Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
1. zář 2009

Pedí, to jsem ráda, že se máte dobře 😉 a že je Elluška hodnaná 🙂 musíš dát nějaké nové fotky!!! 😵

Indi mě zase pobavila 😀 já si teda to roční a půl dítě dovedu představit v dupačkách haha 😀
no vidíš, jak si šikovná, jedno očko nalíčené 😀 co chlap nato?? 😀 udělalas dojem ? 😀 ja se nemalovala ted asi už přes měsíc 😝

zejtra jdeme na kyčloňe, nevim, jestli už jsem to nepsala, tak pěkně držte pěsti

indigo
1. zář 2009

😀 😀 😀 Já si nedovedu Mišku představit v dupačkách za měsíc... 😀
No Tádovi jsem dávala dupačky... naposled vel. 56 😀 a pak jedny větší - na spaní. Když mi do kočárku koukaly ženský (starší generace), tak jak bylo léto (tzn. byl čerstvoučkej), nebyl ničím přikritej, tak jsem ho "oblíkala", aby dělal parádu, tak prej "jééé, chudáček, ani nemá dupačky..." (nebo možná "ani nemaj na dupačky", nevím... 😠 ), měl na sobě košili a laclový džínečky... 😀
Mišce dávám dupačky jen na doma, ven jí musím drobet "oblíknout"... 😀 😀 😀 😎

Tý jo já byla za poslední 3 roky namalovaná tak 5x, na svatbách a podobných akcích... 😀 😝 No chlap na to nic, páč má odpolední a očko je už dávno odmalované... 😀 😎

A přejem Marečkovi všechno nejlepší k narozeninám!!!!! Fajn že se oslavička povedla, nějaká tchýně to nemůže zkazit... 😎

inna12
1. zář 2009

😀 "nemaj na dupačky" 😀

pavel uspává a malej opět zpracovává dojmy 😀 😝 a matka na internetu 😅 ale je tam podezřelý ticho nějak brzo 😕 no on dneska šudík víc plakal, jak ho budilo pořád to kakáníčko 😔 dneska jsem vytahala snad tunu plen, dam pod něj novou, v tu ránu si zase kákne, tak znova, tak se zase počůrá.. 😝 takže na jedno přebalení byly jednou tři plínky! 😝

kacena00
1. zář 2009

prosím vás musím vás pozdravit od michala, chtěl napsat něco sám, ale nedovolila sem mu to, tak prej mám aspoň pozdravovat a máte mít hezký sny 😀

inna12
1. zář 2009

😀 taky taky

indigo
1. zář 2009

Michalééééééé!!!!! Napiš nám něco!!!!! 😀 😀 😀 😎 Ta tvoje stíhačka ti ani nedovolí napsat na koníka?!?!?!? 😀 😝

indigo
1. zář 2009

Petí jakpak jste to dneska zvládli? Povídej přeháněj, co první dojmy ze školy?

Jájíku zítra je druhého!!!!! Ať na to Plánička myslí a kouká vylízt... 😎

Mizim berunky, co nevidět se vzbudí mládě na nášup a pak umřem (doufám!!!) obě dvě. 😎 Dobrou noc a hezké sny! I tobě, Michale!!! Mmch hezký jméno, jsi Michal nebo Michael? 😀 😎

petreva
2. zář 2009

Dobré ráno!!!
Už aby měla Míša PC, já tu po ránu teskním...
BARU, poradila bych ti, ale máme lednici už šest let starou, ale je fakt, že s ní nikdy nebyl sebemenší problém a jsem moc spokojená. Máme tu vysokou lednici nahoře a dole mrazák se šuplíky. Jakej jste měli včera den?? Co Cyrilek?? JO a ať nám Michal klidně něco napíše!!! On bude P. rád, že nebude sám, kdo se vloudil mezi ženský 😀
INDI, ty jo plně tě chápu, my zejm. od jedné babičky dostali dupačky č. 86 a 92!!! Říkám si, že se třeba na spaní hodí, ale na nošení?? By vypadala jak slabomyslná 😅
JÁJO, dneska je toho vysněnýho 2 😵
PEDI, ty jo to je balíků!! To je hezký, jak jsi připravila oslavu a M. se tak líbilo. To ocenění to musí být k slzám dojemný, viď.

