Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
18. srp 2009

Barčo!!! Tak jsi přeci dorazila?? To mě mrzí, že jsme nemohly zůstat dýl, ale s námi je to složitější ☹

Srazík super!! Jsem ráda, že jsem aspoň chvilinku mohla vidět Péťu z TA s klukama!! Dáda je vysokej a hubenej, to jsem si myslela, že je ještě malej a on je to takovej chlapák! A co tu holčinu na koni, sbalil jí? 😀 😀

Já si zase chovala chvilinku Ellinku, normálně jsem úplně zapomněla, jak se takový mimineško chová. Jak ty moje potvory už hlavu udrží, tak jsem jí zapomněla Ellince chytit. 🤐

A do kolika jste tam byly?

Holkýýýý my máme už žuby dváá 🙂 Druhýmu kouká růžek, zítra bude celej venku 🙂
Terka furt nic, ta si ještě na zuby počká. Ani nemá na dásni hrbolky.

Jájo, vydrž, už to máš za pár. Musí to bejt úmorný v těchhle vedrech, moc moc na tebe myslím!

Innko, já jsem odsávala 3x denně a pokaždý jsem odsávajdu vyvařovala. Občas jsme jí strčili do desinfekce Milton, prodávají to třeba v DM.
A mlíčko nechám volně rozmrazit a pak jsem ho ohřívala v ohřívačce ve flašce. pak zkoušela teplotu na zápěstí a podle toho buď chladila nebo ještě ohřála.

menny
18. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 se Baru nemate s Cyrdou za co omlouvat, blitíčko se utřelo. Sim tě, neni
první kdo mě vohodil 😀 😀 😀 😀

Peťul děkuju též za komliment. Tebe znám taky z fotek, tak jsem tě hned poznala 😉 No Helča s Míšou si mě vždycky dobíraly, že sem jak holčička, nu což
až mi bude o 20víc bude se to hodit 😀 😀
jj saharu máme respektive bude, ale se.e se to zas na straně opravy....sakra práce, už teď mám schýzu, jak to budem zvládat ráno do školy. Nemůžou bejt věci jednoduchý ☹
sem se ani nezeptala, jestli to taťkovi ta pojišťovna už vyřešila?
A hroooozně děkuju za pochvalu dítek. A opravdu Matouška nemám s katalogu 😀 😀 je to náš " kokteil"
made in Art 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jo a Dáduš je fakty fešná a jaky kila navíc 😕 3týdny po porodu holka jak nitka

zapoměla jsem pochválit Tadeáška, byl tak roztomilej, hezky odpovídal...ano
s Davídkem si ale moc nevyhráli co. Ten náš kluk už "balil" nějakou holčičku 😀 😀

innuš máš omluvenku 😉 snad zas brzo dorazíme 🙂
a sejdem se v tak hojném počtu

Musim jít Dádovi ohřát jídlo a zahnat ho vykoupat, Matýsek chrupká 🙂
dobrou

cipisek007
18. srp 2009

Jééé a já zapomněla na Dadunku!! Dadí, jsem moc ráda, že jsi nakonec dorazila!! Fakt jsem si ráno říkala, jestli přijedeš, když není takovej hic 🙂 Tadeášek je moc krásnej, ňuníček to je 🙂

No a Indi 🙂 Michalka je prostě úžasná, manža by si měl už teď pořídit nějakou brokovnici, nebo rovnou kulomet 🙂 A Táda, jak si jí hlídá 😵

cipisek007
18. srp 2009

Barčo, na flekance je vynikající žlučový mýdlo z DM. Mají ho buď jako mýdlo a nebo tekutej. Já i Indi jsme spokojený 🙂 A není to vůbec drahý!

cipisek007
18. srp 2009

Kam jste mi zmizely!!

menny
18. srp 2009

No Míšo taky mě mrzí, že jsme se viděly jen tak krátce, ale aspoň tak.
Jsem za to ráda, vždyť já nás fakt vidim jak sedíme v artu 😀
ani neni možný, že už máš 2 krásný berušky 🙂 jak jsem tě neviděla těhotnou
na živo, tak je to zvláštní. Musíme to příště naplánovat aby jsme spolu pobyly víc 😉
No Dávča je žížala, buďte rádi, že jste ho neviděly bez trika, to by bylo na sociálku
máme to trable s tim jídlem ☹
jo tu holčičku nakoni balil celou dobu 😀 😀 😀
Míšo jak chutnalo vajíčko ?

menny
18. srp 2009

No já už tu vlastně nejsem 😀
ale Dáda večeří, tak mám chvilku, ale měla bych jít uklidit , ale nechce se mi...asi to počká
do zítra 😅

cipisek007
18. srp 2009

My ho už jednou dávali, dávám jim jen 1/2 žloutku každý, asi je z něj bolelo bříško, odpoledne se pak šponovaly a kroutily.
Matýsek snědl tu skleničku nakonec celou? 🙂 Je krásnej!!! Nádherný obrovský kukadla má 😵 Zítra jdete na KO, viď? Budu moc držet palce, hendka pak dej vědět!
Jo my dvě v Artu. Ty jsi pila snad desátou flašku vody, já furt poklepávala nohou a pak ty slzy radosti!! Jsi byla první, kdo holky viděl, i když byla vidět jen jedna 😀
Co ten psycholog? Ještě má dovču?

