Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
21. čer 2009

tak jsem se probudila, spím skoro v kuse,nevím co to se mnou je...jsem náká vyčerpaná..
Míšo, Indi jste moc chodné, že jste chtěly napísat 😉 tak bych ráda jela na srazík 😢 ...jen se potřebuju asi dospat, v sobotu jsem zase byla na zkousce, v noci nejde spát, do toho nějaké problémy, lítání a už toho mám plný fusekle 😔 musím si fakt dát oddech... ☹

Míšo, tobě to též nevyšlo ☹ , tak se budeme těšit na příští sešlost, což 😉

Peťul, jjojo, příště dorazíte vy sem 😉

papa a at vás mimča zítra nezlobí 🙂

cipisek007
22. čer 2009

Dooooobré ránko!

Teda to byla zase noc. Tentokrát zlobila Terka, skončila u mě v posteli a i tam se jí nechtělo spát 😒 Bolí mě záda jako kdyby se mi po nich prošel kůň.
Jdu cvičit a krmit, všem přeju šťastnou cestu, krásný srazík, moc moc si to užijte a hezky písněte co a jak se událo a taky kdo bude mít ty fotky, tak dejte vědět, písnu vám mejlovku 😉

menny
22. čer 2009

Dobré ráno
tak snad se na vás Matoušek dobře vyspinkal.
Zatim je v dobré náladě brebentí s rukou v puse 😀
Já jsem vyhajaná do růžova doufám, že vy též a že i miminka
v pupíku jsou naladěný na srazík + Vendulka a Davidek
a sejdem se tu v plánovaném počtu
Doufám tedy, že ten váš vlak pojede jak má !!

menny
22. čer 2009

Míšo, to ses teda moc nevyspala což ☹
ještě že aspoň Barunka byla hodná
Já stejně nechápu jak to zvládáš. Neumim si představit, mít doma
2 Matoušky, i když je to dosti hodnej chlapeček.

zuzan
22. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Tak jsem volala na ČD ohledně výluky a žádná není (hned po ránu jsem z toho měla trauma) 🙂 Odvolaly jsme taťku z práce, aby nám přišel v ČB naložit kárku do vlaku, abychom nemusely zneužívat těhulky nebo jiný "ochotný cestující" a oni by nás ČD přečůraly s výlukou 🙂))

achalteke
22. čer 2009

jo holky to je fakt - přece rychlíky do Tábora nejedou přes Zliv 😅 no jo, nějak mi to nedocvaklo 😀

Inuš odpočívej odpočívej, budem ti pak vyprávět 😉

jdu se chystat tak pa v Budějkách potažmo v Táboře 😵

petreva
22. čer 2009

Tak holky, já už taky delší dobu nervozitou nespím....
INNIKU, téda ty jsi vyčerpaná! Koukej odpočívat ať nám nepíšeš na srazík, že je innátko na světě, bysme to tam musely zapít 😉 , ne fakt hlavně ať je ti lépe!
MÍŠO, tak zase jako první na koňovi? To je úmorný se v noci nevyspat, viď. Moc přeju, aby se holčičky vrátily do svých starých dobrých kolejí!! Co dásničky, stále nic ??

menny
22. čer 2009

Zuzko šikulka, já už se taky začala bát, aby ten vlak vůbec
přijel.
Mám cestovní horečku za vás 😀
Jájo tak konečně se uvidíme, hlášky přibal do batůžku 😀 😀

menny
22. čer 2009

Počítám kolik budem potřebovat míst v tom Človíčkově.
Nezapoměla jsem na někoho???
Já, Barča, Helča, Jája, Zuzka,Zuzka, Indi, Evča, Strašpy
a jedno místo pro Davídka 😉

cipisek007
22. čer 2009

Je to hrozný se v noci nevyspat, zvlášť takhle trhaně. Dlouho se mi nestalo, abych odpoledne vytuhávala. Včera taky jsem vytuhla na hoďku, segra byla s holkama na procházce.

Peťo, jako když v noci spí obě a střídají se v nespaní, tak to jde, ale jakmile se probudí obě najednou, tak jsem bezradná. Nemám ráda od sousedů hluk a tak mám z toho vždycky vítr, že si někdo přijde stěžovat. V tomhle jsem divná 😀

Peťo, prosím tě, nevíš - když Matouška očkovali, jeslti měl nějaký omezení? Přestat s Vojtovkou, chodit ven...

petreva
22. čer 2009

Míšo, oni si sousedi chodí stěžovat? Já z toho mám taky blbej pocit, když tu Elenka zejm. večer brečí tak nahlas. Poslední dny špatně usíná a i se budí, to nikdy nedělala aby se vzbudila...musím jí teď krmit na etapy, nějak se nenají a usne a vzbádí se třeba za hodinu...No, jsem na nás zvědavá v tom Táboře...ale je pravda, že E. je dost společenská, mezi lidmi jí je většinou dobře, jen ať ot zas nezakřiknu, což....
Tak nevím, jeslti mám všechno...plíny, ubrousky, mlíčko, hračku...taky u nás svítí sluníčko, tak nevím, jak ji oblíct. Asi se s ní stejně půjdu chvilku projít aby mi usnula v šátku a pak se vrátíme za holkama, snad jí nebude horko nebo zima 😅 , v šátku ji jaksi nemůžu přioblíct nebo naopak slíct...no uvidíme. Vzhůru do boje, že 😀

