Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
18. únor 2009

STRASPY, čus, no chodím...snažím se chodit...ale víš jak je to s ním naším Jakubským kopcem...je tááák dlouhej a prudkej, že ho funim snad deset minut. Už mě párkrát svezli nějací sousedi, že prý vypadám, že se mi jde nějak těžko...chytráci 🙂 Ty jo, musíš mi pak všechno říct, co a jak v porodnici. Heleď jak jsi to myslela s tím že "zastavují" porod. Ať jdou do háje...když bude chtít malý ven po 37 týdnu tak nic takovýho nechci!! Pojedu raděj jinam nebo co, uf, se bojim. Straspy, masíruješ hráz nebo na to prdíš po té nemocnici?

HOlky, já ji začala masírovat. Teda nevim, jestli to dělám dobře. Jak daleko si "zasunete" prsty? Jé moc se omlouvám za to vyjádření, ale já pořád nevím, jak to dělat...pak se opisuje jakoby U, že směrem ke konečníku. Mě to teda dost bolí 😅 a to moc netlačím nebo tak něco. Je mi teď nepříjemný i vyšetření na gyn. Jéžiš, jak já to dítě dostanu ven ☹ Fakt mi to nikdy tak nepřišlo, ale je to tam celé nějaké stažené...už piju poctivě malinník...snad to nějak zvládnu.

KAČKO,jsi tu ještě s námi??
DADU, tak co co něco nového?? Bříško roste? Jak se cítíš? Potíže? Trávení???? NO všechno sem 😵

kacena00
18. únor 2009

čau jen číhám přijela sem před chvílůí z palvča, řekla bych že bylo poslední, to cestování je fakt unavný, i když mě to mrzí, dnes sem se opět natlemily 😀

sem tu, zitra jedu na diabetologii tak neeee abyste si myslely že rodim 😀

radila sem se s tou naší PA a je stejného názoru, že pokud by k tomu nevedly žádný objekt. důvody zuby nehty by se vyvolávání bránila - a já mám krásný monitory, kluk nebude podle všeho žádnej vurst, odběry krásný, tak na to prdět, diplomaticky si to v pondělí pořešit a dyžtak raději častějc jezdit na monitory ale jinak na to kašlat, tak sem celkem ráda, že nám potvrdila naši laickou teorii a nebudu tam v pondělí stát jak tvrdý y podřízená všmu co mi řeknou 😉

jdu za manžou, bolí mě záda tak dám masage

Evi mě to zpočátku taky bolelo, zkrátka necpat tam prsty hned ale trochu se prodýchat, prsty není třeba cpát nijak hluboko, já spíš roztahuju od sebe abych povolila i ten vchod, s tím já měla vždy šílený problémy, sme nemohly ani zasexat

no dřív sem jakoby roztahovala 2 PRSTIKY A TEĎ 3 PRSTIKY A končim tím, že promačkávám tu u oblast, jako by proštipkavám, mnu mezi dvěma prsty

a pak je dobrý udělat tlak zvnitřku směrem na konečník, abys cítila tentlak, když tlačí hlavička, že to nenítakovej šok a pak se podvědomě tolik nestáhneš

neboj se, já fakt byla stažená neuvěřitelně, každý vyš mě tak moc mocmoc bolelo a teď už je to fajn

holky omlouvám se za realistický popis, ale třeba to pomůže i následovnicím jako je Helenka

helik3
autor
18. únor 2009

Ahojky kočky,

jdu Vás pozdravit, právě končím s prací u PC ☹ Přijela jsem z plavča a dřepím tu tady u toho..

