Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
6. srp 2009

Jééé, Innka je maminka, gratuluju moooooooooooooc!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Odvolávám své nadávky na laktační poradkyně, dvě z nich se mi ozvaly zpět a s jednou jsme o tom dlouho a důkladně promluvila. Doporučila mi pořídit si elektr. odsávačku a i ten trik s tou sondičkou. No mluviky jsme spolu asi 20 min. A jen co jsme domluvily, tak jsem odsála mechanickou skleněnkou 35ml, to je nejvíc, co jsem kdy odsála, pomohl i už jen ten hovor asi 😀
No a teď jsem se vrátila z města, koupila jsem si odsávačku Farlin z bazaru za 900,-, tak snad bude fachat, kdyby ne, můžu jí zítra vrátit a zkusíme to elektricky. Jinak sondičky pro novorozence jsem objednala taky, budou v pondělí. Takže zatím to nevzdávám 😉

Jájo, gratulace k dobrému monitoru a pošli mi taky IP, jsem zvědavá 😉

Zuzko, jablka a hnusný malý kyselý pomeranče jsme v PT měli taky, v CK ovoce nebylo vůbec,ale zase dávaly denně k obědu nějaký lipánek nebo termix nebo ochucený mlíčko.

Evi a spadla na koberec, lino nebo tvrdou podlahu???

indigo
6. srp 2009

Proč nemám IP?!?!? 😠 😠 😠 😢 😢 😢

achalteke
6. srp 2009

Ženy moje takřka vlastní, IP netřeba - koukněte na naše oblíbené stránky - Dadu ty asi nevíš, takže pošlu. Zrovna vás dvě jsem tím nechtěla zatěžovat - nejčerstvější maminky 🙂

cipisek007
6. srp 2009

Čáááu!!

Hele, žencký, asi bysme fakt neměly tolik závidět 😀 😀

Já to říkám pořád, boží mlejny meeeeloooou 😀

Jinak jsem si holčičí dopoledne u kosmetičky a kadeřnice moc neužila. Šla jsem tam s bolavou hlavou a vylezla s migrénou ☹ Hlava ještě drobet bolí, ale jsem totálně mimo.
Mám prostříhaný vlasy, melírek a jsem spokojená 🙂

Innušce jsem už gratulírovala a psala jsem jí, že až bude mít maličkou chviličku, tak ať písne víc, že jsme byly jak na trní 🙂

Evi, nebyla jsi radši s Elenkou u doktorky? Já bych asi radši jela, nevím, tohohle se strašně bojím, že mi holky jednou spadnou ☹

achalteke
6. srp 2009

Míšo já chci taky holčičí dopoledne, taky chci bejt hezká, už jsem dlouho hezká nebyla 😀 😀 😀 😀 😀 příští týden si to asi dám 🙂 ...jj a migrenu jsem měla taky, naštěstí mi okamžitě zabral paralen a teď je to lepší...

Evi co ta Elča, pozoruješ na ní něco?

cipisek007
6. srp 2009

Indi, Miška je nádherná!! A jak vypadáš spokojeně po porodu, to je krásný 😵 A Táda?? No pyšnej a hrdej velkej bráška 😵

peťo, jsem ráda, že jsem dobře poradila s tou Alnaturou 🙂 Ale pozor až budeš dávat ovoce - např. borůvka je plná hrušky a borůvku to potkalo jen na regále ve skladech. Sice je to fialový, ale borůvky je tam fakt minimálně. Ale to je zatím jediný kaz na kráse a chuti Alnatury 😀

cipisek007
6. srp 2009

Jáji, se máš, že ti zabere Paralen, je ale fakt, že v těhu nic jinýho nemůžeš 😒 Já beru vždycky takový drijáky. Ale s hlavou jsem začala mít problémy znova od tý doby, co mi gyndr. vysadila HA injekce a nasadila HA tabletky. Uvažuju o tělísku, musím si o tom najít víc info. Když jsem brala těch 8 let HA, tak jsem trpěla migrénama jako blbec, pak jsem skoro 3 roky nic nebrala a bylo to o 90% lepší. No a je to zpět, takže za to můžou pitomý hormony ☹

Holky, máte některá zkušenost s tělískem?

cipisek007
6. srp 2009

Hihi, koukala jsem, že mrs. Štětková zase změnila textík 😀 Hihi, by mě zajímalo, co si o něm myslí jiní přející a nezákeřní lidé 😀
Inu komu není rady, tomu není pomoci.

