Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
1. čer 2009

Jo chtěla jsem chodit i s mužem, jenže nám tu předělávaj celej bazen ☹ měl by bejt do konce léta hotovej 😖

indigo
1. čer 2009

Ha, i Jájů byly rošťáci, všude, jen ne u nás... 😠 ale příští víkend to jistí a budu dělat chutě já vám!!!!! 😠 😀

Jinak vejlet do Bechyně byl fajn, ještě že nebylo horko, to bych nezvládla ani nastoupit do auta... 😝 😎

peda
1. čer 2009

Kočky,já musím směr sprcha a do poradny,mám tam být v 9.45,tak mám co dělat,mám to přez celý město,tak zatím papa

straspytelka
1. čer 2009

pedíku přeju hodně zdaru a já taky mizim ven pa večer 😵

indigo
1. čer 2009

Jé Pedíku, tak pak očekáváme jenom samý dobrý zprávy! 😎
Tak čau večer, ženy! 😎

indigo
1. čer 2009

Jo - Míšo - metoda kontrolovaného pláče - tady je o tom celkem obsáhlá diskuze, ale podstatu vystihuje cca uprostřed stránky Diny, modrým písmem:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

inna12
1. čer 2009

ahoj všem 😉

Pedíku, jojo, byla jsem taky moc ráda, že mě odvezl, nakonec z toho byl fajn výlet a já se tak bála jak budu cestovati 😖 včera jsem byla na miminku u bráchy, je kouzelnej, já sem z něho vždycky tak hotová, je hrozně šikovnej, už by normálně chtěl chodit, a to je mu 6měsíců, skoro už leze, jakmile si ho posadíš na klín, tak se sám zvedá a rumpluje sebou dopředu dozadu, krásně papá z lžičky, já bych ho vždycky sežrala 😵 😵
potom jsem do 2 v noci psala seminárku, vubec uz mi to nesvědčí, nejde byt nad tim ohla, jsem to fakt psala s premahanim, furt se chodila protahovat, pak uz jsem fakt nemohla, ale mam to! Tak jsem štastná 🙂

ať ti to v poradne dobře dopadne a přítele je mi teda fakt líto, že jel takovou dálku uplně zbytečně, to je fakt k nasrání, vubec se mu nedivim ☹

já jdu zítra v půl 8 na ten velkej ultrazvuk (zas mám strach, nevim proč ☹ ) a zároven se těším, že se dozvím kolik bjoucek váží 😵 naposled měl 420 g 😀 taky prej už bude monitor...

Míšo, neboj, já myslím, že holky jsou šikovný, nezlobí tě, určitě to doženou! 😉

Indi, mám to stejně jako ty, někdy jsem plná energie a někdy totalně vyfluslá...dnes je mi zrovna tak fajn, tak jdu courat po kramech s kamoskou, potrebuju letni nove botky a pak budu mit obidek od babicky, tak nemusim varit a nic vymejslet, tak jsem rada.

papa

indigo
1. čer 2009

Jé Inuš má dneska courací, a nejspíš i utrácecí, a dokonce nevařecí, jé to bude fajn den! 😎
Já si dneska dělám prací den, dokud neleje, zatím to docela i schne, jak tam fouká... 😎
A dítě mám dneska překvapivě hodný, neprudí, nezlobí, maminku nechá chvílema i na pc, musíme odpo taky někam vyrazit, abych mu dopřála něco k MDD... 😎

peda
1. čer 2009

Tak jsem zase doma 🙂
v poradně dobrý,nic novýho,může to být každým dnem,ale jsem objednaná ještě zase na pondělí,Tak uvidíme.Na monitoru malý kontrakce jsou,ale to nic neznamená.Tak jsem v klidu.

Indi,ono to vyprat je jedna věc,ale to žehlení 😠 😠 Tak supr,že je malej hodnej,ono je to na palici,ještě když ti prudí dítě.

Přesunula jsem návštěvu na zítřek,nestihli by jsme se v klidu naučit a nechci bejt nervní a protivná na MDD,taky se asi někde ještě cournem.

Já mám dneska pořád hlad,vlastně ten mám permanentně 😀 😝 a už jsem si i ohřála oběd.

