Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
21. lis 2008

MOni, no právě. Ona má jeden pokoj, kde spí a zároveň je to obývák a tu svojí postel dala mě a sama leží na rozloženým gauči. A navíc je nahluchlá, takže TV jede na plný volume.

cipisek007
21. lis 2008

No holky, jdu čůrat a pak na ty Zoufalky, už mě bolí zadek ze sezení.

Takže teď už definitivně krásný víkend!! 😵 😵 😵

mon73
21. lis 2008

Ahoj Míšo, mějte se pěkně, a taky pohodový víkend. 😉

helik3
autor
21. lis 2008

jééééžíšššš na čtení se těším strašně, už abych bylaaa domaaaaa 😀 😀 😀 takhle toho moc nenačtu 😖 v posteli jsem rychle tuhá 😀 😀

Hele a ty košile máte jako nahoře rozepínací kvůli kojení?? Existuhou takový ne?? Abyste se nemusely celé svlékat, že jo??? SE ptám jako pakoš já vím, pro vás už je to jasná věc 😉

helik3
autor
21. lis 2008

ahoj Míšo,

já se asi taky loučím, jdu papat, mám tu něco rozdělané a od jedné mám poradu, takže už se asi neukážu.

Jooo a v pondělí odpo budu řešit se šéfem mou další existenci tady v tom "ústavu" 😀 😀 😀

mějte se pa

mon73
21. lis 2008

jj, Heli, je to obyč. košile, ale má knoflíky na kojení. Neni to vyloženě kojící.
Taky budu končit, uvařila sem a nesu oběd mamce do práce. Dneska tam budu jen hoďku. Musim přeci pro tu košily. 😀
Tak ahoj 😉

kacena00
21. lis 2008

http://www.pradlo-pradelko.cz/katalog.php?id_ka...

hele to semt ady na koníkovi vyšpízovala v jedný diskuzi, přijde mi to celkem dobrý a zase padám, sem jen načíhla 😀

Helčo tak přeju hodně štěstí na pohovor

menny
21. lis 2008

ahojky holky
Já byla celý dopoledne u kamarádky.
Helčo já taky chtěla Vojtu a Davídek taky...
taťka mám to zatrh ☹ Jonáš taky neklapnul a Matěje
jsme zavrhli protože na jeho svátek mám termín porodu.

Jé Monča se konečně vybavila košilí do porodky 🙂

Míšo kdyby ses chtěla rozdělit na samostatné jednotky,
tak napiš jo!!!
Ale myslim, že holky poslušně ještě budou na svém místě 😉

To počasí je vopruz. Sem chtěla do města, ale takhle mě ani nehne 🙄

petreva
21. lis 2008

Ahoj holky, dneska je mi hrozně zle...po ránu to bylo celkem dobrý, i jsem vyrazila se projít, ale tak mě začalo bolet břicho...bylo už po ordinačních hodinách u mýho gyn...tak jsem se doplazila domů.
Připadá mi, že je to od plynů, ale boles moc neustupuje. Tak nevím, ještě počkám...manžel doma není, ach jo. Kdybych jen věděla, že jsou to pitomý hnusný prdy, tak to vydržím, ale co když je toněco víc?? To by mě bolel podbřišek,ne? I když ono mě asi bolí,no já už ani nevím. Heledte, když se něco děje třeba s placetnou, bolí to??? Jsem hrozně nafouklá a když se snažím dýchat do břicha, uplně mě tam řeže...jdu si lehnout...

straspytelka
21. lis 2008

Evčo, jak je holka nestraš, koukej vypít aspoň litr feniklovího čaje a pořádně se vyprdět 😉

petreva
21. lis 2008

TAk jsme se vrátili z pohotovosti, moc se mi tam téda nechtělo, ale jednak mě to fakt bolelo, tak nějak jinak...a pak jsem byla nervní, jesli není něco špatně, protože mě to bolí v místsě kde mám prý placentu 😔 Na gyndě dle Dr. dobrý, na chir. podezření na slepý střevo, ale na operaci to není. Kdyby to nepřestalo mám zítra ráno přijít na další vyšetření......
STRASPY, fenykl už mi leze ušima a kuličky Espumisanu nosem...
Holky já mám strach...
BAru taky bolel břuch, jak se operují těhule??
Jdu leže, jsem hýn...

