Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
25. srp 2009

to víš že jo, hele a když seš rozhodlá pro manducu tak jdi do ní, je fakt že teda beco designově vyhrává na plné čáře 😀 😀 😀 😀 😀 , ale jak řikám, kdybych neměla tu možnost ho pořídit levněji, tak na to prdím, jako dát přes tři litry za nosítko je už dost 😝

indigo
25. srp 2009

No ta limit. edice manducy je stejně přes 3 litry, jen kvůli vzhledu 😠 , takže u mě je to ve finále jedno a je fakt, že designově vede beco na plný čáře.
Tak uvidím... 😎

cipisek007
25. srp 2009

Dobrý večer!

jsem vyfluslá. HOlky sice byly odpoledne hodný, ale před koupačkou zase spustily. Jestli budou zítra vyvádět, tak balím a jedu dom ☹
Navíc mi D. oznámil, že od cca 8.9. odjíždí do práce na 3 týdny vč. víkendů ☹ Budou to hodně náročný 3 týdny, já přes víkend vždycky naberu sílu na další týden a takhle těžko. Nejvíc mě zmáhá to cvičení ☹

Evi, jojo, budu tam krmit, dobře, beru dvě lžičky 😀 Doufám, že tam po sváče usnou a kdyby ne, tak se půjdeme projít po rozkopaný a hlučný Lannovce 😀
Máš na někoho z nás číslo, kdyby jsi to nemohla najít, čemuž nevěřím?

Jájo, to nosítko je luxusní!! Plánička bude spokojenej!! 😵

cipisek007
25. srp 2009

Indi, Miška je fakt nádherná! Na tý fotce s Tádou to vypadá, jako když na něj mluví 😀 😀

cipisek007
25. srp 2009

Jo a v poledne mi volala Zuzka s Vendulkou. Že prý jim snad mají dělat plot a tím pádem budou možná muset betonovat, takže se uvidí ráno. Buď dorazí nebo ne 🙂

petreva
25. srp 2009

Tak holky, moc se na vás všechny těším!!!!A na miminka, doufám, že si pochovám!

indigo
25. srp 2009

Já ti svoje určitě půjčím! 😎

Koukám dneska večer tu chcíp pes, tak taky mizim, doteď jsem žehlila, fuj fuj, ještě jsem si nechala něco na zejtra.

Tak čau zejtra!!! 😎

indigo
25. srp 2009

Jó Evi, kdybyste bloudili (myslím, že to nehrozí... 😀 ), piš nebo volej! 😎

petreva
26. srp 2009

Hezké brzké ráno 😉
INDI, mám číslo tak jsi v záloze 😉
MÍŠO, tyhle příběhy mě dostávaj na kolena 😔 to že někdo odloží dítě legálně bych ještě jakž takž dokázala pochopit, ale že ho někde nechá...jsou tak sladký 😔
INNIKU, tak co uvidíme šermíře?? Přijďte, budem tam kolem 9 a nevím na jak dlouho. Nám E chodí kolem 10 spát, někdy chvilku dřív...

cipisek007
26. srp 2009

Dobré ránko!

Evi, moc se na vás tři těším!! 🙂

Já jsem totálně nevyspalá, opět před srazíkem 😠 Ale tentokrát za to nemůžou holky, ale moje pubertální sestra. Šla večer na rande na slepo. Píše mi, že až půjdu spát, ať jí písnu, jesli je všecko OK. Tož jí v 9 píšu a ona se neozývá. Půl 10 a nic. Tak vstávám z postele a jdu jí volat. Nic. Píšu výhružný SMS, že jestlise mi do 10ti hodin neozve, tak volám mamce (většinou zabírá). Nic. Ve 22:05 píšu mamině, jestli je už segra doma. Není. Tak jí volám znova. Nic a v půl 11 mi přijde SMS, že měla omylem vyplej zvuk a že se mi moc omlouvá. Ty voe, co je mi to platný, když už jsem málem volala policajty? Ta to ještě schytá. Koza jedna pitomá!!

