Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
5. čer 2009

Ahojky 😉

Dádu,tak to je moc dobře,že jste v pořádku a že si to užíváš 😵 😵
Gratuluju ke kulatinám 😉 já TENKRÁT žádný depky neměla,nějak mě to nedostalo.Teď už mi potáhne na 40 to bude něco 😠 .Ale třeba to taky přejdu a bude dobře.

Indi,hezký syndromy 😀 😀 😀
co vaříš dobrýho??mi už dneska na večeři nepůjdem,jak chodíme každý pátek,vůbec se mi nechce.A Pavel má naštěstí fotbal,tak bude taky spokojenej .A víš co budu vařit já?????párky 😀 😀 😀 už abych s tím začala,abych to stihla,než přijde z práce 😀 😀 😀

peda
5. čer 2009

Dádu,ty by jsi mohla být Díča 😀 😅 😉

indigo
5. čer 2009

Já teprve dělám oběd... 😀 Byli jsme dopo u kamarádky a nějak se tam zasekli, hlady nás nenechala, tak jsme se najedli tam. A "náš" oběd bude k večeři a doufám ještě zítra k obědu.
Brambůrky, zapečený s brokolicí a s nivou a se smetanou, mňam..... 😎

dadunka
5. čer 2009

Díča taky dobrý, dokonce si můžu vybrat ze dvou! 🙂

Takže mám ŠPM, hezký, ještě, že to mám na co svést, ale já myslela, že se to týká jen těch co čekají kluka...

Pedí, na tebe si vzpomenu každý ráno,jestli už.... držím palce
Kamarádka včera povila Kačenka a jedna holčina z jiný diskuze, kam ještě chodím ve 23+2 chlapečka 660g, je v inkubátoru a dopejká se.

No nic,mažu na výcvik, zvýšit si inteligenci a potírat ŠPM.Pa

peda
5. čer 2009

Dádu,to jsi zlatí,že si vzpomeneš,děkuju 😵
tý jo 😖 chlapečka a takovýho mrňouska ☹ snad bude všechno v pořádku.Toho jsem se hrozně bála,abych neporodila moc brzo a teď ta moje slečna asi čeká ještě než jí dorostou culíky 😀 😀

Hele,moc toho nenacvičuj a dáven na sebe bacha,jasný,Díčo??? 😀

peda
5. čer 2009

Indi,tak to bych si dala líbit 😝 ještě by tam mohlo být kuřecí masíko,ale mě by to moc chutnalo i tak 😝 😝 😵

cipisek007
5. čer 2009

ty vado, holky, já vám to sem nepsala? By mě zajímalo, kam jsem to písla 😅

Barča má CRP i leukocyty nizoučký, tzn. že na ATB to není 😵 😵 Dr. se čím dál tím víc přiklání k šestý nemoci, ale že jí nechytla rozhodně od Terky. JEnže tu zjistíme až se osype. Od rána do půl 4 neměla horečku. V půl 4 měla zase 38. Ach jo. Snad bude noc klidná.

