Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
22. únor 2009

Pedí, tak to taky nemáš s rodinnou podporou moc jednoduché co... ☹

Ta Teutonka, koukala jsem teď na ní.. Má nafukovací kolečka? A ještě jsem se chtěla zeptat ohledně té trojkolky, některé holky říkaly, že se s tím jedním kolečkem vepředu jezdí hrozně obtížně ve sněhu. Máte s tím zkušenosti? Jinak vypadá moc hezky!

Teda pohyby od 15tt, krása! 😵

petreva
22. únor 2009

Ahoj holky,jen nakukujuodtchánovců...
DADU, nedočítala jsem zatím, jen reaguju...taky jsmeobjednali trojkolku, po dolším přemýšlení...amyslím si,že když ve větším sněhu zaaretuješ kolečka, tak to problém nebude. Je jasný, že čtyřkolkabude vždyckystabilnější, ale zase na druhou stranu to už jsou extrémy, který by museli nastat... Teutonie nemá nafukovací kolečka, jen u některých typůsi je můžeš zvolit...ostatní jsou jakoby taky gumový se "vzduchovou" bublinou uvnitř.My jsme chtěli jenom nafukovací kuli terénu a našim všudypřítomnýmkostkám ve městě, ale tyhle si myslíme, že vyhovovat budou, do plastových bychom nešli...

petreva
22. únor 2009

Uf tak jsem vás dočetla...
STRASPY,tak coooo??? Jsem i na telefonu 🙂 moc na tebe myslím!!!
KACKO, jen nech bejt!! Praskne voda a bude šrumec co by dup. Od kdy tě začalo pobolívat bříško? Nějak jsi psala,že jsi se při prvním poslíčku divila, že je nějak brzo, kdy to asi bylo? A nevíte, kdy se má vysadit MG?Máš pravdus tou masáží hráze, teď naposledy (asi bych mohla masírovat už denně, že?) tak to bylo lepší, tělosi fakt musí zvyknout na ty nový pocity...K těm "nepříjemným" pohybům, já se až spotím nebo mi hrknou szy do očí jak mě to dloubne, úplně jak nožem...vždycky si říkám, že je to pacholek, ale v zápětí je to můj brouček nejsladší, má tamchudák málo místa a tak se musí drobet protáhnout...
DADU, popravdě není mi nic moc, ale pořád se snažím myslet na to, aby bylo miminku dobře... já to nějak přečkám. Ale už se nemůžu dočkat,až ho budem duržet v náručí...
MÍŠO, já vím, jak to myslíš a fakt si myslím, že je to pro rodiče hodně náročný až to obdivuju,jak to zvládají!A ty taky!!
MENNY, děkuju za podporu...Matoušek je sladkej...mámeasi stejný dudlík, ten s krtečkem nás dostal 🙂 Do porodnice budeme mít uni oblečení a pak modrý (právě tenhle) a růžový dudlík a uvidí se 😵
PEDÍKU, taky si myslím, že tu budeš vždycky vítaná a rádi s tebou hodíme řeč. Tak třeba já tě mám ráda a myslím, že se s tebou dá rozumně povídat...a jsi mamina, tak nám "laikům" můžeš poradit.

Holky, asi dělámspoustu chyb, oni mají notebuk a píše se tu jinak, tak se omlouvám...Moc na vás myslím a zase zajdu...

cipisek007
22. únor 2009

AHojky holky!

Dneska jsme byli holky vyvenčit. Včera jsme ani nebyli, chodníky nejsou uklizený a vláčet se v tom marastu s takovým velkým kočárem je fakt záhul. Dneska už to bylo lepší, ale stejně některý chodníky byly nesjízdný 😒

Jo a Terezka se na mě v půl druhý ráno před krmením při přebalování krásně usmála. Jsem si až říkala, že mám bláznivý dítě, že se v takovouhle hodinu a ještě hladová dokáže smát 😀
Teď se tu kroutí jak žížala a občas zakašle, tak snad se jí ten kašel nerozjede. Barča jako vždycky hajá jak nemluvně a je zlatá 🙂

straspytelka
22. únor 2009

Ahojky děvčata, tak mi manžel odešel na hokej, tak jsem slamněná vdova do půl 9 večer 😀
Evi, my taky dneska byli u tchánovců na jídle.. 😵 Hele kočík jste vybrali moc hezkej 😵 Holky, mě už tak štvě, jak mi to dlouho trvá ty poslíci 😒 no dneska je to docela dobrý, skoro nic 😨 asi budu jako slonice 😀 dva roky těhule 😀 Jinak nic nového pod sluncem, prostě nuda, hihi už se těším, jak tu budu psát jednou za tejden, že nestíhám 😀 😀
Cipísku, obdivuju, že jste šly do tohodle kočárku, není to nepraktický?

