Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
7. lis 2008

Jdu s Dádou na kontrolu, tak zatim papa

helik3
autor
7. lis 2008

Menny no jo ty už si s Čutkou skoro tykáš, viď??? 😀 😀 no já jsem zvědavá co na něj řeknu, hehehe.

No fakticky by mě zajímalo jestli se to v té Ikee dá koupit samostatně a za kolik? Jako chlapa mám šikovného, zkusím ho zlanařit, jestli by to náhodou nechtěl udělat, hehe ale už asi vím co mi poví 😀 😀 😀

straspytelka
7. lis 2008

Ahoj holky 😉 Petreva, gratulujeme k výsledkům a zvládnutí pana doktora 😀
Holky, zkusili jste některá na upravení zažívání Lepicol?Já jo, jsme s pokojená 😉 pozeptejte se v lékárně 😉
Nevim čím to je, ale miminko se zase už druhej den moc nehejbe ☹ jen občas a tak jako slabě 😒 Včera jsem měla uklízecí, vyndala jsem všechno ze šublat a vykydala a poskládala, dneska se vrhnu na skříně s oblečením 😉 Nevim, asi zajdu k drgyn, mám docela strach...ale když s bříškem trochu zatřesu, tak se hejbne, tak nevím, třeba je líný po tatínkovi 😀

helik3
autor
7. lis 2008

ahos Straspy,

neboj, vše v pořádku, akorát asi nemusí uklízet 😀 😀 😀 Ty jo Ti závidím, že takhle pěkně uklízíš a třídíš apod., taky bych to potřebovala, nechceš melouch?? 😀 😀 😀 Hele a víte co to bude, nebo to taky bude překvápko?? 😉

barag
7. lis 2008

heli teď tady třídím ty věci a přesně to co píšeš mě napadalo, že když si nechám to tajemství, tak mě tyhle myšlenky nepřepadaj

ale zase v první chvíli to byl tak krásnej pocit vědět kdo u mě přebývá, ale jak píše Péťa, kdyby si nebyl jistej, tak by asi neřikal fory typu, no kluk? tak třetí pohlaví neznáme..jen třetí chlapec a čtvrté děvče, takže s pupeční šňůrou už to byl asi forek ala pan doktor Čutka 😀 prostě sem mu včera koupila velesuper tmavě modrý manšestráky za 30 koru,n a kdyžtak to bude nosit Martička, se taky prdlačka stane, teď nebudu řešit hadry ale větší věci - komoda a kočár .. hu to se prohneme 😠

barag
7. lis 2008

strašpy, moje mimčo má někdy taky víc spavou 😉 asi je to i tím počáskem, zkus mu dát trochu kafe a uvidíš, po tom se mi prďola vždycky probere 😀

jo prosím Vás pro ty kdo si kupujete nekofeinový kafe - je to ten největší kentus, protože je to nějak přepalovanýnebo co, takže menší zlo pro mimčo je normální kalsický kafe a když už něco chcete udělat pro svoje a miminkovo zdraví tak kafe typu caro a pro bezlepkáře kafe z čekanky - přes lékárnu, jinak caro mají všude - sem o trochu chytřejší z kurzu 😀

straspytelka
7. lis 2008

Helik, no sem se včera do toho pustila, páč když hledáš třeba něco a hodinu to nemůžeš najít, tak sem se nakrkla 😀 lítalo to všechno vzduchem, až se mě Jirka bál 😀 😀 říkal, že se musí někam schovat, jinak ho strčím do pračky a vyperu a nemrknu ani očkem 😀 😀 😀 😀 jo jsem na úklid trochu magor 😝 😀 taky jsem si vymyslela, že musíme vymalovat koupelnu a takovou komůrku na odkládání věcí co máme tady v paneláku 😉 taksouhlasil, že to uděláme asi příští týden...teda on 😀 Klidně bych zaběhla, mě to nevadí uklízet, naopak... 😉 Ale Tábor je přeci jen z ruky na doběhnutí 😀
Jinak víme co čekáme, ale nikdo to neví 😉 Zatím se nám to podařilo ututlat 😀

straspytelka
7. lis 2008

Kafe jsem před chvilkou dopila a nic necítím ☹

straspytelka
7. lis 2008

Holky jdu se oblíknout, páč sedím u pc ještě v košilce 😀 a jdu nakoupit...chtěla bych dělat špagety něco nového zkusit, nemáte recept?

