Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
13. dub 2009

Evi, to je mi moc líto, že je Elenka tak uplakaná, ale věř, že se to změní. Nemáš třeba málo výžvný mlíčko a málo ho? Že by měla fakt hlad.
A nemysli si, že je zvládám levou zadní. Občas se musím pěkně kousat do zadku, abych na ně nezačala křičet, zvlášť když plivají jídlo, jsem na krmení sama a druhá ječí hlady. Je to náročný a minulý týden jsem nebyla daleko od zhroucení. Večer mi sice mamka nebo segra pomáhájí, ale přes den je to fakt fuška a jak jsem psala - doma mám bordel jak v tanku, takže místo aby jsme si dneska užívali Velikonočního pondělí, tak budeme gruntvoat. Vařeno máme od včerejška, tak to snad půjde od ruky.
Evi, jakmile Elenka někdy usne, tak se natáhni a spi taky. Zkus si jí dyžtak položit nachvíli k sobě do postele. Jenom občas, ne pravidelně i když děti do tří měsíců prý se nedají rozmazlit. My si holky občas bereme brzy ráno do postele (nebo jen jednu), když se chceme dospat a tý dotyčný se nechce, nebo pořád plive dudlíka a přitom ho chce. V naší posteli jsou holky klidnější, proto je nechávám po jejich obědě ležet na velký posteli, abych se v klidu najedla.
A už vůbec si nemysli, že jsi neschopná!! To nesmíš. Ještě jsi v šestinedělí, hormony pracujou, jsi hrozně vyčerpaná, vydrž, ještě 3 týdny a i tobě bude líp, uvidíš 🙂

cipisek007
13. dub 2009

Čao holky, teda ten grunt nebere konce. Peru už 4. pračku a ještě mě čeká vyprat záclony. Na okna prdím, stejně z obou stran rekontruujou a staví, takže by byly zase brzo špinavý.
Ani jsme neměli čas jít s holkama ven, tak jsme je položili do lehátek pod pověšený prádlo na lodžii. Zdá se, že se jim tam líbí, chrní jak dudci a než usnuly, tak tam ležely samy a smály se 🙂 Pohodový děti.
Dneska jsem jim přidala do polívky kedluben, celkem šmakovalo 🙂
Jo jinak - holky spí už celou noc. Už podvakráte dostaly najíst kolem půl sedmý večer a po hodině usnou a budí se cca kolem 5:30-6:00 ráno. No prostě supeeeeer 😵 Smozřejmě jim občas vypadne dudlík, tak po něm zatouží, ale jinak už je to pohodička 🙂

cipisek007
13. dub 2009

Holky, i dneska jsem fotila, další 3 nové fotky holek v albíku 😵

peda
13. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

cipisek007
13. dub 2009

Pedí, nazdárek 🙂
Hihi, tohle nám dělala extchýně. Mamina od bejvalýho. Já už navařeno a ona přišla, jestli nejdeme k nim na oběd 😀 Takže naprosto chápu, jen ona to dělala obvíkend. Neřekla třeba ráno nebo den předem. Ne, ona přišla hoďku před obědem 🙂
Jojo, holky jsou fakt pohodářky. Asi tuší, že by se jinak maminka z nich zbláznila 😀

peda
13. dub 2009

Moje extchyně na tom byla stejně jako tahle.Taky jsem jí moc neviděla,ale minimálně jednou za měsíc jo.Tas vždycky nabalila jídlem ještě na 14 dni dopředu.Ale nikdy mě nepoučovala a tak,to co zažíváš ty,to já neznám.Mě moc nejde přetvařování,spíš teda vůbec,asi by jsme byly pořád v sobě.
Holky jsou zlatíčka,jak spinkaj na tom balkoně.Já bych se svojí povahou dvě nezládla,nedovedu si to vůbec představit a fakt před tebou smekám.Jsi šikulka.