achalteke
2. zář 2009

Helou ženy mé, tak u mě se nic nechystá, takže si troufám říct, že dnešek padá 😅 no a popravdě řečeno už se i docela těším zítra do porodky co mi řeknou - teda jestli něco řeknou - možná jen natočí monitor a nazdar bazar - přijeďte za 3 dny...

Jinak když jste u toho oblečení - mě při každé návštěvě doveze tchýně balík oblečení po osmnácti- a devatenáctileté (!) neteři, takže si asi dovedete představit ony předpotopní a zašlé kusy (např. jediný kus nemá zapínání na cvoček, zapínámí mezi nohama jsem nenašla ani u jednoho a tak ouzký dupačky - no nedovedu si představit že do toho dám dítě s objemnou látkovkou). Navíc je to náruživá pletařka a pořád něco plete a vozí a já na to nejsem 😅

Baru hele mě se sem chce chlap taky každou chvíli infiltrovat - tak holky asi dáme chlapům prostor, ať si pokecaj, ne? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mon73
2. zář 2009

ahojky 🙂
Jen v rychlosti - připravuju se do práce 😠

Pedi, zajdi do Tesca a pokus se pleny vyměnit. Řekni, že manžel omylem koupil jinou velikost. A vem rovnou tři balíky, jak byla ta akce. Známej to takhle vyměnili. I bez lístku. Je to od nich, to neni pochyb 😉

peda
2. zář 2009

Ahojky 😉 a hezké ráno 🙂

Moni,taky mě to napadlo,že to tam vyměním,lístek už nemám,dneska tam chci vyrazit na kukačku 😀 😀 Díky 😉
Baru,taky neporadím,mi máme vestavěnou,wirpulku,úplně obyčejnou,a máme jí už 11 let.Taky bych koukala,aby byla Ačková a aby měla požádnej mrazák,jestli ho nemáte extra a aby se ti líbilo uspořádání uvnitř.Určitě bych pořídila alespoň drobet značkovou kůli servisu.

Jájo,já se taky v den porodu necítila jinak než jindy,večer jsem si šla lehnout bez jakýkoli známky porodu a po 10 minutách v posteli mi rupla voda 😅 😉 zátka mi taky neodcházela,jen občas takovej hleník a v něm nitka krvavá,ale tu jsem musela pomalu vykoukat,aby tam nějaká byla 😀 😀 Tak neházej flintu do žita.Já začla rodit přesně v den termínu 😉

Inní,mi taky kakáme několikrát,většinou třkrát za sebou,tak jí nepřebaluju,počkám,než se vykadí z podoby 😅 ,je sice v těch hovňosech tak 10 minut,než je dílo dokonáno,ale taky jsem vždycky vytahala 5 plínek 😉 .Mi včera nekakaly,tak dneska budem dopoledne,jinak až k večeru.Kdybys někdy chtěla zakočárkovat,ale musí to být dopoledne,odpo už musím fungovat pro rodinu,tak dej vědět a můžem vyrazit.Přijela bych a mohli by jsme dát třeba okolo těch rybníků,nebo někde,to je jedno 😉

peda
2. zář 2009

Evi,tak co Elenka?|už jde trochu s váhou nahoru?