straspytelka
22. lis 2008

Ahoj, teda Evčo, ty si to taky musíš vybrat všechno viď ☹ tak ať tě ten slepák přestane zlobit a nemusíš na operaci 😵

helik3
autor
22. lis 2008

ahojky,

ježíš Evi nestraš slepák??? Chjo snad to nebude ....držím palce, aby e to uklidnilo 😉

Těhule se normálně operují, neboj, naštětí je věda tak daleko, že by to vůbec na mrně nemělo vliv 😉 kdby už si tam musela 😒 Koukej o sobě dát zprávu jestil už je to lepší 🙂 doufám že jo..

straspytelka
23. lis 2008

Ahoj holky přeju všem krásnou zasněženou nedělu 😵

zuzan
23. lis 2008

Ahoj holky, jen jdu kouknout, jestli jste ještě pořád všechny 2v1 (některé i 3v1 🙂 a jsem moc ráda, že je všechno OK 🙂 My rosteme jako z vody, už paseme koníky a moc si to krásné období užíváme 🙂 Mončo a Míšo, vám už je to asi hrozně dlouhý a s bříškem je všechno mnohem náročnější, ale už se to krátí a za chviličku budete mít taky svoje poklady v náručí...ostatní se moc opatrujte a nezapomínejte se teple oblékat 🙂))

menny
23. lis 2008

Ahojky
Evi co to čtu? Teda. Jak je?? Už dobrý??
Zuzko, koukla jsem na nový fotečky. Vendulka je šikovná holka 🙂
Je krásná!!

Zítra v 9:30 mám být v poradně, tak doufám, že bude vše ok.
Už začínám bejt nějaká dost pupkatá a nemotorná. Mám čím dál
větší obavy, jestli to do toho února doklepu.

Tak na mě zítra myslete jo.
Zatim papa a krásný večer

helik3
autor
24. lis 2008

hezké ránko,

tak co Evi?? Všechno v pořádku??? Holky nemáte na ni někdo tel., že byste ji písli??

Menny neboj, vydržíš, určitě!!! A únor je tu coby dup 😀

Zuzko hned jsem Ti prošmejdila albíčko, no máte krááásnou princezničku 😉

helik3
autor
24. lis 2008

jo a díky Káče za odkazy na noční těhu košile 😉 hned jsem stáhla,asi bych měla něco pořídit časem, že jo?? 😀 😀 😀

Apropóoooo, Moni jak jsi na tom s noční košilí?? 😀 😀 😀 😀

mon73
24. lis 2008

Dobré ránko 🙂
Evi, jak je? Snad už líp, dej vědět 😉
Zuzi, Vendulka nádherná, to to letí. Už to neni zmačkanej uzlíček, ale krásný mimčo. 😉
Heli, košily jednu mám. 😀 Chtěla sem ještě s dlouhym rukávem, ale ta byla uvnitř s chlupem, teplá, to byh asi nevydržela. 😖 Tak koupim ještě jednu s krátkym.

menny
24. lis 2008

Dobré ráno
Na Evču číslo bohužel nemám. Taky si dělám starosti,
když už se neozvala. Moc doufám, že je ok.
Jinak dalala jsem Davídka do školky. Dnes jsme museli
vstávat moc brzo ( chrníme tak do 7:30)
Šli do divadla na Ferdu mravence. Snad tam neusne 😀
Za hoďku razim k tomu doktorovi

menny
24. lis 2008

Jakej jste měli víkend kočky.
Tady pěkně chumelilo, takže mi ho strávili doma v teploučku.
Jen jsme byli poladit trochu vánoční dárky

helik3
autor
24. lis 2008

no vidíš Moni, tak základ máš, tak ještě jednu a seš komplet 😉

hmm, Ferda Mravenec je výbornej 😉 🙂

Jinak mi v pátekpřišel popron, tak mám pár blbostí pro mimíse 😀 oblečení teda žádné, jenom hračky, knížky, dvdčka, cdčka apod. 😀