Jájo,ty koukej dát vědět,kdy pojedete do ČB,třeba to ještě dám 😀 😵

indigo
1. čer 2009

Jo, Jájo!!! Já to třeba taky ještě dám!!!!! 😀 😎

Pedí no tak paráda! Ale stejně to Jája nesmí dlouho odkládat... 😎
A máš pravdu, klidně bych prala každej den od rána do večera, ale to žehlení....... no mám po večerech co dělat, přes den se neodvažuju, když se mi Táda pořád motá za zadkem. Pověsila jsem poslední pračku a jdem se vyprdelit ven, snad to můžu nechat venku a nebude chcát... 😝

kacena00
1. čer 2009

indi to je zajímavý..tak sem na to mrkla a v podstatě až na pár drobnůstek to tak děláme, teda pomazlení před spaním je v ložnici, kde spinká, ale nám to funguje,t ak to měnit nebudu- v kuchyni už v tu dobu větš. jede telka a do koupelny s ním nepůjdu 😀

michal z toho byl nesvůj, že ho trochu pohoupám před spaním, ale můj selskej rozum mi řiká, že s vývojem se pohoupání vymění časem za pohádku a bude 😉

děkuju za pochvalu cyrilka,je to děsná hlína, on už teď repertoár těch svejch zvuků trochu obměnil t ohle je točený před 2,5 týdny

Míšo, on je taková rychlá povaha, to si taky vem, on je prostě trochu hyperaktiv, když sem s helou chodila plavat, šli sme dycky předtím na chvíli drbat a zatímco její majda to většinou prospala, já sem neměla chvíli klidu a mladej pán se mi furt v břiše točil jak na obrtlíku, ve dne v noci, pořád nahoru dolů, dokola a vždycky byl v klidu tak na 5 minut a na úkor toho aspoň 40 minut makal, tak myslím i to hrálo roli v tom, že tak brzy ...jak to nazvat "procitnul" z toho miminkovskýho spinkání, tak třebas máš naději, že holky budou kliďasky po tobě, aspoň na mě teda působíš jako kliďas

ono, až přijdou na to, že je pro ně pohodlnější se hýbat a ne jen čekat, až máma zařídí, počkej, nebudeš stíhat, jak rychle najednou všecko doženou

přišly na svět dřív a tak měly nárok na to se delší dobu mimo bříško vyspinkávat a odpočívat

kacena00
1. čer 2009

taky sem riskla dát prádlo ven, snad nebudu litovat, ale plínky bych si teda netroufla, páč bych mu neměla co dát na zadnici 😀

achalteke
1. čer 2009

Indi si děláš prdel, ale.........no do Pedíkovo porodu už to asi nestihnu 😒 😔 , ale zas Pedík má obrovskej +, že jsme se už spolulive viděly😀 😀 😀 takže ta může v klidu porodit, aniž by viděla před porodem starej kombajn Jája 😀 😀 😀 😀
Indi tebe si do porodu dám a Inuš taky a s Zuzkou se uvidíme v porodce - holky tim sem si jista, stejně jako tím, že uvidím Cyrdu než mu bude půl roku 😀 😀 😀 😀 😀

Holky těhulky, jak jste na tom s jídlem? Mě už teda dítko asi tlačí na žaludek nebo co, protože ač mám vlk jak hlad a velký oči, tak se do mě nic moc nevejde ...ale to je asi normále 🙂

achalteke
1. čer 2009

vlk jak hlad no dobrý no 😅

kacena00
1. čer 2009

prosím tě jájo, tak hlavně větrat větrat a větrat, to je na vlka nejlepčí!!!! 😀 😎

kacena00
1. čer 2009

http://n-joy.cz/video/malej-a-uz-tak-zkusenej-d...

jájo apropo, tebe brzo zahltim mailama páčto tvořim co sem ti už slibovala od předporodu- myslim ten bvečer co sem začla rodit- to rusko hurá sláva, já brzda..,.

