Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
6. čer 2009

Tak dneska se vdávala ta Menníkova sestřenice,ne???snad nezmokli a už jsou někde v restauraci a užívaj si veselí 😉 🙂

peda
6. čer 2009

Tak já jdu na ten přebalovák.

indigo
6. čer 2009

Moc to teda dolů nejde, trošku jsem vydrolila, možná až to pořádně vyschne, půjde to líp. Budem prát v dohledný době koberce, tak snad, do tý doby bude na první pohled vidět, jakýho máme doma Piccasa... 😠
A ještě jsem ho za odměnu vzala do Géčka, bylo tam nějaký dětský odpoledne, tancování, soutěže a tak, ale je na to ještě asi malej, bylo to moc hezky udělaný, ale Táda se mě nepustil a odmítal se zúčastnit čehokoliv. No kdybysme tam stáli 2 hodiny, tak by se okoukal, to je vždycky... počítám v úterý na srazu, že mi nesleze z klína a až budem odcházet, začne si hrát na tom hřišti a nebude chtít domů...c 😠 😀 😀 😀

inna12
6. čer 2009

ahoj 😉 tak jsme doma! jsem unavená jak psík, ale tak pěkně, tak už bude jen válení 😝

Pedí, jojo, byli jsme ve škole 😠 zkouška naštěstí byla až na dvanáctou, tak jsme vyjeli po desáté, přítel přijel ve 3 v noci, tak se vyspat stihl 🙂 po zkoušce jsme jeli na oběd a konečně do té zoo, já tam chtěla už dýl, minule jsme nešli, tak jsme ted vzali i malýho bráchu, ale taky tam poprchávalo, ale šlo to, s deštníkem 😝 malýho medvídka tam mají 😵 tak to byl fajn den, i ta zkouška mi sedla, bylo tam všechno, co jsem včera pročetla, tak snad dobrý...chlap ted jel pro třešně, tak si nafouknem bžuchy, brácha je tady, tak si pujčili náky filmy o ufo 🤐 🙄 to je tak něco pro mě 😠

..teda, že ti někdo vrácí půjčenou věc v takovým stavu, to mi hlava taky nebere 🤐 bych se styděla až na prdeli, bez snahy to nejak napravit 😖 se chlapovi nedivim, že zuřil...

tady prý byla bouřka, v Plzni vůbec, fakt jen poprchávalo...Pedí a má být úplněk ted někdy 😀 tak jsem zvědavá, jestli vydržíte 😉

jo a na jméno co vymyslel, se neptej, to je bez komentáře 😠 😔 😕 😀

Indi, ty máš dnes též veselo doma s těma chlapama 😀 se mi to směje, ale soucítím s tebou 😉 to dělá můj starší brácha, přitáhne v sedm ráno po chlastání domů a sežere švagrový jídlo na celej víkend,tak minule schovávala guláš na balkon, aby to nenašel 😀

Evi, fakt vám to moc slušelo! všem! 🙂

tak hezký večer papa!

peda
6. čer 2009

Innímtak to je supr,že ti zkouška sedla 😵 ty jsi tak šikovnááá 😵 😉
Zoo je tam moc hezkýmbyli jste i v Dinoparku?Mi se tam taky chystáme znovu,ale až s kočárke,někdy o prázdninách
Taky jsem koumala měsí,že bude úplněk 😀 😀 namě asi ale nic neplatí,já to břuch budu tahat ještě 14 dní 😅 😅
Taj to jsi ráda,že už máš doma přítele,co?dovedu si to představit 😵 😵 jo a ty filmy o UFO,to je děs 😨 🤐 to se u nás naštěstí nejede,ale u nás pořád běří Colombo a válečný filmy 😠

Ten přebalovák jsem drbala přez hodinu,fuj,hnuj 😖 ,ještě musím nějak zalepit ten molitan,nebo jsem přemýšlela,že zajedu do babycentra a koupím si tam ten molitan novej a nějak se to tam vymění.Ale zítra už mi bere auto ☹ ☹ a půjde do laku a pak prodat,tak už mám peška s nějakým trajdáním 😖 On si myslel,že když mám termín v neděli,tak prostě do neděle porodím a auto už nebudu potřebovat.A hrozně se divil,že to může být třeba až za týden 😠 😅 .A nový je v nedohlednu.Potřebuju nějaký s pořádným kufrem,nemám kde mít kočár,tak asi bude pořád v autě.

