Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
16. čer 2009

Evi, čoveče, mě by nemuseli pouštět ani to CD 😀 😀
Já večer si kousek přečtu a zachvíli jsem tuhá. Prostě ještě než položím hlavu na polštář, tak je hotovo.
Dnešní noc byla lepší, ale potřebovala bych se vyspat. Terezka spala celou celičkou noc, jen 1x si řekla od dudlíka. Barča zase protestovala, ale opět jsme vydrželi a nevzali jí do postele. Až ráno v půl 6, když se nám nechtělo vstávat, tak jsme si vzali obě do postele a oni ještě chvíli v klidu ležely. Jenže Barča byla ehm slušně řečeno pokaděná až za ušima, tak se jí to moc nelíbilo a museli jsme vstávat 🙂

Všem dobré ránko 🙂

petreva
16. čer 2009

Ahoj Míšo, to víš, že bych CD nepotřebovala, mě by stačilo odložit někde na drobet rovnou plochu 😀
To je dobře, že se spánek lepší! Když je noc na prd odrazí se na celým dni, viď. Tak my asi už budem taky vztávat, tedy podruhé...už máme raní kojo za sebou a kupodivu si ještě zdřímla. Ty jo, v neděli nám budou 3měsíce!!! Že by skončily koliky???????????

achalteke
16. čer 2009

Nazdar bazar, tak kůň už snad bude fungovat....mě to točilo, tak jsem sem ani nějak nelezla 😢

Holky já teď spim tak blbě, nevim jakou si mám najít v noci polohu, pořád se budim, věčně na záchod, čumim do tmy, špatně se mi zvedá z postele....kojo polštář už mě neba, ten se válí vedle postele věčně 😅

Dneska si budu asi čistit noťase od všeho nepotřebnýho softwaru, od všech možnejch prošlejch antivirů a jestli budu mít náladu pošlu vistu na věčnost a nahraju si xpéčko milovaný a zkušebně linux...

no jo tak se jdu umejt

indigo
16. čer 2009

Hezké ránko!!! 😎

Holky to spaní je děs nejenom u miminek, sice se to s věkem lepší, ale úplně celou noc v klidu spíme tak jednou za tejden 😖 (když teda nepočítm brzký vstávání, jsem jak mrtvola, ale za to si můžu sama, mám chodit do postele dřív).

Evi - jé, to to nějak letí, ne? No nepočítej s tím, že konec kolik bude v neděli, ale blíží se to!!!!!! 😀 😎

Kroupátka jsou teda nádherný, normálně čučím na hromadné foto a je mi tak jako "hezky divně"... 😎

indigo
16. čer 2009

Jé Jájo, spaní už se nezlepší..... 😝 Já když spim, tak spim, ae jakmile mě mladej vzbudí, něco se mu zdá, potřebuje se pomazlit nebo něco, on třeba hned zase usne, ale já čumím 2 hodiny do zdi. 😠 Přes den bych spala za chůze, ale v noci nemůžu... 😠
Ale hele neboj, ještě tak 20-30 let a vyspíš se!!!!! 😀 😀 😀 Prvně nebudeš spát kvůli miminu, pak nebudeš spát hrůzou co se na tom pionýráku děje, pak zas jestli kluk na tý diskárně moc nepije..... 😀

cipisek007
16. čer 2009

Evi, což Terka ta spí hezky, ale Barča? Ta od tý nemoci blbne v noci jak ďábel. Holky mají v rohu postýlky za hlavou takovou plyšovou včeličku, a pokaždý ta včelka u Barči je někde jinde, než by měla bejt 😀 😀 Přes den si jí pomalu ani nevšimne, ale v noci... 😀 NO ale je vidět, že teda vidí dobře na ty svoje kukadla 😵
My jsme taky po snídani usnuly. Zachvíli půjdu vařit, ráda si to připravím ráno a pak to dám jen vařit. Já vařím pro holky a David pro nás 🙂 Taky tu mám hromadu prádla.
To by bylo krásný, kdyby v neděli Elča sekla s pláčem, viď? 😵

