Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
3. zář 2008

hezké ránko, tak doufám, že dneska to tu bude lepší než včera 😀 to tu chcípl pes 😀 😀

Barčo díky za pochvalu 😵 😵 , akorát jsem se nedostala ještě to naskenovat a přidat do alba 😉

Evi, ty si teda "užíváš" to Ti povím s tím trávením-vůbec Ti to nezávidím ☹ Ještě máš dlouhý čas před sebou, to ještě bude trápeního ☹ Hele a není třeba šance, že by to npř. v polovině těhotenství přestalo?? Třeba jako těhu nevolnosti-taky většinou ustoupí??!!

petreva
3. zář 2008

Ahoj Heli, já nevím.... zase si říkám, že jak se bude pupík zvětšovat, začne talčit víc a víc na zaludek a střeva se taky musí někam uhnout... raděj na to nemyslím...včera jsem čelý den pila fenykl, mátu, meduňku, tak jsem to střídala s vodou...a myslela jsem že pojedu na pohot. až jsem fakt brečela. Ale nechci se litovat. Musím to nějak vydržet...ono je to pak jedno s druhým...psych. - zažívání - psych. - zácpa.... ale brouček mi vždycky udělá radost, tak se držím.

menny
3. zář 2008

Dobre ranko
Byla jsem ted na snazilkach a vy jste i tu 🙂

Vcera tu skoro nikdo nebyl.
Ja mela tak blbou naladu ohledne ty moji krve
No jeste pockam a uvidim. Mam dnes volat dr na vysledky,
ale stejne nebudou ☹

helik3
autor
3. zář 2008

a proč máš blbou náladu ohledně krve?? 😉 neboj, bude to v pořádku 😉 nenervi se, vždyť včerejší kontrola proběhla ok, tak proč by měla být krv špatná??

Evi, asi to bude ještě peklo, no 😠 co zkusit nějaká homeopatika??? enbo nějakého léčitele nebo EAV, nebo tak něco podobného??? 🙂

menny
3. zář 2008

no Helco je to s tou moji krvi trochu slozitejsi, i ja sama se v tom
moc nevyznam. Jsou tam zmatky, snad se to vyjasni

helik3
autor
3. zář 2008

ježíš, to m yslíš díky tomu, jak Ti to nejdříve neudělali a teď dělají zase to starší co už bys měla mít apod?? A dělají ti ted opravdu ty tripple??

barag
3. zář 2008

Péťo, jaký zmatky?????co se stalo? a napsal ti ten utroš?

Evi, s tím trávením tě můžu potěšit leda že stejně jako ustupují nevolnosti i trávení se mi trochu umoudřilo, myslím, že ten druhý trimestr si užiješ jako každá jiná těhulka, pak začne otrava jak bude bříško růst a ty se nebudeš moct skoro najíst prozměnu zas kvůli bříšku, ale tak to má každá těhulka...no druhý trimestr je abysme si ho užily a pak třetí je asi psychickej test jestli sme opravdu připravené (jako ten první 😀 )

i když ty to asi budeš mít díky tý zhoršený inervaci střev vždycky horší...to mě moc mrzí, ale mrně ti to pak určo vynahradí- prozměnu se zase nevychrupeš 😀 ne bane, za pár měsíců budeš držet ten svůj voňavý nádherný uzlíček štěstí v náručí a na tohle si ani nevzpomeneš 😉

menny
3. zář 2008

Presne tak a zatim to vypada, ze triply se asi nedelaji ☹ ☹
i kdyz mi bylo receno ze jo. Tak ted musim cekat.
Spis se spoleham na jine zdroje.

Zatim moji asi jedinou jistotou je, ze 20tt bych
mela jit na velky utz k Cutkovi

helik3
autor
3. zář 2008

no ale i ty tripple se musí dělat jenom v určitých tt, ne?? Pak už vykazují jiné zkreslené hodnoty, ne?? Ale velký UTZ u Čutky ukáže hodně, ne?? 🙂

menny
3. zář 2008

Baru promin, ze jsem ti vcera uz neodepsala,
ja z ty krve byla fakt rozhozena.
Ten utrous mam 1 baleni, tak jsem rada i za ten od tebe.
Snizil mi o jeden davku, tak mi to vsechno vydrzi dyl

cipisek007
3. zář 2008

Ahojky holky!

Tak jsem koukala ve snažilkách, že nám sem brzy přibude i Janča. To je super 😵

Peťo, co tvoje krev?

cipisek007
3. zář 2008

Peťul a dělali ti NT screening? Mě ho teda nedělali, ale jestli ti ho dělali, tak bych se Triplů vůbec nebála.

barag
3. zář 2008

jaktože nebudeš mít triply, co je to za blbost a ta první krev v desátým až- a teď si nepamatuju jak to bylo na tý žádance...
nezlob se jestli se moc ptám, já tomu ale nějak nerozumím...triply sou standart a kolář vím, že tu krev v desátém bere, protože jedna holčina co znám k němu chodí...je fakt, že si v desátém byla asi ve špitále, ale tam on taky chodí ne? takže ti ji tam snad mohli udělat, on nenapsal žádanku? já vím, že sis tuhle stěžovala že ti nic neřekli a neinformovali tě, takže teď tě informovali o tom, že ti tu krev neudělaj????

