Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
28. kvě 2009

To pak budou u indigů masový orgie 🙂 Bysme mohli zase někdy udělat rošťáky 😉

cipisek007
28. kvě 2009

Venku je hnusně ☹

straspytelka
28. kvě 2009

to mi povídej, jsem s předevčírem umyla okna doprčic a je to zase zaházený do půlky vodou, udělali nám široký parapety a je to na tři věci... 😠

cipisek007
28. kvě 2009

Strašpy tak to naštve. Já peru mimi prádlo, ale my máme lodžii zasklenou, tak to nezmokne.

indigo
28. kvě 2009

Jé rošťáci, ty jsme měli naposled jak jsem sem házela recept, hmmmmm
Jo! A dost o žrádle! 😀
Jdu na VKV, čau ženy! 😎

cipisek007
28. kvě 2009

Já jdu věšet prádlo a do sprchy a hají, dobrou noc všem 🙂

straspytelka
28. kvě 2009

dobrou já pracuju
😀

peda
28. kvě 2009

Holky,mě klepne,právě tu mám městskou policii a odchytávají mi tu kočku.Je v pokojíčku,kde má malá postýlku,já postel a na ní všechny věci do pododnice,tak musím vše vyprat,vydezinfikovat 😠 ☹ 😠 😠

inna12
28. kvě 2009

Pedí, já jsem ti to tenkrát říkala, že bych zavolala městkou, at s ní prostě něco udělaj, s potvorou 😝
to je hrozný, je mi tě fakt líto, že to musíš znova prát!! 😖 bych byla taaak nasraná... kruci, to je práce s kočkou blbou 😠
ale už snad budeš mít klid a nebude tě trápit! 😉 😉
papa a všem hezkou noc já už to jdu zabořit

indigo
28. kvě 2009

Pedí?!?!?!? 😲
No aspoň od ní snad bude klid nadobro, můra jedna černá..... 😝 Jako bys toho měla málo... 😒
Tak a konec trablů, klídeček a pak porodeček... 😉
Dobrou!

cipisek007
29. kvě 2009

Dobré ránko holky!

Teda Pedí, to je masakr!! Takhle všechno na poslední chvíli prát a čistit, to fakt na.ere 😠 😠 ☹
A co malej? Už je mu líp?

My jdeme dneska s holkama nakupovat 🙂 Zase budou sedět jak hříbečci, strašně se jim líbí pozorovat okolí, když jsme s niam na nákupu 🙂

Indi, v neděli budou rošťáci, dneska koupíme čerstvý maso, ať ho nemusím rozmražovat a ještě dneska naložím 😵 A k tomu zeleninovej salát. A je vymyšleno. 🙂

cipisek007
29. kvě 2009

Táááák Indi, recept na Rošťáky jsem úspěšně po delším pátrání našla 😀 Takže to odpoledne naložím. 😉

mon73
29. kvě 2009

ahojky 😉
Tak v rychlosti - du zas do práce 😠
Krabičku na ubrousky mám bílou od pampers. Je bezvadná, protože jen zmáčknu čudl a ona se otevře, takže to de dobře i jednou rukou. Pleny mám taky fialový tesco a nas noc a ven mám pampers. U těch fialových se mi občas stávalo, že byl Tobi na boku mokrej. V noci nepřebaluju, pampersky to vydrží.

Dneska de kámoška na císař - včera byla na UTZ, je v 39. tt a odhad váhy malýho je 4 800 😅 😲

Míšo, na jakej stránce je ten recept? Už sem to tu taky četla.

Pedi, co malej už je mu líp? A od kočky už snad bude pokoj.

mon73
29. kvě 2009

Straspy, tak sem už testila. Bylo mi furt blbě. Tak jak sem včdycky čekala na //, tak teď sem se modlila, aby tam nebyly. 😀 a jak se mi ulevilo.

Jo, kila, to je u mně věčnej boj. Teď sem v těhu přibrala skoro dvacku, ale musim se pochlubit, už mám o kilo míň než před těhu. Jim skoro stejně, ale sladký jen ráno ke kafíčku a večeři o kousek menší než dřív. A oblíknu kalhoty, který mi byly před těhu malý. Úžasnej pocit. Tak se nebojte, pude vám to taky. 😉

achalteke
29. kvě 2009

Pedí to je v pr.eli s tou kočkou, no aspoň budeš mít už svatej klid

Helejáchci taky ten recept na rošťáky, dostala jsem na to mega chuť, jen si pamatuju, že je to kuřecí v nějakým těstíčku 😀

Mončo a ta kámoška jde na toho císaře, čistě kvůli té váze prcka? Mě totiž furt doktor "straší" a i u Čutky se o tom zmínili, že budeme mít hodně velký dítě nejspíš. Tak přemejšlím jak se rodí 4 1/2 kilovej prcek třeba? To si vůbec nedovedu představit jak ho tlačim tím malým tunýlkem co tam mám 😅

mon73
29. kvě 2009

Jájo, právě kvůli tý váze. Ona měla prvního kleštěšma, tak Dr. nechce riskovat. Mně s nim taky strašily, že prej sem na 4 kila malá. Tak prej to když to nepude normálně, že ho udělaj. A šlo to a jak rychle. 😉

straspytelka
29. kvě 2009

Krásné ráno udělám si snídani, přebalim malou a budu tu chvilku s váma 😉

indigo
29. kvě 2009

Hezké ránko!
Míša teda ale dělá chutě, co? Receptík vám sem písnu znova, kdybyste chtěli, nedovedu si představit hledat něco 200 stránek zpátky... 😀 😎