achalteke
1. čer 2009

chacha no je toto možný 😀 😀 😀 😀 😀 Kačí budu jedině ráda, kámoš mi teď poslal fotky z treku v Pyrenejích - no nádherách, pořád se tim kochám, ale na to Rusko se těším jak na cuc na kládě 😀 😀 😀
No my zas přemýšlíme s chlapem, že si zajedeme ještě během června na prodlouženej víkend do Julek, ale nevim, nevim, počkám na 11/6 na kontrolu, uvidím jak na tom jsem, jěště jednou to zvážime a možná vyrazíme: miluju tu cestu: Linz-Graz-Klagenfurt-Kranj a Škofja Loka 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
1. čer 2009

Jájo první várka poslána, dokonce sem k tomu vyplodila i stránků kecíčků co mě jako v tom rusku nejvíc dostalo a nebo něco o našem týdenním způsobu cestování do kempu a z kempu 🙂

chichi, sem si vzpomněla- za ten měsíc jen spolu sme se na zpáteční cestě v moskvě málem rozešli, jak už sme měli obr ponorku 🙂 😀

já nechci bejt za kravičku, ale co jsou Julky?

inna12
1. čer 2009

tak jsem doma, se udělalo tak pěkně teplo, já byla nabalená, tak jsem pěkně uvařená 😠

Jájouši, koukej to splánovat, nebo to nestihnem fakt ani s tou Indi 😀 😀
jinak Jájo, s jídlem - do mě se toho, bohužel, pořád vejde dost 🤐 když mám chuť, tak to tam prostě natlačim a je...moc smrsklé to tam asi nemám 😠
jo a taky nevím co jsou Julky 😀

holky, na tom utz ted už se zjšťuje jen váha, poloha, placenta, průtok...už nemůžou najít, že je něco špatně?? Já jsem hrozná, jsem z toho zase nervous, říkám si, že to bude ok, ale stejně mam zase v sobě červíka 🙄

jinak všem dětičkám venku i v bříškách všechno nejlepší k jejich dnu 😵

achalteke
1. čer 2009

ty voe Šimon má dnes svátek 😀...mu musim uvařit nějaký dobrý papu 😀 tak všechno nejlepší i všem spráteleným bábetkům odsud..

Holky promiňte, jsem to trubka - Julky = Julské Alpy (Slovinsko) 😅 ...

Inuš neboj já to fakt stihnu, čestný jájovský 😉 sakra dyť já do těch budějc stejně musim co nejdřív 😉

Kačí jsem to teda pěkně shltla, parádně to popisuješ a budu mít tisíce otázek, tak se připrav - musel to být nehorázný nářez 😀 😀 na oplátku bych ti poslala fotku z Rumunska, ale to je deset let co jsme tam byli a nemám je v digi formě, tak je kdyžtak vezmu až se uvidíme 😉 ...
Holky bere mě cestovní horečka, sbalila bych krosnu, vzala mapy a nejraději vyrazila někam, úplně cejtim vlakovej smrad 😀 😀 😀 ...no tak si dojdu aspoň na hajzlík a se psem 😀

indigo
1. čer 2009

Kuk! 😎

Barčo - tý jo jako že Cyrda byl akční už v břiše a zůstalo mu to? Toho se hrozím, protože mám celekem klidný dítě (prvních pár měsíců po porodu nepočítám) a když to srovnám porový a teď, teď je slečna mnohem akčnější než byl on, v noci mě budí (to se mi s Tádou snad ani jednou nestalo, aby mě kopance vzbudily), každej večer pořádá mejdan... No tak to se mám asi na co těšit... 😝

Inuš - no zjistit můžou, třeba že se někam záhadně ztratil pinďa a čekáte holku... 😀 né, jen se měří, váží a tak, jestli růst odpovídá, nic už nenajdou, neboj! 😎

