Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
2. srp 2009

No nic, já jdu něco dělat. Indi jsem písla, uvidíme co časem odpoví. Budu furt nakukovat 🙂

menny
2. srp 2009

Hi hi, s tou ponožkou je to jak u nás. Máme je teda dole v jednom kuse, ale tý radosti pokaždý 😀
fusekle proslintaná, nohy vožvejkaný 😀
Nosim mu náhradní ponožky 😀
tak vy se takhle kymácíte 😀
jé moc gratulujem k 8mi měsícům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je hrozný jak ten čas letí!!!!
My dvě v artu.....teď s miminkama 😵

až budeš vědět něco o Indi písni!!!
Jdem papu

kacena00
2. srp 2009

hola hoj!!!indi????????????????????????tyvodo!!!

cipisek007
2. srp 2009

Určo se ozvu. Telefon sebou nosím jak kočka koťata 😀

Jj, při každým uplynulým měsíci si vzpomenu na nás dvě a na to, co jsem zrovna před x měsíci prožívala v porodce 😀

Holky jsou dnseka nějaký moc protivný. Asi zase cítí v kostech horko. Barča ty svoje zubiska, má tam dva hrbolky a nenechá si ani pořádně sáhnout do pusy. Občas, když je moc protivná, tak jí to namažu Calgelem. Pak se docela uklidní, tak nevím, jestli to fakt tak pomáhá 😀

kacena00
2. srp 2009

tyjo a já myslela že už konečně inuška...

ale ej supr, že indi ssi teď prožije nevyvolávanej porod ať to má co nejhladší!!!
Peťul a tobě dík za sms 😵

inuš, já začala rodit den před tím než sem měla slíbeno od jedný doktorky v pejru že mi to vyvolaj kvůli pofioderní cukrovce necukrovce

a moje kámoška v březnu už přenášela a měla si jít lehnout do proodky a den předtím jako já začala v noci rodit a narodilo se jí mimi ten den co jí měli hzačít vyvolávat porod, stejně jako já

tak snad se malej umoudří a taky už se začne klubat na svět, moc ti to přejeme 😉

kacena00
2. srp 2009

cyrda mi právě poblil rukáv, strčil si ho do pusy a nablil na něj, no tak dík 😝 😀

achalteke
2. srp 2009

Psala Indi v 7:22, že všem moc děkuje za sms, ale že nezvládá odepisovat...měla po monitoru a že má pěkně hnusný kontra.

Takže počítám, že se už možná během dopoledne dočkáme 😵 😵 😵 😵 😵!!!!!

menny
2. srp 2009

Tý jo, ať to Indi bolí co nejmíň. Je mi jí líto, soucítim...ale vidina miminka
jí to určitě vynahradí!!!!!
Za chvilku jdem ven, dokud je tam snesitelno.
Prosíííím písnete mi někdo, kdyby Indi porodila???!!!

menny
2. srp 2009

http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JQK...
tohle dnes budu vařit...poprvý jsem na to zvědavá

😀 Baruš jsem se o tu euforii musela podělit 😀
😀 😀 poblitej rukáv

achalteke
2. srp 2009

valim k našim, ale v průběhu dne budu na netu, tak dám Peťo kdyžtak vědět 😉

zuzka84
2. srp 2009

tak ja cekam kdy uz indi napise ze jako to ma za sebou a nic jeste jo .... to prece uz musi jit jak po masle s tim nalezem co mela 😎 . no nakoukla jsem pro jistotu jestli tady nevite neco vic nez ja . my tu jeste ani nemeli vizitu :-/

inna12
2. srp 2009

jééééééééééééééééééé já vstala až ted 🙄 protože jsem usla ve 4, jak už jsem na nerv a tou bolestí kosti..kurna 😠 😠 a co to vidím 😅

Indi, moc na tebe a Inge myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 at to máte rychle za sebou!!!!!!!! to se určitě uvidíme 😀 🙂 hodně štěstíčka!!!!!!!!!! Táda bude mít ségru 😵 😵 😵

no a jak jste pochopily, u nás opět nic 🙄 🤐

cipisek007
2. srp 2009

Ty jo holky, jakmile mám chvilku, tak nakukuju a tu nic!

Zuzi, to víš, neděle, dr. přispávaj a nebo rodí Indi 😀 Se jich pak zeptej, jestli náhodou nerodili malu Ingeborg 😀 😀

Innko, fuuuuuuuuuuuurt nic? Teda, tomu tvýmu Pájovi se u tebe nějak moc líbí 😉

kacena00
2. srp 2009

tyfole, ty porody sou ale napínavý!

kacena00
2. srp 2009

no tak zase mažu za tím svým poblijonem, začalonám interaktiv dopolodne a mladej se dožaduje pozornosti, sám si hrát nechce, proptože je čím dál tím víc zvědavější, včera ho např. stráááááááááášně moc a moc bavilo, že sem ho při vaření hupla do šátku a on mi koukal pod ruku, ani nepíp a to už byl ke konci ospalej jak lbázen 😀

cipisek007
2. srp 2009

Je to tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!

Na vědomost se dává, že Tadeášek má sestřičku! Jmenuje se Michaela, narodila se dnes v 10:11, má 3170g a je nejkrásnější na světě!

