Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
3. pro 2008

Hihi nadívaná žena
Helčo, s tou mateřskou vůbec netušim 😨

holky dnes už asi nebudu.
Za chvilku mi dorazí mamka, má dnes volno a o víkednu začnem malovat, tak potřebuju trochu pomoc s vyklízením
skříní a tak.
Pak jedu pro Davídka do školky (šel po týdnu prvně, tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží...doufám,
že do vánoc neomarodí) no a pak máme třídní schůzku pro předškoláky.
No možná budu večer. Uvidim
Tak zatim papa a krásný den

kdyby byly zprávy od Míši tak písnu

straspytelka
3. pro 2008

Heli, zeptala bych se přímo na sociálce, tam to určitě budou vědět 😉
Já vyrážím k drgyn. zatím papa 😅

kacena00
3. pro 2008

helčo taky bych tam zavolala a nebo když si psala že budeš u sociálky zejtra parkovat, tak bych se rovnou stavila u paní zubatý 😉 🙂

jana.cb
3. pro 2008

Petí dikes moc za vyrizeni tamtoho pro tu holcinu 😉 jsi zlaticko 🙂 Misa taky moc dekuje - ja se dostala na net az tedka prave takze aby necekala prave .....tak pa pa kocko 😉 jo a dneska me Mudra ukazala ze uz dva dny citim pohyby coz jsem ani netusila ze pohyby jsou 😀 a je to fakt krasny presne jak jsi mi to tenkrat popisovala ty 😵 😵 kdyby me to neukazala tak si doted myslim ze jsou to prdíky nebo kruceni nebo stavy ci ze me tam neco lochta 😀 a on to 17 centimetrovej mimis 😀tyden mi pridala jsem o tyden vic mno 😒 preji vsem pekny vikend a ahojky

menny
3. pro 2008

psala Míša.
Že se nedá spát, že je rušno. Už byla i ve sprše.
Dost to bolí, ale přišla prý rehabilitační sestra, tak
cvičí bříško a je to lepší.
Tatínek holčičky včera zapil a tak za hoďku prý příde.
Taky je Míša bez cévky, jen má ještě dren v jizvě.
Holčiny tam moc chválí, prý to jsou šikulky!!
Všem moc děkuje za palečky!!!

Jani to je super!!! Mám z tebe radost! Prcek už o sobě dává vědět 🙂
Nemluvila o pohlaví?
Vim, že ti řekli jednou kluka a pak zas holku. Tak jsem zvědavka
zvědavá, co to tedy bude. No 19. to bude od Čutky tutovka
Ten vzkaz byla maličkost 😉

helik3
autor
3. pro 2008

tak jsem zaběhla na mzdové a jsem zase o fous chytřejší a už vím jak to vyřešit 😉 a nemusím za zubatou 😀

Jani gratuluji k pohybům 😉 je to super, co??? Já si na ně teda počkala až do minulého týdne, jsem byla už i nervozní, sice je mám pořád hodně málo, ale je mi ¨to-zatím-velmi příjemné 😵 Já tipuji kluka 😉

Menny díkes za vzkazík. by mě zajímalo jestli to pro něj bylo velký překvápko že jsou to holčičky 😉 on si to přeci nenechal dopředu říci, ne?? 😵

mon73
3. pro 2008

Uf, dostala sem se k PC až teď, a koukám krásné zprávy. 🙂 🙂
Míšo, ste šikuly, všechny tři. Tak ať vše pokračuje jak má, 😉 🙂

jana.cb
3. pro 2008

Ahojky Helíku a Menní a Moní 😉 hjo no jako kdyz uz vim co to je tak to super je ale nerict mi to Mudra a neukazat tak jako vim prd a pricitam to nadymani bo hladu 😀 no jako Mudra petí mi rekla dneska ze pokud si tim neni 100% jista tak to nikomu nerika ale ze si mam pockat do toho 19 k Cutkum a tam mi to prej reknou uz urcite mno 😉 hjo ja to taky vidim na toho kluka 😉 ale zase ta geneticka z nemocnice rikala ze chlapecek ne ne ze si mysli ze to bude spis holcicka tak jako dylema 😀 kazdopadne asi s manzou tu flasku Portskeho prohraju holt no 😀 Misa se uz ma ze to ma za sebou 😉 ja uz se tak tesim na holcicky 🙂

straspytelka
3. pro 2008

Ahoj, tak KO dopadla dobře 😀 Jsem zavřená, čípek velikosti 4.5cm SUPER
Utz mi dělala jen v rychlosti, mimčo bylo otočený zádama, tak ani fotku nemám. 😖 Snad příště na další KO jdu 19.12 ráno a budou mi prej brát krev a tak...Jo a kdybych se já vůl neptala zase na ten test na cukr, udělala jsem líp, tak tam mám bejt 15.12 ale to už budu víc jak 28tt tak tam nepůjdu, stejně, ten cukr dělaj i z krve, tak nevim proč mě tam honí 😠
Přibrala jsem, mám už 78.5kg 🤐 🤐 😕 Teda kam dorostu snad ne víc jak 85kg, to bych měla už strach o kyčle, už takhle toho mám dost ☹
Tak to jsou zprávy ode mě, jo a rafla jsem se s mužíkem, máme tichou domácnost, hm taky dobře 😒