petreva
13. dub 2009

MÍŠO, dík za řádky...Elenak pije přes den tak 60-80, po ránu a v noci 100-120...tak nevím...občas dáme příkrm, když není dost mlíčka, ale dnes měla jen jeden...Tak se bojim, comi s tím zubem budou dělat, abych nepřišla o kojení nadobro...muísme to ale řešit, bolí mě to hodně...
PEDÍ, tak to jsme na tom podobně...E. toho fakt moc nenaspí, dneska čučela i v kočárku...a když nespí, brečí...teď už taky přes dvě hodiny nespí, neví co by...vypila 80 ještě jsem jí dala drobet čajíku,který se smí od 1. týdne a stejně nespí...zívá, oči červený a neusnou a neusnout...taky ji nosíme, houpeme, tulíme ji k sobě...ale nějak nic moc nepomáhá...
Asi mi huba upadne...zítra ráno musím zase na krev kuli tomu Warfarinu a pak nějak zařídit toho zubaře...Už budu sama, P.jde do práce, tak si neumím představit, jak to zvládnu...no nějka jo, že...
Tak jdu do sprchy a uvidíme jaký bude večer a noc...mějte se všechny!!

cipisek007
13. dub 2009

Pedí, ale zvládla bys to. Já jsem hroznej cholerik, vybouchnu kvůli blbostem. Občas fakt musím zatnout pěsti a usmívat se. Ale když pak vidíš ty dva andílky, jak spokojeně chrupkají a nebo když se vzbudí a první co udělají, že se na tebe usmějou... TO prostě stojí za ty nervy 😵 😵
A co se tchýně týče, já se právě dokážu přetvařovat, jenže někdy to stojí fakt všechno úsilí. V sotobu jsem zatínala zuby až jsem si je málem zarazila do dásní 🙂 Na některý kecy i David na mě koukal po očku co tomu říkám. Mlčela jsem, jen ty svaly na tvářích mi vibrovaly.

Evi, takže jí vážíte před a po jídle? To je dobře. Neboj, ona se fakt zklidní. A nebo nezkoušeli jste třeba čajík pro celkovou pohodu? http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vse... já bych už asi vyzkoušela všechno. Je od ukončeného 3. týdne, tak by ho E. mohla 🙂 Evi, zkuste dávat ten příkrm na noc. Teda když to vyjde. Třeba pak vydrží dýl spát. I když nám to taky říkali a ze začátku po příkrmu stejně holky nevydržely dýl jak 3 hodiny.
A nestresuj se předem z toho, že půjde P. zítra do práce. Neboj, to zvládneš, jsi holka šikovná. Půjde vám to dobře. 😵

cipisek007
13. dub 2009

evi, ještě jsem našla toto: http://www.lekarna.cz/humana-cajovy-napoj-na-do... od týhle firmy používáme čaj "aby bříško nebolelo" a holkám docela chutná. 🙂

peda
13. dub 2009

Holky,mě trefí.
Nám se naučila domů chodit nějaká kočka.Chodí k nám přez střechy,buď sedí na terase,nebo na střeše a v sobotu jsme večer koukali na vratný láhve,bylo otevřený okno na terasu,pes zůstal na chalupě a já něco zaslechla a kočka sedí v kuchyni u Domči misky se žrádlem a žere 😠 ,už jsem jí doma načapala v týdnu,když jsem povlíkala postele v ložnici a pak jsem šla do kuchyně,tak kočka mastila z kuchyně na terasu 😠 😠 .Ještě ke všemu je černá.Já se bojím,až tady bude malá,tak mi sem poleze,poškrabe jí,poleze jí do postýlky....prostě jí doma nechci.Já ani nemám kočky vůbec ráda.Vůbec nevíme,co s ní máme dělat.Včera nám v noci seděla za oknem.Já mám celý léto otevřený dveže ven,takhle je musím zavírat,Dominka tam chodí na bedýnku na wc,takhle mi bude čurat doma,když já budu pryč a nebude mít otevřeno.....Prostě je to v prdce.Je plachá,chytit by se nedala...
Nenapadá vás některou,jak se jí zbavit?

