Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
23. črc 2009

Ahoj kočky,
tak mě už ven dneska nikdo nedostane. Ráno jsem byla u zubaře, v domění že "nic", no ale měla jsem kaz na jedničce, bílá plomba, jsem o 550 lehčí... 😖 pak ještě cestou nakoupit, v MHD kdybych si neřekla, tak mě nikdo sednout nepustí 😠 , od zastávky domů jsem se sotva dovlekla. A už 20 minut to tu rozdejchávám... 😀

Jo ještě - stavila jsem se na poště pro balíček, tak jsem vyběhla (no to je hodně silný slovo 😀) na gyndu poptat se jestli mám přijít v to pondělí, když tam asi nebude naše mudra, no prej jestli ho nechci přetočit hned, tak že jo, hopsalo to kolem 170, žádná sláva, ale prej je slečně u mě horko, tak je to dobrý... 😀 a KO až ve středu. V to pondělí by mě totiž doktorka s takovýmhle monitorem asi ani nenechala dojít domů pro věci, rovnou by mi zavolala sanitku a do nemocnice, o to fakt nestojím. Jó co doktor, to názor... 😖

Přeju vám ať se neupečete, ať neskočíte z okna kvůli protivným dětem... a já jdu umřít do vany... 😝

cipisek007
23. črc 2009

Mončo, ahojky!!

Čoveče to nevím s těma zubama. Jestli nepřestanou teploty do zítra, tak radši běž k doktorovi, víkend před námi.. Ale mě dr. v úterý říkala, že kdyby byly holky moc podrážděný a zlobila je k zubům teplota, tak nemám váhat a dát paralenovej čípek. Dala jsi mu něco, když měl vyšší teplotu?

cipisek007
23. črc 2009

Indi, čoveče, mě zubařka říkala, že mě v těhu trápit nebude, že mám přijít až se holky narodí... Ehm, ještě jsem tam nebyla 😀 😀

cipisek007
23. črc 2009

Indi, jo komu není horko a tvoje Ingeborg si ještě plave v teplý vodě a má okolo sebe několik obalů. Chuděra. No já tipuju, že do víkendu máme dvě miminka 🙂

mon73
23. črc 2009

Ahoj Míšo, dala sem mu ten Paralenovej čípek. Naposled ho měl v jedenáct večer, a teď má 37,4.
Naše Dr. má dovolenou a záskok mi nevyhovuje. Takže bych stejně volila pohotovost. Teď už to vypadá líp, tak uvidíme. A co ty tvoje cácorky, už je líp?

cipisek007
23. črc 2009

Mončo, ten se může dávat po 6ti hodinách, tak kdyby něco, tak mu ho ještě dej. A s pohotovostí máš pravdu, asi bych jí taky radši volila než blbej záskok.
Holky teď chrní, Terka usnula sama po sváče a Barča měla hysterák, tak jsem jí uspávala na ruce. bych si taky potřebovala schrupnout.

cipisek007
23. črc 2009

Mončo, on má dneska Luky narozky?? 12 let!! Tak že mu přejeme všecko nej nej nej, hodně zdraví, krásný prázdniny a hodnýho brášku 🙂

mon73
23. črc 2009

Míšo, díky za gratulaci, vyřídim 😉
No o spaní mi povídej. Já k Tobísovi vstávala snad patnáckrát. Přijde mi, že sem snad vůbec nespala. A to sem vstávala v sedm, abych udělala Lukymu potají dort, než vstane.

zuzka84
23. črc 2009

jeee, ja asi udam dite na vikend - doufam ze s nim tatinek odjede ke svym rodicum ... snad to klapne

zuzka84
23. črc 2009

indi - fakt jsem zvedava jak dlouho to spolu s ingeborg jeste potahnete a jestli aspon nejakej muj tip vyjde 😀 . a prej mas zitra spicha s jarkou jo? a ja jim chtela udat Dadu 😀

indigo
23. črc 2009

Jé Moni - taky přejem všechnonejlepší!!! To už je velkej chlapák... 😎

Míšo do víkendu, jo? No já buď v pondělí 27.7. nebo až srpen... 😀 A zase si říkám, že čím dýl porodím, tím dýl mi poběží mateřská (než to naši zákonodárci zase nějak změní, jako každou chvilku, ale to už se mě zase týkat nebude... 😀)