cipisek007
18. srp 2009

máš recht, já už taky nic dělat nebudu

cipisek007
18. srp 2009

Jooo a hlásím další dvě nové fotečky na našich oblíbených stránkách 😀

jinak se musím ještě jednou pochlubit touhle fotkou - https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... furt se naní musím dívat 😵

menny
18. srp 2009

http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_...
Pedí to je ta taška na velký nákup jak jsem řikala
je taková obyč, i když hezký barvičky, ale hlavně v tom odtáhnu větší nákup, což potřebuju,
tak nevim mám nemám

cipisek007
18. srp 2009

peťo, ta taška vypadá zajímavě 🙂

menny
18. srp 2009

Míšo ta tvoje fotka je úžasná!!!!!
To je k sežrání...holky tě fakt nezapřou 😀
no Matýsek jí zdlábnul celou 😕 tyhle velký přesnídávky mi Davča snědl až skoro
v roce a Máťa po ani ne týdnu příkrmů
Díky, jdem hned na 9h myslim, se musim juknout
a k psychologovi jdem 27. tušim...ježiš ještě že si všechno píšu, sem hlava děravá

cipisek007
18. srp 2009

Tyjo, tak termíny doktorů si sice radiš po příchodu domů napíšu, ale mám je uložený v hlavě a pamatuju si je všechny, oční, neurolog, vojtovka, očkování 🙂
No vidíš, jak je Matýsek šikovnej 🙂
Barča je na tý fotce jako vždycky vytlemená, to je tak pohodový dítě, ta se furt tlemí. Teda, když jí něco netrápí.

menny
18. srp 2009

Jo tak zítra na 9h, půjdem pěšky, tak snad to stihnem
ve čtvrtek s Dádou mezi 9-10 na kontrolu na oční
a 27.8. Ve 14h psycholog....snad budem pak moudřejší, bojim se s nim
na to neuro, snad se to vyřeší tady

cipisek007
18. srp 2009

Je to hrozný, když se neví v čem je chyba, viď? ☹

menny
18. srp 2009

Davídkovi vajíčko teda absolutně nechutnalo....žádné překvapení

menny
18. srp 2009

No Míšo jsem z toho na nervy. Na jednu stranu moc nejí a je vybíravej, tak chci
aby jedl a na druhou stranu ty polykací problémy, že se ho zas bojim nutit, tak se v tom
plácáme. Hlavně ať to neni nic vážnýho!!!!!!!!!
Matýsek bude taky flegmouš 😀

cipisek007
18. srp 2009

Já jsem jim to vajíčko zamíchala do tý kaše co jim dávám k obědu (kaše z tý zeleniny, ona už to není ani polívka, jak je to hustý 🙂 )

cipisek007
18. srp 2009

Snad to bude všecko dobrý a Dáda se zase v jídle spraví. Ale chápu, že je to pro něj těžký po takovým ošklivým zážitku.

cipisek007
18. srp 2009

Peťul, já jdu do hajan, dvě probdělý noci se začínají ozývat. Dobrou noc a zítra držím v 9 palce!!

I vám ostatním dobrou noc 🙂

menny
18. srp 2009

No já taky chtěla hají, zalezla jsem si do pelíšku a Matýsek začal pobrekávat, asi boleníčko
tak pa ženy a děti
hezký sny

kacena00
18. srp 2009

jéé INNUŠ tak to je faktys něco jinýho, tak jak se menovaly ty o kterejch mi řikala? no čert to vem...na návodu by mělo bejt odkdy to je nebo poradí v lékárně, my kapali saab simplex, někomu nezabírá prej, ale nám docela vydatně pomáhal ve spojení s cvikama a rourkou, vše dohromady pak bylo kanonáda jako bejk 😀

MÍŠO ty fotky sem ti zapomněla okomentovat, ale jak sem si je prohlížela tak sem z nich byla nadšená, ty předcházející se mi taky líbily ale tydle sou fakt bomba 😵

PEŤO Dáda balil nějakou slečnu jo??? 😀 o tom sem přemejšlela jak strašně dáda vyrost, já ti to zapomněla říct, ale čuměla sem teda...to není zas tak dávno co sem ho viděla, a krom toho že je čahoun teda i mi přijde že se změnil v obličeji..