menny
3. pro 2008

Jé mám další zprávičky.
Celkem tam Míšu prohání, už "běhá" po chodbě
a zvládla první čurací procházku.
Hrozně jí obdivuju...já první den po císaři umírala
Holky jsou prý jedna jako druhá a Míše na fotce
přišly fialový ale prý jsou krásně růžový.
Všichni je chválí jak jsou krásný, šikovný a čiperný

peda
3. pro 2008

Mám z Míši i holčiček velikánskou radost 😵 😵 😵

menny
3. pro 2008

Prvorozená Barča má 1610g a Terezka 1630g
( jsem se musela kouknout na sms, abych holčičky
nepopletla)

Jani gratuluju ke kontrole. Já sem ti tak zvědavá co ty ta
naše Sibila budeš teda mít. Hele asi to dopadne tak,
že ty budeš vozit holku v modrym kočáře a já kluka v
červenym. 😀

Strašpy taky gratulace ke kontrole. Hele s váhou si nelam hlavu.
Já během 10ti dnů teď nabrala 1,5. Sice mi skoro všechno jde
do pupku, ale doma si ze mě dělaj srandu, že jestli to takhle pujde
dál, budou mě muset podpírat, abych jim nepřepadla dopředu.

Helčo, Barčo tak zítra. Se moc těšim. Dovalim se do půl jedný 😉
Nechcete fakt ještě někdo dorazit a oslavit s náma Míši holčičky.
Koupíme basu džusu a vožerem se jo 😀 😀 😀 😀

peda
3. pro 2008

Holky,nevíte co Dáda?

menny
3. pro 2008

Pedíku tak to fakt vůbec nevim

peda
3. pro 2008

Ok,neva.Ona asi na koníka ani nechodí,do artu asi taky nechodí,když otěhotněla přirozeně,tak tomu asi nechává volný průběh.Já jen,jestli se tu někdy neukáže 😉

menny
3. pro 2008

Peťko a jak je jinak, kromě blinkání?
Co Mája?
Dáda teď tak marodil, že na karate nebyl asi 2 měsíce.

jana.cb
3. pro 2008

Menniku no budeme to mit prohozeny ty barvicky malonko no a co 😀 na barvu kocar nejezdi ne? 😀 Mno Misa je sukulka desna 😉 ja ji taky moc obdivuju a drzim palecky 😉 ja to tusila nez dycky napise jak na tom je tak dle sms jak na tom je 😀 dycky je to rypaci sms nebo vysmsata nebo prdelky 😀

menny
3. pro 2008

Míša píše
Že břicho už celkem dobrý.
Prý sama zvládne sprchu i wc.
Fakt smekám!!
David je dojatej tatínek. Prý jí za holčičky pořád
děkuje 😵 😵
Je ospalá, ale spát jí nejde.
To se jí nedivim po takový události. Život je najednou
úplně jiný.
Jo a Baruška narozená v 19:53 a Terezka v 19:57 🙂

menny
3. pro 2008

sem ale zvědavá, jestli si lidi kuli barvě kočáru
budou myslet, že máme holku 😀 😀
Třeba ty naše starý větve z ulice 😀

jana.cb
3. pro 2008

jo jo zrovna jsem s ni resila klystý r jak by se mi dneska hodil a u ni ho prej ani nestihli jen ji vycevkovali a to jeste za pochodu na chodbe 😀 koukam Misa je fakt smisek .o))) od klystyru po zpravy jak se ma 😀 si vem ze tohle vsechno pise min 2x tobe a me a jestli jeste nekomu to nevim 😀 takze to tlumocime jak jen to jde kuá to bude sms propsanych a tech hovoru 😀

jana.cb
3. pro 2008

na vetve prd 😎 ty stejnak vidi prd takze sotva rozeznaj barvu kocarku natoz co v nem je za pohlaví 😀

helik3
autor
3. pro 2008

ahojky,

tak super díkes za zprávy od holek 😉

Peda vim co Dádä jsem s ní ve spojení, ale nesmím o tom mluvit. Ale jsou v pořádku, slíbila, že taky zajde 😉

Tak zítra pa v tom človíčkově nebo jak se to jmenuje🙂 Po dvanácté jsem tam 😉

Kontrolovaným gratuluju k úspěšným kontrolám 😉

jana.cb
3. pro 2008

Tak Menniku a holky tady vsem preji krasny vikend a zitrek ja hus nebudu jedeme na chalupu zitra rano 😉 takze se tu mejte prima a ahojky 😉 dystag jsem na sms ale uz me boli ruce od smskovani s Misou 😀 😀 😀 Petí kuju moc a pa pa 😉 a dej vedet ten pristi tyden co a jak me je to fuk ja tam budu do pulnoci minimalne tak jako tak panz manza 😀 😀 😀