Inníku,ty máš teda hladovýho bráchu,sežrat jídlo na víkend 😀 😀

indigo
6. čer 2009

Holky to moje dítě má fakt dneska den blbec, má štěstí, že už spí, jinak by se asi zabil sám... 😠
Strašně nutně musel jít tatínkovi pomáhat vyndat nákup z auta (většinou mu svěřím balík kuchyňskejch utěrek, nese to domů strašně důležitě... 😀), no tak venku hodil držku do trávy, tedy do pobouřkový trávy, hlínu měl i v uších... no a doma musel samozřejmě taky pomáhat vybalovat z tašek a vyndal flašku se šťávou a upustil na dlažbu. Naštěstí se mu nic nestalo a naštěstí to bylo cca uprostřed, že se to nerozstříklo na zdi, ale i kdyby, vybílíno máme UŽ dva tejdny... 😠 😝
Fakt jsem ráda, že spí, on by byl schopnej utopit se v záchodový míse... 😝

indigo
6. čer 2009

Jé Iníku, jsem ráda, že aspoň někdo si dnešní den celkem užil... 😀 😎

indigo
6. čer 2009

Docela příjemně se nám po celým bytě rozlezlo pomerančový aroma..... 😎
Dobrou noc děvuchy a žádný porody dneska!!!! Až ve středu!!! Jasný?!? 😀 😎

straspytelka
6. čer 2009

Se tu tlemim 😀 😀 😀 😀 Přeji tak též krásné snění holky a kluci 😵 Pa

inna12
6. čer 2009

Indi, šudík malej, je mi ho normálně líto 😅 takovej pomocníček

Pedí, nene, byli jsme jenom v zoo, na ten dinopark jsme se vyprdli, já byla s malým tenkrát tady na Výstavišti, tam je to určitě lepší, ale nešli jsme...ale viděli jsme tu hlavu obrovskou dinosauří v tom lese jak trčí 😀 půlka zoo je rozkopana, tak jsem zvědavá, co tam vytvoří. ASi hodinu jsme stáli u pštrosa, určitě víž, jen je přes zídku, ten byl suprovej..ale to počasí bylo nic moc, to to kazilo, pro mě to bylo blbý, že jsem si nemohla na chvilku sednout, všechno mokrý 😖 ale ušla jsem to, i když záda mě teda ke konci bolely 😝

Pedí, pokud bys chtěla si něco dovézt z toho bejbycentra, tak já tam s tebou klidně po úterním srazu (jestli se teda zúčastníš 😀) sjedu číhnout, já tam můžu čumákovat furt 😉 já bych se zeptala na ten kočár, jestli tam maj správný číslo na volání 😅, protože to už není možný 😖

já koukám na tu Předtuchu a už mi to v žaludku z těch třešní šrotuje 😖 😝

dobrou!

inna12
6. čer 2009

ne víž, ale víš 😀 😝

indigo
7. čer 2009

Všechny si asi užíváte sluníčka, tak jen přeji - HEZKOU NEDĚLI!!!!!!! 😎

achalteke
7. čer 2009

Čau holky, já jako už tradičně v neděli u našich a za chvíli budem koukat s tátou na F1 😀 ...

Indi sem se musela smát těm vašim včerejším "příhodám" malej měl evidentně svůj den 😀 😀 😀

Evi moc vám tu sluší, všichni tři jste fešáci a jak jsem předpokládala - Elenka se uměla zapsat 😀 😀

Dadu opožděně gratuluju k narozkám a vítej v klubu!!!

Píďo tak jak? Držíš? Nebo už máš Píďalku? 😵 😵

Inuš si užívá přítele, to je mi jasný...