Zítra si Vás dočtu 😉 Byla jsem hlavně zvědavá na Menninu pýchu 😉 😉 Je ten Matoušek nááádhernejjjj 😉 😉 Fakticky se Vám povedl 😉 😉 😉 Už se těším na další fotečky 😉 🙂

Taky díky Barče mám už začátky výbavy (ono tak v 33tt už je to na pováženou, co??) Byla nějaká prodejní výstava Dity či co, tak jsem tam nechala 1700,- 😀 😀 😀 jo a zítra mi přijde už kočárek 😀 Tak se mi to zlehka dává dohromady-jetě něco kde by pinďa mohls pát-asi by to chtělo postýlku, že?? 😀 😀 😀 a kde koupat a pár věcí okolo 😀 😀 😀 😀

A jak tak koukám na ty týdny, kočičky kočičkjy, se asi fakticky už během toho týdne rozpadnete.... 😀 Tak držím moc moc palečky 😉 😉

mon73
19. únor 2009

dobré ránko 🙂
Tak jak to tu vypadá? Vše při starym? 😉
Dadí, Tobi je pořád hodnej (ťuk, ťuk, ťuk) Už začíná komunikovat. Je srandovní, jak mu to někdy nejde. Chce něco říct, otvírá pusu, ale zvuky nevycházej. 🙂 A už i párkrát zazpíval. Poprvé s L. Bílou, pak s Abbou. Teď si zpívá v postýlce u kolotoče. Tam má melodie Bacha, Mozarta, tak to je něco pro něj. Ještě rád poslouchá rádio Blaník 😀 , ale nesmí tam zrovna hrát Kabáti, ty moc nemusí 😀 ,to se začne ošívat a rozčilovat 😀

straspytelka
19. únor 2009

Ahojky doprčic....sem to špatně klikla a vymazala takovej román 😖
Tak znova 😀
Evi, taky to nechápu s tím zastavováním porodu...když je člověk už 9 měsíc že a oni si nedaj říct...nechci nic zastavovat, ba naopak bych urychlovala nějak bylinkama nebo tak, kdyby to šlo 😀 Včera už jsem normálně bulela, ty poslíci jsou maso...hrozně se bojim, aby měl prďolka kyslíku dost a jak se moc nehejbe, taks e furt sleduju ☹ ☹ Doufám, že nejsi nervově na tom stejně jako já, protože je to hrozný 😠
Chytlo mě uklízení, tak peru a tak nějak pomaličku uklízíme...manžel má hnusnou službu, dopravní akci, tak bude zase zmrzlej jako hovínko a to neví, že i na něj doma čeká práce, že musí vysát a vytřít byt 😅 to bude mít radost, že na něj myslím aby se zahřál prací i doma 😀
Mončo, tak to je krásný, že malej takhle zpívá, musí bejt veselo u vás 😵 😵

petreva
19. únor 2009

Ahoj holky!!!
KACKO, moc díky za popis, tak nějak pro blbí jsem to chtěla 😅 Zkouším to ob den, tak dnes večer zase...asi je to tak, ono se to poddá, ale fakt mě to dost dostalo...Taky si myslím o té tvé údajné cukrovce, že bych do vyvolání porodu nešla, kdyby samozřejmě bylo vše v pořádku. Stůj si za tím 😉
STRASPY, safra, že ten konec musí být tak těžký, viď 😒 ty jo, ale je mi divný, že jdeš k Dr. až za tak douho!! Vždyť i já už chodím za 14dní a od příště prý už po týdnu!!! Monitory se taky dělají po týdnu a i se přeci chodí do nemocnice? Tak jak to ona praktikuje?? Tak to asi ven nechodíš, viď...že bych tě drobet rozptýlila, teda, já na tom s psych.nejsem zrovna na rozdávání, ale aspoň bychom nebyly sami. Dneska přijde P. dřív a chtěli bychom sehnat ve městě tašku na kočár...ale kdybys chtěla nebo měla sílu, určitě se ozvi a nějak bychom to udělaly 😉 Když tě chytlo to uklízení a šůrování...potřebovala bych zašít tak čtvery manželovi ponožky 😀
MONI, to je takkk hezký!!! Nějak nevím, co napsat, ale chodim se kochat broučkem a říkám si, kdo vykoukne asi na nás,jestli taky takový klučík nebo holčička 🙂
HELI, jééé kočárek!!! Nám dnes uběhli tři týdny od objednání....tak aspoň ještě dva tři 😔 ty jo, snad to stihne...poslední dobou mě nějak tahá jaksi zespodu a zevnitř či jak to napsat...břicho tvrdne jen občas a ne bolestivě...tak snad to dopadne nějak rozumně. No postýlku by to chtělo, viď 🙂 Naše už bude vyrobená, jen ji musí P.ještě natřít a musí vysmrdět...je krásná už jsem ji viděla na foto 🙂

