Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
12. kvě 2009

Dadí, s kalhotakama zkušenost nemám, mě všechny, co drogerie nabízejí byly malý 😀 V porodce mi ale dávali jejich a ty byly krásně pružný. Myslím ale, že mi je dávali jen z toho důvodu, že jsem byla po císaři.
Vložky do podprdy jsem kupovala jedině DM BabyLove. Mě to přijde všechno na jedno brdo. Měla jsem i Fixies, ale to bylo to samý a jednou tolik drahý. DM vložky do podprdy mají i lepící proužek, takže je přilípneš na podprdu a drží to 😉

dadunka
12. kvě 2009

Super, tak vložky nakoupím a ty se používají asi potom po celou dobu kojení co, nejen v porodce. Jdu mrknout na vaše alba, dlouho jsem je neprohlížela. 😉

cipisek007
12. kvě 2009

Nakup 🙂 Když jsem kojila, tak jsem je kolikrát v noci promáčela a neustále musela vyměňovat. Doma je taky budeš používat. Mě osobně třeba hrozně na těch bolavých bradavkách bylo hoooodně nepříjemný, když jsem měla podprdu, v těch vložkách bylo jak v bavlnce 🙂
Nosila jsem je ještě dlouho poté, co už jsem nekojila ani neodstříkávala. Měla jsem bradavky fakt dost zrasovaný a bejt naholo v noční košili nebo podprdě bylo utrpení. Ještě teď ,když mě holky při přebalování kopnou do prsou,t ak to zabolí.

cipisek007
12. kvě 2009

no já jdu do sprchy a do hajan. Zítra jedu s holkama do práce na chlubenou, tak ze sebe ještě musím udělat člobrdu, aby mě poznali 😀

Všem dobrou noc! 🙂

helik3
autor
12. kvě 2009

nazdárek, jem se překonala, jsem tu podruhé za den🙂

Takže dneska je nám měsíc a den a máme 4330g a 58cm (jako Barčo bachá, měřím celých 164🙂)))

Dadu ty bláho už 29tt??no to je šupa🙂 už es těším na to co to bude 😉 Hele vložky do podprdy používám, nakonec jsem si stejně koupila ty pratelný (6ks v jedné sadě) a mám i jednorázový kdyby ty pratelný nebyly vypraný 😀 😀 😀 anebo mám v kabelce a tak pro případ nouze 😉 určitě se unosí, budeme-li kojit minimálně půl roku... 😉

Ty Míšo seš frajerka, takovýhle krizovky to je hned den "veelejší" co??

nás asi začínaj trápit prdíci, mám takovej pocit, že je to příčina té její nervozity a neusínání, ale nevím zas tak často to z ní nestřílí 😀 akle kroutí e solidně ☹ a pofňukává tak nevím. Jinak včerejší noc nádhera tak čekám dneska nějakou jobovku 😀 😀 😀
Jinak baterky se dobíjejí, zítra snad najdu chvilku dát fotečky do alba 😉 i když bych asi měla uklidit, čekám návštěvu odpoledne a jediný časkdy něco udělat je dopoledne, ale uvidíme jestli najdu chuť 😀 kdyžtk dám návštěvě bačkory 😀 😀 😀

helik3
autor
12. kvě 2009

Dadu kalhotky jednorázový jsem měla dva typy a je to asi jedno jaký budeš mít. Koupila jsem v lékárně síťovaný co nebyly jednorázový, ale normálně si je vždycky přemáchnu a používám dokola. Teda už s nima končím, jupíí!!!

Jo Barčo dneska v poradně když jsem jim říkala o tom spurtíku, tak mi sestra povídala, jestli by to třeba nemohlo být tím, že bych v tuto dobu měla zrovna menzes-cožpak si to člověk pamatuje za tu dobu?? A zvlášť když já to měla tak nepravidelně?? Ale že prý si mám udělůat poznámku do kalendáře, kdyby se to třeba za měsíc opakovalo, je to jasný, je to období menzes(i když ji zatím nemám), že prý se to stává. Tak jsem zvědavá.