Tak Míša je bez počítače?tak to nezávidím,člověk si zvykne 😕 je to droga 😝

Petruš,co škola?s kým Davídek sedí?co říká na paní učitelku?byli jste pak někde na zmrzce?a co Hujerovci?a auto už se opravuje?

petreva
2. zář 2009

PEDI, jo jo E přibírá...teda už ne tolik, ale min. týden asi 14dg...měla by spíš kolem 20dg, ale uvidíme jak se to bude vyvíjet.
LAKT. porad. nám říkala, že bychom měly zařadit ještě jedno kojo 😕 ale nevím kam...režim se mi nechce přebourávat, díky bohu za něj...E se teď bedí v noci, ale často hladově nevypadá 😕 má otevřený oči, mlátí se v postýlce a kňourá.Nevím jestli má hlad. Vezme dudlíka ale nespí...předevčírem se ale rozbrečela a ochotně si vzala mlíčko...zase když si o jídlo v noci neřekne nechci ji učit usínat při koj...no nevím.

PETO, jak bylo ve škole? Taky mě to zajímá 😵

indigo
2. zář 2009

Hezké ránko!

Čekám čekám od Jáji něco jako "držte palce, jedem směr Krumlov" a ona si napíše, že na dnešek to nevidí... 😝 No však on Plánička vyleze, nejdýl do vánoc... 😀 😎 Jájíku dneska dáš traktor? 😀

Taky jsem (už na Tádu) vyfásla pár kousků po jeho otci, dupačky předpotopní, žažloutlý, bez přebalování mezi nožkama. Nic z toho jsem nepoužila ani omylem. Jooo a moje tchýně je taky pletací! 😀 Vlastním několikero souraviček ve složení - kabátek, čepička, bačkůrky. V několika barvách, samozřejmě i v růžové. Něco jsem vyhodila, protože mi to "zničila pračka" 😀 , tchýně se nabídla že naplete znova 😠, kdepak, tím jí nemůžu obtěžovat... 😀 Ale to bylo všechno už na Tádu (ano, i ta růžová...), teď na Mišku naštěstí neupletla (zatím) nic.

Pedí výměnu zkus, za to nic nedáš, max. neuspěješ, ale myslím, že jo. Kdyby né, třeba bych si od tebe něco vzala, i když minimum, ty děti rostou před očima a ani se nenadějem a budem kupovat čtyřky... 😝

kacena00
2. zář 2009

prej stíhačka!!!tyjo a top sem vám ani nenapsala, jak sem včera blbla a ona indi hned stíhačka - no překopčím vám to, jo..

já se bála kdovíco by psal a pod mým nickem, pche, otrava, já se mu do fotbálku taky nesejřím no ne 😅 😀 😀 😀 bane, humor, pak odešel a nechal mě i s mými milenci jak říká, protože si chtěl dřepnout s křupkama do křesla a je to 😀

pedi, značkovou stopro, mě jde taky o to, aby byl jistej nějakej servis, aby se nestalo když se něco po... aby mi řekly, no víte ty náhradní díly ty sou až v ...nevim laponsku a než to dovezou, trvá to tak 3 měsíce...bláblá, prostě někoho rychlýho, slušnýho, spolehlivýho, tak třeba jestli máte dobrou zkušenost s elektrolux a blbou zase s někym jiným...tak sem to ymslela, enznačkový bych nekoupila ani omylem, jednak kvůli servisu a jednak chceme mít jistotu že spotřeba bude fakt áčková, tuhle co máme doma, to je děsnej žrout, 😝 😝 😝

peda
2. zář 2009

Indi,tak pletený věci rovnou vyhazuju,to bych dětem nikdy nedala,teď mi moje babička upletla ponožky pro malou,ty by nosila tak v 10 letech 😀 ,tak jsme dostali soupravičky,ale to fakt,ne.

S plínkama tam dojedu,uvidím,teď mi zvířátko spinká,je zlatíčko 😵 ,jen to pasení je teda děs.Řve jak blázen a tu hlavu prostě nezvedne 😢 Masáž zádíček nepomáhá,jen řve,ona spocená,ze mě leje,je mi jí líto.

