Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
26. kvě 2009

Evi ježčí foto dnes vyměním za ještě ježkovatější 😵 mám ho na tapetě a vždycky se nad tím úplně rozechvěju 😵

petreva
26. kvě 2009

Jájo, tak sem s ním...látkovky..to jsem zvědavá jak budeš spokojená v praxi. Já je Elence při těch křiklavejch krizích ani nedávala, protože když konečně usnula, určo by byla v mokru a budit se mi jí nechtělo. Ona je fakt počůraná z hodiny na hodinu. Nebo jí dám latkovku před kojením a po něm ji můžu měnit 😅 .
hodně je používáme zejm. doma a taky jí dám jen kalhotkovou plenu a dám ji na nepropusnou podložku, aby jí větral zaďoch. I když teď už je teplo a větráme nahatý 😅

achalteke
26. kvě 2009

Evi takhle nějak to vidím i já, ty první týdny budu stejně používat normál jednorázovky než si najdeme nějaký denní režim nebo něco takovýho. Už proto nechci dělat nějakou extra zásobu, protože nevím zda se nám to vůbec osvědčí, takže zatím to vidím na čtverce, separačky, kalhotkovky pár svrchňáčku a pak nějaký ty AIO a uvidíme co půjde, nepůjde. Výhoda je že se to dá celkem dobře prodat...

Nic jdu pacovat, ve dvanáct razíme na ten UTZ, tak hned pak podám hlášení 😉

Míšo držím palce 😉

achalteke
26. kvě 2009
kacena00
26. kvě 2009

ježíš ten ježeček je ťuťu, no to si mě málem rozbrečela... já ho v albu neviděla, páč se mi to včera večír seklo, dnes jdu na poradnu, takm to zkusaim prolistovat zas až večer

jinak Míšo dík za tu referenci o očíčku, nevím co to bylo, nejdřív měl nateklý spodní víčko u levýho oka a pak u pravýho a už je to dobrý, už má zase jen bubáky v koutkách, po řasách ne, tak tohle se nám snad vyhne

jinak se už dopředu třepu, co nám paní doktorka řekne ohledně jeho neustálýho rýmování, vakcínu nečekám ještě hodně dlouho (holky závidím) a taky na to pasení, to mám ještě větší bobky, i když nic hrioznýho to asi není, ale stejnak mám boby..

tak zatim pusám a padám se připravovat..

straspytelka
26. kvě 2009

Ahojky, tak co, jaký bylo nebo je srazíkování?Počkám až poviroste Elenka a pojedeme s Evčou jo 😉 Těším se moc.
Jinak malá měla teplotu 37.8 po odečtení, ale je taková nesvá prďolka moje, ani se moc nesměje 😒 chceme nechat přiočkovat prevenar pneumokoka. Evi co manžel? Jak to je s váma, ty jo, nejde mi to z hlavy ☹
Jinak jí dávám převařenou vodu z lahve, ale cucí to divně se tváří a tak 😀 tak jí to opatrně stříkám ma strany pusinky a pak to v klidu polkne, nevypije mi toho tolik včera za celej den asi 30ml hodně se potí beruška moje.Ještě na ty příkrmy hážu bobek 😉 Taky si říkám, že je brzo a nechci z ní mít válečka 😵
Míšo co jak se vede holky?
Kačko neboj bude to dobrý 😉
Achalke, hoď pak info jaký byl utz 😉
Holky, já taky nehubnu, nějak to nejde dolu ta váha ☹ ☹ fakt mě to sere 😠 ☹

inna12
26. kvě 2009

Evi,ahoj, to jsem ráda, že je to malinko lepší! 😉 tak snad už to bude na dobré cestě!

Jájo, užij si dnes UZ!