a bráška od ingeborg byl fakt výbornej!!!! teda takhle uvědomělý dítě se málokdy vidí 😀 jak se jmenuje to miminko? "já" ale nejlepší je, že by segru neměnil za jiný miminko, je to fakt starší brácha ochránce 😀

jo a jinak takovej dodatek:ještě sem si pak ve vlaku řikala, že teda cyrilek to vyhrál s těma fuskama...ty byly na doma, hnusně fialovojakýsi...a vůbec se mu nehodiliy k ničemu 😝 😝 sem chvátala 😝

jo a DADU, krom toho, že seš po porodu jak tyčka, tak smekám i před tím, žes sedla do vozu tak krátce po porodu, mě všecko bolelo a to sem jezdila jen na nákup 7 km

kacena00
18. srp 2009

TAK BROU já se jdu taky odvalit

indigo
18. srp 2009

Brej večír, koukám že jdu pozdě... 😖
Srazík okomentovanej, nemám co dodat 😀 Dětičky úžasný a Peťo - jak není katalogovej? My jsme v Artu dostali katalog s miminkama, prolistovali, řekli "tohodle chlapečka chcem" po třech letech "tuhle holčičku chcem" a bylo! 😀 😀 😀

Tádovi asi nedochází, že nejenom on se jmenuje Tadeášek (ale je fakt, že jinýho než toho od Dadu neznáme) a doma povídal taťkovi, že miminko se jmenovalo CHLAPEČEK JÁ. 😀

A holky - chlap dorazil domů s megakyticí, větší jsem dostala snad jen ke kulatinám s 3 na začátku. Prej za těch 9 let co jsme svoji na to výročí asi tak 7x zapoměl, tak to je za těch 7 výročí. 😀 A v květinářství prej prodavačka vysmátá, prej jaký má vaše manželka ráda kytky? A on - no manželka bude tak v šoku, že jsem nezapoměl datum svatby, že mi tam dejte klidně kopřivy a bude happy..... 😀 😀 😀

Inuš příště klidně vyraž i po poledni, víš jak dlouho se tam vždycky seknem..... 😀 dneska jsem tam dorazila první - v rovných 10:00 a zvedali jsme se ve čtvrt na 3. Ale uteklo to jako blázen!

indigo
18. srp 2009

Tak teda dobrou! 😎

indigo
18. srp 2009

Tý jo ta taška vypadá dost dobře a ta tyrkysová by mi šla ke kočáru! Mno, kdybyste někdo objednával, nadhoďte to nejdřív taky, třeba se pro ní rozhodnu a uděláme hromadnou objednávku... 😎

Ještě jsem chtěla k těm homeo - tady je těhotenství a kojení, ale je jich tam víc... 😉
http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomp...

kacena00
18. srp 2009

jo sem tu ještě sem si psala s paníma ohledně nositek, mě štve, že sem pedikovi nenapsala a nepoprosila ji o tu manducu,...mám rozjednáno vyzkoušení meitai a erga chjo...to je věda tývoe

souhlas s indi, ty tašky sou fájne, tak dyžtak...

a už fakt brou

indigo
18. srp 2009

Tak tu ještě straším

Inuš: Mišku kojím jenom v sedě, i v noci si k tomu sednu, jednak bych v leže usnula, jedna mi to jde jen z jednoho prsa, nevím proč, ale ani u Tády ani u Mišky si tu jednu kozenku neumím nějak naštelovat nebo blbě ležím nebo nevím... už v porodnici jsem kojila v sedě, sice to bylo nic moc na spodek, ale vydržela jsem... 😎
Pije celkem hezky, ale z jedný kozenky mi jde mlíka víc a z druhý míň, i mám u tý jedný nějakou blbou bradavku a Miška se přicucne až na několikátej pokus. Ale přicucne a pije a to je hlavní. Měla jsem to tak i u Tády, to jsem kolikrát kojila 2x-3x z jednoho prsa a pak až z druhýho. Teď se snažím to střídat pravidelně, ale občas, když pije z toho "špatnýho", ještě dokrmím z toho "dobrýho".

Na co ses ještě ptala? Hmmm... netuším... 😖 tak kdyžtak zejtra, jo? 😎

A už taky mizim. 😎

peda
18. srp 2009

Jjo,vždyt máte ještě čas,ne?se zbytečně nenervuj už teď,že ještě nerodíš.Já rodila obě děti přesně na termín a Mája je 1.9,třeba se Plánička taky tak vylodí 😵 😵 .Věřím ti,že už to chceš mít co nejdřív za sebou,je to hrozně úmorný a dlouhý,taky se dočkáš 😵 😵 už jen pár dní a budeš se radovat.

Petruš,ta taška vypadá moc dobře,začnu o ní uvažovat.Zítra přeju pochválení na kontrole
😵

Indi,to by jsme mohly hromadně objednat,pošetřily by jsme poštovný 🙂

Míšo,ta fotka je nádherná 😵 😵 to se nevidí a holky budou véééliký čtenářky 😉

Baru,raději se ani neptám,jak sis mě představovala 😀 😀

jdu hají,taky jsem nedospalá po včerejšku.Papa