Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
25. kvě 2009

😠 malýmu

inna12
25. kvě 2009

tyjo, tak sem to asi našla blbě, zadala jsem pasáž daniela otvírací doba, jenže to byl nákej euroskop, pak ještě něco jsem našla, v náký diskuzi, jenže jestli je to aktuální 😒 ale vim, že jsem tam byla brzo, je to asi rok 😅 ale na to se spolíhat nedá, že???

tak nevím, tak v těch 10??

indigo
25. kvě 2009

9 nebo půl 10, to už je fuk, hlavně že jsem zejtra bez dítěte..... 😀 😎

inna12
25. kvě 2009

tak holky, v půl 10 teda???

peda
25. kvě 2009

hele,ženy,tak v kolik?já už chci taky do sprchy a po peří

peda
25. kvě 2009

Tak v půl 10 před?

indigo
25. kvě 2009

Tak teda půl 10 v Daniele, pokud bude zavřeno, tak před a něco vymyslíme na místě, ok? 😎

peda
25. kvě 2009

A poznávací znamení tykev a meloun gigant 😀 😀

inna12
25. kvě 2009

JO! jdu se psem...tak až přijdu, tak doufám, že to bude vyhovovat i Zuzi a Indi...

dobrou!!! zítra v půl 10 před danielou 😉 4 melouni, haha

inna12
25. kvě 2009

jo já myslím, že se poznáme velice dobře 😀 😀 😀

peda
25. kvě 2009

hele,teď ani nevím,jestli půjdu,vy jste všechny proti mě děťátka a já tam budu jak melounová babička 😖 😀 😀

indigo
25. kvě 2009

No moment, s tykví dneska končim, od zejtra mám hlávkový zelí!!! 😀

peda
25. kvě 2009

to byla sranda,s věkem holt nic neudělám 😀 😀
tak zítra se na vás těším,papa

zuzka84
25. kvě 2009

pedi , no jasne, ja mam napsane dve baleni , neb by mi nevystacilo jedno do dalsi kontroly , akorat ze to uz je skoro dva tydny a jeste jsem si ho nevyzvedla , tak by mi byval i vydrzel ten jeden 😀 😉

tak pocitam v pul 10 ... snad se vcas vyhrabem

indigo
25. kvě 2009

Pedi neboj, moje břicho rozhodně neodpovídá mému stadiu těhotenství a dneska jsem zjistila, že kraťasy, ve kterých jsem posledně jela do porodnice, jsou mi malý... 😠 no každopádně se nebojím, že bysme se nenašly... 😀

inna12
25. kvě 2009

Pedí, co to meleš?? taková mladice! 😉 jinak mojí hooodně dobrý kámošce je 39 a připadá mi jak vzhledem tak chováním tak o deset mín...Pedí, o věku to není! ale o tom na kolik se cítíš 😉 ¨¨

tak papa fuj je mi vedro i ted večer to je fakt hnus

indigo
25. kvě 2009

Pedi můžem ti vůbec tykat?!? 😀

peda
25. kvě 2009

Hele,co je větší než meloun???asi dýně?? 😀 😀

indigo
25. kvě 2009

Ne ne, dva melouny! 😀

peda
25. kvě 2009

To tykání si ještě rozmyslím 😀 😀 😀

inna12
25. kvě 2009

jen ještě pro pobavení, kalhoty který jsem nosila v prosinci (!) ted nevobleču ani po kolena...to vám musí stačit 🤐 🤐 🤐

a už jdu!

peda
25. kvě 2009

Tak zítra se těším na melounová srazík,papa

inna12
25. kvě 2009

mně jedině onikat! aby bylo jasno

indigo
25. kvě 2009

Tak já taky mizím, čau zejtra a mě prosím oslovovat vaše velebnosti indigostti... 😀 😎
Dobrou ženy a nezaspěte!!! 😎

zuzka84
25. kvě 2009

tady to umira ... no a ja tu sedim potme u notase , ani nedutam , nebot pritel ma zase migrenu a nemuze jit do loznice 😠
tak dobrou noc vsem

achalteke
26. kvě 2009

Čau melouni, tykve a užzelí...a já nevim co všechno 😀
Teda docela vám tu srážku závidím to bude srandy 😀 ....

Míšo tak dobří holuby se vracejí jo? Mrcha jedna mrchovatá....
Pedí to je vopruz s tou kočkou, taky jsem myslela, že už vám dala adieu
😢

Indi informuj mě pls pak jak to vypadá s těma košilema v prioru, především velikostně.... 😉 Jsem si koupila džíny od nextu minulý týden a měla jsem velký voči, že 44 no a jsou mi teda velký fest, tož je prodám 😖 ...

