Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
18. črc 2009

Pedíku s hrazdičkou neporadím, my si ji udělali doma...koupili jsme takový ten gymnastický kruh. P ho přeřízl a přidělal ke kusu sololitu, aby byl stabilní a já ušila návlek na tu "trubku" se suchým zipem...na to kaníčkou "lepíme" různý hračky...oni pod tím fakt děti vydrží chvíli...E už to taky moc nebere...raděj všechno už do pusy....

indigo
18. črc 2009

Evi napadá mě youtube nebo photobucket, na obojím se musíš zaregistrovat. Photobucket je omezenej - 100mega, youtube si nejsem jistá, ale možná taky... 😉

indigo
18. črc 2009

tedy 100mega na jedno video, né celkem, to by se tam toho moc nevešlo.... 😀 😎

achalteke
18. črc 2009

Evi to neporadím, jedinej co znám je youtube a tam se mi video dát stejně nepodařilo....

Pedí já myslím, že ta co sem Indi dávala odkaz je ideální - dá se přenášet, omyvatelná a bytelná....já mám od fisher price, je sice hezká, ale docela malinkatá

Jo a kdo chce něco vědět o hen té oné, tak mohu zaslat v IP, psát to sem nebudu 😎

a chčije a chčije což je ouplá paráda, až taková, že jsme se psem vyšli ven já spokojená že leje (mám déšť ráda, né už tak pes), pes zalezl hluboko do jasmínu tam si sedl a jakože těžkej bojkot deště, musela jsem ho vylákat ven a slíbit že jdeme domů....hajzlík jeden on se schová a mě tam nechá, no jestli nás někdo viděl jak tam něčemu v křoví slibuju hpry doly..... 😀 😀 😀 teď tu sedí jak zmoklá slepice a háže na mě nasraný ksichty, pacholek jeden 😀 😀

Peťo však vim, jak si říkala, že máš autí ráda, že k němu máš citovej vztah. no nejsi jediná - já když prodávala svý starý fáčko na náhradní díly za litr tak jsem to taky obrečela a kdyby mi teď někdo zbořil mojeho Viktora mazlíka mýho běloučkýho, kterýmu jsem slíbila k vánocům nové elektrony.... 😠 takže tě chápu 😅 😉

menny
18. črc 2009

Evi já vůbec netušim 😕
Za chvilku jedem na chalupu odvézt sekačku.
Je hnusně, tak ani nejde makat kolem baráku.
Pak pojedem k babičce, tak zatim pa.
PS:zas tu leje a bouří...posílám expres do Čebudek 😉

achalteke
18. črc 2009

indi hláška supr čur nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

menny
18. črc 2009

Ahoj Jájo...vždyť já vim, že to máš s autíkem podobně
taky máš mazlíka viď. Náš měl slíbený nový pneu na léto i zimu
😀 ty si užiješ s pesanem
Pošly IP jsem zvědavka zvědavá 😀 😉

indigo
18. črc 2009

Holky prča - byla jsem na pracáku na SSP zrušit rodičovskej příspěvek, už dřív. No je to docela papírování a lítání (práce, pracák, sociálka 😖 ), ale lepší, než aby mi poslali nějaký peníze navíc a pak ze mě udělali největšího zloděje a vymáhali to zpátky. No a přišlo mi včera z pracáku doporučeně rozhodnutí, že mi od určitýho data teda odebírají rodičovský příspěvek z důvodu nástupu na mateřskou a že jesti s tím nesouhlasím, můžu se odvolat. 😀 To mě pobavilo... míň už to, že jsem včera měla ve schránce oznámení (sedím doma na zadku celej den!) že adresát nezastižen, mají štěstí, že mám poštu při cestě. 😠

indigo
18. črc 2009

Holky mají v klasický lékárně homeo nebo musím do nějaký "lepší"?

menny
18. črc 2009

Indi nevim jak u vás, ale u nás má homeo jen ta nejlepší
adrasát nezastižen, to je dobrý, taky se mi to už stalo a byla jsem doma
no co bys zas chtěla po ČP
ještě hnijem doma, sme se rozhodli...teda můj taťka...panž on šoféruje,
že pojedem dýl

peda
18. črc 2009

Ahojky
tak oběd se mi povedl 😀 ,P když jel z práce domů,zajel do tesca k číňanům a bylo uvařano,já si zatím mohla pošukat doma a drobet požehlit.