straspytelka
19. únor 2009

Já jdu příští týden 24 na KO, to je po týdnu 😉 a monitor tam drgyn má svůj v ordinaci i když takovej stařičkej 😉 Na procházky nechodím vůbec, bojim se abych někde nepadla, ale aspoň mě táta vyveze jednou za uherák na nákup 😀 Na ponožky se vyprdni, to už mě dávno přešlo to zašívat, prostě je vyhodim a koupim nové 😀 😝 Musíš bejt hrozně natěšená, když nevíte co nosíš za broučínka pod srdíčkem 😵 😵 Tak ať dobře pořídíte s taškou...já teda mám ke kočíku, ale mám obavu, že bude malá a taky má jen jednu tu přihrátku 😖 no uvidíme, třeba si koupím batůžek a to bude asi nejlepší 😀

helik3
autor
19. únor 2009

nazdárek, jak se vede?? 😉 Koukám, že strašpy chytá nerva 😕 klídek mamino, všechno bude tip ťop 😉 😉
S ponožkama mám stejnej názor jako Strašpy, zašívala jsem je akoráz na základce s pomocí naběračky 😀 😀 neměli jsme doma "hříbek" 😀 😀 😀

Evi, je to krásnej pocit nevědět co člověk nosí pod srdcem, viď?? Mám z toho taky úplně husí kůži z toho tajemství 😉 No doufám, že Ti kočárek přijde co nejdřív. Nám přijde akorát bez tašky, ale to nevadí, tu prý pošlou dodatečně a když-na té to nestojí, že?? 😀

Joo jinak jsem hráz masírovala zatím dvakrát-se oťukáváme 😀 😀 jako dobrý, v poho, akorát když si tam lupnu ten olej, tak mi to tak klouže, že mi to nejde 😀 😀 😀

Hele zeptám se Vás, vy to máte všechno už všechny určitě nakoupené, vyřešené. Co jako máte do toho kočárku na té matraci?? Nějakou vložku? Pratelnou ? Nebo cvo se tam dává pod toho pinďu?? 😅 😅

Moni prošla jsem albíčko a fotka bráchů moooc pěkná 😉 😉 Tobísek je úžasnej 😉 A co ty?? už jsou to dva měxíce, už jsi zahojená, zdravá nebo nějaký problém ještě?? Už jsi si odkrámovala po šestinedělí?? A šlas do antikoncepce?? Nebo to necháte být když se předtím tak nedařilo??.....já bych se teda raději sichroala 😀 😀 😀 abyste neměli třetího kluka 😀 😀 😀

Tak co Kačko, byla včera masáž makovým olejem??? Já ji měla, manžel byl vstřícný 😉 no klasika-směnnej obchod, něco za něco 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
19. únor 2009

Tak hlásím, že kočárek je tu 🙂)) A JE ÚÚÚŽASNEJ 😉 😉 😉 Akorát nemůžu přijít na pár věcí, ale snad manža poradí😉 Tak teď už jenom aby to miminko bylo po nás malé 😀 😀 protože ta Mutsy korba fakt není kdovíjak velká 😀 😀 😀

straspytelka
19. únor 2009

Heli, tak fotečku do alba prosím, zajímá mě ta barva 😉 Jinak já dám dospod tu vložku-podložku co dám i na přebalovák a mám ho danej i pod prostěradlem v postýlce,takové to s tou gumovou stranou doufám, že víte, já se neumím vymáčknout hihi 😀 no a asi tenkou deku ještě na to 😉 pak mímo a pak ještě deku na něj 😵 samo, že bude v kombinéze, takovej tej co mám v albu a dá se to protáhnout na autosedačku 😵 snad bude stačit a pak + ten hořejšek co je na kočárku, to jak se přicvakává k boudě 😉
Kamarádka co se mnou ležela v nemocnici na začátku těhu dnes porodila Lukáška 51cm a 3800g tak za ní zejtra zajdu do porodky 😵 no abych tam rovnou nezůstala že jo 😀 😀
Mám objednaný jídlo domu, kuřecí maso se sýrem a hranolky jéééééé už aby to tu bylo 😉

menny
19. únor 2009

Ahojky
Jsem tu na skok.