achalteke
6. srp 2009

Mrs. Štětková 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Míšo mlč nebo zase spadnu z gauče 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jdeme koukat na film a požírat buchtu 😉

cipisek007
6. srp 2009

oukej oukej 😀 Užijte si film, pozdravuj moc šikulu Honzu 😀 😀 😀 a dobrou chuť 🙂

zuzka84
6. srp 2009

tak inne taky gratuluji 🙂

dadu - ta mechanicka odsavacka je celkem naprd, ja mela tady v porodnici elektrickou medelu a to se nedalo srovnat, tou elektrickou jsem odsala vic jak dvakrat tolik . tak preju hodne zdaru v kojeni 🙂

indigo
6. srp 2009

Míšo děkuju za sms, taky mi dorazila... 😎

Jo tak už vím... 😀

Potřebuju Mišku vykoupat a nakrmit a ona už hodinu spí jak šípková růženka. To budem koupat asi o půlnoci. Mezitím je aspoň ve vaně Táda, no nějak to musím zkloubit. Dneska máme premiérově doma obě děti a já s nima budu přes noc sama, chlap má noční, upřímně říkám, že z toho mám strach, Táda má pořád kašel a budí se tím v noci a pláče, do toho Miška noční nespavec... 😖

cipisek007
6. srp 2009

Indi, jo tááák, to neva, já měla takovou radost, že jsem to hned poslala Jáje, Tobě a Petě 🙂
Držím palce na dnešní, nejpravděpodobněji probdělou, noc. Já myslela, že ještě budeš mít Tádu u tchýně.

cipisek007
6. srp 2009

áááá zítra dorazí tchýně!
No ale snad půjde jen s D. a s holkama ven.

menny
6. srp 2009

Ahojky
celý den jsem v luftu, ale zastihly mě krásné SMS
Barčo, Míšo dík
a INUŠ: obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pavlíkovi do života jen samý zdravíčko a naprosto vše NEJ!!!!!!!!
Jsem šťastná že to máte zdárně za sebou 😉
těším se na foto!!!

Ke štětkové madam asi tolik, že kdyby hloupost a v tomto
případě hlavě blbost nadnášela.....máme pani asi někde ve vesmíru
😀 😀 😀 😀
zavidět jsem nějak nepochopila.. co???? Tu blbost????
Tady někoho musí ale sakra štvát, že koník je pro ní tabu

Evi mě se nedávno ptala známá, jestli mi už M. spadnul s postele,
že prej jí malá v tomhle věku 3x. A nic se nestalo. Ale já jak se znám
bych asi nevydržela nejet k dr. Ale jestli to nebyl pád na hlavičku, nemělo
by se nic stát ne.

Míšo zrovna jsme dnes byli s kamarádama na výletě a kámoška
má tělísko asi rok a do teď vše ok. Vyprávěla mi ale, že teď s tim má trable, že se jí možná šouplo.
Má velký návaly bolesti...nejspíš od toho. A má problém s MS
Nechci odradit, ale já bych do toho asi po jejim trápení nešla

kacena00
6. srp 2009

ty vole tak jestlůi drbny šmírujou, tak ale nejsou samy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

já padááááááááááááááááááááám, fakt už padáááááááááám, nojo, prostě když je někdo zlej, tak nevim, že nedokáže pochopit, že se mu to pak normálně a zcela obyčejně VRÁTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😀 😀 😀

kacena00
6. srp 2009

takže jestli sou zlý drbny asi to bude v reakci na jednu zlou ježibabu 😝 😀

cipisek007
6. srp 2009

Peťo, dík za názor. Ještě budu zkoumat, už jsem vyčetla, že právě takovýhle problémy s tím být můžou, ale taky nemusí. Nevím, možná to vyzkouším, přecijen takový bolesti hlavy si teď s holkama nemůžu dovolit ☹