Já jdu hají,jsem z toho sluníčka nějaká uondaná,všem vám přeju dobrou noc a Elence s Evčou noc bez pláče a slziček.Papa

cipisek007
14. dub 2009

Ty jo Pedí, to je masakr. A jak to řešit netuším. Co pořítd nějaký takový ty zasíťovaný dveře, abys mohla normálně větrat? Jako mají v amerických filmech, jestli sis někdy všimla.

Jinak všem dobré ránko.

Holky zase dneska vydržely 19:00-6:00, nádhera, akorát mě po dnešní noci pořádně bolej záda 😖 Usnula jsem na břiše a to už asi není nejlepší. Před těhu jsem jinak nespala a teď mám pokaždý pořádnej problém. Jo těhu všechno změní.

Dneska jedeme reklamovat autosedačku a lehce pokoupit do bejbycentra. Potřebujeme nový flašky, savičky na kaši, bryndáky s rukávama a kouknout se na jídelní židličky,sice ještě máme čas, ale chtěla bych mít přehled a dyžtak si hledat na netu.

indigo
14. dub 2009

Hezké ránko!

Pedi tý jo to fakt netuším jak se jí zbavit... leda jí nějak odchytnout a odvézt do nějakýho útulku, ale jestli je plachá a nedá se... 😖

Míšo jé, hned bych jela utrácet za takovýhle věci..... 😀 Ale dneska v bejbycentru pozor, chystá se tam Jana pro ještě jeden kočár a pro nějaký polstrování do jídelní židličky, to víš, to je nutný stihnout před porodem... 😀 😀 😀

Evi tak co ty, kočko? Jak bojujete? 😉

cipisek007
14. dub 2009

Jídelní židličky?? Ona bude kojit Kristý v židličce?? 😕 😀 😀
Jejda, my tam jedeme tak po desátý, tak jsem zvědavá 😀

cipisek007
14. dub 2009

Taky myslím na Evičku, vzpoměla jsem si na ní hnedka ráno. Evi, až budeš mít chvilku, tak dej vědět 🙂

petreva
14. dub 2009

Ahoj holky, vy jste takhodný...vždycky mi dodáta odvahu nebo takovou jakousi sílu...nemít vás a Péťu...
Míšo, když já nevím s těma čajema...nějak nemám čas si nic přečíst...holku pořád na ruce nebo únavou skoronevidim...občas jí dáme čajík na trávení po lčičkách nebo stříkačkou..ani nevím, kolikho smí. Dr. mi říkal, hlavně žádný čaje 😅 . Ne že bych ho chtěla poslechnout na 100%, ale nevím...Třeba včera večer E. vypila 100 a dělala jak kdyby týden nejedla...tak jsme jí šoupli drobet čaje. Tak nějak???? Musím...E. brečí, jsem doma sama a mířím k těm doktorům a zubařům...
Ostatním odpovím snad běhěm dne...Ale moc vám DÍK FAKT 😉

indigo
14. dub 2009

Evi drž se holka, fakt se to zlepší, ale teď to je záhul pro vás všechny, to věřím... ☹ Tak snad aspoň u těch doktorů dopadnete dobře... 😉

indigo
14. dub 2009

Míšo - jako bys neznala... 😀 divím se, že Kristý ještě nemá aktovku do školy! 😀 😉