mon73
22. únor 2009

Straspy, tak pořád nic?
Jájo, děláš mi chutě 😉

achalteke
22. únor 2009

ale tady se někdo koukl do alba? 😀 😀 😀 jo chtěly po mě holky z termínu recept, tak jsem jim to i fotla 😉
No dneska na tu Strašpy tak myslím jestli pak se jí zadařilo, ale myslím že by Evča určo dala echo 😀

straspytelka
22. únor 2009

Kde pak jsem doma, ale teď mi tvrdne bříško co 12 minutek 😉

achalteke
22. únor 2009

Míšo, Peťo děti jsou rozkošníčci, to je něco tak nádhernýho....no nemám slov. Já už se na toho našeho kulíška tak strašně těším 😵 😵 😵 😵 😵. Jak jsem měla ty první týdny takový všelijaký obavy jak to všechno zvládnu, tak to už je pryč a na drobka se fakt už moc těšim 😀

straspytelka
22. únor 2009

jé chci tu vitacitovou buchtuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 teda sežrala bych ten vitacit i samotnej, občas si ho koupím, ale musím ho sníst potají, páč Jirka to nerad vidí 😀 to je asi jako když místo abych si rozpustila ty vitamínky šumiví do vody, tak je spížu 😀 to nadává a odchází a volá že jsem prasátko 😀

kacena00
22. únor 2009

čau holky!

evčo mě to začlo asi na 37 tt? byla sem 36+...nevim, ale mě se to dycky spustí na pár dnů a pak je zase doba klid

teď mám jinej problém, to mimčo se mi krotutí do jakýsi podivný polohy že mi přitlačuje bránici, vpravo pod žebrama mám strašně velkej kus těla mýhomiminka a sotva se můžu nadechnout, teda nevim, co to zase vymyslel 🙂 ale moc fajne to není,ale já sem trpělivá, jak píše evi, má tam málo místa, ale gteda na druhou stranu, mám pocit, že jak je to rybička, tak v tý vodě vymejšlí pěkný blbinky a řikám si, že na vzduchu bude určitě hodnější 🙂 (stále mi nejdou smajliky ??...🙂

kacena00
22. únor 2009

ha, zrovna sem chtěla napsat, že si jen strašpy dává voraz nedělní a tu ji máme!!!

ste ve mě vyvolaly zvědavost, co to má jája za buchtu!

achalteke
22. únor 2009

Strašpy tak jak?
Tak já nevim jestli si mám vsadit na tebe nebo na Kačku, já už tajně doufala že rodí 😀 😀

kacena00
22. únor 2009

aháá no ta ale vypadá ňam ňam, jájo sím sím, poslala bys mi do IP recept? třeba to půjde udělat i nějak po mým

kacena00
22. únor 2009

chacha, jájo, u nás klídek, pohoda, Cyrda na to prdí, jen tak občas si zaposlím, ale to se mi nestalo ani nepamatuju 🙂
já jen užívám spoelčný neděle s manžou teda ne jako že by ehm ehm, ale prostě jen vaříme, mejem nádobí, já špendlím a šiju a teď sme spolu čuměli na malýho velkýho muže 🙂
(si ani nedovedu představit, že by něco mohlo bejt, když se skoro dusím protože sem plná cyrdy 🙂

já vsázím na strašpy

straspytelka
22. únor 2009

tak mám čas tvrdne břuch takto: 18,20, 18,30, 18,41, 18,51 😉 Jé kéž by se to rozjelo, ale dá se to krásně rozdejchat tak nevim 😒

straspytelka
22. únor 2009

kačko, to já mám taky, až se mi kolikrát z toho udělá blbě, jak nemám kyslík 😅 je to už teda dost nepříjemný 😕 ale nestěžuju si že jo 😀 😀

achalteke
22. únor 2009

Kačí tady to je (včera jsem dávala recept na termín tak to jen zkopčím) - hodim sem recept z webu podle kterýho to dělám a jen napíšu moje - osvědčené - úpravy:
http://recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JOMMGRF...
Ad těsto: dělám stejně, ale dávám jen půl sklenice oleje
Ad tvaroh: 1 máslo je moc, dávám půl a někdy jen půl hery
Ad poleva: dělám následovně: 1 tang (dobrej je třeba lesní ovoce) rozmíchám v tak cca 0,75l vody, přidám dva pudingy podobné chuti jako tang (k tomu lesnímu se hodí třeba jahodový) a cukr dle chuti (těch 6 - 7 lžic je optimálních.
ovoce tam dávám jen v létě (borůvky, jahody, maliny)

Teď jsem vyhandlovala se sousedkou několik kousků za domácí větrníky
😀

straspytelka
22. únor 2009

Dobrej obchod 😀 😀 teda to jsou chutě 😀 a pak si dáš kyselou okurku a šlehačku 😀

achalteke
22. únor 2009

Strašpy bléééééééééé 😝 a budu spát na hajzlíku, ne?