Terezka se naučila úžasně vrčet. Čůrám smíchy neustále 😀

petreva
5. čer 2009

Ahoj holky, dočtu vás déle...tka píšu tedy, jak to bylo....samozřejmě se čekalo už jen na nás 😅 Říkám si, že Elenka nesmí usnout,protože pak když ji něco probudí, je to nehoráznej řev a prostě chce spát...no což, hned při chůzi z kopce nám vytuhla, ale jak...před úřadem jsem ji vzala do náruce, taky spala a už jsem se děsila jak se vzbudí a spustí. Slíkli jsme jí svetřík a začalo mohutná protahování..zaujali jsme tedy poslední 😅 misto a nastoupily děti. Začaly cosi předříkávat, já ani nevím co, Elenka koukala po světlech a já tajila dech, aby to už skončilo. Za chvíli začala natahovat, vrazila jsem jí dudlíka a intentivně tiskla k pusince 😀 ...dooobrý, prozatím křik zažehnán. Pak ještě cosi mluvil starosta, bylo to hezký, ale nějak jsem si to nemohla užít. Elenka začala "povídat", tak jsem si říkala, že má snad dobrou náladu, děvče jedno...pak nás volali na podpisy...vždycky řekli : "Manželé Zav... s dcerou Elenou." Měli jsme vztát a jít se podepsat, takže všude hrobový ticho, tož vztali jsme a Elenka si nehorázně nahlas a dllloooooouuuuze krkla!!! Bože, všichni se otočili a začali se hrozně smát, i pan starosta hodil takový úsměv, že jsem se musela taky tlemit!!! Ještě že tam nehodila šavli...
Starosta nám cosi předával a povídal, jak je E. šikovná, že pozdravila 😀 pohladil jí po ručičce a E. mu darovala úsměv. No hotovo. Při focení jim tam zase brebentila...jsem z ní úplně vyplesklá!! Ale když jsem se fotili jen my tři tak se potvůrka neusmála. Naháněli aspoň pohled, ale ne a ne. Uvidíme. Foto budou příští týden. Dodáme 😀

Hodím do albíka jen Elenku s dárečkama...dík že jste na nás myslely!!!

cipisek007
5. čer 2009

Evi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No vidíííš 😀 Elenka je šikulka a ješště se jí ulevilo 😀 😀 😀 😀

indigo
5. čer 2009

Chlap mi říká - prej co se u toho monitoru tak přitrouble tvářím... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No co, čtu si o Elence, jak se přivítala! No vida, budete muset chodit na vítání častějc!!! 😀 😎

Míšo no vida, žádný špatný zprávy, tak ať si laskavě Barča nevymejšlí a kouká se hodit pod 37. 😎

cipisek007
5. čer 2009

Indi, už aby to bylo, potřebuju se pořádně vyspat 😔

peda
5. čer 2009

Míšo,tak supr,já si říkala,že vůbec nepíčeš 😖 tak snad to bude dobrý 😉

Evi 😀 😀 😀 to je teda číslo,ta vaše princezna 😵 to jsem se zase od srdce zasmála,když jsem si to představila.No vidíš,měla si takový strach a jak jste to nakonec dobře zvládli 😵 😉

cipisek007
5. čer 2009

Pedí, jestli je to šestá nemoc, tak to bude už dobrý.

Hlásím, že jsme bez teplot - 36,5°C 😵

Holky, já dneska jdu do hajan. Jsem utahaná jako kotě. Budu až v neděli, protože zítra ráno odjíždíme k našim, mamka slaví 50, takže tam i přespíme.
Mějte krásný víkend a Pedí, koukej vydržet do středy 😀

peda
5. čer 2009

Míšo,budu se snažit,mám se tam jako zašít,nebo co??? 😀 😀 😀 😀

To je dobře,že čípky zabraly a teplota to snad už vzdá.Zítra si to užijte a pořádně si dejte do nosu 😝 😝
Papa

cipisek007
5. čer 2009

Vyřiď holčičce, že 10.6. je taky hezkej datum 😀 😀
Dáme si do nosu, dáme i za vás, těhulíny 😉

Papa

straspytelka
5. čer 2009

ahojky tak jsem vás dočetla a napsala tááákovej odstavec a je zase v čudu 😠
Jsem psych v háji, chlap zase šel pařit s kolegama a koleginěma z práce a zítra prej jde zase na narozky bratrance, no už na to nemám... ☹
Rozmýšlím se co dál...nepomůže, prostě nic, jako to můžu bejt sama, ale nechci brát Simonce tátu...no uvidíme...
Evi, ty jo, Elenka je skvělá 😀 😀 tam se to asi rozlejhalo ten krkanec co 😀 😀
Cipísci, snad to nic nebude, doufám, že už jste si dr. vybrali na hooooodně dlouho.
Vítám nově příchozí a přeju moc moc štěstí 😉
Pedíku a co jak jsi na tom, už má ty culíky? 😀
Hezký skratky pro demenci děvčata 😀 😀 mám to taky a jedu ve velkým 😀 😀
Jdu hajat, jsem vyplivlá a už mě nic nebaví ani v tomhle bytě, tak dobrou noc divošky 😉
Vaše stašidlo 😅

tinpet
5. čer 2009

tak jsem vás šla ještě dočíst, zahlodla jsem se do "naší nové diskuze" a sbírala moudra 🙂 straší to znám... a to se teprve snažíme, i když samozřejmě neznám celý tvůj příběh... já to mám "lehký", nemusím být doma s dětmi (když zrovna nemáme jeho dítě z prvního manželství a já s ním nesedím doma), ale i tak....