Míšo, tak už to asi máte za sebou,což..tak snad malá moc neplakala

Straspy, to mi ani neřikej, že tim kojením to nejde dolů 😠 😝
...jinak srazík byl čupr, byli jsme tam docela dlouho, já dorazila domů ted, ještě jsem teda byla nakoupit,tak jdu hned do sprchy, je tam nehorázný vědro 😝
malej Davídek od Zuzky byl správnej a moc hodnej! 😉

Indi, tam měli fakt hezký ty košile, tak jsem si koupila hned dvě 🙂 šedou a zelenou, tak jsem taky ráda...

tak jdu do ledový vody, už se fakt těšim 😝

hezký den všem!

jo a Pedík má malinké bříško, na to, že má rodit 😉

indigo
26. kvě 2009

Pedík má bříško jako já, taky bych šla rodit..... 😠 😀

Jinak ahoj ženy!
Jó Jájo, jen nás vytáhni, zajdem tam co dneska, prior naproti, koupíš tam košile... 😀 teda megavelrybáckou měli jen jednu a tu jsem koupila já 😀 ale maj tam docela hezký, žádný kraječky nebo tak, hezký bavlněný dlouhý trika, barevný, vybereš si. A za cca 2-3 stovky. I dražší, ale na ty jsem ani nekoukala...

Evi - jo jo, já kojila přes půl roku, pak jsem začala s příkrmama a s čistou vodou, dávala jsem z flašky, ale vůbec jí nebral, to byl boj naučit ho na nějakou lahev a že jsme jich vystřídali..... 😝 Nakonec se naučil fakt za 5 minut 12, protože jsem pak přestala kojit a nevím jak bych do něj cpala UM kdyby nebral flašku.
Čeho ty se Evi bojíš, že si malá zvykne na lahev a nebude chtít prso? To zvol určitě flašku co má ten dudák anatomicky tvarovanej jako dvorec a bradavka, takový široký, má to Avent a i jiný, myslím i ty co kupovala Inuš, nevybavím si značku, nějaký Tuupe nebo tak nějak...

indigo
26. kvě 2009

Já už mám studenou sprchu za sebou, dneska teprve druhou a určitě né poslední... 😝

Jo a já trubka jsem v tom horku ještě vyrazila do toho Lidlu, ke kohinoru, no na to že tam nic neměli jsem měla štěstí. Peřina + polštář poslední, podprsenka poslední, mám oboje 😀 snad mi bude, ještě jsem jí nezkoušela, až večer, až drobet oplasknu... 😀 😝 Hračky lautr žádný, pár bodýček a spousta kojopolštářů. Domů jsem dorazila úplně vyřízená, dneska nezvládnu už ani udělat dítěti večeři, až dorazí, doufám, že se u babí náležitě nacpe... 😀

indigo
26. kvě 2009

Jinak jste ženy moc fajn, na to že nejsem vůbec srážecí typ, taková milá skromná nenápadná nemluvící... 😀 tak s vámi vyrazím příští tejden zas, no Pedík bude zrovna v porodce, tak jí pro jednou vyměníme za Jáju 😀 a příště už to dáme komplet. 😎 I s holkama s Hradce! 😎

indigo
26. kvě 2009

Tak čekáme info od Míši a o Jáji!!! Ale to počká, až se vyspim, dobrou! 😀 😎

inna12
26. kvě 2009

tak jsem vyspršená, to byla taková lahoda ta studená 😅

Indi, mně vubec nepřišlo, že bys byla nemluvící!! Milá jo, ale nemluvící fakt ne 😀 to spíš Zuzi byla taká klidná 🙂