Indi,dík za odkaz,já měla hodně podobnou pro Máju,ale ten jí totálně rozebral,zbyly jen ty závěsný hračky a to ještě nevím kde 😅 😕 .Tak se podívám do babycentra,nebo jí objednám na netu.Indi,homeo mají i v normoš lékárně.Alespoň ten základ.Na homeo je dobrá lékárna v S.Vrbným,ta naproti Albertu,ale to je pro tebe kapánek z ruky 😀

já si ještě nezažádala o to porodný,tý jo,vůbec se mi na úřady s malou nechce,ale příští týden bych se mohla přemluvit a dojít tam.

Já když prodávala svoje první auto,který jsem měla 5 let,tak jsem regulérně brečela a ty lidi,co si ho kupovali na mě koukali jak na blázna 😀 .Já mám teď nový autíko,tak jsme ve fázi seznamování,tak doufám,že někomu nedám autíkem pusinku.Neumím s ním ještě pořádně zaparkovat a chtěla bych do igy,ale na to nemám odvahu,abych se někde nezasekla v těch zatáčkách.

Jájo,to mě pobavilo 😀 😀 pes zalezlej v keři a Jája pobíhající okolo 😀 😀 si měla jít v plavkách 😅
a sem s IP,ať se taky pobavím,prsím,prosím

peda
18. črc 2009

Jo a tady taky leje a leje.Chtěli jsme jet na Dívčák,ale v tomhle počasí budem doma 😠

A manduka je supr 😵 😵 😵 namontovala jsem tam Elli a krásně tam zapadla a byla tam spokojená,až tam začala tlačit a pak bylo tam toho nějak moc 😅 proteklo nám to i přez další 2 plínky na kyčle,ale naštěstí už dál ne,manduka je nepokřtěná 😅 .

indigo
18. črc 2009

Já chci taky IP! 😎

Tak zkusím lékárnu u nás na Šumavě, vždycky jsem tu všechno sehnala, až teď poprvý - nemají poporodní vložky, docela mě to zarazilo, jen nějakej komplet balík, kde jsou ty vložky, jednorázový kalhotky a vložky do podprdy.

Pedí - prosimtě, jak se teď platí v porodnici? Platíš za sebe i za dítě? Při odchodu? Nebo mě skásnou hned jak tam přijedu rodit? 😀 A otec u porodu je stále pětistovka nebo se něco změnilo? 😝

menny
18. črc 2009

Ježíš normálně čumim na drát 😕
ráno jsem Matouškovi koukala do pusiny a už byl vidět zoubek,
ale ještě nebyl prořízlej a teď už jd kousínek venku!!!
Druhej zoubek 🙂 :-

😀 😀 Pedí se tu tlemim. No já totiž dnes nešukám ani tak a ani tak
a to druhý panž jsem naštvaná jen tak nebudu
no vidíš jaká seš šikulka, takhle uvařit 😀

petreva
18. črc 2009

JÁJO, já taky prosím IP. Ne, že bych byla drbna, ale zajímá mě to. Tobě nešlo na you tube vložit video? My to teď zkusili a je tam.
INDI, díky za tip.

A tady se musím pochlubit:

https://www.youtube.com/watch?v=5gZsYbzFs4A
peda
18. črc 2009

Evi,vy jste horozně kreativní s manžou 😵 já vůbec šít neumím,stroj nemám,zašiju jen díru,něco založím,olemuju...ale tím moje dovednost končí.

Jdu si udělat caro a pak se dám zase do toho žehlení,P šel spát s Elli do ložnice,je tam podezřelej klid,tak to asi oba zalomili.Zítra přijede Mareček z tábora,tak budu mít další kopice na praní a žehlení.

Tak hezké i když uplakané odpoledne

menny
18. črc 2009

Indi já u nás v porodce byla zadara, cáluje to kraj

😀 manduca mohla bejt pokřtěná 😀
já teda šátek posranděnej neměla, ale poblinkanej několikrát

peda
18. črc 2009

Evi,to je krásnýýý 😵 😵 😵 já už chci taky smích 😵

mi už se taky smějeme vědomě,ale bez hlasu,ale taky je to krásný.