Budu končit, ten náš lumpík už usná zase přes hodinu a nic, chjo...☹ ještě že tam běhá tatínek....zatím. asi si půjdu raději lehnout, vypadá to na náročnější noc 😀 😀 😀

peda
12. kvě 2009

Baru,já si koupila v DM ty jednorázový,co je na ně ten kuponek.V Č.B vložky i jednorázovky jsou,alespoň to píšou na stánkách.A koupila jsem si ty porodnický vložky a byly k nim přibalený pratelný síťovaný gaťátka gratis.S vložkama do podprdy nemám zkušenosti,to neporadím.

Helíku,ještě že je taťka k tomu a nechá tě taky chvilku vydechnout a postará se o malinkou,tak přeju alespoň drobet klidnou noc 😉

cipisek007
13. kvě 2009

Dobré ránko holky!

Helča ještě přišla a dokonce 2x napsala. To se tu zas sto let neukáže co? 😉 😀 😀
Jako Helčo, takovejchle krizovek víc, tak jsem na palici. Všechno jde furt dobře a najednou buch a všechno se pokadí a obzvlášť k večeru mě to s.re protože to bejvám už urvaná.

Já tu dneska moc nepobudu, jedu s holkama do práce se pochlubit zase po delší době a vracíme se až na oběd a po obědě jdeme zase ven, takže až večer.
Všem hezký den 🙂

mon73
13. kvě 2009

tak tedy po delší době ahojky 🙂 pořád stejně, buď sem v práci, nebo venku

Janče moc gratuluju a přeju oběma holkám jen to nej, a ať jim to jde jako doteď. Co víc si přát.

Zdravim těhulky, holky držte se 😉

A hlavně zdravim Helču 🙂 🙂 A kde sou ty fotky?

U nás se všechno ok ( až na protivnýho m.) Tobís je úžasnej. Očkování tu trojku ještě nemá, ještě se mu nezahojilo to z porodnice. Na kontrolu dem příští tejden, tak uvidim jak roste. Naposled měl bez cenťáku 70cm a bez deka 7 kg 😀 Je mi uplně blbý psát, že nemáme žádnej problém (ťuk, ťuk) On fak vůbec nebrečí. Prdí vostošest a ještě se u toho směje, co že to je za zvuky. Spí skoro pořád, před desátou dopl.ho dám do postýlky, chvilku si hraje a pak usne. Probudí se kolem dvanáctý a slyšim ho, že si zase hraje. Pak kolem jedný deme ven a zase spí. A večer de spát v osm, budí se jednou na jídlo (zase si tam brouká a čeká až se maminka probudí) a vstává v osm.
Jo a už sme nasadili káru. Dám foto 😉

tak snad se tu objevim častějc 😉

petreva
13. kvě 2009

Ahoj holky,
DADU, jestli můžu vlastní zkušenost...jednor.kalhotky z dm jsou úplně na nic...jsou hrozně široký a ta tkanina není pružná, takže se nepřizpůsebí tělu, vložka tam nedrží...no vytáhla jsem jedny a měla je na sobě 2hod a šly do koše...úplně nej jsou fakt ty sítovaný z lékárny, krásně větraj, jsou pružný...nosila jsem je i doma, jak píše Helča..vložky to chce fakt porodnícký, ale pak doma na ven jsem si brala obyč, protože porod. nelepí a lezlo mi to všude. Doma ale zase rychle do nich..já se v obyč děsně potila, bylo to nepríjemný, přeci jen se krvácí jinak než pri MS. Vložky do podprdy z dm taky kupuju, náhodou jsou dobrý, i když trochu silnější, mám je pořád...slabší jsou třeba od Johnsona, ale když je máš dýl a manipuluješ s nima při koj. začnou být takový chlupatý a kolikrát má E chlup v puse...
Tak my měli zase super večer ☹ 😠 . E jedla v 17.40 a pak pobrekávala až řvala...jíst ani náhodou, to jsem ji jen položila a zesílil ten její jekot...tak jsem se na ní vyprdla...ještě párkrát jsem to zkzsila ale NE a usnula v 21.30.V noci spala až jsem ji já vzala na jídlo ve 4 😅 snad by spala do rána...ale v noci mám prsa nalitý a nevím kdy odstříkat, aby se E za 20min co to udělám neprobudila na jídlo 😖 , takže se najedla a spala do 7...teď brečela a usla v 8...no husťárna...
Probio kapky užívá už od ukonč. 1. měsíce...prdí výrazně víc, ale pláče stejně 😔
HELI, co vaše noc??