Jdu nás tu pobalit a najíst se, aby jsme mohly kolem půl 9 vyrazit, my než se vyprdelíme a sbalíme do auta a pak vybalíme z auta to je na hodiny 😀

peda
26. srp 2009

Taky přeju hezké ráno 😉

Míš,to si teda užijete se ségrou 😝 .Ten článek je tak smutnej ☹ nechápu

Indi,ty jsi šikula,já se na žehličku ani nepodívala 😎

Elli se dneska vzbudila v 6.30,dala jsem jí lahvičku a hned zase odpadla a ještě spí.Ta bude pěkně protivná na srazíku,bude vyspalá na celej den.

Tak jdu nachystat flaštičky,převařiv vodu a hlavně se emejt a dát sprchu.Tak po 9 papa

straspytelka
26. srp 2009

😉 Ahojky, tady pusto prázdno, už se jistě srazíkuje, moc moc si to užijte 😵 😵 😵 máte na to prima počasíčko, není vedro ani zima 😉 Jak bych vás taky ráda viděla ☹ no musím počakt třeba ten další vás uvidíme 😵 😵
Jdeme ven papa 😉

petreva
26. srp 2009

Ahoj holky, musím napsat...to bylo taaaak skvělý!!! Moc jsme si to užili, zejm. já když odjel P. s E ven 😀 ale ne, ona byla hodná a P. je bezva, jak se o ní umí postarat...Jo, taky mám vyřídit, že se P. líbilo a že vás rád viděl 😉
MÍŠA, maličká krásný mimiňuško!! Má dlouhý ručičky a prstíky,táák hezky se mi chovala!! Takový hodný dítko, papala, koukala a spinkala, no idylka
ELLUŠKA, už je větší miminko, ale pořád oproti naší E. lehounká, tu už zajímá svět oněco víc. Hezky se nabaštíila a bumbala i od mamky 🙂 Pak se jí berušce už cosi nelíbilo, tak jsi musela odejít, Peťo, viď. A jak to bylo pak? Usnula ti? A odpol, je to lepší?
BARUŠKA a TEREZKA to už jsou slečny a taky tak hodný! Já koukala, jak oni jsou klidný, sice sem tam se jim drobátko něco nelíbilo, ale hned se "umoudřily". Krásně snědly přesnídávku a jak spinkaly!!Josu to šikulky!!
Jé, no já jsem tak ráda, že jsme se viděli. Taky tam byla ZUZKA s VENDULKOU, to už je kus ženský! A jaký má háro!!Lezla čipera mamce až po hlavě! Má čertíky v očičkách! Zuzko jsi fakt dobvrá, že stále kojíš, já to obdivuju, fakt.
Holky, reklamovali jsme ten teploměr a budem si pro něj pak muset jet 😉 Řeknem víc dopředu a zajdem na to úžasný ledový capucino!! Péťa se po koktejlech ještě teď olizuje!
A NORMÁLNĚ, v těch garážích...chvátali jsem, abychom nenačali další hodinu, stojí 30kč, a prošvihli jsme to o 3 minuty a to ještě zmatkama. Takže kdybychom vyjeli hned tak jsme to stihli!! Jé mě to tak naštvalo. Říkám to tomu chlapovi, kde jsme platili, že jsou to tři minuty!! A on, že ho to nezajímá, že se příště nemám vykecávat na kafíčku! Mi hnulo žlučí! Mohli jsme mít jednoho hamburgra navíc 😖 nu což.

cipisek007
26. srp 2009

Evi, já jsem taky moc ráda, že jsi dala echo a všici 3 jste dorazili! Bylo to moc fajn!! I jsem koukala, jak moje holky vytuhly a Barču jsem musela normálně do autosedačky budit!!! Tu nevzbudily ani ty děti, co si okolo ní hrály, ani ti dělňasové co tam na Lannovce dělali bordel a hluk a jakože ten hluk byl veeelkej 😀

Malá Miška je pořád takovej drobeček 🙂 Lehoučká, spokojená 😵

Ellinka od Pedíka je taky zlatíčko, chrněla a chrněla a sem tam békla 🙂

No a vaše Elinka 🙂 Je vysmátá a zlatíčko. Že ty si jenom vymejšlíš 😉 😉 😀

Jsem ráda, že dorazila i Zuzka s Vendulkou, to je takovej rarášek 🙂

Příště dej znova vědět a sejdeme se a třeba se přidá i Innka a Dáda. Kde je vůbec máme maminy od kluků?

