Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
3. srp 2009

Míšo,je to supr dárek,já mám takový ráda.Já dostala loni zorbing 😀 😀 ,taky jsem lítala padákem nad mořem....

Kamarád hammera měl,tak jsme se taky několikrát svezli,jezdil i Dakar,ale pobužel loni zemřel ☹ .

cipisek007
3. srp 2009

Pedí, při dakaru? Brrr. Vždycky kdyý tohle rallye je a slyším kolik je při tom mrtvých... Ty lidi snad už do toho musí jít s tím rizikem. ☹
My si právě moc drahý dárky nedáváme a tohle mi přijde nejlepší a záreveň nejlacinější 😀 Třeba Jaguárem se už několikrát svezl. Jeho segry přítel ho má (žijou v Londýně) a nedavno tu byli, tak je Gary všechny svezl a brácha z toho málem zešedivěl 😀
Do zorbingu bych ho asi nedostala 😀
Tady se mi líbí, že si tu jízdu i sám vyzkouší. No ještě to prodebatuju právě s jeho segrou a asi do toho půjdu. Co taky pořád vymejšlet 😒

cipisek007
3. srp 2009

Ještě tohle by možná se mohlo líbit 🙂
http://www.zazitekjakodarek.cz/osobni_zazitek/a...

peda
3. srp 2009

Míšo,při Dakaru to nebylo.
A když to beru podle svýho chlapa,tak hammer 😉 ale on se vyblbne i na bobový dráze 😀 😀 tam jsme byli minulý víkend.

Jdu patlat meruňkový knedlíky k obědu.Snad mě ta cácorka maje nechá.Jsem si dovolila jí odložit do postýlky,že by jako chvilku spala 😅

cipisek007
3. srp 2009

PEDÍ, NO MÁM TEĎ DILEMA 😀 sorry caps lock
ale do jednoho z nich půjdu 🙂

mě už spí jen jedna cácora druhá tu se mnou koníkuje 🙂

menny
3. srp 2009

Děkuju za rady kočky
Míšo děkuju za odkaz...proštudováno, uloženo
Davídek vyrostl jen na kupovaný zelenině on
ty zeleninový skleničky nejedl.
Asi zkusim kombinovat skleničky a Bio zeleninu...(za Dády moc nebyla)

Míšo tak můj chlap jezdí v práci v něčem podobným, takovim terénim.
Ale já jinak taky bych radši dala chlapovi tohle než vznášedlo.
Jemu by se ale líbil seskok padákem, ale to ať zapomene...

Teď jsem volala dětskýmu psychologovi a oni maj do 10.8. dovolenou
včera mu zas uvízla brambora v krku... 😢 😢 😢
mě je ho tak líto!!!!!
Ach jo prdelka moje

menny
3. srp 2009

Baru návleky přišly jo 🙂 🙂
super!!!!
Jaký jsou?????
Jak si je předáme pani??

cipisek007
3. srp 2009

peťo, mě právě začíná čím dál víc lákat to vznášedlo 😀 to as bude rozhodováního 😀
seskok - D. byl na vojně u paragánů, ale myslím, že neskákal. on má strach z vejšek 🙂

Dádovi se zase šprajclo jídlo?? A já si zrovna nedavno říkala, že máte klid konečně ☹ Už je mu OK?

menny
3. srp 2009

Holky volala mi mamka. 18.8. bych měla možnost jet s našima do ČB. Maj tam nějaký vyřizování,
tak bych se s nima mohla svézt a posrazíkovat!! Co vy na to??

cipisek007
3. srp 2009

jééé my budeme po očkování ☹ ☹ ☹

cipisek007
3. srp 2009

musím končit, jdu krmit a pak razíme ven, budu večer. pa

menny
3. srp 2009

Míšo je to hrozný. To sem byla zas totálně na nervy.
Vždycky když se to Davídkovi stane, krve by se mě nedořezal.
Naštěstí to byla brambora a ta mu po zapití sklouzla. Ale pak ho to
tam bolelo, tak si šel hajnout.
Po hned 11.8. zavolám tomu psychologovi a objednám nás. Pak budem
muset ještě asi na to neuro.
Včera mi plakal, že se bojí, že bude muset do nemocnice, že mu daj zas sondu do žaludku
Je chudák úplně zdeptanej ☹

hele a ten zorbing nebo jak se to jmenuje by se Davidovi nelíbil??
Ten můj by chtěl i paraglaiding (nevim jak se to píše )
Prostě vejšky...mě stačí kouknout u našich z 5.patra 😀

cipisek007
3. srp 2009

Malej ☹ ☹ Co vám prosimtě na to řekl ten psycholog? Je to psychický?