Zuzko snad to klapne, to je potřeba, občas se dítka zbavit. Já ho udala dneska na celej den a už to mám zas domluvený na příšt středu, mohlo by to tak fungovat i po porodu, 1x týdně dítko pryč... 😀 ale tchýně sama toho má plný kecky, je v inv. důchodu a i ona tohle počasí nesnáší nejlíp, tak jí nechci nějak extra zatěžovat... ovšem když se nabídne... 😎

indigo
23. črc 2009

No jo, Jarka dorazí dopoledne 😎

inna12
23. črc 2009

pondělí pondělí 😀 😀 😀

indigo
23. črc 2009

Ha, pipi Inuš se vyhrabala z peřin... 😀

indigo
23. črc 2009

Hele Inuš, ty máš zejtra TP!!! 😲 No ale zrovna na Kristýnu, to už vydržíš do pondělka... 😀 😎

inna12
23. črc 2009

tak pozor, pipi je vzhůru od půl 8 náhodou 😀 haha...ale to je tím horkem, jinak bych chrapounila dál 😝

však píšu, že jedině pondělí 😀 zejtra nic nebude! 😠 😀

indigo
23. črc 2009

Já zase mizim, asi zapnu pračku, jen nevím, jestli vydržím na balkoně než to pověsím, opírá se nám tam sluníčko a vzduch se nehne... 😝 No ale zase mi dítě nebude chtít pomáhat, tudíž tam strávím cca o 15 minut míň než jindy, to bych mohla zvládnout... 😀 😝

inna12
23. črc 2009

tyjo, ty už si měla takový obíhačky ráno v tom hnusu jo 😒 to tě lituju uplně, včera jsem zvládala v pohodě, dneska mám už trochu návaly horka do hlavy, tak ležím ani neuklízím, po 4 zase vyrazíme do lesa, tam se to dá 🙂
aspon, že monitor už byl lepší, ale já musela, pokud se musí monitor přetáčet naklusati hned po dvou dnech na další 😕 ted když byl dobrý, tak po týdnu...no už se tam zase těším 😖

Zuzi, moc ti přeju, at máš volný víkend!!!

inna12
23. črc 2009

to se nedá, jdu se naložit do ledu 😝

papa

indigo
23. črc 2009

Úžasný, nejtepleji je - stejně jako včera - v Českých Budějovicích... že já na ty zprávy vůbec koukám, to mi řekli novinu... 😠 Prej bouřky a přívalový deště, ha ha, zase zapoměli podotknout, že - jako vždy - po celém území kromě ČB..... 😠 😠 😠

cipisek007
23. črc 2009

Indi, modlím se na večer, že nějakej přívalák dorazí.

Jézuskote, ona je zítra Kristýna. No tak to nikdo neroďte 😀

zuzka84
23. črc 2009

nahodou letos ty bourky jdou i do CB, tak snad i dnes! ja uz jsem hotova ty jo 😝

inni - diky 😉

inna12
23. črc 2009

holky, jak zvládáte? ze mě dneska leje i když ležim, už jsem byla ve sprše třikrát 😠
nejlíp je mi s mokrou plínkou na těle a čele, ale za chvíli je teplá 😠 ble to je hnusák a to včera mi bylo fajn, nechápu

Míšo no počkej, jako zrovna na potvoru někdo porodí 😀 mohla by třeba....Dadunka!
my musíme s Indi vydržet do toho pondělí 😀 ale stejně by to bylo dobrý, kdyby to fakt vyšlo 😀 Ingeborg už je též krásně dopečená 🙂

menny
23. črc 2009

ahojky
Tak mi ráno volala sestřenka, že máme místo zítra přijít na očkování dnes.
Tak jsme šli na ďobanec, tak jsme pěkně nevrlý 😒
ale yas neplakal 🙂
do toho ho bolí zoubek, má tam takovou malou krevní podlitinku,
ale už je tak z 90% venku snad nebude už dlouho trápit.

Zuzko ať je ti co nejdřív dobře!!!
bioparox je super. Hele měna bolení v krku v těhu pomohlo brát homeopatika.
nemůžu si vypomenout, jak se jmenujou, ale jestli chceš, tak juknu.