helik3
autor
7. lis 2008

jo takhle, takže vy jste tajnůstkáři, aháá, a nám to nechce prozradit?? 😀 😀

no kafe piju normální, dřív jsem před otěhu pila turka i rozpustné. No teď si teda pořádnýho turka ráno nedávám, piju čaj, ale odpoledne si někddy s manžou takové slabé rozpustné s mlíkem dám, tipuju tak 3-4krát týdně 😉 myslím,ž e je to v poho 😉 neřeším to 😉

No já bych toho potřebovala vytřídit a přetřídit a přebrat a vyházat, už se těším až zůstanu doma, snad budu mít dostatek sil to všechno udělat 😉

barag
7. lis 2008

straspy počkej do půl hodiny a když ho to neprobere, tak třeba bude typ, co si může večer dát kafe a nehne to s nim 😀 neboj, já vím, nemám tvý zkušenosti, to je něco jinýho, ale určitě je dnes jen víc ten váš KLUK (můj tip 😀 ) prostě víc lenošnej..

uklid, chjo, noční můra, se těším, až budeme v novým, hlavně abysme měli víc místa na to, abych si mohla nalajnovat a uspořádat život, to by bylo príma, tady není prostor pro to, abyxch měla ve věcech systém a načuřená že něco hledám, tady lítám jak čarodějnice na koštěti celkem často 😀

barag
7. lis 2008

holky tak sem si do alba dala seznámeček toho co už máme, přijde mi teda že zatim nic moc...

petreva
7. lis 2008

Baru, však teď teprv začneš...oblečení v podstatě máš, tak není kam spěchat. Každou chvíli si uděláš radost něčím a do února bude vše pod střechou 😉 Baru co vaše video, máte z něj něco??
Strašpy, je to těžký nevšímat si a dát mu trochu času...ale i miminka jsou unavený, spí...já myslím, že den dva nic není a natož, když s ním zatřeseš tak se ozve 😉 s receptem moc nempomůžu, vždycky smíchám co je po ruce 😅 a něco z toho vyleze.
Holky, já si dávám kafčo každý den jedno s mlékem rozpustné, myslíte, že je to často? Já si říkala, že jedno denně je v poho.
Tak jdu taky do města a pak se musím zase vrhnout na grant...ble...ale už to bude hotový 😵 tedy jeden ze tří 😅
Takže se mějte maminy!!!

barag
7. lis 2008

není to často s tím kafem, jak řikala Olina na kurzu, měla jednu maminu a její miminko mělo šílenou tachykardii, prostě mu srdce bušilo jak o život, pak řekla svůj pitnej režim, krom trochu vody vypila asi dvě kafe a spoustu koly, tak měloa miminko přebuzený, ale jedno kafe s mlíkem je v pořádku, neboj, to si dává skoro každá těhulína..

joj, evi nemáme ty nejhorší položky, kočár, přebalovák 😝 😝 a taky sem trochu zmatená, co ještě co ještě ? 🙂 ale snad mi instinkt a taky kámošky poradí🙂

helik3
autor
7. lis 2008

BAru v klidu, já taky nemám ale vůůůůbec nic - já vím, že jsem měsíc po tobě, ale asi ani za měsíc nebudu mít ještě vůbec nic 😉 protože jak chodím do práce, nemám šanci, jenom tak pokukuji, ale máme čas, počkej po Vánocích, budou výprodeje apod. 😉

A víte že si myslím taky, že Strašpy bude mít kluka 🙂

helik3
autor
7. lis 2008

holčinky jdu pracovat, jsem se napapala. Stejně tu žádná nejste, tak Vám přeju krááásný víkend 😉

Moni prosím Tě, hoď mi sem ještě ten odkaz na ty kočárky peg perego. Nemůžu to najít v těch nakecaných stránkách a na netu es mi taky nezadařilo. Díky moc 😉

mon73
7. lis 2008

Ahoj holky 😉
Heli 🙂 http://www.babystar.cz/- to sou dovozci, ale ještě nemaj zobrazenou kol. 2009. Tu maj na italskej stánkách:
http://www.pegperego.it/page.php?sid=0c0248cb95...