Tý doufám, že naší malý princezně budou ti fialky teskácký vyhovovat, s Tádou jsem s nima neměla jedinou nehodu, ale třeba zrovna pampersky mi protýkaly, no fakt to sedí na každý dítě jinak, kamarádka taky používá jedině pamparsky, s ničím jiným spokojená není. No kdyžtak jí to po porodu nějak logicky vysvětlím, tedy myslím miminku... 😀

Jájo to bys koukala o ti proleze tunýlkem... 😀

indigo
29. kvě 2009

Pedí tak jak je? Pereš nebo jsi z tý kočky podělaný rovnou v porodnici?

achalteke
29. kvě 2009

Mončo aha, no jako jako já se císaři nějak bránit nebudu, když to bude muset být, zase jako rodit mega dítě tunýlkem si fakt nedovedu představit 😅

Indi jdu teda vyndat kuřáka z mrazáku ať chlapec pěkně povolí...
Jdu si udělat tousty a džusíšek

straspytelka
29. kvě 2009

Teda kočka pitomá co... 😒 chuděra, kde asi skončí...ale víc je mi líto tebe Pedíku 😔 kde bydlíš? že bych přijela helpnout 😵
Teda to je cvalík odhad jo 4800g 😕 😕 ty vo-e 😀 😝 😲 Mě teda ve 36tt řekli, že malá má 3500kg a měla 3550g 😉 tak spíš taky před tím řekla víc 😉 Teda ty kg se mě drží jako klíště ☹
Jo a takové mimochodem: taky jsem testla a ufffffffffffff nif 😀 , ale zajímalo by mě teda, z čeho už 3tí den volám do Číny ráno 😖 😲

straspytelka
29. kvě 2009

zrovna poslouchám impuls, dávají co jíst a co nejíst s tím chlapíkem co je na Primě s tou Cajhamlovou-nevim jak se její jméno píše, natož vyslovuje 😅

straspytelka
29. kvě 2009

nám teda ty fialkoví moc neseděli, protože Síma je dlouhá a štíhlounká poměrně, takže okolo nožiček nic moc, je to na baculatější miminka, teda doufám, že ta její váha je ok, máme kámošku viď EVI 😀 😀 o tři tejdny mladší Elenku a ta nás jaksi přerostla 😀

indigo
29. kvě 2009

Hernajs já tu Míšu něčím klepnu, no já snad půjdu někam sehnat maso!!!!! 😠 😀

Tož tak:
2 vejce
2 lžíce solamylu
2 lžíce kremhoř
1 žička soli
1 lžička pepře

Udělám z toho těstíčko, v něm obalím řízky, skládám je do hrnce nebo mísy, zaleju zbytkem těstíčka a nechám odležet v lednici 24 hodin, ale dýl je to lepší. Opeču klasika jako řízky.
Množství je cca na 6 řízků, přidávám nebo ubírám podle množství masa. Já radši vepřový, ale jde děat s jakýmkoliv. 😎

indigo
29. kvě 2009

Jé Strašpy, tak o je fajn, že Simča si na brášku ještě chvilku počká. 😎

straspytelka
29. kvě 2009

Indy, no byl by to fakt zázrak u ná 😒

achalteke
29. kvě 2009

Hergot nemám solamyl, ani jinej škrob, no tak snad až půjdu ven si vzpomenu 😀
Strašpy gratukuji k / 😀 😀 😀 Tem týpek s tou Cajthamlovou by měli přijet k nám, by viděli zdravou stravu těhotné ženy
😀 😀 😀

cipisek007
29. kvě 2009

Jako holky, já ten recept hledala na papíře 😀 😀 Mě by asi jeblo hledat to tu 😀 Opisovala jsem si ho tehdy a nevěděla kam jsem ho dala 🙂

Tak já s Tesco plínkama mám jen dobrý zkušenosti, dávám je právě na noc. Měli jsme teď Huggies Classic i Premium a teda už je nechcu. Classic nám protýkaly na boku a po nožičkách a Premium, když jsem nechala v noci, protože nepřebaluju, tak měly zase holky vlhký overálky na zadečku, takže jsem je dávala jen přes den, to přebaluju častejc.

Hihi, koukám, že všude o víkendu budou rošťáci 😀 😀

cipisek007
29. kvě 2009

Jájo, já tam tenkrát dala jen hladkou mouku. Taky jsem hledala Solamyl a nenašla. Solamyl jsem našla druhý den... 😠 Takže dneska to budou pravý rošťáci 🙂

straspytelka
29. kvě 2009

tak já jdu kojit holky, umejt se a ven zatím papa 😉