Jééééééééééééééé. Už máme 5 miminek narozených 2. v měsíci a samý holky!! 😵 😵 😵

cipisek007
2. srp 2009

Běhá mi mráz po zádech, bulím jak želva, ruce mám od těsta na bramborový knedlíky, ale je mi jedno, že těsto bude všude 😵 😵 😵 Máme další miminko a je to Michalka!! (Indi, moooooooooc gratuluju ke krásnýmu jménu!! 😵 )

achalteke
2. srp 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ooooooooooooooooobrovská gratulace letí do Budějc. Mám mega obrovskou veleradost a jsem strašně moc dojatá!!!!!!! Vítám Michalku na světě a opravdu - krásné jméno 😉 😀 😀 😀 😀 😀

Poslala jsem sms i Dadunce a Menny 😉

jdu zapíjet limoškou

....a 2/9 bude na světě Šimon 🙂

kacena00
2. srp 2009

jéééééééééééééééééé, indi moc moc moc gratuluju, to je krásný, že to dycky člověk obulískuje 😵 😵 😵 😵

pusinku oběma zvládkly ste top na jedničku, nakonec to bylo krásně rychlý a jméno je super, já osobně si tipovala elišku a pak mi ještě napadlo jedno ale už se nepamatuju jo, klárku sem tipovala 😀

ale idni máš tio buřt, ty už si nad Míšou vyslovila ortel, že sejí tu bude řikat ingeborg 😀 😀 😀 😀

kacena00
2. srp 2009

jo, tak holkám už to nemusim posílat tak komu mám ? evče?

achalteke
2. srp 2009

he he doufám, že éra rychloporodů ještě nekončí 😀 😀 😀 😀

Baru ani jsem ti nenapsala jak jsou krásný Cyrdovo fotky, ráno jsme si je s Honzou prohlíželi a těm jeho ksichtíkům jsme se fakt nasmáli 😉

Já Ingeborg tipovala na Dominiku nebo Kateřinu 🙂

kacena00
2. srp 2009

jo, jinak prosim vás ohledně našeho auta dodatek: naše "auto" je popelnice 😀 starej forman, takže proto sem psala že si to mohli pučit nějaký mlaďoši na páteční chlastačku, no ale uffff, aspoň něco máme, ačkoliv já se v tom bezpečně teda necejtim a kort teď s prckem, zvažuju leasing..ale nevim bylo-li by na to

ad pekárna: já ji koupila, protože si potřebuju píct chleba, pěkně mě ale sere, že se nedá udělat menší chleba, pokud teda existuje, šla bych do takový, kt. má nádobu na svislo, my máme naležato a kdybych dala půlku směsi na chleba, budu mít placku

jak ten chleba jim jen já, už sem teď třikrát vyhjazovala půlku chleba, protože do 3 dnů zplesnivěl...je to dáno tím, že v tom chlebu je víc vody, jak je to uzavřený

no a chleba za 60 korun jen tak vyhodit, to nasere, takže já k tomu dodávám jen toto

kacena00
2. srp 2009

kujuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hele na vedlehjší diskuzi to v lednu bylo podobně - jeden den se narodil jeden klouček...za asi 4 dny se začala rodit jedna holčička, ten samej den druhá holčička a den nato ještě chlapeček ledňáček, tři holky si to spolu střihly o víkendu, tak bych to už opravdu mocinky přála aj inuš

jdu asi písnout evče, ale ona jí asi psala menny tak an to prdim a jdu žehlit 😝

indiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii posílám pusika na to mimineško, ty čerstvoučký novošátka jsou k zulíbání 😀 😀

jo a co dáda? už je doma?

achalteke
2. srp 2009

dadunka zrovna píše, že zrovna frčí domů a že se už nemůžou dočkat a že krumlovskou porodnici vřele doporučuje 😵 😵 😵 😵 😵 😵

menny
2. srp 2009

Indi velikánská megagratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jsem hrozně dojatá
Michalce přeju hrozně moc zdravíčka do života, rodiče, co jí nebudou zlobit
a brášku, kterej ji bude ochraňovat 😵 😵 😵
Vybrali jste krásný jméno. Měli jsme Michalku psanou při Davídkovi 🙂
Tak mě to dostalo....krásně 😵 😵 😵

menny
2. srp 2009

Míšo a Jájo moc děkuju za rychlou sms

Dádunka už si veze Tadeáška domu 😵 😵 😵

cipisek007
2. srp 2009

Jájo a běda ti, jestli Šimonek nevyleze 2.!! 😀 😀

Hihi, Baru, přesně - Indina Michalka už navždy bude jen Ingeborg 😀 A já tipovala Dominiku 🙂

Barčo, no to mě taky děsí s tou pekárnou, že ho neujíme a budeme vyhazovat. NO ale už jsme se domluvili, že až dostaneme k vánocům peníze, tak si jí pořídíme. Od babiček a rodičů vždycky dostaneme peníze, pokud si vysloveně něco nepřejeme (loni to byly hrnce, předloni filtrační konvice Brita). Takže za nashromážděný prašulky bude pekárna.

A další krásná zpráva, Dadí jede s Tadíkem domů, no to je úžasný. A ještě porodku chválí, Jájo, to už se tam těšíš, viď? 🙂
Teším se na fotečky Tadíka 😵 😵

zuzka84
2. srp 2009

jajo - to se jako v ty porodnici neuvidime jo 😠 😀 ?

super ze Dadunka uz bude doma!

indi uz jsem gratulovala ...tak to je asi vsechno 😀

menny
2. srp 2009

😀 😀 taky jsem tipovala Dominiku

inna12
2. srp 2009

Indi už jsem též gratulírovala, no nádhera, mám obr radost, jak rychle to zvládly 😵 😵 😵
jen jsme byli v globusu a já nechala doma mobil, ale už jsem tušila, že je malinká na světě 😵

jméno bych teda nikdy nikdy tohe netipla 🙂 myslela jsem na Karolínku a Sofii, ani nevím proč 😀

a je to nedělňátko, to Indi chtěla 😵 krásně to vyšlo 🙂

Zuzi, ty Míšu uvidíš brzo vid???? 😀 😀