Ty jo, do zorbingu bych ho asi fakt nedostala. Nevím. Zkusím to předhodit, jakože jste to tu někdo vyzkoušel (hih, nebudu daleko od pravdy 😀)

Já se z těch dvou dneska picnu, pokud nespí (jakože nespí, Terka spala půl hodiny), tak jen ječí!!!! Jdu ohřát jídlo a razíme ven, nebo se zblázním. Papa a dobrou chuť!

menny
3. srp 2009

Jéé Míšo to je škoda ☹
když nikdo nebude moct srazíkovat, tak se tam juknu po krámech

lenkacar
3. srp 2009

ahoj holky ,tak předně gratuluji ke dvěma miminkům a mamčám přeju brzké zhojení 😉 a jinak zdravím zbytek,byla jsem odpočívat na chatě a zítra jedem do artu na kontrolku

lenkacar
3. srp 2009

tak ted už bude rodit innka a hned pak jája co? holky to to uteklo hrůza ..tak hlavně at jste v pořádku a mimísi taky ..

petreva
3. srp 2009

Ahoj holky, mě dneska asi trefí....z té naší holky, je tak uječená...ale mě fascinuje jaký decibeli dovede vytočit z těch malých hlasivek...až mi fakt třeští hlava. Musela jsem ji uspat v náručí nebo by snad přišla o hlas...
BARU, díky za časíky...taky máme jakž takž řád, teda, když nejsme u babičky 🙄 ale to spaní je bída s nouzí!!!A uspávání...točí se furt na bříško, hraje si s nohama, ale je tak unavená, že už u toho brečí nebo se spíš vzteká...
JAJO, psala jsem P. teď i před pár dny, tak ji nechci atakovat a od té druhé kamarádky taky žádné zprávy...snad je vše v pořádku, už si ale dělám starost ☹
MÍŠO, můj chlap nemá rád výšky, takže já bych vybrala asi auto...ale jestli tvůj jo, tak bych asi měla strach, ale nechala bych ho letět, to je tak jedinečný...
PETO, já nad příkrmy přemýšlím už teĎ a to máme čas...nějak nemám s E. čas, tak to musím studovat už s předstihem 😅 . Četla jsem, ale je to "jen" názor, že když se začne prvně se skleničkama, že pak děti nechtějí domácí...mě se líbí jak to dělá Míša a taky bych to tak nějak chtěla zvládat, no jsem zvědavá...ale fakt si myslím, že ve skleničkách vždycky konzervanty budou, nebo jak už jsme říkali, složení některých je fakt děs!!!Ve špenátu od Hippu je prý smetana 😠 hrůza...a k bio zelenině...já jsem rozhodnutá ty první příkrmy dělat z bio, aspoň pokud to půjde a seženu. A tak nějak postupně kupovat od znáné zelinářky normál, kde si jsem téměř jistá, že je to prostě dobrá potravina. Občas koupit skleničku, ale spíš namíchat nebo na cesty...tož můj názor a plán, uvidíme. Abych nenaběhla do DM a neskoupila přesnídávky, že nestíhám, to se může klidně stát 😅
PEDI, co Manduca odložili jste ji nachvíli? Máš už zavařené meruňky?? 🙂
Jo a holky, smí se takhle brzy dávat i broskev a nektarinka?? Že bych taky zavařila, aby na podzim Elenka měla Mňaminy??