Helčo super, že kočárek dorazil, to je radosti co 🙂
Strašpy teda to už bude zachvilenku. Já se tak těšim
na dalšího mimíska 😵
Kačko teda proč by ti to chtěli vyvolávat, když už je vše ok.
Nedejse. Držim palečky!!!!
Jo a na fusekle prdim. Díra-letí do koše 🙂

Byla u nás doktorka a u malýho vše ok.
Taky tu byla Olina (PA) a zas jsem o něco chytřejší.
Ta zná fíglů 🙂
Matoušek je naprosto hotovej z koupání v kyblíku.
Tak hrozně se mu to líbí.
Mě vyšla špatně kultivace moče. Jedu za chvíli do nemocnice
musim brát ATB ☹ 😢
Taky mě ukrutně bolí pravý prso, mám zvýšenou teplotu a skoro celý
tělo mám obsypaný nějakou vyrážkou, co se slila ve fleky. Ach jo.
Doprčic, to je furt něco 😢 😢
Sem zvědavá co mi na to dr. řekne.
Jdeme kojit a pak frčim
Tak se mi tu holky opatrujte a těhulky pozor ať
s sebou venku nežuchnete.
Už aby bylo jaro co?
Tak papa

menny
19. únor 2009

A děkuju moc za pochvaly na Matouška 😵

straspytelka
19. únor 2009

Menny to snad všechny spláchnou ty antb...myslím na tebe 😵 😵 😵
Holky, tak jak jsem před chvilkou jásala, tak teď bulim, kamarádka přišla v 21+1tt o dvojčátka ☹ ☹ ☹ ☹ doprčic....to jsou dneska nervy ☹ ☹ ☹ ☹

dadunka
19. únor 2009

Ahoj holky,

Helčo, gratulu ke kočárku a šup fotku do alba, jaký máš?

Evi, já se mám dobře, občas mě jen bolí kyčle, ale vzhledem k mé ortopedické operaci jsem to čekala, tak příští týden frčím za ortopedkou. Jinak mi je dobře a odpočítávám dny do 3.3., už jen 11 😵

Mončo, Tobík bude asi nějakej zpěvák nebo co 😀

kacena00
19. únor 2009

hoj holky! tak podávám hlášendo grando:

mateřská už mi přišla na účet - huráááááááááá

a teď na diabetologii: mě sestřička na moji prosbu vzala k paní doktroce, obě se tomu moc divily a paní doktorka mi řekla a napsala i zprávičku, že z jejího hlediska není důvod k indukovanému porodu, že jsem kompenzovaná, a mě pak řekla, že se to dělá hlavně u holek co si musej píchat inzulín

pak mě ještě k tomu profilu píchly glykovaný hemoglobin - na to se musim teda podivat,páč už mi to nic neříká, a zejtra si zavolám a budu doufat, že jak na potvoru se něco v těch vejsedkách neobjeví, zvlášť to co sem nikdá předtím neměla - ten glyk. hemoglobin z toho mám vítr, no ale už druhej názor odborníka, že je to ptákovina, uf, tak sem ráda, jen ať tam ten náš koťulák je jak on myslí, nechci rodit tři dny abych nakonec skončila císařem
jo a v závěru té zprávy doporučila, aby mě a hlavně miminku po porodu zkontrolovaly opakovaně glymču a nazdar, no tak dneska opichat a zejtra si držím palce ať nezafunguje zákon schválnosti či nějaká statistická chybka

kacena00
19. únor 2009

ju Menny se zastavila, tyjo, tak snad dobře pořídíš a spláchne se obojí těma jedněma ATB, držím palce