peda
18. črc 2009

Petruš,já nejsem ani na jedno to pošukávání a ani jedno mi nechybí,zatím se vymlouvám na šestinedělí,ale to mi v pondělí končí a já budu potřebovat asi návod k použití po tom roce,co jsem to provozovala naposledy 😀 😀

menny
18. črc 2009

Evi to je prča 😀 😀 😀 jak plína dokáže rozesmát 😀

peda
18. črc 2009

Jo,ještě jsem chtěla dodat,že P snad ani neví,kdy se mu narodilo dítě,ale kdy končí šestinedělí by řekl i ze spanííí 😀 😀 😀 😀

petreva
18. črc 2009

Holky, vy mě dostáváte....jedna už má našuk...a druhá to dělat nebude...no abych se přiznala, já to jedno už od porodu, jen občas o víkendu co stihnu a to druhý o tom se mi asi jen zdá..nějak není síla...
Menníku tak druhej zubík! Krása, že by se M. už sklidnil a měla jsi zpátky svýho hodnýho pohodovýho klučíka??
PEdí, nezapomeň vyfotit Ellenku v manduce. Jsem zvědavka!

petreva
18. črc 2009

No, Elča se začala smát, když jsem jí přebalovala a to, abych doběhla pro foťák mě napadlo až po chvíli, tak je to takovej "odvar" . A taky bych potřebovala ještě jedny ruce, aby při tom chychotání byla vidět, takhle jsme musela foťák položit vedle ní...no ale je slyšet to je hlavní 😉

petreva
18. črc 2009

Holky 😠 tchýně zkoukla video a povídá:"Hm, tak jsme to zkoukli." A my na to: "A?" Ona:"No, hezky se tam směje." tak suše podotýkám....ty vol..já najivka zase!! Je to její první vnouče...no, možná kdyby se jmenovala Alenka, že tak by to bylo lepší...no nic, to mě zase namíchla...já to nechápu, jeslti za ženská má vůbec něco ženskýho v sobě...neříkám, aby skákala metr vysoko, ale mohla aspoň říct, že je to hezký nebo něco trochu emotivnějšího a ne tak suše jak když nemaj v krámu rohlíky...brďo mě dostala zas...
INDI a co ZUZKA s Davídkem, nepsala jsi jí? Jak to zvládají??

indigo
18. črc 2009

Evi psala, Motol zvládli, pustili je hned, teď jsou ještě "někde" (Zuzka snad promine 😀), asi u tcháňat, tipuju. Určitě jí tu zejtra máme jak na koni. 😀 😎

Na tchýni prď, užívej toho vašeho malýho sluníčka, tchýně ať si škubne pantoflí!!!!! 😎 Elenka je kouzelná..... 😵

straspytelka
18. črc 2009

Ahoj holky omlouvám se, bbyla jsem zase v Třeboni, bylo hrozný vedro co...malá byla nervozní, já pak taky, zase jsem byla u zubařky, ta mi dala kopr... 😒 příští týden už budu mít zuby 😉 tři nové 😉 no a ještě si zaobjednat to vyndání kořenu , to nehorřší mě čeká.
Jinak četla jsem vás poctivě, ale nějak se mi to vykouřilo 😒 😕
Eviiiii, Elča se kouzelná smíchula 😀 chtěla jsem se tam taky přihlásit, máme videí hodně, ale nechce mě to tam pustit 😠
Dočtu vás později, jdu koupati a krmit všechnu hladovou zvěř doma 😀 včetně mě 😀 no těch mejch 50g salátu a 150g masa a 100g rýže je fakt úžasný 😒 mám docela hlad 🙄 snad si zvyknu 😖
Večer papa 😵 😵 😵

cipisek007
18. črc 2009

Čáááo, tak jsme doma, byl to masakr, napíšu večer.

Jo a já taky prosím IP 😀

pavlinka77
18. črc 2009

🙂

achalteke
18. črc 2009

😕

dadunka
18. črc 2009

Ahoj holky,
tak včera odpo jen co se to zatáhlo, tak jsem vylezla na zahradu a večer jsme šli na Bohemia Jazz Fest-paráda! seděli jsme na zahrádce, pili pivko, já se cpala balkánským salátem a hranolkama s tatarkou a krásně jsme viděli na pódium, pak jsme ještě zašli do jedný hospůdky, kde můj brácha pingloval a domů do hajan pěkně v půl druhé - až se na mě někteří hosté škaredili, jakože matka nezodpovědná. Na to ale házím bobek, spím skoro celý den, tak nevím, proč bych si večer nemohla zajít za kámošema na nealko pivko do nekuřácký hospody 😝

No a dnes dopo na kukandu na svatbu, pak do pizzerky s mužíkem, maminou, bráchou a tetou, pak cukrárna a spánek - není to krásnej život?! 🙂

Peťo,gratuluju k druhému zoubku. 🙂
Evi, krásný video! 😀
Kroupi, vítejte doma a ať se tam holkám líbí, díky za zprávy o Monice. 😉