Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
2. pro 2008

Straspy krásný 😉 a co ty myšky sehnalas cos sháněla??? 😉 Máš tam krásně věcičky pro mimíse a pupíka máš taky pěknýho 😉 😉

Za půl hodinky letím dom, ráno hned juknu co míša a holčičky 😉

menny
2. pro 2008

Míša psala
Začíná špinit a má kontrakce. Bolí jí břicho a záda jáko
při MS. David je prý na cestě do ČB

Asi už s tim císařem nebudou dlouho otálet, myslim.
Čekám na další zprávy!
Psala jsem jí, že na ní moc myslíme a držíme palečky!!
Ty jo holky, když si vzpomenu jak jsme spolu s Míšou
seděli v artu...a ona už bude maminka a to hned dvojnásobná

menny
2. pro 2008

Tak Míša píše, že se tam dnes narodilo 7 dětí.
Teď tam maj jen jí. To je dobře, aspoň se jim plně
věnujou! Prý už to hodně bolí, má strach!!!!
Holky musim se přiznat, že tu bulim za Míšu.
Tolik na ní a holčičky myslim!!!!!!!
A ví, že všechny tady jsme s ní!!!

petreva
2. pro 2008

Meny, ty jsi Míše tak blízko...já jsem dneska nějaká psych. načatá (něco řešíme s P......) a tohle mě teda dostává do ouzkých. Moc moc na ni myslím...posílám ještě zbytky sil!!! Držím palce a pěstě asi taky, nic víc nemám....David to doufám stihne. Zase písni!!

mon73
2. pro 2008

Menny, díky za zprávy.
Míšo, drž se, za chvíli budeš mít holčičky. Pořád na tebe myslíme. 😉

straspytelka
2. pro 2008

Ahojky díky za pochvalu alba.
No já říkám, že porodí dnes v noci 😉 Moc mačkám pěstičky a posílám sílu, Míšo vydrž, za chvilku na bolest zapomeneš a budeš mít dvě krásné děti u sebe 😉

menny
2. pro 2008

Teď naposled jsem jí psala, že jí posíláme sílu!!!!
A jak na ní a holčičky myslíme!!!
Ráda bych věděla co a jak, ale bude to teď šrumec, tak jí nebudu
otravovat. Ať má klid. Nechám už na ní až mi napíše!!
Tak držme všechny palečky !!!!!

kacena00
2. pro 2008

ještě že už je david na cestě do ČB, takhle by to bylo smutný, kdyby tam s ní neměl bejt

Menny dobřes to udělala písnula si jí za nás a ona ví, že na ní všechny myslíme, a určitě jí to taky pomáhá. věřím, že se do rána na mobilu objeví zpráva že jsou kompletní opravdová šťastná rodina 😉

moc jí držím palce

petreva
2. pro 2008

Tak jdu dnes už do hajan...Míšo drž se!!!Asi se mi o těch hoůlkách bude dneska zdát, mám jich plnou hlavu 🙂 už aby to měli všichni za sebou a byli v pořádku.

menny
3. pro 2008

MIŠA JE MAMINKA 😵 😵 😵 😵
Holčičky se pry narodily kolem sedmý.
Maj obě kolem 1600g
Zdají se v pořádku, sami dychají 🙂
Míša se probrala s narkózy, je na JIP.
Je moc bolavá, ale je jí dobře.
Za Terezkou a Baruškou ji pustí prý až ve čtvrtek.
Zatim je neviděla.
Ráno napíšu víc
Mám takovou radost!!!!!

helik3
autor
3. pro 2008

Jéje jéje. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😉 😉 😀

moc moc gratuluji 😉 To je pěkný 1600g, to to holčičky dohnaly 😉

No ve čtvrtek to je v pohodě, alespoň budou pod neustálým dohledem a Míše sae dá do pořádku a připraví se na ten šrumec 😉 😉

petreva
3. pro 2008

JÁ MÁM TAKY RADOST!!!Holky jsou šikovný, že samy dýchají!!Určitě všechno zvládnou! Moc jim držím palce!! Míša je taky šikula a už je všechno za nimi!! Že moc moc pozdravuju a moc moc gratuluju!!!

peda
3. pro 2008

Jééééé,já mám takovou radost,brečím tu jak želva.Hlavně že jsou holky v pořádku a miminka mají i supr váhu 😵
dýchají sami,tak to nemá chybu.Moc jí pozdravujte a hlavně ať dcerušky hezky prospívají a mamince dělají velikánskou radost 😵 😵 😵