Heli tak gratulíruju ke kočítku, já ti musím poslat na mail tu naši hyg. vložku jen to nějak rozumně nafotim

dadu, no to mi povídej že 3.3 je za dveřma 😀

evi, já sem dost zvědavá na tu vaši psotýlku, přeci jen to se už teď nevidí doma vyrobená postýlka, časem hoď do alba fotku, ačkoliv já musim kouknout třeba už tam je 😎

strašpy, to je smutný.... ty už sis tím jednou prošla a teď to samé přes kamarádku, držte se holky a ty buď silná, brzy budeš mít toho svýho kulíška u sebe a bude všechno v pořádku neboj se nic 😉

straspytelka
19. únor 2009

Kačko ,díky 😵 😵 😵

helik3
autor
19. únor 2009

jéé Menny, ty máš prostě smůlu, ty musíš vyžrat všechno co?? Hlavně že je malej v pořádku 🙂 A koukej přidat co nejdříve další fotečku, jasný??!!

Straspy to je hrozný s tou tvou kamarádkou, nevím ani co na to napsat. Ale tys zažila to samé, možná bys jí mohla nějak pomoci. Je pravda, že pomoc od lidí kteří nemají ani ánung o tom co prožíváš je někdy spíš horší než lepší....

Jinak teda Straspy dík za popis té podložky do kočárku.asi jsem trubka, ale já nevím a nechápu co tam dát 😅 😕

Kačko pls teda fotečku co máš v tom kočárku, a nejlepší by bylo kdybyste to pro mě-blbounka natvrdlýho-našli na netu ahodili mi odkaz 😅 😅 😅

Dadu máme Mutsy, barva active coffee, no než bude fotečka, to se asi načekáte, nezlobte se fakticky nemám čas 😀 😀 😀 Mám i fotky mého břicha od 15tt -vždy po 5-ti tt a nejsem schopna si to tam dát ☹ To dřív porodim, než to tam bude 😀 😀 😀

Kačko písni mi do IP tvou adresu,pošlu ti to DVD co jsem Ti včera slíbila 😉

dadunka
19. únor 2009

Helčo, no se teda zlobit budu, když to tam nedáš! Koukej makat, stejně se doma jenom válíš určitě! 😀
Ještě nás teď navnadíš na bříško a pak že to tam nedám - já ti dám ty jedna! 😠 😀

Strašpy, to je smutný.. a proč se jí to stalo?

helik3
autor
19. únor 2009

No ta já se budu tedy snažit Dadu 😀 😀 😀 😀 dřív než příští týden ale fakticky neslibuji 😀

dadunka
19. únor 2009

No to už zní lépe Helčo! Šikovná holka! 😎

helik3
autor
19. únor 2009

hehehe, no přeci Ti nebudu vykládat že nenenene, říští týden uvidíme 😀 😀 😀

A jakej máš vyhlídnutej kočrek ty??? Už si o tom přemýšlela(li)??

kacena00
19. únor 2009

a odkaz na ten kočíček heeeelneko? a evi, co ty si nakonec objednala? dáš taky odkázek na to v čem budete vozit? holky jestli ste to už dělaly tak se fakt omlouvám, ale já sem možná trochu mimo'n 😀 😝 🙂

menny
19. únor 2009

Tý jo, tak mám ATB po 8h ☹
K tomu ještě ATB na vkládání na noc....to bude žůžo,
když mám 6-ti nedělí ☹
Holky to je fakt k vzteku !! 😠 😠
Asi 20 minut vybírala doktorka co mi má napsat až si nakonec
na radu přizvala primáře, takže po půl hodině jsem je měla vybraný.
Naštěstí pro to jel manža, já mluvila s Olinou a dostala rady po telefonu,
takže do nemocnice už jsem nemusela.
Momentálně jsem i bez teploty. Jen mám problém co s tim mlíkem, kterýho
mám plný prsa. Odsávačku nemám a odstříkat mi to nejde. Takhle
to za chvilku budu mít i v tom druhym prsu.
Kurňa šopa, to je situace 😠

Helčo Mutsy se mi moc líbí, byla to moje druhá volba, myslim, že budeš moc spokojená 😉
Barvička pěkná

Kačko, to je super zpráva. Takhle by tě chudáku zbytečně táhly na vyvolání

Dádu, tak cca za 3 týdny k Čutkovum. Kolikátýho jdeš?