Jooooooooooo holkýýýýýýýýýý!!! Já se zapomněla pochlubit 😵 😵 Barborka se sama přetočí na bříško!!! Zatím jen v postýlce, když se zapře o šprcli, ale je tam a zvedá hlavičku a pase 😵 Jsem to včera málem obrečela 😵
Kdžy leží jinde a nemůže si zapřít tlapku, tak se tak blbě šprajcne, že se nemůže přetočit ani nazpátek 😀 takže se vzteká. No a včera jdu do ložnice a Barča už na břiše a najednou zvedla hlavičku a tlemila se jak blázen, tak volám na Davida ať rychle přinese foťák (to byla ale rychlost než to přinesl....) no a máme to zvěčněný. Takže jsem jí furt hladila a pusinkovala a chválila a ona se řehnila jak magor 😀 Až budu mít čas, tak to stáhnu a hodím do albíka.

indigo
16. čer 2009

Míšo a pak že jsou holky nějak pozadu.. no nejsou!!!!!!!!! Šikulky, Terka bude Barču určitě brzy následovat....... 😎

cipisek007
16. čer 2009

Indi 😀
já zase v noci, když holky kňouraj o dudlíka a strčím jim ho, tak chvilku čekám, jestli se ještě ozvou a pak nevím o světě 😀

Jdu věšet prádlo, udělat ze sebe člověka a pak přichystat oběd holčičkám 🙂

cipisek007
16. čer 2009

Indi, já měla včera takovou radost, že jsem to každýmu volala 😀 Ještě teď mám v očích slzy, když to tu tak píšu 🙂
Terka zatím leží jak lívanec, ale přetočí se aspoň na bok. Ale věřím, že to bude už rychlý. Barča se ještě minulej čtvrtek jen šprajcla a včera už ležela na břiše.
Škoda, že nás teď nečeká žádnej doktor, bych se hendka pohclubila 😀 VOjtit jdeme až 13.7. to bych jim to tam natřela 😀

petreva
16. čer 2009

HOLKY, to by bylo fakt bezva, kdyby přestala tak vřískat...INDI, v neděli NE? 😀 no, dobrá, počkám ještě pár dní...ale už mě potvorína vycucává...ty jsi říkala 4měsíce, že? Brďo, hlavně aby to skončilo někdy..
MÍŠO, hezkýýýý, holky jsou náhodou šikovný!!
Všechny zdravím, už se mi tam kroutí ta žížalka, tak jdem na baštu...jo a včera se zasmála nahlas, asi to byla náhoda, ale dělaly jsme blbiny a ona otevřela tááák pusinku a tááák se zařechtala...no krása. Mizím...

indigo
16. čer 2009

To jim to natřeš stejně, to už se totiž holky přetočej zpátky z bříška na záda! 😀 😎

indigo
16. čer 2009

Ahoj Evi!
Jo jo, u nás to trvalo 4 měsíce přsně, ale že jsi to ty... tipuju Elenku na neděli - ale až příští!!!!! 😀 😎

indigo
16. čer 2009

Tak i já mizim, moje dítko už omrzely raní pohádky.....

achalteke
16. čer 2009

No tak Kroupátka jsou fakt moc krásná 😵 😵 😵 😵 a moc a moc to celý rodinec Kroupindů sluší - no jak ze žurnálu prostě 😀 😉 ...

Hele Pedí já chci taky vidět fotku malinkatý Ellen, uka, uka, pochlub se!!!! 😀 😀 😀 😀

Míšo teda - pochval Barborku i za mě, taková malá šikula 😉

Evi tak když říká Indi neděli, tak to bude neděle ať tahle nebo příští...v tom případě si to ještě dostatečně užij, aby se ti po tom třeba pak nestýskalo 😀 😀 😀 😀

Indi s tim spaním si to teda popsala trefně - se tu lámu ještě teď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to jsem na sebe fakt zvědavá jaká v tomhle budu, no jestli na matce tak ta mě měla dost na háku - co se třeba těch pionýráku týče 😀 😀 😀 😀, ale je fakt že mě nikdo do mých 30 let nestihl oplodnit, drogovou ani alkoholovou závislost jsem si nestihla vypěstovat, střechu nad hlavou mám, jíst mám taky co, s kouřením jsem sekla - tak snad suma sumárum dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 😀

indigo
16. čer 2009

Holky nedá se svítit, jedem k Zuzce, no uznejte - nabízí ke kafi dortíček, no můžou se takový nabídky odmítat?!?!?!? 😀 😀 😀 😎

achalteke
16. čer 2009

no jéje, máš recht - taková nabídka se neodmítá - a Indi myslíš, že už by jsi mohla odtajnit to jméno pro malou? 😀 😀 😀 a očekávám od vás konstruktivní návrh, který ten vlak bude v úterý náš...zuzku pozdravuj

zuzka84
16. čer 2009

dobre dopoledne devcata 😀
jajo - vlak v 7 alespon pro nas nehrozi , dalsi si rikala ze bys tu byla v 10 ? a pak neco navazuje do tabora ?