Pojedem do babycentra pro nějakou tu hrazdičku,alespoň mrknu,co tam mají,porovnám s netem a zítra pokoupím.Jdu hodit spršku a nachystám nás a razíme,papa

achalteke
2. zář 2009

Baru my máme lednici ani nevim co to je za zančku, máme ji sice nějakých deset let, ale nic moc extra to teda neni...já osobně bych šla do nějaký áčkový nerezový od Elektrolux - ty jsou pro mě zárukou kvality 😉 ...já jsem takhle nedávno sháněla solidní vysavač, aby hlavně sežral psí chlupy, prolezla jsem x diskusí a přečetla názory - nakonec jsem vybrala a jsem ohromně spokojená 😉

Indi traktor se odkládá - tátovi se podělala pila, takže zůstáváme doma, navíc včera drahouš KONEČNĚ vymaloval kuchyň, tak ji musim dát dneska do cajku...

Pedí to si mě potěšila s tím termínem, budu tedy zítra doufat 😀 😀 😀 😀

indigo
2. zář 2009

Baru však víš, že jsem huba nevymáchaná..... 😀 😝

S lednicí moc asi neporadím, máme Whirpoolku, se značkou spokojenost, měli jsme i předtím a když se po***, ráno jsem zavolala, ještě dopo přijel servisák, odpoledne ji odvezli s tím že závada je neopravitelná a kdyby nám do toho ještě něco nevlezlo, snad ještě ten den jsme měli lednici novou (byla v záruce, tak jak jí odvezli, dali nám papír a na jeho základě nám v obchodě dali novou-jinou, tu samou neměli, doplatili jsme jen cenovej rozdíl).
Každopádně máme lednici za 30 litrů 😠 , to už bych nikdy nedala, jsme byli tenkrát nějak při penězích asi... 😀 , je sice nádherná, v nerezu, s displejem, když se porouchá, tak mi i oznámí, co se jí stalo 😀 😀 😀 (což se doufám aspoň 10 let nestane), no ale je věčně prázdná..... 😀 😀 😀 😝

cipisek007
2. zář 2009

čao holky!

Jsem u segry na PC, už aby nám opravili náš nebo se brzy zbláááááááázním!! Ale víte kolik jsem včera udělala práce?? 😀
V pondělí jsme byly na očku, holky to tentokrát nesou dobře.

Aaaa dneska jsme byly poprvý plavat. bylo to takový zmatečný, protože jsem měla ještě něco doplatit (paní v tel. mi řekla blbou částku) a taky ta organizace, že nevíš co a jak no ale příště už budem profesionálky 🙂
Čekala jsem, že holky při ponoření tělíčka do bazénu začnou ječet, ale nic. Barča nebrekla vůbec a Terka se jen rozčílila, když jí mamka vzala z ruky pěnovýho panáka. To mělo každý dítě a všichni ho poctivě okusovali 😀 Pořád se smály, zlatíčka moje. Jen je to tam strašně malinký a když se střídají kurzy, tak je v šatnách i ve sprše narváno. Sprcha je fakt maličká místnustka.
Teď chrní ajá se asi půjdu taky nachvíli natáhnout, nějak mě ta voda zmohla 😀

Takže se mějte všechny fajn, Indi, tobě díky za SMS a Jájo, držím pěsti!!!

P.S. Nedočítám, jsem urvaná 😀

achalteke
2. zář 2009

No já právě mám těch pletenejch oblečků od ní fakt hafo 😝 !!! a budu muset Pláničku do toho navlíknout aspoń na focení nebo až tu bude...jestli se nám osvědčí látkování, tak ji přeorientuju na pletení vlňáčků...jo a ty x let starý hadry, to sem celý rovnou odnesla na dno sklepa - to by mi bylo trapný i na charitu dát 😝