Moni ahojky, teda s teplotou u zoubku neporadim.
Matoušek měl asi 3x zvýšenou. Na bolení zoubků ti dr asi nic moc nedá, ale taky
bych k ní radši skočila, kdyby to náhodou nebylo od zoubků

Indi, Inuš,Dáda vcelku 😉
pojďte rodit holky...šup prckové ven z pupíku 😎

Jak píšete, že zítra je Kristýny...tak já musela myslet na tu malou
matka jí vrazí na UM a jde do práce...je to k pláči ☹

Dnes je takový vedro, že se mi ani nechce do bazénu.
Sluníčko má grády a bude tam hlava na hlavě 😖
asi budem zalezlý doma.

Evi teda ten tvůj si taky užije ☹
hlavně, že to bude dobrý 🙂

menny
23. črc 2009

teda jsem zvědavá na to jméno...Indi už koukej porodi, ať nenapínáš 😀 😀
bude Dominika 🙂 ?

inna12
23. črc 2009

Peto, dneska v tom vedru ještě dostal bodanec jo? šudík 😒 tak aspon, že zuban už je skoro venku 🙂
já bych do bazénu skočila hned hned..mohla bych k P. rodičům tam skáknout, mají veliký, ale šly byste?? bojím se náké infekce ted 😝 ale strašně mě to láká..no budu muset vystačit s vanou raději 😠

kacena00
23. črc 2009

ahoj holky, tak si představte, já nejen že asi vykrvácím, ale moje tělo na mě seslalo ještě nočně ranní blití..

Michal bohužel zrovna dnes měl ježdění a důležitý schůzky, měl bejt v práci na 8, ale jel mi nejprve do lékárny a do krámu koupit kolu a actimel a tak se tam dostal tak na 9...

no nicméně už je mi líp, zvládla sem trochu tekutin, spánek, trochu tekutin, dva piškoty, spánek, ale ráno sem myslela že enbudu schopná se o toho raráška postarat..teď mám v sobě i trochu rejže a zatim to vypadá v pohodě

nicméně asi si ymslím, že to bylo šunkou, co sem měla k svačině a dorazil mě večerní meloun, takže na ten se celý léto nebudu moct ani podivat 😝 😝 😝

kacena00
23. črc 2009

jo, chci se zeptat na ten paralen. čípek, evi dávala si ho elence celj? na tom 100 paralenu je myslím (teď si nejsem jistá od 7 nebo 8 kilo a před týdnem měl c. 6,5 kg- tak jen jestli kdyby měl teplotu mu ho taky můžu dát celej?

jo a evi od čeho má teplotku elča? taky zubak? nebo očkování?

indi, zlato moje, dík si mě zachránila!!! 😵 😵 už mám klasik písmenka 😀

kacena00
23. črc 2009

jo a mě se teda už párkrát stalo, že sem si nebyla jistá, jestli sem tam ten prášekdala nebo ne..takže sem prala nanovo 😀

ale ten chleba je výbornej 😀 😀

zuzka84
23. črc 2009

menny - diky! a asi vim jaky homeopatika mas na mysli, mela jsem je na zacatku tehu kdyz jsem taky nejak marodila a ty jsou celkem dobry , ale spis teda na takovy ty chripky ... no momentalne jsem rada ze chlap koupi jidlo , natoz abych mu rikala at koupi neco v lekarne za tezky prachy 😝 . mno a ja jsem bez koruny , rodicak uz mi skoncil (coz mi pripomina ze musim plno veci vyridit , jen co se vyzdravime. jsem to mela v planu natenhle tyden)

inni - ja se teda nepotim vubec. jak jsem tu psala driv ze ve snidani s novou nejaka dr. rikala ze je vlhky leto a clovek se pak nepoti a tim padem ani neochlazuje, tak presne to tak mam - nepotim se a pripada mi ze se mi ta kuze uplne dusi 😝 ... proste takove divne
a bazen uz bych asi radej neriskovala takhle na konci ... i kdyz jestli ses furt uplne zavrena tak to asi nevadi , nevim

ja bych na koupak taky vyrazila hned, ale samozrejme zrovna kdyz by to vzhledem k pocasi slo tak nemuzem ... no co se da delat, treba jeste bude prilezitost ...