cipisek007
14. dub 2009

My o vlku... 🙂
Evi, mě taky doktorka říkala, že čaje málo, ale holky jsou na umělý výživě a co jsem tady na koníkovi zjistila, tak ostatním miminům na UM doktorky doporučily vypít denně max 100ml čaje. To mi holky stejně nevypijou, když vypijou 40ml každá, tak jsem šťastná 🙂 A to jim cpu čaj mezi jídlem vždycky.
S tím čajem bych to zkoušela jako ty. Po drobátkách. Myslím, že nic nezkazíš, dřív se dávali taky čajíky už od mrňat, co mi mamina říkala. Kvůli prdíkům apod. Čaj bych rozhodně nedávala před jídlem, ale po jídle, jak to děláš a nebo mezi jídlama. Mezi jídlama ale jen drobet, aby se ti nepřepila a pak nechtěla mlíčko 😉
Myslím na tebe a držím pěsti u doktorů a s Elenkou!! 😵

cipisek007
14. dub 2009

Indi, jdu to pozjišťovat, kdy tam jede 😀

menny
14. dub 2009

Ahojky
Teda vůbec jsem se teď nedostala na net a to jsem vám
chtěla popřát krásný Velikonoce 😀
A vyšupali vás aspoň chlapi?
Mě jo. 2 doma a ještě kámoš. Má 2 metry a jeho pomlázka byla taky obří.
Ale letos mlátil zlehonka, prý aby se mi nesrazilo mlíko 😀
Tak musim kojit ještě na přezrok 😀

Jinak ooooobrovská gratulace Helče!!!!
Včera jsem za holkama byla a Magdalenku si poňochňala. 😵 😵
Je krásná a celá maminka 😵 😵
Helča vypadala moc dobře a spokojeně. Slušelo jí to mamině 🙂

Evičko teda to máte trápení ☹
moc ráda bych ti poradila nějakej zaručenej recept, aby Elenka byla
spokojený miminko, ale fakt ho neznám.
Posílám moc síly a myslim na vás!!!
Co zub? Zuby, to je prevít

Pedí no s vlezlou kočkou fakt neporadim.
Manža řikal brokovnici na ní 😀
samozřejmě, že to je vtip

Míšo tak ta tvoje tchýně je fakt na přesdržku 😠
Se nedivim, žes to ořvala, taky bych bulela.
Měla by tě holka začít respektovat

Jinak Davídkovi v sobotu zas uvízlo jídlo v krku ☹
Nechápu!!
Naštěstí to pořádně zapil a sklouzlo mu to. Od tý doby ho tam
ale furt pobolívá. Polykat může ale tlačí to. Tak nevim, jestli mu tam
něco zůstalo a nebo jestli to tam má trochu podrážděný. Už fakt nevim
co mu dávat jíst. Ve čtvrtek jde na to vyšetření, tak se fakt už děsim, co
zjistí. Tohle neni samo sebou přeci 😢

cipisek007
14. dub 2009

Peťo, ahojky!
Jak je možný, že Dádovi zaskočilo jídlo? Dyť jí kašovitou stravu, ne? Chudák malej ☹ Kdy jdete na tu kontrastní látku? Aha ve čtvrtek, kdybych si debil to přečetla vždycky celý a ne postupně... 🙂
No uvidíme, jestli mě začne tchyňa respektovat. Myslím, ale že se nic nezmění. Já jsem byla minulý týden fakt na nervy, proto jsem pak v sobotu bouchla.
Tak ty jsi viděla Magdalenku?? A fotečku jsi neudělala? A kdy holky pustí domů?🙂

menny
14. dub 2009

Míšo, já to s tim jídlem taky nechápu.
Měl brambory i maso úplně na kaši. Ještě jsem
kontrolovala, jestli tam neni nějaká hrudka, nějakej kousíček,
nic tam nebylo a stejně mu to uvízlo, už jsem bezradná.
Když Davídek usnul, jsem si poplakala i manža měl slzy na krajíčku 😢
Člověk se dívá na trápení svýho dítěte a je bezmocnej!!
Nikomu bych tohle nepřála!!!!