kacena00
2. zář 2009

hihi, tak sem to drobet nestihla zkopčit, neva půjdu na to teď

tak já taky dostala nějaký takový, na maloše sem to ještě užila, ale to co sem dostala teď po třech dětech postupně nosím do kontejneru
až ho vyvezou, zase tam něco dotáhnu 😀
jinak co mám z pletenýho ráda sou bačkůrky ty mám fakt ráda, sou super do šátku a navíc mi to přišlo takový nostalgický, i když teď u většího už to taky není žádnej šlágr, ale do nosítka či do šátku když je vichr, proč ne

vlňáky by byly dobrý, kdyby ti jich nadělala na tři děti jájo 😀 tak si odkoupim, mě teda se do pletení vlňáků nechce

na plavču to u nás bylo to samý, každý dítě žižlalo pěnovýho paňáce, když sme odcházely z vody tak instr¨uktorka to brala cyrilkovi velice obezřetně neb se bála novýho záchvatu..no a já ještě víc, protože sem věděla že nás čeká sice pikosekunda ale přeci- sprchy abych z něj aspoň trochu chloru opláchla

jinak zmatky do organizace jsem vnesla spíš já a prostory sou tam taky děsně pidi, takže je to trochu tláčo, ale zase na druhou stranu, my sme přišli do bazenu ve chvíli kdy skupina před náma odcházela z bazenu, takže sme se max srazily ve dveřích

kacena00
2. zář 2009

takže aby moje story měly nějakou posloupnost, nejdřív to, jak sem vymaštěná 😀

já se ztrapnila na tom plavču nejdřív sem napsala datum narození dítěte : 23.2.1979 (den a měsíc by souhlasil, rok je můj 😅 )

pak mi paní řekla, že mi museli přihlašovací formulář přepsat a vystavit nový příjmový doklad, protože na moje iniciály by mi pojišťovna asi moc proplácet plavčo nechtěla 😎 😀

zkrátka jméno a příjmení dítěte: Barbora a tak dále...a matka: Cyril a tak dále... 😕 😕

já teda nevim, vrátí se to aspoň kousek k předtěhotenskýmu stavu ta má mysl? nebo už sem nadobro ztracená 🙄 😝 😀

kacena00
2. zář 2009

no a teď si představte že já sem nejen blbá, ale navíc opravdu vypadám jak stíhačka, včera se mi stalo toto:

chci volat michalovi a v domnění že mu to volám, mě celkem nasere, že to zvedla jeho kolegyně - to mě teda napadlo jako první- ona je podobně oráchlá jak moje máma, ta klidně zvedne můj telefon, a neřeší to bylo blbý, když mi v červnu volal kamarád až z turecka, takže mu to sežralo dost prachů jen proto, aby mu matka řekla, že má zavolat za deset minut

takže to nesnáším, navíc michal má teď takovej obr tarif a já ho dycky jen prozváním a on mi volá nazpět

tak to zvedne ta kolegyně (si myslím já) a já na ni: michal tam není? a ona: ne neí
tak já to nasraná položím a řikám si, tak jako proč to zvedáš ty vemeno?

a jak tak pokládám ten telefon, vidím, koho sem si to tam namačkala: kremrolka (holka z druhý diskuze, se kt. chodíme na kafe v táboře)

tak sem zavolala zpět kremrolce a řikám jí, že se jí omlouvám, protože sem se spletla, ona vysmátá, že michal tam fakt není a nemám se bát.. no tak já nejen že sem blbá jo, ale ještě vypadám jak stíhačka

kacena00
2. zář 2009

the end of my monologs baby
(jako bejby, baby bych si vám netroufla říct 😀 😀 😀 😀 )

inna12
2. zář 2009

Baru,
lednici máme tuto http://www.elektro-kuchyne.cz/chladnicka-kombin...
jen nakej jinej typ, jsem s ní moc moc spokojená, kámoška a naši mají též a taky bez jedinýho problému..je hodně typů...