mon73
13. kvě 2009

Evi, koukala sem do alba, a Elenka je moc pěkná, ani se nechce věřit, že je tak uplakaná. Moc ti přeju aby se to srovnalo a mohly ste se navzájem užívat. 😉

kacena00
13. kvě 2009

tyjo míšo, ten náš kluk asi zdejší holčičky sežere.... ten už bude mít taky nejmíň 5,5 kila 😀
s tím výtahem je to teda hodně špatný, i kdyby měl člověk jít do 9. patra bez jednoho mimina, natož když máš dvě...už je opravenej?

jinak my takhle...už sem si libovala jak odsávám kluka jen jednou denně, teď dokonce dva dny už nic, nebylo potřeba A dnes ráno kojim v jednu hodinu naprosto zdravý dítě a v 5 hodin se mi dusí, chroptí, kašle a odsála sem z něj celej ten nástavec na vysavač.odsávačku - žlutá hnisavá rýma..manžel už byl tři dny nakřapanej, pálilo ho v krku a smrkal a malej to má asi bohužel od něj...

doktorka říkala, že teď to strašně řádí, sama se potýká ss laryngitidou, který je teď prej taky spousta, tak to je mazec, na ní to flousnou děti, ona pak zase asi na ně nebo já nevim..

kacena00
13. kvě 2009

jé a přišly ztracený dcéry!!!teď mám mrně v šátku, tak pak kuknu do alb na nové fotky

pěkně mě sejří,že sme se měli (stjnějak před měsícem s helou vidět a prdlajs, přeci nebudu riskovat že to jejich dítě nakazim) a na další tejden sem se chtěla domluvit ještě s jájou a menny a taky z toho kvůli tý rýmě asi sejde, se podělám..

dadu mě teda vyhovovaly v porodce ty sítovaný, jak sem byla taková oteklá a nafouklá, ale doma mi už "kloktaly" a vyměnila sem je za ty pevnější co sou třeba u vložek od hartmana

pratelný vložky sem si zpočátku chválila, ale teď mám opět kozeny svojí velikosti a tak mi v podprdě - kteoru sem taky kupovala v dobách nafouknutých prsou- jezdějsem a tam a nikdy nejsou přímo na bradavce,m takže mi sou na dvě věci 😀

mon73
13. kvě 2009

Tak sem se snažila něco dočíst.
Peťo a Míšo, teda očička, to je trápení. A Míša dokonce podruhý. A rýma do toho. Míšo, fakt klobouk dolu, na dvě sama. Barča, tedy Cirda 😉 taky rýma. Holky, myslim na vás, ať to všechno trápení přejde.
Baru, Cirda dirigent - to nemá chybu. A poloha na tygříka je tobiho taky oblíbená. i když teď už se docela pronese.
Dadu, do podprdy sou dobrý od Canpolu - premium. Maj uvnitř gel, a ten nic nepustí ven, prostě to jako zrosolovatí.

mon73
13. kvě 2009

a jaký má Cyrda háro 😀 😀 😀

kacena00
13. kvě 2009

moni můžu psát, kupodivu mu neva, že s ním sedim, asi mu přeci jen není uplně dobře

koukala sem na tobíska, ten je teda supr!!to už je velkej kluk! za chvíli se nevejde do postýlky 😀 ale je krásňoučkej!!!! ten náš dirigent, to bylo ze začátku pořád 😀teď už má ty ruce spíš ve vzdávací poloze na podložce 🙂