petreva
3. srp 2009

No jo, vidíš, PETO, ty meruňky, co jsem zavařila tak nebyly určitě bio, ale byly od té "mojí" zelinářky 😅

peda
3. srp 2009

Evi,ty si teda užívášs Ellenkou.To ta moje teda moc nespí,ale neječí.A s uspáváním nemám zatím žádný problém.Dám jí do postele,nahodím dudana a jdu.Večer usne vždycky bez breku,maximálně si něco brebentí a usne tak do půl hodiny a přez den je to horší,teda v postýlce,to chodím nahazovat dudlík a dávám pít čajík,když plače,ale většinou taky usne.Ale ne na moc dlouho.V kočáku spí pouze,když se jede,když se zastaví,otevře víka a už jede 😀 😀
Evi,meruňky už mám,ještě se chystám na broskve.Ale není čas 😀 😀 pořád někde běháme,Máju to doma neba a má prázdniny,tak se musím snažit.Malá teď spí a pak razíme na Hlubokou.Dítě mi běhá někde venku,doufám,že ho najdu 😅

Jo,holky,ta sestřička z Artu,Monika,tak se jí v pátek narodlilo miminko,Tobias 😵 😵

peda
3. srp 2009

Evi,manduku jsem odložila,mám zákaz tam to dítě trápit 😉 😔 Snad si na ní zvykne.Když ne,tak jí prodám.

kacena00
3. srp 2009

holky sme naočkovaný 😵 😵 😵 😵 😵 ten m¨ůj koblížek byl ale táááááááááááááááááááák statečnej doma si na mě hubku teda otvírá víc tady dvakrát udělal brek brek ale jen tak decentně, to se ani za plnohodnotnej pláč nedá považovat a pak už si zase žmoulal ruce a něco povidal na sestřičku celej ten "pláč trval asi ..hm ať nežeru tak 5-10 vteřinek

petul dík moc za sms 😉

kacena00
3. srp 2009

jináč ad naše očkování:nejprve byl furt nemocnej, pak sem se rozhodla pro tu nepatogenní e. coli - což byla vakcinace na měsíc, pak měl bejt 14 dnů odstup, jenže mu začalo hnisat očkování po TBC, naposledy před 14 dny měl být očkovanej, jenže v tu dobu mu to hnisalo nejvíc, po večerní koupeli tři večery po sobě mu z toho vyteklo dycky spoustu hnisu, takže sme framykoinem ještě léčili tohle... prostě sme měli trochu smolíka..

ale jinak je tA doktorka trochu na tohle blázen, byla sem dopředu připravená, že jí pak maminky uháněj o očkování...

petreva
3. srp 2009

Pedi, no drobet si užívám...se nějak rozpomněla na starý uplakaný časy, ale teď nebrečí , ale ječí...ale je MOJE 😵
BARU, tak konečně 😉 dostal hexu? A budete dávat i nepovinný očko??
JO, jsme přeregistrovaný!!! Ta Dr. byla moc ochotná, a uculila se na sestřičku, že bude mít můj Dr. asi radost, že budou muse asi začít odmítat...přechází prý až moc lidí 😅 tak jsem ráda, že mě Míša dohnala k činům 😉
Jdem nakrmit a půjdem ven do kočárku...razíme do města sehnat chleba a sterilizace. V pátek jí neměli.
Nevíte o DADUNCE, INDIKOVI a jak je na tom INNIK!!!!Já jsem zvědavka!!! maminy držte se a Inníku tobě hodně síly!!

petreva
3. srp 2009

přidané nějaké nové foto 🙂
JO Míšo, jak se tam holky objímají, to je hezký 😵

kacena00
3. srp 2009

ahojda
takže Peťo příkrmy jako takový nedávám, budu dávat poprvé k obídku zejtra - koupila sem první lžičku a teď nevim od koho...mrkev, než bych se s tím vařila kvůli jedný lžíčce zejtra a dvěma pozejtří, pcha tak to raději takhle 🙂

ale i tak to pro mě bylo už neunosný, už od počátku, kdy šlo naše kojení do prdelky sem si stěžovala že malej jí dost blbě, ještě furt asi hodně stál o MM ale z kozenek to neteklo, navíc matka jeho zastresovala a na kojení se vykvákla, takže mlíka ubývalo, malej neměl trpelivost a zároveň ještě i odmítal lahev a sunar

pak už sme překonali problém lahev, sunar, ale i tak prostě jedl po trošínkách, navíc když byl nevyspalej, odmítal se najíst...no opruz, já buď řešila jeho debilní náladu, jídlo který chtěl a nechtěl a spánek kterej chtěl a nechtěl a už sem toho měla fakt plný zuby,... takže pro nás se režim stal nutností:

1.) vím, kdy mám uvařit kolik mlíka - např mezi odpoledníma svačinkama je rozestup jen 2 hodiny a větš. si o té druhé dá jen 90 ml sunaru a stačí mu to
2.) když vyjde jídlo před spánkem, už to celkem zvládne, jak se to opakuje
3.) velká výhoda pro mě - předvídatelnost situací, možnost naplánovat - např dnes po hexe sem věděla, že mám čas na lékárnu, nákup, pak zajet k mich. rodičum, nakrmit tam c., vyzvednout michal. bráchu a jet domu, kde uspim cyrilka - zároveň vim, že se nebudu s ničím zdržovat a že michal. brácha si musí svoje věci zařídit, až se vrátí našim autem do pacova a ne cestou k nám domu
4.) co sem přecházela na um, totálně sem přestala rozumět kdy má c. hlad, kdy chce spát apod. celý se nám to tak rozhodilo, že sem z toho byla neš´tastná. ale teď vím naprosto bezpečně kdy asi má hlad a kdy má nárok spát atp.
5.) uvařit mlíko, dát ho c, kt. si z něj ucucne a pak ho zase vrátti do lednice a dát mu ho až příště zase brečí s tím, že teď už zase má hlad... to bylo fakt únavný

takže režim je teď pro nás darem z nebes 😀

kacena00
3. srp 2009

evi, jak který - rotaviry sem odmítla, pak je asi nepovinnej prevenar že? kolik ste za něj platily? domluvily sme se že dáme za měsíc hexu a že prevenar až po tom, že ten pneumokok teď není ohrožující a když ho ještě nebudeme dávat, budou stačit 3 vakcíny, kdežto když by se začalo teď, byly by prej potřeba 4 vakciny..

ještě sem slyšela že existuje nějaký jiný, snad o něco rozšířený.,..nevite někdo?

kacena00
3. srp 2009

jo tak mám první lžičku od hami, jak na to dávala odkaz Miška

zuzka84
3. srp 2009

ahoj, ja jen tak v letu ... inni mooozna dostane tabletu na preindukci dneska vecer , ale jeste pred chvili nevedela ,tak kdovi jak to dopadne ...

kroupinda
3. srp 2009

Ahojky tak jsem něco trošku dočetla zdravím vás po dlouhý době...Inndi moc gratuluji k Michalce 😎 ,ty brdo tady se to rozrodilo... 🙂 ...my byli ve středu se zuzankou na očkování v písku tak už jsou obě oočkované...v sobotu jsme byli v budějovicích a pak na hluboký na plavečáku a včera jsme měli oslavu....včera byli holkám 2 měsíce,dneska jsme byli u doktorky tak Adélka vážé 3180 g a Zuzka 2990,adélka příbívá tak 2ř dkg týdně a ZUzka okolo 30 dkg...my zatím jen kojíme v noci po 3 hodinách a přes den vydržíme i 4-5 hodin...já teda musím zatukat prdelky skoro pořád spinkají přes den bud v kočáře u mamky na zahradě nebo když jsem doma tak mám kočár na balkoně a v noci spinkají krásně...většnou se budí akortá po sobě než nakojím jednu a pak druhou...koupu většinou okolo 7,někdy doma tatku máme a někdy jsme samy,ale jsou moc šikovný,berkot znám minimálně 🙂 ...tak myslím na Innkíka aby to měla brzo za sebou a Jájo ty ještě vydrž 🙂

kroupinda
3. srp 2009

jinak mě hlavně v noci spí holčičky na břiše a vůec natrpí žádnýma prdama na břiše to mají radši než na zádech...zítra budu volat do písku kvůli naušničkám 🙂