Dej pak Menny vědět jestli jste v pořádku 😉

mon73
24. lis 2008

Menny, tak ať je na kontrole všechno ok 😉
Mně už tak tři dny občas chytnou křeče do podbřišku, jako uvnitř. Já si z minulýho těhu nic nepamatuju. Ale na tom Babywebu, sem četla, že po 32. tt se můžou objevovat kontrakce. Tak to asi bude ono.

helik3
autor
24. lis 2008

jojo u nás taky byla ziminka, taky jsem převážnou část víkendu byla doma, nějaké návštěvy, taky jsem dovymyslela dárky, většinu už mám anebo mám vymyšlenou, tak to bude v poho 😉

Co jste pořídili Davídkovi?? Co si nejvíc přeje?

mon73
24. lis 2008

Víkend já už trávim většinou doma. Vlastně v sobotu sem byla v práci, pak nákup na víkend, vaření. Pečení. Upečený mám čtyři druhy. Včera sem si dala od cukroví oddych. Chlapi byli na hokeji, tak sem vařila, a něco málo uklízela.

helik3
autor
24. lis 2008

téda jo,už 4 druhy. Ty jsi šikulka 😉 No já tedy nevím kdy začnu, ale asi tak až ten víkend 12,13 😉 já toho zase nebudu dělat moc. Jako druhů jo, ale od každého tk nějak rozumně 😉

mon73
24. lis 2008

No s dárkama to bude u nás letos trochu narychlo. Spíš jen pro Lukáše. Přeci jen budeme mít dáreček jinej. Lukáše nechci šidit, jako že budeš mít brášku, tak nakupujem pro něj, ty nic. Dostane něco na hokej, k počítači a něco na sebe. Sice ty "měkký" dárky rozbaluje jako poslední, ale pak má taky radost. Je to takovej manekýn. 😉 Letos to asi jistí nájezd do superm. a nákup pro příbuzný na jednom místě.

menny
24. lis 2008

Díky, určo se ozvu.
Jen mám z doktorů už fobii

Moni prosimtě jsem teď 26+5. Nevíš jak to teď
budu mít s kontrolama? Jak jsi to měla ty? Myslíš,
že půjdu ještě do poradny po 4týdnech?

Helčo náš Davídek hrozně teď žere star wars.
Takže ho zblbly reklamy a chce jedi meč (za 13000,-)
No mazec. Ale koupili jsme ho, je to to co nejvíc chce.
Pak máme povlečení se spidermanem a ještě jednu pohádkovou
postavičku. Ještě mu koupíme nějakou drobnost, ale nebudem to
přehánět. Kamarádka kupuje svym dětem hromady dárků. To zas ne

mon73
24. lis 2008

Heli, já peču všechno v dvojitý dávce, ještě pro mamku. 😉 Tý, jo, příští tejden už je Mikuláš. 🙂 Tak už se Lukáš dočká složení postýlky. Už jí chtěl montovat, ale řekla sem až po Mikuláši.

helik3
autor
24. lis 2008

ještě že ty super a hypermarkety jsou, že jo?? A pro mě, ještě že existují e-shopy 😀 😀

V sobotu se chystám s manžou a mojí ségrou do Tábora taky něco pokoupit si navzájem,udělat si pěknej den a přesně dokoupit nějaký voloviny např. v tescu 😉 nebo hypernově, či intersparu, všude se dá nakoupit vcelkuj slušně 😉 Sice nemám nakupování moc v lásce, ale zase už mi zbyde k dovymyšlení a nkoupení dárků jenom naši kamarádi-a to řešíme maličkostma na památku apod., to už vyřídím v Sobíku 😉