na fotky heli taky čekám 😀

kacena00
13. kvě 2009

no ale jinak nám vyplešatěl a má jen pár nahnědlejch vlásků, aby se neřeklo, zůstal mu jen takovej ten "větrník" nahoře na hlavě 😀 tak mu pomoh taťka

kacena00
13. kvě 2009

Moni to je fajn, že tobíska nic netrápí, ťukťukťuk, ať to hlavně dlouho vydrží 😉 aspoň s ním zvládneš trochu i tu práci a je ti líp i psychiocky, já miluju, když Cyrilkovi nic nechybí 🙂

cipisek007
13. kvě 2009

Ahojky holky, tak jsme nikam nejely, protože v práci je nějaká velká rekonstrukce a ve dvoře je plno aut, takže vedení zakázalo další auta do dvora. A tahat se s nima kus z parkoviště odmítám.

Ale řvu tu jak želva 😢 😢 Volala mi ta pizda tchýňovská, kdy má zítra dorazit, aby s nima mohla ven. Opět jsem jí zopakovala, jako už několikrát, že to záleží na tom, jak holky ráno vstanou, že se řídim podle nich, že je nebudím. A ona se zeptala, jestli dneska zlobí. Já na ní, že dneska neskutečně, že už mi tu obě hodinu ječí jako kozy. A ona se tomu začala smát jako kráva a povídá: "No maminko!" Já naní, jak no maminko??, když tu obě stereo ječí a bára se z toho už 2x poblila, to není na NO MAMINKO!" Tak zmkla.
Ty voe to je prostě neskutečný. Já jí nesnášim!!!! Ona se tlemí tomu, že obě ječí a vztekaj se. Na to prostě nemám slov ☹

Holky, jdu s nima ven, nebo přijdu o nervy, všem hezký den ☹

mon73
13. kvě 2009

Tak nakrmíno, uložíno a zas do práce. 😒

cipisek007
13. kvě 2009

Tak opět nikam nejdeme, holky usnuly, počkám, až se vzbudí a pak půjdme.

Mončo, to je dost, že ses ukázala 😵

Barčo, vidíš, na výtah jsem úplně zapomněla, musím to zjistit než je naložím do kočáru. Už jsme totiž byly na odchodu, když mi volaly ženskýz práce, že nemám jezdit, takže zase svlíkando grando. A kdybych to měla absolvovat znova, tak asi umřu. Jela bych s nima ráno malým výtahem, měla bych je jen v autosedačkách a tam bysme se vešly.

cipisek007
13. kvě 2009

Výtah funguje, je to dobrý 🙂

dadunka
13. kvě 2009

Ahoj, ahoj! Evi, díky za zkušenost s gaťatama, já si teda koupím obojí - síťovaný i ty jednorázovky a uvidím.
Helčo, ahoj, ty jsi pořád taková veselá, to se mi na tobě líbí. Hele co to je ten sprut o kterým pořád píšete, jsem njěka mimo 😕
Zdravím taky po dlouhé době Monču!
Míšo, co zkusit ignorovat ty její blbý kecy? Ona se už asi nezmění co... 😖
Chtěla jsem se vás matek nebo už vybavených těhulek zeptat, kde jste sehnali nějakou noční košili rozepínací vepředu???

peda
13. kvě 2009

Ahojky 😉
Dadunko,kupovala jsem jí v babycentru,mají tam různý,já mám takovou tu křížem výstřih,pak tam mají s těma průstřihama po straně.Já si chci ještě koupit tak 2 obyč na knoflíky,prubnu CA,Globus,v tescu nic na knoflíky nemají.Nebo ten KIK,ten je v kauflandu,tam mají taky levněji 😉

mon73
13. kvě 2009

ahojky 😉
Dadu, já kupovala košili u ťamanů. takovou jako dlouhý triko, a na knoflíky.
Míšo, tak ta tvoje tchýně, to je teda dáreček. Měla bych chuť jí je nechat alespoň na půl dne, ať vidí jaký to je. Ale to by mi bylo líto zase holek.