tinpet
5. čer 2009

a zdravím dádu 🙂

inna12
5. čer 2009

Evi, toto krásně dopadlo! mám z vás radost, že jste si to užili ...to bylo obav, viď? 🙂

Dadu, vše nej, ale hlavně hodně zdravíčka 😉

Straspy, mrzí mě, že se trápíš, ale řeknu ti, co jsem těhotná, tak s tim mám taky problém, a když jde chlap flámovat, tak to taky hůř nesu 😖 předtim mi to bylo putna, já si chodila též, ve městě jsme se pak v pozdních hodinách srazili a pařili společně, ale ted mě to taky kolikrát točí 😠 ale zase sám říká, že až bude malej, že chodit tak nebude, že to hooodně omezí, tak mu věřím, ale je to mladej kluk, tak mu nechci zase moc přistřihovat křídla...je to těžký ☹ ale chápu, že maj potřebu si pokecat s chlapama...zároveň měli by se tolerovat oba ve svých potřebách tak, aby nikdo netrpěl tím, co dělá druhej..ale jestli jde dvě noci za sebou, ty MUSÍŠ být doma s malou, tak by bylo u nás též asi zle 😠 všeho s mírou...

Indi, na ten polštářek nechceš přivézt i nějaký povlak, kdyby měli za dobře? Já jich mám doma asi 6, všude se válí, v postelích, na gauči, křesle, já sjem hodně polštářová 😀 tu podložku na matraci si též pokoupím, to je šikovná věc 😉

Pedík se bude zašívat haha

já se ted doučila a čekám až mi dorazí přítel z cest 😵 tak toho moc nenaspím, jak se těším, tak se jdu zavrtat s knížkou...

dobrou všem

indigo
6. čer 2009

Jó taky jsem si myslela, že chlapa dítko drobet změní, ale kdepak, jsem vytočená... 😠 prej nikam nepůjde (včera večer) a když, tak na chvilinku, protože dneska jdou na pivní slavnosti a to bude akce až do rána... no tak teda včera šel, přišel v půl 6 ráno, vzbudil půl paneláku, naložil si jídlo (moje výborný zapečený bramůrky), lehnul si v obýváku na gauč... a já teď peru deku z gauče, páč stihnul tak jedno sousto než usnul, ve zbytku se hezky vyválel... 😠 😠 😠 😠 😠

Jinak brý ránko! 😀
Abyste si zas nemysleli, že mám doma nějakýho vochlastu, to zas né, ale každej pátek si prostě s kamarádama vyrazí a čas od času se mu stane, že to takhle přepískne...... 😝

Inuš ne ne, děkuji, nechci, potřebuju to mladýmu do postele, už se mu ten jeho rozpadá a nechci kupovat celej set deku+polštář. Mám na to komplet povlečení, teda spíš nějaký dostane k narozkám, protože to co má teď s krtkem a s večerníčkem podědí segra do postýlky, koupím mu nějaký s autama nebo mašinkama... 😎

petreva
6. čer 2009

Jsme na té foto dolejší....musím běžet. Dneska k nám přijede strejda se ženou z P. strany, tak sfrnknem nakoupit...
Ty jo, mám zas nějak málo mlíka. Prsa jak houby po dešti a E. se vzteká...tě pic to bude den. Snad to ustojíme.
Taky musim nějak začít cvičit, už mě to štve...tak se mějte. Snad vás dočtu později, abych mohla taky přidat trochu do mlýna.
Jen jsem zahlídla, MÍŠO, s Baruškou tedy není nic vážnýho???
STRASPY, to mě mrzí!! Chlap jeden neposednej!!! Kdyby ti tobylo milý, můžem někdy zatít a půjdem ven. Pěkně si zanadáváme...já teda na P. ne, ale jsou jiný věci, kde bych potřebovala upustit ventýlek. Tak se drž, berušo, jo 😉

indigo
6. čer 2009

Ale že vám to sluší!!!!! 😎

indigo
6. čer 2009

5 minut člověk nekouká na dítě a počmáral voskovkama světlej koberec v obýváku... mám ho zabít hned nebo až odpoledne?!?!? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to mám za to, že čučím do pc.....

