Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
28. črc 2009

jo, péťo, supr, že to bude v poho, tak přeci jen koupíš šátek, což?

jo, innuš jak si psala o tom šátku, každý mimino je jiný, ele se nelíbí v manduce, náš cyrilek měl od počátku problíémy s kočárem kt. se zpočátku projevovaly plíživě, že v něm sice neřval, ale nespal v něm tak dlouho a dobře, ajk by jinak spal..

když se to prostřídá, tak proč ne..třeba i lehačky, kt. sou teď děsně moderní dělaj na záda taky paseku... já myslím,ž e když je člověk rozumnej, tak nenechá celej den dítě jen v sedačce,nebo posazený v kočárku na polštářku 😀 celej den v šátku - pokud teda nemá třeba neštovice (jako petiný kámošky kluk- teda myslim že řikala neštovice) nebo mu nerostou zuby nebo nemá jinej problém a potřebuje pochovat

mě by např. z toho mýho klacana při takovým problémku upadly ruce páč 7 kilo je 7 kilo, ačkoliv má teprv 5 měsíců

takže střídám střídám, a třeba ten šátek používám při nákupu, při sraziku, protože jinak bych byla uplně v perdelce, jako když sme se poprvé srazily s helou a Peťou a já to projezdila na chdobách dvořáka a maloš stejně nespal a byl pak celůej den uplakanej..

jo, taky sem si řikala, že na tv dítě čumět nenechám, ale než poslouchat 2 minuty jeho hladovej řev, tak mu radši pustim barevný obrázky, v klidu uvařim mliko a pak mu tv odeberu a sme v klídku oba, prostě sem za provozu zjistila, že tohle je menší zlo..

achalteke
28. črc 2009

Barčo koukám, že z tebe se stala 100%ní nosnice 😀 ...no já jsem sama zvědavá jak kočárek využijeme, ono tady v těch terénech....proto se mi do něj nechtělo tolik investovat i když kočárek mých snů by byla Teutonie a z houpáků pak Emmaljunga....
Hele mě tyhle reakce co se týče narovnání zad v kočárku překvapily i od lidí od kterých bych to nečekala 😢 ...prostě pro ně je šátek zlo. Ale jak už jsem psala - nemá smysl to řešit i když mě ty řeči taky docela serou - hlavně od lidí, který mám ráda...
Jo a kojo polštář? No tak u mě zbytečná investice...asi tak měsíc byl super a teď už mi dlouho dlouho dlouho leží na skříni. Nějak jsem se s ním prostě nezžila. Na kojo asi nevyužiju, lebo mám dlohé a velké prsníky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Peťo mi povídej - jak mě točilo, když jsem musela někoho otravovat ať mě někam odveze a nebo něco

kacena00
28. črc 2009

indi, ty seš řízek 😀
bych ti prej pohlídala ale pak bych je vyhodila z vokna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petreva
28. črc 2009

Ahoj holky, nedočítám, jen letmo píšu...včera jsem psala Dr email o pupenech a že bych ráda, aby na ně kouk...on prý že když má 1den nějaké pupínky a nic ktomu tak to nic vážnýho nebude...prý je mám vyfotit a poslat 😕 😕 😕 je fakt, že dneska asi už nejsou tak červený...ale má další ve vláskách...mě štve...a ta nová dr má dovču ☹ se jen bojim, aby to nebylo něco blbýho..no jo už myslim i na meningitidu....občas zakašle a zapčíká...ach jo nebudu mít klid

kacena00
28. črc 2009

no,. já zase tak nenosim, ale ten nákup se s tím dá mnohem líp než s kočárkem, teda aspoň já to tak cítím, podle toho jak sem si to vyzkoušela, a ty sraziky, šak ste samy viděly jak cyrdik spokojeně klimbal při tuctuc v prapračlovíčkově 😀

ale jinak sem šˇ%tastná, že přes den sem ho naučila dělat hají v postýlce

jo od včerejška spinká jak velkej kluk 😀 - začala sem bojkotovat jeho milion potřeb krátkýho spánku po každým jídle, takže dopo chvilku, po obědě dlouho a před koupačkou chvilku - zkrátka příprava na školku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
28. črc 2009

vedle koho leží na psoteli innuš???? 😕 😕 😕 😀

kacena00
28. črc 2009

hele evi, ten tvůj doktor je teda salámista...jak to může říct, že je to ok, když to neviděl?...

co teplota?

petreva
28. črc 2009

Baru, včera teplotu neměla a teď jsme chvátaly na jídlo tak jdu měřit...ale nezdá se mi, že by ji měla

kacena00
28. črc 2009

dlouhé a velké prsníky 😀 😀 😀

jo, a peťo jak si psala o té helče, já vám blbec ani nenapsala že sem v pondělí před tejdnem se jela na holky kouknout, madla je teda supr čupr kočka a má boží háro a děsně kulí voči 😀

kacena00
28. črc 2009

tak snad to bude v pohodě... ale je teda zákon schválnosti, že ta doktorka má dovču..a kdy jí dovča končí?