menny
13. kvě 2009

Holky
Zítra se vrhnu na dočítání 😉
Dnes mám ruce totálně vytahaný, uchovaný
Matoušek měl po očkování teplotu a byl mrzutej,
tak jsem šmudlu chovala a chovala....
Koukám, že je tu Monča tak mi to nedalo a zkoukla jsem albík.
Tobíka fakt žeru 🙂 je sladkej a ňuňanej.
Je už tak velkej, zírám...dlouho jsem ho neviděla

Tak mizim k Matýskovi, kňourá mi vedle.
Snad bude zítra už ok

Všem pusinu a zítra dorazim

mon73
13. kvě 2009

Ahojky Heli 😉 koukám čerstvý fotky, ještě teplý. 🙂 Ale zmenšila si je trochu víc. ty mrňouskové fakt hrozně rychle rostou.

helik3
autor
13. kvě 2009

nazdááárek!! To jsem ráda Moni, že jsem T2 CHYTKA? JSI JE3T2 ON:LINE?

helik3
autor
13. kvě 2009

😀 😀 koukám, že jsem tak chvátala, že jsem si máčkla caps lock 😀 😀 😀 a stejně jsem Tě nechytla ☹ ☹

Jinak se překonávám 😀 dalla jsem další fotečky 😉 😉 já vím, nějaké jsem měla změnšené pro emaily a už jsemje nechtěla zvětšovat pro web...ale tyhle další už jsou tak nějak akorát🙂

Moni a kojíte plně? A v pohodě bez problému? Jsi frajerka, to víš my začátečníci.... 😀 😀 😀 😀 Tobísek je náádhernej, je to strašný jak už je velkej co?? To je super, že jste takhle hodný🙂

My jsme v pohodě, jediné co nás trošu trápí je noční usínání, to je zatím problém,ne a ne zabrat-včer až 3 hodiny ☹ le dneska ca hodinka-to už je úspěch 😀 😀 jsme se jí snažili utahat než jsme jí dali do postýlky a vypadá to, že to vyšlo 😉

Evi, noc byla tka nějak jkš takš 😀 určitě by mohlo být líp, ale rozhodně i hůř 😉 spíš jsem byla taková nějaká utahamá, takže jsem u každýho kojení usnula a malou přenášela minimálně po hodině 😀 a ráno jsem s ní vytuhla a zbudila se v deset a malá dest minut po mě 😀 a to jsme ispěkně chruply, slinu u koustku obě dvě 😀 😀 😀

Dadu já mám jednu košily taky tu překříženou-je nejlepší(ted pro můj objem) a pak mám dvě s těmi průřezy, je taky fajn, ale na mé poprsí mi to musela švgrová víc proříznout 😀 😀 😀 bych to tam neprostrčila 😀 😀 😀 Kupovala jsem je přes net, cena kolem 300. jeslti chceš, pošlu odkaz

Evi ještě mě napadlo, nebuď malou v noci, nech jí až se vzbudí samaa když odstříkáš a ona by se třeba zrovna vzbudila, tak jí můžeš dát to odstříkané, ne?? že bys ji nechala její rytmus...to my si můžeme o 4,5 hodinách nechat jen zdát. Vydržíme max. 4 hodiny-aleto hodinu "vysílá" a kňourá a vkřikuje apod. Takže klid je tak 2apůl hodiny 😀 jinak pořád mele a mele a já nemůžu spát 😀

Menny ahojky, jsm zvědavá kdy se nám Cyrd uzdraví aby jsme se všechny sešly. A co Davídek?

helik3
autor
13. kvě 2009

přeju dobrou noc, jdu spát, tuším že kojení bude co nevidět, tipuji jen co zaberu, hehe 😀 😀

Jinak jsem zapomněla něco dodělat v práci, úplně mi to vypadlo a teď se toukázalo, takže nevím jak to udělám, ale musím si vyhradit tak nějak 10 hodin a pracovat-se mi teda chceeee, blééé a nevím kdy-správně bych to měla mít do pátku hotové-tak to můžou rovnou zapomenout, ale budu muset máknout, chjooo....☹((

tak páá, snad zítra 😉