Holky u nás se zase včera strhla "nosící diskuse"...no zkrátím to: zasekli jsme se u výběru barvy Manducy a nakonec to dopadlo tak že jsem dnes objednala šátek MaM ECO a s Manducou ještě počkáme 😀 😀 😀 😀. Jinak jsem v Rakousku už nakoupila všechno oblečení pro maloše co jsem chtěla, včetně soupravky do porodky, takže stran oblečení můžu klidně rodit 😀 😀 😀

peda
7. čer 2009

Ahojky 🙂 😉
Hlásí se Píďa bez Píďalky 😀 😕 😵 😠 nevím,jakýho smajlíka vybrat 😀
Ta naše fešanda teda na sebe nechá čekat 😠 ,já myslela,že to bude do dneška a ono zase nic 😠

Jájo,tak supr,šátek se hodí taky,ne?a maduca vám neuteče.Taky se taky čučí na F1,já byh šla ven,ale s nima nic nehne 😢

Indi,tak dneska už není žádná katastrofa?? 😀 😀 je to šikula 😀

Inní,jsi zlatí,dopoledne jsme to složili,nějak se to pokusím zalepit a když to nepůjde,tak to sjedu koupit s Pavlem.Já s tím jeho autem neumím jezdit,bála bych se 😖 ,tak holt mě bude muset vozit.Dneska mi ovezli autíčko ☹ ☹ mám po něm žal.

inna12
7. čer 2009

ahoj, taky zdravím 😉

já upekla kuře, pak jsem na hodinu vytuhla a jedeme na hlubokou, ať se pes trošku okoupá, dělá zas jak litej, jak tu má parťáka na zlobení, se mnou se asi nudil, zmeťouch 😝

Pedí, já myslela, kdybys tam něco chtěla, tak bych tam s tebou sjela mým autem, když jsi psala, že jsi o něj přišla 😅 já ho mám celkem chvíli, ale taky bych po něm už měla žal 😅

papa dožírám meloun (nejni nic moc 😖 ) a jdem, jen tam mám vždycky strach z klíštať, těch sviňáků 😠

peda
7. čer 2009

Inníku,já tu tvojí nabídku pochopila dobře,že by jsme tam zajeli spolu.Ale ať se taťka taky drobet stará.A jeho autem jezdit nechci,to by nedopadlo dobře 😀 😖

Já teď kluky vyhnala ven,myslela jsem,že půjdu s nima,ale oni jdou kopat,tam nikde není lavička a na deku je mokro,tak mám pechardu a budu žehlit.

Inní,užijte si to na Hluboký,je tam krásně a hlavně aby ses neokoupala ty a nežuchla tam za psíkem. 😀 😅

indigo
7. čer 2009

Ano ano, dnešní den zatím bez nehod, když nepočítám ty "normální" nehody typu obloženej chlebíček na koberci, samozřejmě salátem dolů, apod. To je na dením pořádku... 😎

My máme dneska návštěvní den, kamarádka s rodinkou a tchán s tchýní, už jsou všichni pryč, potřebuju chvilku natáhnout tělo a chlapům se nechce ven 😠 tak asi zkejsnem doma všichni, a zrovna je tam tak hezky, no já bych asi usnula za chůze, takže mě tam fakt nikdo nedostane... 😝

achalteke
7. čer 2009

Jéé Na Hluboký jsem byla naposled na základce a to na dostizích (nebo to bylo v Netolicích?) už nevim je to tisíc let

U vás je hezk? Tady nic moc a docela kosa 😝

My jsme teď měli celá rodina přes skype "návštěvu" s příbuznými z Ostravy - no Homolkovi hadr, sedim u sebe, čtu si a táta: pojď se ukázat taky? No tak jsem se taky ukázala.... ach jo tyhle rodiný seance fakt nemusim 😝

peda
7. čer 2009

Holky,nám vletěl domů otevřeným oknem na terasu DATEL,nebo něco takovýho 😕 má červenou hlavu a černo bílý kropenatý křídla 😕 lítal tu jak blázen,narážel do oken,celej se pomlátil,pak to vzal směr televize,to jsem si myslela,že tam zobákem udělá díru a vyteče obrazovka a ve finále mi schodil květník z kvetoucí orchidei z okna,ta se zlomila a květník je na kusy 😠 .Asi mě jebne.Ptáka jsem asi po 10 minutovým boji lapila do ručníku,když seděl a odnesla ven a uletěl.Ještě,že si nepolámal křídla.
Květník mě mrzí,mám na ohnech v jídelně všechny stejný a pochybuju,že ho někde ještě seženu 😢

