Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
22. led 2009

Evičko moc děkuju !!!!
Jsem za tebe vděčná !!!
Malej se mele. Ale po chvíli mi ztvrdne dosti bříško a rozbolí mě
záda a podbřišek jako při MS.
Vzala jsem si teď 2 tablety magnézka, tak snad to poleví.
Dr. řikal, že by bylo potřeba, abych vydržela do 4.2. to budu mít
ukončenej 37tt, pak prý klidně můžem rodit. 2.2. jdu na kontrolu,
tak bych 5. šla nejradši na to. Už chci vědět co a jak, tohle mě ničí.
Jukla jsem na ty kočárky Cortina a Bebe confort byly i moji favoriti,
ale high track jsem zavrhla ze stejného důvodu. To polohování nožiček
je pro mě větší priorita než přehazovatelný sporťák. A za naší situace
je polohování nožiček teď i nezbytný. Cortina je moc fajne, ale zkus juknout
na nějaké recenze. Hodně jsem se tenkrát dočetla, že hanili její stabilitu.
Třeba už je to ok.
Ten peg perego by se mi z nich teď asi líbil nejvíc. Jeden typ tohodle kočárku
jsem viděla nedávno u nás a hodně mě zaujal.
Kočárek to bude ale tvůj, tak záleží na tobě, kterej ti padne nejvíc do ruky a do oka 😉

menny
22. led 2009

Jinak nachlazení je o maličko lepší.
Dáda už je vcajku a já jsem ráda, že už mě nebolí
v krku. Jen mám plnej nos a chraptim.
Ty máš dnes kontolu? V kolik jdeš kočko?

petreva
22. led 2009

Peto, už pádííím...

menny
22. led 2009

Mooooooc držim palečky 😵

mon73
22. led 2009

Jsem tu na skok, jdu do práce.
Evi, ten Perego mám já. Je perfektní. Lehounkej, když se s nim naučíš, tak i ta stabilita je ok. Bála sem se tříkolky, ale je to dobrý. I v tom sněhu se perfektně ovládá.
Jinak hodně štěstí na kontrole. 🙂

Menny, drž se. 🙂

kacena00
22. led 2009

ahoj holky, nebyla sem tu protože sem si zařizovala dětskou doktorku, vzala nás a je moc sympatická 😵 jak ste tu mluvily o těch homeopatikách, tak mi říkala, hm hm, porod do období chřipek a už sem si v lékárně koupila balení oscilococcina..ješt musim kouknout na to jméno jak psala myslím Evča, ale zatim s ním nezačnu, trochu si ještě počkám

taky sem se byla zeptat jestli mě vezme praktickej, tak prej jo a mám přijít ve středu, udělal by mi i to těhotenské vyšetření, ale když sem to řikala sestřičce, tak mi řekla, že mi musej říct na gyndě co to obnáší...no je mi trapný volat v 35 tt na gyndu, že tu kontrolu ještě nemám, proto vás porsím, poraďte mi, vy co už ste na tom byly, o co jde a o co si mám říct?

jinak mě holky moc mrzí, že máte chmury a to těhotenství si nemůžete uplně naplno užívat... Evča s těma zdrav. problémama a Péťa kvůli té nejisté budoucnosti...
snad bude dobře, musí... nevím co říct, snad jen že moc držím palce a moc na vás myslím, aby bylo dobře ...

apropo Evi nevíš jak ta stryšpy, jestli jí něco řikaly že by ji pustily nebo tak něco? snad se napojí na net a poví nám

kacena00
22. led 2009

Mončo jak to děláš s malým? máš někoho na hlídání? já nechci bejt otravná, jen mě to zajímá, nedokážu si to představit skloubit malýho s prací - klobouk dolů 😉

mon73
22. led 2009

Kačí, mně na tom vyšetření dělal EKG a tlak. Nic víc. Je to prej kvůli případný narkoze.
Hlídá mi mamka, ale dneska musí něco zařizovat a neteř přijde až po jedný, tak tam budu asi hoďku s Tobísem.

menny
22. led 2009

Kačko, mě doktorka natočila EKG, změřila tlak, koukla na
žíly na nohách a prohlídla (poslechla,
koukla se mi do krku, zapsala mi do těhu průkazky alergie)
Taková preventivní prohlídka 😉

kacena00
22. led 2009

jo já si myslela že by měli dělat i ekg, ale mám pocit, že holky na vedlejší diskuzi psaly že když tam byly tak jim udělali jen preventivní prohlídku...no tak když se mě sestra ptá- tím líp, aspoň jim řeknu i o to ekg 🙂

mončo asi to musí bejt celkem záhul, stíhat vyřídit kšeft, objednávat, papírovat a ještě myslet na mimíska, fakt máš můj obdiv, ale zase je na tom fajn, že je člověk mezi lidma, mě občas hrabe a ještě mám břicho a doteď sem mohla jezdit kamkoliv bez problémů..

a mamča je asi taky ráda, viď 😉

kacena00
22. led 2009

supr dík holky, si to napíšu aby na něco nezapomněly 😉 s těma alergiema mě to taky napadlo - ale asi jen díky tomu, že mám alergie na nějaký ATB

jinak na preventivní prohlídce sem nebyla asi od střední...mi přijde, že ti doktoři, který sem za poslední leta to jaksi nepěstují...možná si to jen vykázaly aby měly prachy, tomu bych věřila 😝

menny
22. led 2009

Ach jo, tak jsem nezvládla ani dojet pro Davídka do školky.
Manža mi ho přivezl. Nemužu vylezt z postele.
Snad se nic neděje a vyspim se z toho.
Jsem unavená.
Tak se zatim loučim papa
Snad nepropásnu tu Míšu

cipisek007
22. led 2009

Čao holky!!

