidim...chudinky miminka a těhule

cipisek007
23. črc 2009

peťo, je tu hrozně. Venku ani živáčka. Jak nám tu rekonstuujou ten panelák, tak skončili v 10 dopoledne, normálně dělají do 17ti.

achalteke
23. črc 2009

Ahojky holky moje, nedočítám až později...
Dopoledne jsem byla u doktora na poradně. Takže jsem ode dneška oficiálně na MD. Tlak hraniční a už mi nasadil Dopegyt, takže večer beru první a v pondělí jdu na přeměření. Z krevních testů zjištěna lehká anémie, takže od zítřka Aktiferin (nebo jak se to jmenuje). přírůstek váhy za 14 dní + 0.

Jinak jsme do teď byli na Lipně, pro mě je teda už nechutně teplý, nicméně mi v něm bylo moc příjemně, protože dneska je to fakt total brutal.... ☹ jdu vařit papu, mám hlad jak vlk

cipisek007
23. črc 2009

Jájo, ahojky!! Tak to je krásný, ty kila. S tlakem je to horší, ale ještě pár týdnů a máš hotovo 🙂
Ty jo, mě v těhu koupání v přírodních nádržích zakázali hned na začátku.

menny
23. črc 2009

Matoušek je hambatej. Jen chvíli má plínu a chvíli větráme
Míšo já myslim, že chlapům kolikrát nedojde věcí
dobře že neteplůtkujete

cipisek007
23. črc 2009

Peťo, já bych s nima necvičila ani kdyby nebyly po očkování. Asi je taky po sváče rozbalíme na podložku a necháme vyhambatit 🙂

menny
23. črc 2009

Jájo super 😉
s tlakem horší..
Aktiferin jsem nesnášela. Měl by se na lačno, ale já po něm zvracela.
Někomu způsobuje zácpu, mě průjem.
Snad nebudeš mít obtíže. Dyžtak doporučuju před tim aspoň něco malinko pozřít

cipisek007
23. črc 2009

my dávali holkám aktiferrin v kapkách a v lékárně nám říkal, že po jídle. my ho stejně dávali před jídlem.

petreva
23. črc 2009

Jájo, kontrola dobrá až na tlak, což...ty jo ty necháš v porodnici víc než nabereš za celý těhu 😨
Míšo, u nás je kříž kažký usnutí...nevím proč, když jsem unavená zavřu oči a spim, ne 😉 proč takový caviky 😉
Peťo, téda takový noci 😕 to bych dlouho nevydržela...mě stačí vztávat 1x+odsátá a pak kolem půl šestý,šestý a jsem mátoha ☹

cipisek007
23. črc 2009

Evi, viď? Jim to připomeneme až budou starší a budou muset vstávat do práce, jak se jim nechtělo spát, když byly malý 😀

cipisek007
23. črc 2009

Jdu připravit holkám sváču.

petreva
23. črc 2009

Míšo, no fakt...bych si tak lehla a nikdo mi mě nemusel uspávat a houpat,já bych usla i ve stoje, kdybych mohla 😉 Tak aťholkám šmakuje. My jsme po sváče, tak jdu na plínu a dám ven nos, že bychom se ještě prošly...uvidíme.

zuzka84
23. črc 2009

jajo - tak kontrola celkem uchazejici co ? gratuluju. kolik jsi mela ten tlak ?
anemii mam taky - nejaky dva druhy a mirny 😀 , doufam ze mi nepredepise ale nic 😒

jeee, holky, to me mrzi , ze holcicky tak spatne usinaji , my to meli aspon do pul roka pohodicku , pak teda peklo , taky rev a houpani na ruce , po polozeni se vetsinou zase vzbudil ... no ale do pul roka to byla tezka pohoda teda ... tak aspon neco 😀

cipisek007
23. črc 2009

Zuzi, však se takový ulítaný dítě musí někdy unavit 😀

Holky, venku je to černý jak bota!! Možná bude pršet!!!

zuzka84
23. črc 2009

miso , taky tady s napetim sledujem mraky 😀 😀

menny
23. črc 2009

u nás taky černo
museli jsme z bazénu dřív. najednou se přihnal černej mrak. Lidi se začali pakovat a pak jsme museli čekat pěknou frontu u turniketu aby jsme se dostali ven. Byli tam dva kočáry v tý chodbě vedro na padnutí a až my byly s mamkou solidární a mimísky pustily