Jájo,dobrá návštěva,takový jsou nejlepší,nic nesní a nemusí se kuli nim uklízet 😀 😀

Indi,musíš si to zařídit jako jája,jen virtuální 😀 😉

achalteke
7. čer 2009

jej chudák pták...tak hlavně že to dobře dopadlo, škoda květináče - teď to čtu tady tátovi tak mi dává takový rady, že prej si ho měla upéct a nebo, že prej máš být ráda, že to nebyl pštros nebo tučňák 😀 😀 😀 😀 no jo otec starej vtipkař...ne ale fakt, ještě že to dopadlo takhle, mohlo to být horší.....to je boj furt nějaký zvířata vám tam lezou. Já pamatuju jak nám jednou vletěl do bytu sršeň - no my byli venku a sršeň zase vevnitř 😅 a čekali jsme až panáček prozkoumá byt a zas odletí...

Řeknem Míše ať komunikuje s tchýní přes skype - když jí nas.re tak to vypne, že se přerušilo spojení 😀 😀 😀 😀

peda
7. čer 2009

Jájo,taťka je fakt ftipálek 😀 😀
už to mám přesazený,zametený a za odměnu žehlím 😀 😀 ,chlapi mi ani nebudou věřit,až přijdou domů.
Tak sršně bych se teda bála daleko víc,to bych se taky někam zavřela a čekala.Toho jsme doma ještě neměli.Ale ptáka už tak třikrát,ale vždycky nějakýho brabce.

Supr nápad,Míša bude mít radost 😀 😀 jen aby měla tchýně připijení 😀 😀

cipisek007
7. čer 2009

tééééééééda, přijdu domu, uklidím věci a letím na net, abych zjistila, jestli je Píďa ještě v celku a ona si tu v klidu diskutuje! 😀

Čaooo holky!
Jak s tchýní přes skype, já ho mám, ale ona by se ho asi nenaučila používat. A mám i kameru 😀 😀

Jo a hlásím - Barča bez teplot, včera se osypala, takže šestá nemoc jak vyšitá. Akorát jí to chudince vyrazilo na hlavičce a v obličeji, takže vypadá jak franknštajn. Na tělíčku to moc nemá. Terezka to měla přesně naopak 🙂

cipisek007
7. čer 2009

Evi, na fotce vám to moc moc sluší 😵 😵

cipisek007
7. čer 2009

Pedí, ten váš barák to zvířectvo jen přitahuje 😀 😀 Co to bude příště? Kůň? Opice? Mýval? 😀

straspytelka
7. čer 2009

Ahoj holky prosím hlep, mám horečku 39 a malá ode mě nechce mlíko, co jí můžu dát a co si já můžu vzít na teplotu? Je mi děsně, všechno mě bolí ☹

straspytelka
7. čer 2009

mám strašnej strach, že to taky chytne

petreva
7. čer 2009

Straspy,Paralen si určitě vzít můžeš. Nechce S. mlíčko??Sakra...ale neboj bude to dobrý!!! At Jirka sjede do Kauf. do lékárny pro UM. Já bych volila něco co se blíží MM...Třeba Beba je do sladka...to bych se bála, ale asi je to ve směs jedno.

cipisek007
7. čer 2009

Strašpy, ty vado, neboj. Někde jsem četla, že když mamina během kojení chytne nějakou infekci (průjem, nastydnutí...) tak je to pro mimčo jen dobře, že je pak imunější (blbý slovo, jen nevím, jak ho sklonit 😀)
Asi bych si normálně vzala Paralen, mě ho na neonat. taky dávali. Pak jsem brala na horečku i Panadol (lepší pro žaludek). Ale rozhodně si ho vezmi. Dávali mi ho po čtyřeh hodináchl.

cipisek007
7. čer 2009

Mám to s chybama a drobet to nedává smysl, ale psala jsem rychle 😉

straspytelka
7. čer 2009

cipísku moc díky, muž se vrátil s mlíkem tak jdu jsem na to zvědavá