já jdu prozměnu volat doktorce kvůli očkování, chci zejtra očkovat a basta fidli

indigo
28. črc 2009

Evi tak k tomu doktorovi vyraž, jen ať se podívá, však od toho tam je, ne?!? Jakýpak pošli fotku... 😝

Baru - no jestli vedle Zuzky v nemocnici už neleží i Inuš... 😀

Jo, Davídek s Tádou když jsou spolu, tak hrozně zlobí, teda venku ne, když maj dostatečný vyžití, ale jak jsme u nás nebo u Zuzky, tak je to horor, proto bych si troufla tak na 2 dny a pak s nima pryč a já bych asi skočila za nima..... 😀

petreva
28. črc 2009

Barčo až do konce měsíce...snad ale mám z toho velkou hlavu a furt jí pozoruju...musíme ven, ječí tu...,mějte se a honem s tsěma porodama!! Nějak se s tím crcáte, viď INDI, to jsi mi tenkrát napsala 😀

kacena00
28. črc 2009

ajotááák, já sem natvrdlá 😀 😀 😀

já bych evi, jak píše indi taky vyrazila k doktorovi

tak zatim, malej se vzbudil na sváčui, tak budeme mít až do obídku interaktivní dopolodne 😀 ovšem v týhle tmě mi tio asi bude bojkotovat, ale já to zase budu bojkotovat jemu, chachá, kdo z koho

tak pa

indigo
28. črc 2009

Evi fakt?!? 😀 😀 😀 No jo, crcáme se s tim, to je fakt... 😝
Jdem taky ještě ven, takovýhle krásný počasí už do porodu asi nezažiju, tak si ho musím užít. 😎

menny
28. črc 2009

😀 😀 Jájo ty prsníku, ty si éro 😀 😀 😀
no a vem si, že když si někoho musela votravovat aby tě dovez,
tak já mu musim do auta strčit 2 sedajdy s dětma a k tomu kočár do kufru,
to je teprv napo.srání se někoho doprošovat 😠 😠
Jinak co jsme na tý chalupě tak se ze mě stává nosnice jak víno
v kočárku jen spinkáme a pak se nosíme. Shrabala jsem tak kus zahrady a na prochajdu
po stráni by to z kočíkem neklaplo 😀

Baru jj šátek je opět na seznamu 😵 😵 Jako vim, že strorch je nejpraktictější,
ale ty od didymosu jsou luxusní. Nevim jestli vydržim jen s jednim 😅
samo že bych je nekupovala najednou. Ale mít 2 neni moc, že jo 😀 😀

menny
28. črc 2009

😀 😀 😀 Indi by dělala defenestraci 😀 😀

kacena00
28. črc 2009

holky prosim o radu, znáte nějakej recept s cuketama a nebo s patizonem???

děkujii, já jdu za tím prckem a budeme spolu vařit rizoto 😀

zuzka84
28. črc 2009

Baru - no ale Dada byl docela obrik a ja pri porodu taky 😀

indi - no ja nevim, doma mam hadriky jen na tak na 4kg miminko , co oblecu nejakemu trikilovemu strizlikovy? 😀

zuzka84
28. črc 2009

indi - prej strasne zlobi, ty jowa ... to me fakt pobavilo 😀
hele a innus uz asi bude lezet jen na sestinedeli ne 😉 ?

kacena00
28. črc 2009

jé čoveče zuzko a kam se do tebe takový 4 kilový mimi vešlo????? 😀

já měla zase 2,5 kilovýho střízlíka takže to pár dnů na něm všechno fest plandalo, nicméně, on byl takovej jedlik, že to chtělo tak 2 tejdny max a už mu to bylo akurát a po dalších 2 tejdnech sem 56 vyhazovala 😀 takže se neboj, ono se rychle vypapá 😉

indigo
28. črc 2009

Zuzko a nezlobí snad když jsou spolu? 😀 😀 😀

Mimino ti doroste, jak píše Barča, aspoň mu to nejmenší oblečení chvilku bude, Táda nosil 56 do 3 měsíců... 😀

inna12
28. črc 2009

ahoj kočky 🙂 já dospávala noc, byla fakt krušná, já fakt nespala ani minutu 😖 tak strašně mě bolí ta stydká kost, že jem si v noci trochu už békla, protože se nedá ani spát s tim...na žádným boku..do toho lítám každou půlhodinu čůrat a zvedat se s tou bolestí 😔
ráno jsem tam musela být už na 7, v 9 jsem byla doma a totálně jsem odpadla..už sem usínala i v autě

na kontrole dobrý i blbý, jak se to vezme, monitor krásnej, i si tam zaskotačil, tak byli spokojený, tlak sem měla horší než minule, to sem veděla vzhledem k tomu nespaní, pak mě vyšetřii i vnitřně, tak je to celý nenachystaný, otevřená jen na špičku prstu 😔 mě fakt klepne...
takže závěr, že v pátek jen zase na monitor 😒