peda
3. pro 2008

Helíku,tak jí prosím pozdravuj,měla jsem jí moc ráda 😉

Peťul,docela to jde.Moc teda nestíhám,pořád někde běhám,mám spoustu kamarádek,taky řeším dárečky,Mája byl od pátku do nedělě na soustředění z karate,tak jsme chtěli jet v sobotu do Rakouska na nákupy,ale bylo mi tak špatně,že to nešlo.Tak jsme v neděli koupili v Mercury lyže a přeskáče,měli tam 15 % slevy,miláček už má v 8 letech přeskáče vel.38 😀 .Dneska jsem byla v Igy v hračkářství,ale to co si napsalo moje dítě,jsem tam nepořídila.Tak musím sednout k internetu a pořešit to na netu.Dneska jsem mu vypalovala Kung fu panda,myslela jsem si,že mi to nepůjde,ale bylo to ok.eště pořešit knížky.Pro přítele už dárky mám,ale pro babičky,naše,bráchu,švagrovou,tetu,strejdu.....kupujeme hrozně lidem.Musím to pořešit do středy,ve čtvrtek jdu na plodovku a pak už je jen týden do vánoc.Kdy budu péct,to nevím.S Májou jsme udělali akorát perníčky a mám zaděláno na takový medový trubičky.Zdobila jsem si byteček,jsem na to ulítlá,ještě to není úplně ono,ale do konce týdne to doladím.
V pátek jdem ke kamarádce na čerty,každý rok to bylo u nás,máme veliký byt,bylo tu vždycky plno dětí,ale ten bordel potom 😕 tak jsem ráda,že to bude jednou jinde.Mája se bojí,že si ho odnesou,špekuluje,co si sebou zabalit,věří i na čerty i na ježíška,miláček můj 😵

menny
3. pro 2008

jé Peťul to je krásný. Jsem zvědavá jak na tom bude Dáda za rok-dva s vírou v Ježíška
Zatim si to krásně užíváme
Mája musí být kouzelný, když si chce balit do pekla 😀
Cukrový moc neřešim, dělala jsem jen ty perníčky.
Na zdobení bytu mi ještě nedorazila nálada.
Jinak čerti dorazí i k nám.
Na dnešek Davídkovi vzal " Ježíšek" dopis z okna, tak je z toho
ještě teď vydřenej a ještě mu to asi pár dní vydrží.
Ty Vánoce jsou z dětma kouzelný viď?
Doufám, že ti bude na svátky už dobře, aby sis to maximálně
užila 🙂

Holky jdu hají, tak zítra papa a krásný sny

peda
3. pro 2008

Peťul,s těma dětma je to fakt úžasný.Mi ještě do dopisu připisujem,tak jsme ho ještě za okno nedali.To věřím,že má Dáda oči na vrch hlavy,že už má ježíšek dopis u sebe 😵 .Já si taky myslela,že školou končí víra v ježíška a čerta,ale zatím prostě věří a nic neřeší 😵 Petruš jdu taky do peří,není mi zase dobře.

Všem dobrou 😵

kacena00
4. pro 2008

juuuuuuuu dneska sraziky sraz 😵 😵 😵

to je hezký jak ste psaly o tom jak je david dojatej a míše za holčičky děkuje, mě se chce bulet...my sme předevčírem měli hodinku promluv o porodu, manžel začal bejt vykulenej z toho, že teda fakt už se nám narodí miminko a že to není jako když přijede někdo na návštěvu a pak uděláš pápá.

tak sem mu nejprve zatleskala, že je to super, že když sem skoro ve 30 tt a jemu to došlo, tak že mu moc gratuluju a že se nemusí bát, že ráno odjede do práce udělá pápá, večer se vrátí, nají se, udělá pápá a na tři hodiny zmizí venku-pápá a pak přijde a lehne si do postele a pápá a jak mě už kdysi řikal, kdyby noci byly neúnosný, tak má v plánu jít chrnět na půdu, tak ať nestresí 😀 řek mi, že ale na půdě může ležet jen v létě, no jeho starosti na mojí hlavu 😀

a pak sme se bavily o průběhu porodu, o hekání co nás učila a bude ještě učit PA a to byla fakt neskutečná hlína, on jen valil očima ale nakonec sem ho myslím aspoň na pár tejdnů uklidnila 🙂

holky, tak zatim a já se jdu připravovat na srazík a předtím tu aspoň poklidit, tak zatim

straspytelka
4. pro 2008

Ahojky, holky, moc si užíte srazík, dejte si i něco dobrého za nás nepřítomné a koukejte se vyfotit 😉

kacena00
4. pro 2008

hele strašpy a jestli ty nebo Evča řídíte, tak bysme to někdy mohly domluvit na nějakou větší valnou hormadu ne? 😀

straspytelka
4. pro 2008

To by bylo fajn, jenže já nikam daleko moc nesmím, spíš se držet v blízkosti domova 😒 ale snad po novém roce bych už mohla, to budu více jak 30tt tak by to snad šlo, já teda řidičák nemám, ale jezdí autobus že jo 😀 Tak pak se nějak snad domluvíme 😉
A jak bylo holky a klucííííí 😀 😀