mon73
7. lis 2008

Ještě jednou, připletla se mi tam pomlčka 😖 http://www.babystar.cz/

zuzan
7. lis 2008

Ahoj holky, měli jsme rozbitý počítač, tak se hlásím až teď Už jsme zpátky doma z porodnice s naším štěstíčkem Vendulkou. Narodila se 27.10.2008 v 8.45 hod. přirozeně, vážila 3000g a měří 47cm - porod trval 35 hod., ale ten uzlíček štěstí všechno vynahradí 🙂 Vždycky se mi rozjely kontrakce na maximum, jenže pak začaly zase ustupovat a když už to trvalo druhou noc a uběhlo hodně hodin od prasknutí plodové vody, tak jsem dostala infuzi na posílení kontrakcí a pak už to šlo celkem rychle 🙂 Nejsem ani nastřižená, což je super, protože můžu sedět naprosto bez problémů, tak nevím, jestli tomu pomohly masáže hráze, které jsem ale celkem flákala, mají se od 34tt dělat každý den a já to zvládala tak 3x týdně 🙂)) Zatím máme v albu pár fotek, ostatní jsou moc velký, tak je musím zmenšit 🙂 Vůbec nestíhám dočítat, tak to aspoň mezi kojením zkusím rychle přejet, nebo mi prosím ve stručnosti napište, co je nového 🙂))

petreva
7. lis 2008

Ahoj Zuzko!!!
Pane jo, to je krásná princeznička!! Je to úžasný!! Moc moc přeju, ať Vendulce chutná mlíčko a obě jste v pořádku a je vám dobře!!!

zuzan
7. lis 2008

Evi, mockrát děkujeme, zmenšila jsem další fotky, tak je jdu přidat 🙂 Akorát na jejich popis už mi čas nezbývá, tak snad časem 🙂

straspytelka
7. lis 2008

Zuzanko, ta je krásná jůůůůů, moc gratuluju 😉

barag
7. lis 2008

Zuzi je opravdu krásná 😵 😵 😵

straspytelka
8. lis 2008

Ahoj holky.Dneska jsem měla náročnou noc 😒 prvně jsem zvracela a pak mě bolelo břicho, že se mi chtělo na záchod a nic...až teď ráno jsem si došla, ale dostat to ven, netlačit tolik... ☹ doufám že je vše ok, bych se zbláznila už fakt ☹
Manžel šl na 24 službu, tak tu budu sama, hm, pěkná nuda, dělám s tousty k snídani 😉

barag
8. lis 2008

ahoj jakpak to že si zvracela? něco špatnýho si snědla? teda nevim, jestli na zakženej žaludek sou tousty uplně to pravý, ale jestli na to máš chuť a třeba to zvracení bylo jen těhotenský (chuderko ve 24 tt 😖 ) tak proč ne

tak třebas když ti ještě nebude dobře, tak si aspoň odpočneš, když doma nikdo není

barag
8. lis 2008

Péťo, doufám, že kontrola s Dádou byla o.k. a ste oba dva zdraví 😉

straspytelka
8. lis 2008

Baru, nějk mě to prostě přepadlo, občas se mi stane, že mrňě mi do žaludku kopne, ale tohle bylo z ničeho nic 😒 asi jsem se spíš přežrala 😀

barag
8. lis 2008

hlavně že je ti už dobře 😉

straspytelka
9. lis 2008

Krásnou nedělu přeju 😉 peru, vařím, manžel spí po službě 😵 je krásně venku, byla jsem na menším nákupu a asi se půjdu projít ještě okolo baráku po jídle 😉

petreva
10. lis 2008

Hezký den 😉
O víkendu jsme s Péťou udělali experiment a z toho nanicovaného videa od Č zkusili "vyždímat" pár foteček. Tři mám v albíku. Zase se mrňou ale od včera nehýbe. Lump jeden a to jsme byli na houbách, takže jsem se překláněla a ani neprotestoval...uf, mohl by říct, jo, všechno dobrý, jen spinkám...