Mony Tobík je fakt ůžasnej, to jsou bráchové 🙂

Strašpy, je mi to hrozně líto. Je to strašný, když se taková
věc v životě přihodí. Musí to pro tebe být moc smutný.
Mysli na motýlka!!

straspytelka
19. únor 2009

Achal, teda super fotka psíka 😀 😀 se tu chechtám 😀
Kamarádce selhal děložní čípek jako mě ☹

helik3
autor
19. únor 2009

kačko tak předkrm 😀 máme tento kočárek http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20506186&tab=1 v barvě http://www.ondalek.cz/inshop/scripts/detail.asp... Zatím sporťák nemáme, nevíme jsestli koupíme pak taky neutroš barvu nebo ne. Na to je čas. 😉 Na ostro, snad vyfotíma přidám příští týden 😉

Se musím pochlubit, jsme to tu s manžou zkoušeli skládali, rozkládali apod. a On to prostě nesložil ten podvozek a já JOOOOO, to byla prdel, já to vždycky složila a vrátila zpátky on koukal a šel to dělat po mně a jemu to nešlo 😀 😀 😀 😀 tak zase já a pak on, asi pětkrát, než jsem mu pomohla a šlo mu to taky 😀 😀 😀 už by to chtěl reklamovat že to máme rozbité 😀 😀 😀

Hele nevíte co ta Jája a zubař?? Možná to tu psala, vím že šla v pondělí, ale ještě jsem nedočítala-protože jak píše Dáda nudím se a nemám co dělat 😀 😀 😀

dadunka
20. únor 2009

Ahoj a dobré ráno, dnes jsem tu prvn koukám. 😉

Strašpy, co to znamená, když selže děložní čípek, že se otevře brzo a neudrží těhu? 😨

Jinak já se zubařem nemám problémy, chodím tam pravidelně á půl roku a kaz jsem neměla x let, loni mi zaváděli i implantát do čelisti, tak jsem tam byla opravdu často - překvapivě to vůbec nebolelo. Zato v dětství jsem si ho užila až až a z toho děsnýho strachu, aby se to neopakovalo jsem teď skoro zubní maniak - spešl kartáčky, nitě, mezizubní kartáčky, vody atd.

Jinak jsem nervní, už dva dny necitím nic v podbřišku a děsí mě to. Nechci bežet na kontrolu jak hysterická pipka a zbytečně mímo vystavovat utz, ale je to hrozný. ☹ 😔 Je to normální?

achalteke
20. únor 2009

Čau, no u zubaře jsem nakonec nebyla, ale ne vlastní vinou, ale spíš neuvěřitelná náhoda: v pondělí mi volala švestra od zubaře, že mudr měl nehodu a nebude, takže si mám brnknout tak za 14 dní a pokud by šlo o akutku, tak k nějakýmu jinýmu 😅. No sranda, ale jsem fakt ráda, už proto, že mě vytáčí jezdit tady v tom počasí autem 😠

helik3
autor
20. únor 2009

Ahojky,

Dadu je to normální!!Naprosto vím o čem mluvíš!! Jak jsem Ti psala, já neměla vůbec nic až do 21tt, necítila jsem nic, břicho ani nerostlo, UTZ dva měsíce starej, prostě oíbdobí fakt na holvno (slušněji se to nedá napsat 😀) Buď v klidu, všechno je v naprostym pořádku a Čutka Ti to za 14 dní jenom potvrdí 😉 Víš, že se maminky nemají nervovat, že to přenáší na své broučky!!!! 😉

helik3
autor
20. únor 2009

hele Jája 🙂 To je nějaký osud s tím zubařem, ne?? Takže počkáš na toho svýho když nejde o akutku??

no já jezdit bohužel musím, za chvíli zase pojedu, nakydalo tu min. zase pět čísel, neprohrnuto, neposypáno, dvoukilometrový kopec...už aby to skončilo....Nevíte jak má být výhledově???