cipisek007
22. čer 2009

Evi, nechodí, jen já mám blbej pocit 😉
Nezapomeň na dudlíka!! 😉 😀

petreva
22. čer 2009

Hlky, tak plánuju.....body s krátkym rukávem+triko s dlouhým+mikyna+kalhoty a ponožky....Elča bude buď v autě nebo v tom obchoďáku příp. v šutku což je další vrstva. To by jímohlo stačit, ne? Takhle ji teď oblíkám i do kočárku, kde je přikritá dekou...no nic uháním na wc, upravit se, no, stejně se lidi leknou...a kolem půl devátý budem baštit, odsaju a pádíme za T+S.

petreva
22. čer 2009

Míšo, vidíš dudlík!!! To bych byla ztracená, vezmu oba dva a řetízek až ho zase bude flusat v šátku...dík

cipisek007
22. čer 2009

J8 se zblázním. Ještěžě nikam nejedeme. HOlky ječí jak o závod. Skoro mi připadá, že soutěží, kdo víc zaječí. Jdu si je vzít do kuchyně a něco dělat, baví je čučet, jak maminka maká 😀

Takže si to všici užijte!!! 😵

mon73
22. čer 2009

ahojky 🙂
Tak si holky užijte srazík. Já na vás budu myslet z práce 😠

straspytelka
22. čer 2009

Krásné ráno přečtu si vás, pomalu balím, Síma zatím chrupká, no jsem na ní zvědavá v to nosítku se jí moc nelíbí 😒 no uvidíme 😉

petreva
22. čer 2009

Straspy ahoj, tak jak oblečeš S? Svítí sluníčko, což? Ale deštník vezmu aspoň do auta. Já mám stejně tašku jak na tejden, jsem hrozná... 🙂

petreva
22. čer 2009

Míšo, musí být prostě něco ve vzduchu, že teď ty děti tak zlobí. Vždyť se na tom shodují všichni.
MONI, ahoj! Tak co T. už je zase hodný mimčo? Naše Elča se tomu nějak ne a ne naučit 😅 se děsim jak se přdvede...
Straspy, klidně zkusíme dát podvozek do kufru, kdyby se jí v nosítku nelíbilo!! Máme čas tak to ozkoušíme.

zuzka84
22. čer 2009

ahoj,
tak to vypada ze nikam nepojedem , David mi tu breci ze nechce jet masinkou ze chce autobusem za matyskem (to je od kamaradky syn) ... takze ten by asi z toho vlaku byl vydesenej fest ... ja neviiiim 😖

petreva
22. čer 2009

Zuzi, téda, toje pech. Nějaká pohádka o mašince by nepomohla? Knížka...a teta Indi? Na kterou se určo těší??

mon73
22. čer 2009

Evi, už je to lepší. Ale asi mám slabší mlíko, krmim častějc. Ve středu dem na kontrolu, tak se zeptám.
Včera ste se bavily o uspávání. Tobiho položim do postýlky a buď hned, nebo za chvilku spí. Ale Lukáše sem uspávala v na rukou. Když byl větší a neunesla sem ho, tak sem seděla u postýlky a hladila. Nechtěl bej sám než usne. To pomalu trvá dodnes.

indigo
22. čer 2009

Brý ráno, tak jsem pořád přemejšlela, kdeže to ta Jája bydlí, že se jí týká ta Zliv..... 😀

Zuzko no to je šoumen, tak ho nalož do autobusu, to bude spokojenej, a na nádraží už ho nějak spacifikujem, ne?
Tý jo ještě že jsem dítko právě vrazila tchýni, kdoví jak by to vypadalo..... 😖

straspytelka
22. čer 2009

Evi, dám jí asi šatičky takové teplejší, nebo džínovky kvůli tý klokance a hlavně tomu postroji kyčelním, asi jí ho pak sundám až bude v kloknce, tam má ty nohy hodně rozažený
😉 Jdu se omejt, a oblíct, abych pak jen nakojila a vyvenčila Samíka a mohli jsme vyrazit 😉
No a myslíš že se tam vejde jo? No uvidíme, to uvezeme že jo 😉 Musím ti dát taky na benzín něco 😉

straspytelka
22. čer 2009

Zuzi ,hezky pohádku o mašince 😉

petreva
22. čer 2009

Straspy, benzín neřeš, měla jsem od tebe ty kapky...a basta fidli!!!
vylezla jsem na balkon a ono je tam celkem teplo?? Tak jdu za cácorkou, nakojit a uvidíme...

indigo
22. čer 2009

Já se o NĚCO na benzín klidně hlásím..... 😀 😀 😀 Hrabe mi hned od rána, to je tim, že jsem SAMA DOMA, to se mi nestalo už hooooodně dlouho...

zuzka84
22. čer 2009

hele on doma masinky miluje 😀 . no tak uvidime ...

straspytelka
22. čer 2009

Tak jo loučím se a za pár hodin ahoooooj 😵

cipisek007
22. čer 2009

Zuzi, já myslím, že Davídek bude nadšenej 🙂 Bude to něco novýho 🙂