Dala jsem je do lednice a dám si je až po večeři a snad něco nechám i mužikovi 😀

petreva
22. únor 2009

ahojte lidičky,
STRASPY a jsou ty stahy bolestivý?
KACKO, tak to mi povídej, vzpomene si, e prostě pod to žebro se dostane a nepovolí dokud to neprokopne, až se celá spotim, jak to bolí...a o dýchání bychom mohly napsat román...ale ty jo!!!! Já jsem 36týden!!! Bože ...
JÁJO, snad to tu teď ani nečti 😅
Já jsem zase nafouklá, sakra, a to si tak dávám bacha co strčím do pusy!!! Pak se tam nemá dítě čílit a roztahovat se, když ho tam ty bubliny nebo plyny či co je to za svinstv.. utlačujou...holky mě už je na slzu 😢

achalteke
22. únor 2009

Kačko taky jsem koukala na malýho velkýho muže (miluju tu knížku) - i když film nic moc, ale aspoň jsem u toho vyžehlila.
Tož dobrá sázim taky na Strašpy
😀

achalteke
22. únor 2009

Evi tak jak to tu tak čtu, tak bych ten porod psala snad nejvíc tobě, určitě se ti ohromně uleví 😉, vždyť tě to trápí celý těhu 🙄

straspytelka
22. únor 2009

na chlapa prď 😀 pospěš k nám 😀
Jé Evi ahoj, no docela i jo...je to jako MS, nevimjak to popsat,ale tvrdne mi spíš od zhora dolu, ale když si šahnu na podbřišek, tak je celkem měkkej 😒 Já to fakt nedokážu popsat

kacena00
22. únor 2009

týjo, já si to asi přečtu, to věřim, že knížka musí bejt nádherná, dík za tip, stejně sem si něco chtěla půjčit, teď čtu sto roků samoty a sem z toho nějaká zblblá 🙂 a dík za recept, na to kouknu

strašpy!!!!to vypadá nadějně je mužik doma? na kurzu nám PA radila - dejte teplou vanu a buď se to uklidní - pak to nebylo ono, nebo se naopak stahy buď zpravidelní, zesílí a nebo se zkráítí intervaly a pak je to ono

a taky řikala, že posly sou dole podbříšo, a ty stahy k porodu už pak jdou jakoby po celý děloze, takže až k bokum a nahoru po bříšu

tak co??? sem napnutá jak kšandy, bych řekla nám tu začíná porod on- line!!!! juuuuuuuuuuu

achalteke
22. únor 2009

Holky že vy se tam sejdete obě v tý vaší krásný porodce? Né, zlehčuju to, protože si asi neumím představit co prožíváte - u Strašpy rozdvojení na spadnutí a Evče je takhle zle ☹

kacena00
22. únor 2009

tyvoe já bych si dala větrníka chjo, to mám smolika, budu muset vyšašit nějakýho od tý paní comi pekla na svatbu - prej dělá z kladna i závoízy do nějakejch pražskejch obchodů, jenže to vychytat, aby mi tam nějakej pražskej kamarád došel, když sem pojedou na víkend

straspytelka
22. únor 2009

no holky dokoukám na zprávy a dám vařit brambory aby měl manža k večeři k řízkům 😉 pak dám vanu 😀 no a pak dám vědět jo 😉 Tak se zatím loučím, jdu škrábat ty brambory 😀

achalteke
22. únor 2009

Kačko!!!!! Sto roků samoty je moje nej nej nej nej knížka 😵 😵 😵 😵 máš vynikající vkus - já když jí čtu tak se u ní vždycky dobře bavím 😀

Tož měním plán a budu čučet na koníka sem tam, jestli se nám Strašpy rozrodí on-line no tak to si rozhodně nenechám ujít 😉

petreva
22. únor 2009

Straspy, tý jo...od zhora dolů to jsou právoplatný stahy 😅 já jen, že mi tvrdne bříško taky často , ale převážně úplně nebolestivě, jen prostě stvrdne...no tak to sem musím dneska ještě jukat, jak jsi na tom a telefon mám zapnutej 😅
JÁJO, nechci si furt stěžovat, ale trápí mě to dost...měla jsem problémy s trávením už před těhu a teď je to hotový očistec...říkám si, že až mimčo "opustí" ten můj prostor, že se mi snad uleví aspoň tak, že se plyny budou mít kam roztahovat nebo jak to říct...střeva budou asi nemocný pořád, ale ať to aspoň nebolí!!!!