petreva
16. čer 2009

Holky, tak v neděli?? Vyřídím to madam, že tetky na koníku říkaly..... 🙂
ZUZKO, připomeň mi , co že jsi tam studovala...já nad tímpořád přemýšlím..ale myslím,ž ejsme se shodly, že se neznáme, viď.

zuzka84
16. čer 2009

jajo a ten vlak myslis v pondeli ne 😅 ?
a indigo vzkazuje ze pry uz ty jmena ma prece odtajneny a ze dort je pry dobrej 😀 😅

zuzka84
16. čer 2009

tady indi.... Jajo jmena mam preci uvedeny v profilu 😀 😀 😀 😀 😀
Ja ti na srazu nerikala favority? Tak ve vlaku..... 😎
Zuzka stavi koleje masinkam a ja se cpu dortem, kdo se ma lip? 😀 😎

zuzka84
16. čer 2009

evi - byla jsem tam na hotelovce a pak na ucnaku na servirce 😅

achalteke
16. čer 2009

si teda žerete, dámy 😀 😀 😀 😀 ...a jo v pondělí, sem to ale tatarka 😀 😀 😀 no pojedem nějakým pražákem a ten jezdí z Budějk, nějak v celou něco málo minut, to ještě upřesní idos....a tam to je asi v 11...a zpátky je mi to buřt, ale nejpozději v 18 musim být zpátky v Budějicích, abych stihla vlak domů...

A Indi teda ty jména jsem nějak prospala a nebo jste se o nich bavily než jsem přišla. Neva ve vlaku tě podrobím křížovému výslechu 😀 😀 😀 😀

petreva
16. čer 2009

Zuzko, aha...a na intru? Ty jsi ale ročník 84...tzn že jsi tam byla 99a dál? To já už zase končila...no nic nebudu bádat. Ale Tábor je eňo ňuňo...viď

zuzka84
16. čer 2009

evi - jo byla jsem na intru , ale nastupovala jsem v roce 2000, tak to jsme se tam minuli co 😅 ? a co jsi studovala ty ?

petreva
16. čer 2009

Holky, hodila jsem na chvíli fofo z občánků do albíka...
ZUZKO, já byla na té úžasné rodinné škole...musím běžet řve mi dítko...

peda
16. čer 2009

Ahojky 🙂
tak to moje dítě vůbec nespí.Sice spala od 10 večer do 5 do rána,ale od tý doby ne.To snad není ani možný.Pořád jí kojím,pořád si honí ruku,když se nají,dám jí do postele,tam vydrží 5 minut a béká.Už jsem unavená.Teď slyším,ž dostala škitavku 😅

Evi,fotečky moc hezký,sluší vám to 😵 😵

S míma fotečkama je to špatný 😖 já to sama neumím a Pavel přijde večer domů,drobet mi pomůže,nají se a po nocích dopisuje knihy jízd.Zkusím ho,jestli mi to tam nedá,uvidím.
Jájo,můžu ti poslat mms,když mi napíšeš mobil.

Těhulky,za chvilku budete bez bříšek,ještě budete vzpomínat,taky vzpomínám,když je mi ouvej.Ale je úžasný,jak nechodím čůrat.Ale zato se děsně potím,hlavně na prsou,musím si pořád měnit noční košile

cipisek007
16. čer 2009

Pedí, já se v šestinedělí taky šíleně potila. Chodila jsem se sprchovat 2x denně, na neonatologii ještě častějc. Potila jsem se snad i za ušima, hnus. Noční košile jsem neustále prala, naštěstí jich mám dost, takže jsem nemusela prát obden.

Evi, moc vám to slušelo 😵 😵

imiska24
16. čer 2009

ahoj,nezlobte se že Vám sem tak vpadám,ale jak dlouho jste brali Prednison?

zuzka84
16. čer 2009

ahoj imisko, ja pokazdy cca mesic pred stimulkou a v pripade uspechu az do asi 10.tt. mozna i dyl, uz ani nevim...
indigo od zuzky... 😎

cipisek007
16. čer 2009

nové fotečky v B+T II 🙂