jestli tomu rozumim dobře, tak teda nechápu a mají v tom ku...vskej bordel s prominutím...nejhorší na tom je, že se ty kvůli tomu nervuješ jako by nestačilo to všechno...zdravotnictví je jeden velkej bordel a já sem ráda, že sem odtud utekla!

barag
3. zář 2008

to vím, že Péťa psala že nedělali, v té době zrovna ještě ležela, i když už doma..

cipisek007
3. zář 2008

Báro, aha. Chudák holka, nechtěla bych zažívat to co ona ☹ ☹ Obě těhotenství plný strachu 😢

menny
3. zář 2008

v 10tt jsem lezela v nemocnici muj dr. mel zrovna dovcu.
NT screaning nemam
Pokud nenabrali krev na triply,tak ted uz bude pozde.
Velku utz ve 20tt u Cutky bude pro me dost dulezity,
ale uz neodhali downuv syndrom

menny
3. zář 2008

no Baru vystihla jsi to uplne presne.
K tomu vsemu jeste stresy s krvi. To si maj
ohlidat doktori!!

barag
3. zář 2008

já se omlouvám, jestli se ptám blbě, ale ty teda zatím nevíš jestli brali krev na triply? ta se bere od 14 tt nevim do kolikátého, ale podle mě ještě si v týdnu kdy ti ji můžou nabrat, myslela sem že si v tomhle týdnu na ní byla...

i kdyby si teda neměla ty z desátého, tak triply budeš mít ne? já to asi pochopila všechno blbě, myslela sem že si psala el už kvůli tomu jak ty výsledky dopadly, jestli tě s tím štvu, tak se omlouvám, ale mám v tom teď nějak hokej...ty z desátého týdne nejsou standart zrovna jako nt screen.

bohužel..ale většina těhulí má "jen" ty triply a mají zdravý prcky. ty určitě ty triply budeš mít nabrané...jsou to nervy, moc mě to mrzí, drž se, ale neboj ty triply určitě vyjdou dobře 😉

cipisek007
3. zář 2008

Triply se berou DO 17tt.dělali mi je na poslední chvíli.

barag
3. zář 2008

takže krev z desátého není- to je nějakej PAPP, to už teď chápu,
NT screening si měla klid. režim, taky chápu..
a triply ti brali teď ne? ¨

ale stejně sou to kreténi...tak si kolář odjede na dovču a na to co má připravit se vysere? to je dobrej...mě teda ty žádanky vystavily s několikatýdenním odstupem, vždycky mi to vrazily do ruky ať si to schovám a přinesu v den kdy mám jít na odběry, první krev byla přesně 10+0 a já to dostala už v sedmým...

Peti to je mi líto, že tě takhle stresujou....posraný doktoři je jim všechno jedno, čestný výjimky se najdou, ale většinou to jede jak dobytek na masným krámě...c¨hjo..nevim, co mám dělat, abych tě nějak povzbudila, mám pocit, že tě svým rozčilením z tý situace ještě víc stresuju...nezlob se

barag
3. zář 2008

no já taky myslím, že by triply Péťě ještě stihly..já tomu asi celýmu nějak blbě rozumim...

menny
3. zář 2008

holky prave mi prisla zprava.
Vse se vyjsnilo. Delali mi oba testy najednou (triply+test, ktery se mel
delat v tom 10tt)

VYSLO TO DOBRE!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
Jupiiiiiiiiiiiii

cipisek007
3. zář 2008

Péťo!!!!!!!!!!!!! Tak to jsou skvělý zprávy!! Tak to moc moc gratuluju!
Já si říkala, co to je za ránu, která sem ze směru Táborského dorazila 😵 😵 😵

barag
3. zář 2008

kdyby tak doktoři s lidma mluvily, aby se takovým stresům předešlo!!!!! gratuluju!!!!

menny
3. zář 2008

Dekuju moc!
Jsem stastna jak blecha!!!!! Bulim tu jak prdlous

menny
3. zář 2008

ta zprava prisla prave vcas
Jo Miso ten sutr jak mi spad ze srdce byl slyset az v CB? 😀

cipisek007
3. zář 2008

Peťo, jen plakej, to jsou slzičky štěstí!!! Gebim se tu jak sluníčko na hnoji, mám z tebe radost!
Jojo, bylo to slyšet až sem. Rána jako z děla, myslím, že to slyšeli až v Rakousku 😀

cipisek007
3. zář 2008

Peťo a co špinění? Je pryč? Jak jsi včera dopadla u doktora?

barag
3. zář 2008

máš nárok si teď vyplakat rybníček štěstí, vždyť ses doteď nervila, tak to musí být obrovská úleva 😉

menny
3. zář 2008

Miso dr rikal, ze jeste tak mesic se muze stat, ze zaspinim. Pokud to
bude tmava krev nemam se moc znepokojovat, ze miminku by to
vadit nemelo. Kdybych se mi to teda zpustilo, mam si zas na par
dni hajnout, nez to prejde, jinak klidovy rezim. Nesmim ale krvacet
svetlou krvi to by bylo spatny.
Ted teda zrovna nespinim, doufam, ze to bude ok, zitra chci vest
Davidka do skolky