Jako mě hlavně baví, že jí BAVÍ vymejšlet takový pitominy 😀 Kam na to chodí?? 😀 😀

cipisek007
6. srp 2009

Ona se prostě potřebuje někde vykecat, tak holt trpí samomluvou, když si tady už neškrtne 😀

kacena00
6. srp 2009

😀

jo míšo, tak já sem taky zvažiovala tělísko a helča mi včera řekla že ona sama je živým důkazem toho, že někdy selže 😀 takže pro mě buď šepiška nebo toto, ale ta HA mi taky nedělala dobře, ne že by přímo migrény, ale tehdá sem na ně ještě netrpěla (dneska sem taky šla do ibáče, páč mi už bylo na blinkání z toho)

takže další důvod, proč asi nepudu do HA... tak nevim šepiška nebo těleso?... ale zuase víš co, jinde spu zase spokojený uživatelky, moje kamarádka má teď druhý a mezi oběma dětma měla tělísko a nestěžovala si nikdy na žádnej problém...

cipisek007
6. srp 2009

Helča měla tělísko?? Dyť chodila na IUI a chystala se na IVF, ne? 😕 jo počkéééééééééééééj už vím. Její máma měla tělísko 😀 😀 Sorráč, jak mě bolí hlava, tak mi to páli pozdějc 😔
Takže byl asi taky blbej tlak, když i Jáje a Tobě nebylo dobře.
Já už fakt HA nechcu. Mám ještě 2 platíčka, ty doberu, ale mezitím se domluvím s dr.

kacena00
6. srp 2009

mě napadá, že třeba by tu mohla bejt nějakýá diskuze, kde budou psát holky jak byly či nebyly spokojený..já o tom tělísku taky uvažuju, páč mě ta šepiška nějak neba.. 😀

asi jo no a teď ji sere, že je tady víc holek, který prostě nějak namíchla nebo zklamala nebo urazila nebo něco podobnýho a tak si to tu aj píšeme, páčto prostě už toho taky máme dost .. já myslim, že ji to třeba i přestane bavit..chichi, pak to teprve přestane bavit i ty zlé drbny, když už nebude žádná změna no né? je to všecko AKCE-REAKCE 😀

kacena00
6. srp 2009

ale neeeeeeee já to taky nejdřív takhle pochopila, ale ne že majda je toho důkazem, ale hela sama 😀

ale obě sme se shodly že za cara klacka (sory heliii 😀 😀 ) to bylo jináč a tělíska měla jinou kvalitu 🙂

menny
6. srp 2009

Holky s manžou se bavíme.
Prej šmíráci 😀 😀 jak to asi ví??? 😀😀
jako válíme se tu smíchy
že jí to baví psát se s těma blábolama

Baruš taky se bavíš 😀 😀

Míšo uvidíš no. Taky je to dosti drahý. Radši se na to pořádně informuj,
Jo a ona má teda bolesti břicha.
Doufám, že se to u ní brzo vyřeší. Je to moje bezva kámoška,
tak je mi jí líto.

kacena00
6. srp 2009

jo a já sem zase celoživotně magor a nedočítám 🙂 🙂
pardon, se tu červenám až na zadku, no nic, jdu radši na večeři 😀

cipisek007
6. srp 2009

šepičku necu, potřebuju něco nastálo 🙂 I na tu tabletku mi občas dá problém si vzpomenout.

A to ještě kdyby četla naše IP 😀 😀 Jako ale že si o ní prej povídá půl koníka 😀 Tanga a tampony do porodky prej vedou 😀 😀

kacena00
6. srp 2009

holky tak valim něco robiti - teda se najíst, abysme si rozum 😀 ěly

kacena00
6. srp 2009

mě šepiška taky neba, a zrovna tudle sem nějak nevěděla kde sou že jo ehm,...ty vole abych já zase nedělala příští měsíc testing 😝 🙂

kamarádka mi zrovna tuhle řikala, že její kamoška z porodky je teda podruhý těhotná, prvnímu děcku 8 měsíců a je ve 3. měsíci... uch...takže já asi prozkoumám co a jak a dovalim se na gyndu

cipisek007
6. srp 2009

Že jí baví vymejšlet takový litanie. Navíc - má tam pár chyb a o čárkách ve větách vůbec neslyšela.

Peťul, cenu jsem už zjišťovala, záleží na tom, jaký máš.

Barčo, tak informuj, co zjistíš 🙂

menny
6. srp 2009

Já nepoužívám šepišku, ani tablet, ani nic....ale ani sexík opět
neni. Sem se tak rozjela...ob den...a teď jsem zase v útlumu ☹ hernajs
práce

jako z našech IP by jí vylezli oči z důlku 😀 😀 😀 😀 😀
tampónu do porodky, mazivo, císař bez 6-ti nedělí....no to je IQ
😀 😀 😀 😀