Zdravím všechny ostatní 😉

petreva
3. pro 2008

Pedíku, ahoj, včera jsem četla, že ti pořád není dobře. A to není nic na předpis, co by ti trochu pomohlo? Míša měla nějaké čípky či což. Musí to vysilovat, neustále zvracet. ☹

peda
3. pro 2008

Evi,mám ty čípky na recept a ještě nějaký tablety bez receptu a reny na žaludek,ale stejně nic nepomáhá.Je to hrozný,buď je mi blbě od rána,nebo to třeba jde,ale nesmím se na nic soustředit,čtení,koukání na televizi,ale i učení s malým a okamžitě je mi zase špatně a jdu zase objímat mísu.Ale měla jsem to i s malým do 6 měsíce,tak to vydržím 😵 Musím pořád jíst,ráno vstanu a okamžitě musím mít v ruce rohlík,jinak bych vrhla hned....
Evi,co ten slepák?tak už je to asi lepší,ne?

petreva
3. pro 2008

Téda tak ty to máš takhle obšancovaný a přesto je ti tak bídně 😠 Hlavně, že můžeš jíst. Když jsem byla minulý týden na kontrole na gyn. říkala jsem to Dr. a on na to, že to slepák asi nebyl, protože se vlivem rostoucího bříška posouvá nahoru a v místě, kde mě to bolelo nebo bolí ☹ už slepák není. Prý je to vaz, který je zavěšený na pravý roh dělohy a jak se vytahuje, tak to bolí... co tvoje střeva? Moje téda dost stávkujou ☹ občas si dám šaratici a ono se to na pár dní trochu zlepší.
Sem do sebe nasoukala snídani, mě teď vůbec nechutná ☹

helik3
autor
3. pro 2008

Ahoj Pedí 😉 tak tobě je takhle blbě, jo??? Jééé to Ti teda nezávidím 😠 A poprvé Ti bylo takhle zle až do šestého měsíce??? Tak to teda ještě chvilku bude.....Hele a co váha?? Neshodilas moc? To je taky nebezpečný....

Evi ahoooj

Vzkaz od Míši: David by to vůbec nestihl, najednou to vzalo rychlej spád. Bandážovali a cévkovali mě na chodbě, pomalu za pochodu. Holky se narodily kolem 21hod. Pak je hned odvezli na dětskou JIP. Poprvý je uvidím až zítram dneska jen z fotáku. Bolí mě hrozně břicho, jak se stahuje děloha, ale jizva zatím ne. Operační sál plnej lidí, ale po narkoze mi bylo OK. Jen mě bolí hrozně v krku, nevím z čeho. A druhá zpráva: Dneska mě chtějí už postavit na nohy, tohose bojím, břicho bolí festovně. Ale brala bych sprchu a čistý zuby. Pozdravuj na koníkovi 🙂

straspytelka
3. pro 2008

AHOJKY, JÁ MÁM TAKOVOU RADOST 😵 😵 😵 MÍŠO moc gratulujeme 😵 😵 Přeju hodně mlíčka pro porincezny, a hodně sil celé rodince, teď nastane to pravé tooočo 😀 😀 😀

Evi, ahojky, tak co takhle příští týden do cukrárny? 🙂
Peda, hele já taky zvracela dlouho, dost mi pomáhalo pít coca colu udělala jsem si dokonce místo ledu do těch zásobníků a od rána to cucala, neříkám, že to pomohlo vždycky, ale bylo to o moc lepší, moje děti všechny na tom byli živený do 4 měsíce 😀 Jinak jsem taky nepozřela nic bez následků. 🤐

Dneska jdu na KO na 13 hodinu, tak jsem zvědavá co bude 😒 Ráno jsem si nasbírala moč, byla sranda, protože jsem dostala na to takovou plastovou zkumavku, no a chtěla jsem trochu ulejt, abych to mohla zavřít a skoro jsem to vylila celí 😀 😅 ŠIKULKA NO 🙄

straspytelka
3. pro 2008

Jů jsem fakt čarodejnice...hihi
v krku jí bolí určitě že jí zaintubovali 😒 to bude cítit ještě tak tejden, poškrábou to ve vnitř festovně 😢 a bříško jí teda nezávidím...dost si na to všichni stěžujou, na bolest po císaři.No jo no, šak ono se to spraví a snad se bude rána rychle hojit.