Šajze nemůýu spát, tak jdu chvilku pracovat....brý ránko

indigo
26. kvě 2009

Už zelí!!!!!!! 😀 😀 😀
Brý ránko, dítě jsem právě odporoučela k babí a jdu se vyprdelit. No s tykví bych fááákt nikam nejela, zelí je snesitelný... 😀 😎

Čau Jájo taky zelí! 😀 Máme k sobě blízko, já hlávkový, ty čínský.... 😀 Bože mě hrabe, takhle po ránu... 😝
Košile okouknu, potřebuju tak XXXXXXXXXXXXXXL, tak snad něco mít budou... 😀 😎

petreva
26. kvě 2009

Ahoj holky,
téda vy jste toho nabrebentily, to už nestihnu nic napsat, než jsem to přečetla...
Já bych se taky "srazila", safra, snad se ta naše holčička umoudří a budem už moct cestovat!!! Převezla bych Strašpy...ale takhle se ještě neodvážím...
VSEM se vám ty týdny krásně načítají!!! To bude zase miminková úroda, jedno za druhým!!! už se na ně těším. Hlavně podávat infa!! Jasnačka 😉
Mě taky přijde ve 2měsících a 3 týdnech podávat šťávičky hrozně brzo, ale asi je to na každým...v tom horku jsem taky přemýšlela nad vodou, ale zvládly jsme to s mlíčkem. Uvidíme v létě...
STRASPY a dáváš jí vodu lahvičkou nebo lžičkou??My jsme nechali Elence naočkovat i Pneumokoka tou novou vakcínou Symforix.
Nevím jestli se mám "pochlubit" abych něco nezakřikla...tak jen potichoučku...od neděle večer zkoušíme usínat večer v postýlce. Zatím jsem to ustála a nechala ji fakt ležet. Vždycky jsem přišla, dala dudlíka, řekla, že se bude spinkat...chvilku jí hladím po tvářičce nebo ručičce. Taky jsme zavedli šmudlinku, plínu na usínání. Je to bezva věc. Snad se ty rituály vyplatí a bude lépe.....UŽ 😅 3dny zase nedokrmujeme. Asi to byl takový výkyv po tom očkování. Ty jo řvala fakt od rána do večera s pouzama, když se unavila...
HOLKY, kdy je další spurtík?? A kdy jste dostaly první MS po porodu? Míša už psala a ostatní??? Mě se totiž zdá, že snad byla ovu či což. Podle hlenu, tak nevím....to by byla prča, kdyby otěhotněla. No u nás asi nehrozí, ale příroda je potvora...
INDI, ty jsi kojila do půl roka,myslím, viď. A kdy jsi začala dávat tu vodu? A ve flašce? Já jsme blb, ale pořád se jí bojím...Jsem ráda, ža aspoň nějak tu holku nakrmím a ještě aby začala odmítat prso!! Stačí ty naše občasný bojkoty a chce se mi všechno vzdát..je to úmorný. Ale zatím jsme je vždycky přestály.
MÍŠO, dnes kolem 13na vás myslím!!!! Hlavně, aby se "to" už vyřešilo nadobro a už se neobjevilo. Prosíme tě, jak že se projevovala ta šestá nemoc? Byla vyrážka nebo flíčky?
INNI, určitě jsi plná vody, když máš oteklý i obličej. Po porodu se to hodně zlespí. I když já jsem měla týden po porodu nižší váhu než teď. Jsem fakt exot,každý hubne, já přibírám...už 3 kg 😠 😅

petreva
26. kvě 2009

JÁJO, ty jo, to jste si musely suprově užít!!! Foto krásny, ale ten ježeček!!! Jsme se tu rozplývali oba dva, nádhernej!!

achalteke
26. kvě 2009

Znovu dobré ráno 😉

Evi tak to moc gratuluji k tak úspěšnému pokroku a je jasný, že potichoučku, abychom to nezakřikly. Jinak ti můžu říct, že jsem byla v Brně v obchodě www.branakdetem.cz a zase jsem tam totálně propadla látkovkám. To je ráj!!!! Už mám tak nějak i jasno jak asi bych látkovala, jak budeme kombinovat, co s čím a podobně. A strašně se na to těším. Teď jsem koukala na srazu na AIO Itti Bitti, co mi přivezla jedna slečna, abych si prohlédla....a teda - bomba. Navíc v tom obchodě je tuna zajímavých přednášek, takže do toho Brna ještě trochu pocourám.

Indi jo mamutí velikost těch košil mě taky zajímá, bych se tam pro to kdyžtak příští týden vypravila a svolám vás na kafáž pro změnu zase já 😀