Baru, já ale o šátku ani fň!!!!! já naopak pro šátek jsem moc a kor pro novorozence!!!! já jen, že ta manduca není pro uplné novorozenečky, že se nemá ani moc chovat mimi ve svislé poloze 😉 šátek je myslím na to super hned, jen se bojím, že nebudu umět ty úvazy 😒

Zuzi, dá se to tam ne? já to tam tedy čekala horší...taky tě stokrát za noc budí se zvonečkem?
😝

jdu něco dělat, jsem uplně praštěná, jak jsem spala ted 😖

petreva
28. črc 2009

Ahoj holky,
PEDI, tak E. se nelíbí v Manduce? Asi je fakt malinká...zkus to časem a bude líp uvidíš. Bude holka koukat z hora a jak bude všechno zkoumat ! 😉
INDI, ty jo s fotkama mě teda dostal!!! Jeslti do zítra nezmizí, tak půjdu, říkal, že když nezmiznou tak příští týden, ale teď k tomu má 37,1, vim, nic moc teplota, ale je....vůbec se mi to nelíbí a zase mě popohnal k tomu, že se přeregistrujem hned jak tam bude Drka.
BARU, my děláme plněný cukety, cuketu jako čínu nebo cukeťáky - jako bramboráky...možná ještě něco juknu hned jak to půjde...no takže až večer 😅
INNIKU, téda ten Pavlík se nechá přemlouvat. Heleď mě taky děsně bolela kostička 😅 ...pomáhalo mi hopsat na míči s rostaženýma honama...i takový ty uvolňovací cviky. Já tak pak i usínala...na boku vůbec nespi, teda na tom úplným ono to na zádech už teď taky nejde, ale dávala jsem si mezi nohy polštář, aby ta kost nebyla tlačená k sobě...je mezi pravou a levou takový vazivový spojení a to se prostě při porodu musí rostáhnout...tak vydrž!!! A zkus cvičit neb oteda protahovat...
MENNIKU, té je žůžo!!!Autíko půjde spravit...to jsi byla ráda, viď. A já za tebe 😉

petreva
28. črc 2009

INDI, tak ty jsi ani nebyla tak slušná jako já teď 😀

INDIGO 20. březen 2009 ve 23:15 Evi já bych šla spát, ale nechci prošvihnout tvůj porod! Tak se s tím ne*er a ať je tu nějaká akce! Evi tak už napiš, že je máš pravidelný po 4 minutách a jedete, ať můžu jít spát.....

kacena00
28. črc 2009

hooooj, jé Innuš, to je blbé, to tvoje mimčo snad bude jako v tobě až do roka nééééé???jé to je ale lapalie, já se tady zase rozvášnila, ale to spíš protože mě seřou lidi okolo 😀

a jelikož sem roztěkaná, tak já sem zase hned nějak četla že píšeš o šátku, já sem fakt vemeno !!! chjo, já bych chtěla trochu soustředit pozornost 😅 😅 😅 já nechci bejt debil a sem 😠 😠 😠 😠 😠

ta bolest stydký spony je pěkně hnusná, mě to až pálilo...chjo, holka ty už bys faktys měla rodit...moc bych ti to přála, aby už se ten tvůj koblih taky za náma chystal

kacena00
28. črc 2009

evi sim tě sim, jak se dělá plněná cuketa? a jak jako čína? cukeťáky ..hm vedle mi je taky radily . michal z nich byl lonio nadšenej ale mě to zase nijak nenadchlo, když už se s tím tolik srát, tak raději bramboráky, ňam 😀

kacena00
28. črc 2009

chichi, že by indi byla sprostá???? není možná 🤐 😀

indigo
28. črc 2009

😀 😀 😀 Indi je tak celkově drobátko "od úst"..... 😀 😀 😀
Inuš jsem ráda, že na mě čekáš... 😀 ta spona je hnus, mě teda nebolí asi tolik jako tebe, v noci mě to spát nechá (pokud tedy spím a nečumím do stropu).

petreva
28. črc 2009

Holky jen písnu, že jsem si vydupala doktora jdem ve čt v osm...to jsem zvědavá jak to udělám...kojíme kolem šesté půl sedmé a kolem 8 E usíná, to bude řevu z přetažení!!!

indigo
28. črc 2009

Evi to je dobře! Sice bude Elča asi mrzutá celej den, když jí to takhle nabouráš než jak je zvyklá, ale zas aspoň budeš vědět na čem jste. A srpen je tu coby dup a nová doktorka taky! 😎