straspytelka
6. čer 2009

Ahojky holky, mám háladu divokou, ale vám napíšu 😵
vi no vidíš to, jaká jste pěkná rodinka-což se o nás říct nedá... ☹ 😠 No nebudu vás zatěžovat mojema problémama...je to na hov...o co budu povídat ☹
Iníííí, tak to bych Tádu asi vykuchala a udělala řízečky 😀 nepozveš nás? Nebo ještě žije 😀 😀 😀 No a ani ti čoveče neporadim čím to sundat dolu holka... 😅 😕
Jdu se fofrem najíst a nakojit malou, mějte se hezky a určitě líp než já 😵 😵 😵 😵

indigo
6. čer 2009

Pro dnešek jsem mu udělila milost... 😠 😝 😀

peda
6. čer 2009

Ahojky 🙂
hlásím se celá i v bouřce,uvidíme....

Indi,ty jo,vyčistila jsi to něčím?Možná nějak přes savej papír vyžehlit jako vosk? 😕

Strašpy a co kdyby jsi si odsála mlíčko a vyrazila s manžou,malou by mohli pohlídat přeba na dvě,tři hodinky třeba vaši.Nebo ať si jde,stejně,i když se postavíš na řasy,stejně to nepomůže a příště půjdeš ty,nastřádáš si mlíčko a vyrazíš s kamarádkama někam na dobrou véču a na drbíka,udělá to dobře tobě a manža uvidí,jaký to je,bát doma s mimi sám.Třeba by to taky drobet pomohlo.Ale těžko radit.Mi jsme naštěstí oba hooodně domácí tipy a když jdem ,tak většinou spolu...Ale vy jste ještě mláďátka proti nám.Pavlovo je 42,už to má v hlavě trochu jinak srovnaný,než když mu bylo 30.On k tomu manža taky dospěje,neboj.Oni chlapy potřebujou drobet volnosti,ale taky by mě mrzelo,kdyby mi někde pořád lítal 😖
Přeju ti hodně pevný nervy,oni hátky nic nevyřeší,jen se prohloubí krize.Raduj se ze Simonky,je krásňoučká,trápení jste si oba užili až nad hlavu a pokus se nestresovat a nenervovat 🙂

peda
6. čer 2009

Inník je ve škole,teda teď už asi po škole a hlavně má doma miláčka svýho,to jí pěkně dlouho neuvidíme 😀 😀
jsem zvědavá,na to nový jméno,co vymyslel 😀 😀

peda
6. čer 2009

Tak bouřka je nad námi,jsou to rány jako z děla 😖 😢
Kluci mi šli na bambiriádu,to jsou soutěžě pro děti,to přijdou úplně promočený 😕 leje tam jak z konve.
Chtěli jsme jet na večer na chalupu,že něco opečeme a necháme tam Máju,kdyby něco 😅 😅 ale zůstanem doma.
Taky mi dneska přivezl bratránec přebalovací pult s vaničkou v jednom,co jsem mu půjčila a ten horní molitan z toho leze,je to roztrhaný 😠 když to viděl Pavel,tak tu skákal metr vysoko.Taky to nechápu,když si něco půjčím,tak si na to dávám pozor,ale vrátit to odrbaný a rozthaný...kdyby to alespoň zalepili.Jdu to vydrbat savem,aby to Pavel mohl složit a mohla jsem to ještě nachystat..

peda
6. čer 2009

Evi,fotečky hezký a manža je fešák 😉 jste hezká rodinka,holky,vám to samozřejmě taky móc slušelo 😵 😵