Jak je to tedy s tím parkováním v Mercury? 3 hodiny jsou zdarma nebo 2?

indigo
26. srp 2009

Ahoj ženy!
Vy máte ty dětičky všechny takový... veliký!!! 😀

Jsem ráda že se tu Evče i Peťovi i Elence líbilo a že sem musejí pro teploměr... bude další kapučínko!!! 😀

No to parkování stojí za *** ale i tak jste měli prima dovolenou, ne? 😎 Tak se těším, že si to zvopáknem a v hojnějším počtu! Abysme si to tam příště skoro zamluvili, co? 😀 😎

Táda se mi vrátil od babi nějakej rozdivočenej, jako vždy, ještě nespí, Miška jo, normálně to v tuhle hodinu bývá naopak... 😀 😝

cipisek007
26. srp 2009

Jako o parkování mi ani nemluvte. Já platila 100!! To bylo víc než co jsem vypila!! 😠 (doufám, že tam nic nezbylo, na placení...) Tam jsem platila 99, nechala jsem jim tam 110,-.

cipisek007
26. srp 2009

Jdu do hajan, dobrou noc!

peda
26. srp 2009

Ahojky 😉 🙂

Tak srazík byl zase vydařenej 😵

Evi,Elenka je zlatíčko,co ty mamko na ní pořád máš? 😀 😝 Manžela máš hrozně hodnýho,to se vůbec nevidí,má oči jen pro vás dvě a jde vidět,že vám udělá,co vám na očích vidí a máš v něm obrovskou oporu.Moc ti to přeju,nemáš to v životě holka lehký 😉 .Jsem moc ráda,že jsme se poznali osobně.

Míšo,to je teda něco,příště můžeš jet taxíkem a asi tě to vyjde levnějc,ne? 😀 😀Holky jsi měla dneska moc hodný,oni jsou ale nynaný vždycky 😵

Heč a já si chovala Michalku,to je ještě frišňáček miminečko křehoučký 😵 😵je celej bráška

Zuzka má Vendulku pěknýho šplhana,lezla mamce po hlavě,ramenou..je nádherná,pravá holčička,modrý kukadla a blondýnečka.

Evi a kde jste pak byli?a co ty sandály?

Holky,ta moje můrajzna proječeka cestu domů a už do teď neusnula.Potřebovala jsem nakoupit,tak jsem děti naložila do auta a jela si udělat radost do tesca,mají tam na dětský oblečení slevu 30%.Tak jsem zase neodolala 😎a nakoupila dětem.
Teď už spinká a já konečně můžu vyložit nákup.to jsme přijeli domů v 7 a já si to ani nemohla uklidit,protože békala a bylo mi líto jí odložit a nechat plakat.
P.jel po práci ještě do Rakouska,tak jsme doma zase sami.

Všem přeju příjemný večer

petreva
26. srp 2009

Téda, tady se už zase spí 😅
MÍŠO, E. je vysmátá, ale hlavně před lidma. Jo, jo, máma jí pomlouvá, to slyším i od tchýně 😠 ale vím jak to myslíš 😉 Ježiš Míšo, kde jsi parkovala!!
INDI, dovča byla super! Dali jsme zmrzku, prochajdu a pádili domů. Už teĎ ukecávám P. aby si udělal na teploměr čas! 😵 Lákám ho na koktejly 😵 ale nevím , nevím...snad to půjde vyšašit v práci. Jů už teĎ se na vás těším!
PEDIKU, tak jsem koukala na net a fakt se může Nutrilon kombinovat mezi sebou, tak neboj 😉
A co naše novomaminy?? DADU, INNIKU?? a skoromamina JÁJA??