Jájo tak copak jsi ukuchtila malýmu? Já většímu koupila minimašinku s minivagonkama a minikolejema, seděl u toho celý odpoledne, jé to byl klídek... 😀 a slečně jsem do břicha šoupla megananuka, tak si taky pošmákla... 😀 😎

cipisek007
1. čer 2009

Brý večír 🙂

Holky, děkuju za hezký slova 😵

Barčo, tak hyperaktivní rozhodně nejsem 😀 😀

Ty jo holky, já mám furt hlad. Včera co jsem zežrala, tolik jsem toho nesplácala dohromady ani v těhu 😀 😀

cipisek007
1. čer 2009

brou noc 😀

Jo a zítra je nám půl roku 😵 😵

achalteke
1. čer 2009

Jůůůůůů Míšo tak zítra budeme slavit, tp je neuvěřitelný jak to letí....no když o tom tak přemýělím, tak to tady se Zuzkou uzavíráme a nikde žádná nová dušička a já bych tak se tak ráda dělila o poznatky se začínající těhulkou....vždyť já už se taky pomalu blížím do finiše.....to je fakt neskutečný 😀 😀 😀

Indi uděllala jsem sýrovku s rajčatama a těstovinky a vypadá to, že Šimon si to jako dává nanovo, jako dneska fakt jede v kuse, zvíře jedno moje malinkatý. Jo a o nanucích mi nemluv, si na nich těěěěěěěžce ujíždím, dneska hned tři a jeden tvaroháček na mě ještě číhá v mrazáku. Nanuky jsou fakt labůžo.

Jéééé ukazujou výrobu ručního papíru, to je prdel, já dělalla v papírně 5 let a mám tu technologii docela najetou

tak dobrou jdu na toho nanuka

inna12
1. čer 2009

Indi, díky za uklidnění, tak se budu těšit kolik váží a nebudu myslet na kraviny 😠
jinak říct mi, že to není kluk, tak tam omdlim 😀 to nevim, jak bych se preorientovavala, mam uz to tak vnuknuti, ze je to klučík, to už by nešlo 😖
a živej je teda taky dost, žádných 90% dne teda fakt neprospí, jak uváděj na tohle období, přijde mi že spíš na těch 90 je furt našláplej 😅 já to prostě vim, že to bude pěknej rarach 😖 😀

tak se jdu celá odchlupit 😝 sice udržuju pravidelně aspon trochu, ale víte jak, už to nejde tak poctivě, tak se jdu vyčerpat do vany 😝

dobrou 😉

indigo
1. čer 2009

Dobrou ženy, taky to zapíchnu, ať mám sílu na zejtřejší cipískovic mejdan! 😀 😎

kacena00
1. čer 2009

ahoooooooooooj, no Indi první bubliny sem cejtila když sem byla 17+3, 17+5 šťouchanec a od tý doby mladej pán furt makal, furt a furt, ale řiká se, že holčičky sou hodnější 🙂

hele ale přijde mi že byl furt ve střehu hlavně ty tři měsíce a už se jakžtakž dal do kupy a nejen že chrupká v noci hezky, třeba se budí jen jednou, párkrát dokonce spal celejch 10 hodin (i když poslední dva dny zase baští víckrát), ale když se např probere tak už nemá tendenci se se mnou vykecávat a bejt spruzenej a naštvanej jakmile zhasnu, takže neboj 😀

(no ale fakt je že se už dopředu těšim jak začne lízt a tahat různý věci odevšad..) týjo, on asi fakt bude po mě, si pamatuju, nevim kolik mi bylo přesně ale třeba přes deset sme v obýváku, sedím na křesle, stojim na něm, na sedací části hlava, nohy nahoře...atd atd 😖 🙂

jájo, tyjo, vlakovej smrad..taky bych si dala líbit 😀 😀 😀 čundry týjo, škoda že sme se na ňákym nesešly

hele koukám, tady je skoroboj o Jáju na srazikách- Tábor Tábor!!!!! Jájo please, každej tejden je znát, sím sím, jen jednou tě ještě vidět s baťohem s předním plněním...

kacena00
1. čer 2009

😀 😀 si to teď čtu - vůbec ..já čtu napřeskáčku, tak se tu teď tlemim- se jdu vyčerpat do vany 😀 tyjo, to těhotenství je stejnak věc 😀 😀 😀

kacena00
1. čer 2009

jajo pro jistotu kdyby nedošla varka 2 napiš

zdravim a přeju dobré noci, pa

straspytelka
2. čer 2009

Krásné ráno příšerky 😀