Pedí, jé to bych šla ráda s vámi kočárkovati!!! jen ted přes den baští snad každý dvě hodky, asi ho dohnal spurtík 😅 tak se musíme nák domluviti 😉 třeba kolem řeky 🙂 nebo bych mohla i do stromovky třebas až ho pustí ten spurt a bude zase jíst po dýl 😀 a Indi by taky mohla jít né 😉 což Indi??

co ta Zuzka, není už doma??? to už by mohla být

Jájo, kdy máš termín podle UZ v tom 12,13 tt??

za chvili jdeme na ty kyčle, tak si jdu ještě rychle umejt hlavu 😝

inna12
2. zář 2009

tak čao baby 😀

straspytelka
2. zář 2009

😀 Ahoj holky, jdu vás dočíst.
U nás je nového:
Kontrola v 6ti měsících, máme 74cm a 6980g, obvod hlavy 43cm 😉
Byli jsme obě moc chválené 😵 😵 já za to co jí všechno učím a ona za svou rychlost v učení 😀
HOLKYYYY ONA ŘEKLA MÁMA 😵 😵 😵 já vím, že neví co to je, ale teď pořád otevírá pusinku a dělá mamama 🙂 srdíčko moje já su tak šťastnáááááááá, včera jsem jí přistihla v postýlce jak leze po kolínkách, ale venku na zemi to nedělá, potvůrka 😀 a občas udělá paci paci :o)
Ještě prý dostaneme jednu vakcínu synflorxu 😲 😕 já už myslela, že máme klid 😒 no za 14 dní... ☹
Jinak mě teda doktor udivuje svým přístupem k jídlu pro děti, máme začít dávat jogurt, piškoty, a prý se nemám tak ohlížen na lepek 😕 tak vám holky nevím...co doktor to názor...ale prý dělají i studie v cizině a mají zkušenost, že čím dřív se tyto věci začnou podávat, tím si tělo utvoří lepší stravitelnost 😖 nechápu...
Jo a nemám už dávat Kanavit .

Jinak mám dneska takoví den zvláštní...takoví pomatený co se týká citů, ubrečený, přitom přešťastný...má svátek Adélka... ☹ ☹ kočička moje krásná na obláčku ☹ ☹ ach jo...nevím jestli se z toho někdy vyhrabu a budu vzpomínat jen na to krásné s dvojčátkama ☹ ☹

Uspávám Simonku a ona se na mě tak krásně směje... 😵 😵 ta mi všechno vynahrazuje beruška 😵 😵

achalteke
2. zář 2009

Inuš termín mám jen jeden, UTZ mi dělal v 6tt a pak až v 15tt, ale je mi fakt záhadou že ještě nechce ven, protože na všech UTZ ve 22tt v 26tt a 32tt byl Plánička v průměru o nějaký dva týdny větší než v daném týdnu...no uvidíme zítra, jsem fakt zvědavá...

Strašpy moc hezký, Simča je malá šikulka moc a moc si to štěstíčko vychutnávej 😉 😵

straspytelka
2. zář 2009

Kačko, se tu tlemim...stíhačko 😀 😀 😀 No máš hezkou jak to nazvat...poporodní demenci 😀 😀 😀
Koukám, že Cipíščata placčo zvládli skvěle 😵 😵
Co naši prvňáčci?Jak se jim ráno vstává a chce do školy 😀

kacena00
2. zář 2009

strašpy, já se o ten lepek zajímám, páč musím, v těch studiích je přesně toto:NE ČÍM DŘÍV, to musim opravit, ale riziko rozvoje celiakie je větší když je expozice lepkem dřív jak ve 4. měsíci nebo dýl jak po 7. měsíci života, toť nějaký nejnovější výzkum

já sama sem z toho byla dosti v šoku, protože sem si taky myslela že kort u nás ten lepek dáme až dýl, až třeba v roce a ejhle, tyhle nejnovější výzkumy říkaj, že někdy v téhle době bysme měli začít lepkovat, takže my máme nejvyšší čas s cyrilkem, já jdu v pátek na očko, tak asi začneme...no možná mu zkusim něco vrznout už dnes, já mám takový bobky....