Tééééééééda co to vidím??? Tady už všechny pomalu končíte a máme tu novou těhuli!! Jáji, moc moc gratuluju! 😵 😵 😵

Jdu si pohrát s albem, snad mi to půjde. Za hoďku musím jít kojit, tak snad to stihnu 🙂

menny
22. led 2009

Ještě jsem si řekla, že nakouknu
A jéé Míša je tu
Ahoj kočko vítej zpátky
Jsem moc ráda, že jsi dorazila !!!!
Už se nemůžu dočkat foteček

kacena00
22. led 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
22. led 2009

ty sou krásný Míšo!!!!

kacena00
22. led 2009

a Barča má víc vlásků nebo je má tmavší ne?

kacena00
22. led 2009

teda v těch zimních čepičkách vypadaj jak z cukru... ty sou krááásňoučkatý 😵 😵 😵 😵 tyjo, bych pak nevěděla která je která 😀

cipisek007
22. led 2009

🙂 holčičky jsou úúúúplně stejný. Rozpoznám je jen podle jednoho ouška a Terka má na nožičce bavlněnej tkaloun. 🙂 Že je Barča tmavší se vám zdá, obě jsou to bledule, taky papají 2x denně železo. Ve třech měsících jim dr. bude dělat krevní testy, jestli jim železo stále chybí.
Ale jinak - ve skutečnosti jsou mnoooohem hezčí 😀

menny
22. led 2009

jů to jsou princezny.
Jsou krásny !!!!!
Takový drobečci
Kolik teď vážíte?
Ani bych nepoznala, že jsou jednovaječný
Míšo fakt máš krásný holčičky !!!!!!
😵 😵 😵

menny
22. led 2009

Taky mi přišlo, že je Baruška tmavší.
Jsou to ale bobíšci

kacena00
22. led 2009

to je vtipný, mít tkaloun na nožičce 😀 no ale jinak to aspoň na začátku asi nejde, pak se asi trochu měnit začnou, kámoška má bráchy dospělí taky jednovaječný dvojčata- zpočátku sem z nich byla hodně zmatená a přitom je fakt každej uplně jinej, jak na povahu, ale hlavně na první pohled se dápoznat kterej je kterej, ale teď to fakt asi nejde 😀 😀 😀 😀

cipisek007
22. led 2009

To vypadá na jedný fotce, že je Bára tmavší, ale vedle sebe jsou to fakt bledulky.
Jsou k nerozeznání a zatím je poznám jen já 🙂 Mám je v jedné postýlce, Barča má místo vlevo, Terka vpravo a běda někomu, kdo mi to prohodí 😀
V úterý jsme vážily 2300g.

kacena00
22. led 2009

snad už jim to železo chybět nebude, ale což, hlavně že se to dá celkem jednoduše kompenzovat, sou to fakt ťutinky 😵 😵 😵

cipisek007
22. led 2009

No v těch čepicích jsou fakt k sežrání, proto jsem je taky rychle vyfotila 😀

Nu a co vy těhulíny? Jak je? O Peťulce vím, o Helče taky a zbytek?
Co Jani? Jak je jí?

kacena00
22. led 2009

😀 😀 😀 😀, vidíš taky celkem hezky přibírají, tak jen tak dál a co kojo polštář, využiješ s dvojčátkama? nebo máš na ně jiný fígle?

menny
22. led 2009

Teď jsem viděla ostatní fotečky a jak tam jsou
holky spolu, tak jsou fakt k nerozeznání 🙂
V čepičkách jim to moc sekne
2300g byla moje porodní váha 😀
Kočárek moc pěknej. Je to asi makačka, s dvojkočárem co?
S těma hadičkama mi jich bylo líto, byly takový bezbraný.
To asi muselo zabolet srdíčko vidět je takhle.
Jsou tam fakt hrozně mrňavý
A co to kojení, budeš přikrmovat?

cipisek007
22. led 2009

Kačí, kojící polštář jsem ještě nepoužila. Kojím buď v leže nebo v sedě (to především v noci, kdy usínám).
Přibraly tolik díky Nutrilonu, zdálo se mi, že ječí hlady, tak mi dr. poradila Nutrilon a oni během týdne přibraly okolo 250g a to je na nedonošeňátka moc najednou, takže jsme ho zase vysadily a já jen kojím. A už mě to dost bolí. Když se přisajou, tak mi tečou slzy ☹

kacena00
22. led 2009

no strašpy je teď v nemocnici, poslali jí tam kvůli CS4, je stejnak jak já, no tak je to asi trochu zbytečný, ale po tom všem co prožila ji asi hlídaj, Evča ležela v nemocnici před nedávnem, píchá si heparin nebo fraxiparin na ředění krve, protože prý měla trombozu v noze, ale když jí propustili, tak jí zase jinej doktor řekl, že v noze tromb nemá - buď tak rychle reagoval na léčbu nebo tam vůbec nebyl..nikdo neví

menny
22. led 2009

S Jani to dopadlo dobře, nic se nepotvrdilo 🙂