Magdalenky fotečku nemám, napadlo mě to vyfotit jí, ale to nechám na mamině 😉
Má trošku modřinky,jak se tlačila na svět, ale to zmizí, je fakt krásná!
Helča je dobrá přijela do porodky už na 8cm 🙂 šikulka

cipisek007
14. dub 2009

Peťo, fakt?? Tak to bylo potom teda rychlý! No klobouk dolů. Už se těším, až uvidím fotečky a co Helča napíše. A nevíš, kdy je pustí?
To je divný s tím Dádovo krkem. Přeci mu to nebudeš dávat tekutý ve flašce ☹ Peťul, na čtvrtek držím palce, ať je to v pořádku!

dadunka
14. dub 2009

Ahoj všem!

Jéé, tak Péťa viděla Madlenku, to se máš! 🙂
Evi, mrzí mě, že máte takovýhle trápení s Elenkou, určitě se to brzo srovná, třeba si jen potřebujete najít nějaký svůj režim. Držím palce!
Míšo, tchýni ti teda nezávidím, je to blbka.
Pedí, teda s tou kočkou nevím, je dost oprsklá.

Holky, myslíte, že za měsíc můžu absolvovat masáž zad a šíje? Samozřejmě v sedě. Neublíží to mimi?

menny
14. dub 2009

Snad zítra by je mohly pustit domu 😉
Díky Míšo za palečky

Dáduš s tou masáží nevim, to by mohla poradit Evča,
ale pokud to neni v oblasti pánve, tak snad by to vadit nemuselo.
Co takhle brnknout gyndaři a optat se?

Já gruntuju celej byt. Jsme nebyli o víkendu skoro doma.
Po obědě razime ven, tak budu asi až k večeru.
Tak zatim papa

inna12
14. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

indigo
14. dub 2009

Zatíná biceps... 😀 jinak ahoj pipi Inuš! 😎

Já se taky zrovna vrátila od doktorky, chodím si jen přeměřit tlak, nějak mě zlobí a pořád je nahoře, to mi nikdy nedělal, ani v prvním těhotenství. 😖 Takže ve čtvrtek tam naklušu znova, s močí, na krev a nasaděj mi nějaký léky na ten tlak, mám 140/90.

indigo
14. dub 2009

Mám ho tak už dýl, není to žádná "jednorázovka", tak chtěj asi ohlídat, aby ještě nevylezl nahoru... 😝

indigo
14. dub 2009

Evi Inna má pravdu s tím spurtem, první bývá ve 3 týdnech, pak v 6ti, pak ve 3 měsících. Trvá pár dní až týden, mimi je pořád hladový a kojilo by se klidně nonstop. Je to normální a klidně pořád koj, jestli to Elenka vyžaduje. Je to náročný, vím, měla jsem to samý v bledě modrým (a to doslova 😀), ale fakt stojí za to to všechno vydržet. Teď mám v rámci možností (a ve srovnání s vrstevníkama) hodný a klidný dtě (i když někdy bych ho v zoufalství nejradši hodila z balkonu a skočila za ním, ale to je obdobím vzdoru, který zrovna probíhá, někdy je fakt na pěst 😝 )

inna12
14. dub 2009

nazdar pipi Indi 😀
hele tak to mám už skoro stejnej ten tlak...pujdu příště a bude mít též takový určitě...ten horní mi leze nahoru 😖 na těch 140/90 už se dávají léky jo? 😕 😖 já myslela, že až tak nad těch 150... 😝 hmm, ten tlak mě taky dnes nepotěšil... 😠 já si chtěla koupit ten tonometr domů, jenže pak mi to brácha rozmluvil, že nákej dostane zdarma, že mi ho dá, jenže pořád nic..tak ani nevím, jestli je to nárazový nebo pořád 😝

jak ti je?? Co malinká, co pohyby? už zlobí??? 😀 mě tak divně kope, jeden den moc, druhej den málo 😝
hele my bysme se mohly i potkat v tý porodce 😀 😀 s Dadu asi ne, ta bude rodit asi jinde a Jája též...holky, pojďte porodit do čb 😀