menny
3. pro 2008

Ahojík holky
Jé Helčo super další zprávička od Míši.
Taky mi psala, jak jí bandážovali na chodbě, prý to byl blbej pocit
Já jsem tak ráda, že to má za sebou a vše dopadlo dobře.
Taky psala, že vás všechny pozdravuje 🙂

menny
3. pro 2008

srašpy tak na 13h držim palečky 😉 😵

Já když si vzpomenu jak mě bylo po císaři ☹
Nemohla jsem pohnouta ani palcem u nohy jak mě hrozně bolelo břicho.
Hned ráno si pro mě přišly a musela jsem vstávat...sama, ani mi nepomohly.
No děsně jsem u toho brečela
Taky jsem jim to tam za odměnu pěkně poblinkala 😀
Dobře jim tak můrám

menny
3. pro 2008

jé kočky vy jste se mi někam rozutekly

peda
3. pro 2008

Evi,zažívání je docela v poho,pravidelně tak jednou za 3 dny,to se dá v pohodě.To mě teda chutná,teda jen něco,ale jím defakto po hodinách celý den,i když zvracím.Jsem živa na rohlíkách a chlebu s mazacím sýrem,banánech,mandarinkách....Tak ten vaz tě takle zlobí?to je teda něco,ale alespoň že to není ten slepák 😉
Hlelíku,ahojky,já naopak přibírám,za tu dobu jsem přibrala 4 kg.je to hodně,ale jíst musím,jinak nemůžu vůbec fungovat a neřeším to.Zatím nosím ryfle,ale už budu muset něco pořešit přez břicho a do těhu módy se mi zatím moc nechce...

Strašpitelko,taky jsem na kole,až mi je to blbý.S pitím je to u mě hodně blbý,ochucený minerálky mi dělají špatně jak jsou kyselý,tak mi je hned špatně,obyč voda mi nechutná,džusy taky nemůžu,jsou kyselý,mlíko miluju,ale to de hned ven,tak jsem teď na šťávě,čaji a kole 😝 ono bude zase líp,už se na to hrozně těším,už ani nevím,jak to vypadá,když je mi normálně 😠

Holky,krásný zprávičky od Míši 😵 😵 😵

menny
3. pro 2008

Pedíku ahojky. Psala jsem ti na snažilky.
Už aby bylo dobře a tohle období bylo pryč. Fakt
si nedokážu představit, že takovou část těhu by mi bylo špatně.
Hodně sil kočko

menny
3. pro 2008

No tak já jdu baštit, ještě jsem dnes nic pořádnýho nesnědla.
Doma čurbes, tak se na to musim posilnit 😀

straspytelka
3. pro 2008

Já si jdu nějak oholit ty moje špáry 😖 manžel ještě chrní, se má, mě motýlek ykopne každý ráno v 5 na wc a pak ještě kolem půl9 a to už neusnu 🙂 Tak zatím papa a krásný den přeju, tady svítí sluníčko 😉

kacena00
3. pro 2008

jééééééééééééééééééééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a já zrovna dnes zaspím, pak letím za povinnostma a krmit a teď teprv taky konečně s velkou úlevou můžu pogratulovat Míše i holčičkám, já mám takovou radot, že dejchaj samy a 1600g je opravdu krásná váha, je to je super, nádherný
😵 😵 😵 😵

že to david nestihl vykompenzuje to, že jsou všechny tři v pořádku, to je paráda, jen tak dál a hezky se holčičky držte 😵 😵 😵

kacena00
3. pro 2008

jinak holky mimo téma dneska mi přišel nečekaně fakt vtipnej pohled, musela sem se tlemit, když sem si představila, jak se tím bavěj paní na poště (k nádivě - to vymyslel kamarád, když se ¨ptal manžela jak se má jeho nadívaná žena - byla sem asi ve 3.měsíci tehdá 😀 )

helik3
autor
3. pro 2008

nadívaná žena, hehehe 😀 😀

Peda-já taky do 18tt chodila ještě ne v těhu věcech, ale kalhoty začaly tlačit už dřív, tak jsem koupila o číslo větší 😀 😀 😀 a vydržela jsem, teď asi tři týdny mám těhu rifle a objednala jsem si i společ. kalhoty těhu 😉 Jinak nic jiného, vlastně jsem zakoupila výborný těhu pás, takže nosím i trička jako před tím a nikde mi nic nekouká, protože je tam ten pás 😉

Straspy tak hodně štěstí na kontrole 😉 Já jdu zítra, takže holení proběhne po ránu 😀 Alespoň mám ráno menší pupek, tak se tam oholím dobře 😀

helik3
autor
3. pro 2008

hele kočky vy mi poradíte. Domluvila jsem se se šéfem na spolupráci i přes mateřskou a rodišovskou. Vzniká otázka jak mi to platit. Je to tak jak si myslím, že na nemocenské a mateřské si nesmím přivydělat ani korunu??? A na rodičovské pak kolik chci???