indigo
26. srp 2009

Ne ne Evi, tady se ještě nespí!!! Nechápu kde to dítě bere energii, jindy je v 7, i před 7, tuhej... 😠

indigo
26. srp 2009

Psala jsem Zuzce, je na gyndě na nadstandartu, malej je na neo, v sobotu by se měla stěhovat za ním. Ale co s ním je netuším, Zuzka je přes SMS ještě míň ukecaná než ve skutečnosti 😠 😀 😀 😀 kdo znáte ze srazů, víte jakej je výkon dostat z ní slovo... 😀 😎

indigo
26. srp 2009

Až se dá trošku do kupy, tak se třeba píchne na net a povypráví. těším se až budou doma a na fotečky... 😎
Dobrou noc ženy, jdu nějak přesvědčit Tádu, že už měl víc než 2 hodiny spát, co s ním ta babi dělala, že je čilej, nechápu... 😠 😝

indigo
26. srp 2009

Tý jo Míšo stovku, jo? 😲 To je maso, nedá se poblíž někde jinde?!? Ale jak tam staví, tak asi ne, jindy se najde místo v Jeronýmce (na tý straně z Rudolfovský) nebo možná by stačilo na Senovážku na tom placeným, tam chtějí myslím 10/hod. No je to teda hrozný... 😝

indigo
26. srp 2009

Holky pořídila jsem si dneska večer na aukci deštník, že já tam lezu... 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3800190

Pedí zase Tesco? 😀 Ale máš recht, mě se tam ty věcičky taky moc líběj, jen prostě mám teď hadříků, že to snad ani Miška neunosí, tak zatím odolávám... 😎

A už tu fakt nejsem, dítě už v ložnici poslouchá pohádky na CD, tak snad... 😎 Ještě bych ráda, aby se vbudila Miška na dlabanec a mohla jsem jít do postele. 😉

petreva
26. srp 2009

Holky, teď to vypadá, že tu Elenku jen pomlouvám ☹ ona se fakt razantně zlepšíla od narození!! Ale umí hulákat dostatečně. Ve společnosti se jí očividně vždycky líbilo a brečí tam jen, když už je dost unavená...ale co asi sem píšu zejm.když jsem naštvaná a unavená, tak to vypadá, jaká je E. zlobivka...už to nebudu obhajovat. Je prostě taková jaká je...
PEDI,moc ho nechval, on nás občas čte 😀 . Ale je to jak píšeš 😵 je moje jediná životní opora a znamená pro mě všechno, teda teď společně s Elenkou 😵 To on mě dostal ze dna, kde jsem dost dlouho byla.......ale neboj i mouchy se najdou 😀 sandály nakonec nemám, zadrhli jsem se v Babycentru na hrnečkách, kterej jsme nekoupili a pak už pádili domů... Téda, Elluška vydrží tak dlouho nespat? Musela bejt přetažená, viĎ. To mi je jí líto. snad to dožene přes noc a zítra bude líp!!! Je to bezmoc, když mamka nemůže pomoct, co?
Tak já taky pádím do hajan. Dobrou!!

petreva
26. srp 2009

Tři foto ze srazíku, jsem blb, jsem si chtěla vyfotit všechny děti!! Já byla tak zahlcená náladou a capucinem 😀 že jsem úplně zapomněla, tak až bude ten teploměr 😉

mon73
26. srp 2009

ahojky 😉
holky mimibazarářky, prosim o radu 😵 když prodáváte, máte to placený, nebo ste tam zdarma?. poraďte co je lepší. Moc děkuju.

A Zuzce s Danielkem přejem moc a moc štěstíčka a zdravíčka. 🙂 🙂 🙂

A Jája, pořád vcelku ? 😉

Nové foto, vlastně album. 😉

achalteke
26. srp 2009

Čau ženy, já nic, já v kuse a už jsem mám dobrý ráno 😝 - teď jsem se vzbudila a jsem na dobro vzbuzená 😀 😝 ...
Super, že jste si srazík užily 😵 😵 😵 😵
Mončo Tobík je taky krásnej modýlek a pěknej mladej pán teda už 😉 😵 . Na MMB jsem ještě neprodávala, tak neporadím

petreva
27. srp 2009

Dobré ráno!
MONI, my jsme zaregistrovaný na MMB zdarma. Myslím, že Indik něco platil a pak získá hvězdičku, má to nějaké výhody či což. Až dorzí určitě ti poví 😉 T. je krásnej klučík, už je to "velký" dítě 😵
JÁJO, jéje, jak jsem viděla, že jsi tu a v tolik hodin, hned ve mě hrklo..už tu zase začne předporodní horečka! Tak dej hlavně vědět, kdyby něco!