...já se jdu též natáhnout, takže taky dobrou noc! 😀 (pochybuju, že v tom dusnu ale zaříznu, se tak těšim na zejtra, že bude snad friše luft 😀 )

inna12
26. kvě 2009

ha! a venku začalo bouřit 😅 Pedíku, tak se drž a vydrž! 😉

peda
26. kvě 2009

Hele,ženy!!!!
žádnou prdku s Pédíka,jasný???? 😠 😅
Příště jdu taky,se těším.A bylo to opravdu fajn,já jsem děsnej stydlín a s vámi jsem se ani nečervenala 😀
Já vyprala to prostěradlo a povlečení do pokojíku,tak ne že mi to zmokne,už je to téměř suchý.
Indi,ty se popisuješ jak velryba obecná a jsi normální ženská,už se těším na Tádu.
Inník i Indi jsou supr maminy a bylo to opravdu fajn.Zuzík je trochu nemluva,ale měla plno práce s Davídkem,pořád jí něco musel nutně ukazovat,tak taky neměla moc klidu,holka.Ale příště už bude určo upovídanější.

Doufám,že se mnou ta buřina nic neudělá,já fakt ještě rodit nechci,ještě pár dní,prpsím,prosím 😵 😉

Taky mám za sebou třetí spršku a bylo to příjemný,ale spát se teda nechystám 😅 😕 já bych přez den neusla ani omylem.A na ten svěží luft se obrovsky těším,už aby to bylo.Třeba mi splasknou ty moje konve 😠

peda
26. kvě 2009

Jájo,to jsem zvědavá,jak bylo u Čutků,to jste byli uvnitř všichni??celá grupa?? 😀 😀 😀

A Míšo,jak vy?Co očičko?

peda
26. kvě 2009

Tak já jdu konečně něco dělat,ještě že mi zbylo ze včera kuře na paprice a nemusím vařit 😝 ale ten čubinec všude a nevyžehlený prádlo 😠 ale v tom vedru,kdo by žehlil,že?

Inníku,koupila jsem si tu tašku v DM,díky za tip.Odpářu taky tu značku a koupím nějakou nažehlovací dětskou,mají hezký v HM a nějak jí přikrášlím.Měli černou a červenou,tak jsem si vzala černou.

inna12
26. kvě 2009

hmm, tak spát se fakt nedá....to je dusno, to není možný! Mám tu snad sto stupňů 😝

jo, přesně, Indi se líčí jak největší slon a přitom je uplně normoš! Souhlasím, Pedí 😉
a to je též pravda, Zuzi zaměstnával Davídek, ale stejně byl hodnej a většinou se zabavil sám 🙂

ty užs i vyprala žluté prostěradélko, jo? ty si ale rychlá 😉 tak ať ti nezmokne, bouří už pěkně 😝

a na tý zdravotce mi to vyplatili hned na pokladně! tak jsem byla ráda a paní se smála, že jsem to fakt stihla na poslední den 😝

jdu si pustit film 😖 čao 🙂

inna12
26. kvě 2009

jo, pedi, měli jí?? Není špatná taky myslím 😉 a odpárat to jde fakt dobře, a i tak jednoduchá bez ničeho je fajn...a černá jde ke všemu 😉

inna12
26. kvě 2009

Indi a napiš, jak ti sedla ta podrpda z Lidlu...vypadá takhle dobře, co?

peda
26. kvě 2009

Už mi ti Inní i uschlo,tak to jdu vyžehlit a povlíct.Ale musím nejdřív povléct ten obal z mazrace a to úplně nesnáším 😠 je to hrozně těšký,je to velký a mám husinu,když sahnu na molitan 😀 😀 😨

A ty košilky jste koupily moc dobře 😉 😵

Jo u tu černou Inníku,červená by mi k fialový a růžový nešla a černej bude nánožník ke sporťáku,růžovej by byl pořád jak prase.Nemám iluze,že se mi princezna nebude válet v blátě a v kalužích 😀

Už teda bouří hezky,mám nějakej strach,se přiznávám bez mučení ☹ že bych si ještě dneska nachystala tu tašku??? 😕 😅

inna12
26. kvě 2009

tu tašku drobet radši pochystej, at máš klid 😉

si mě dostala s tim molitanem!!!! já ho bytostně od mala nesnáším!!!! 🙄 a ty jsi první, koho znám, že mu to taky vadí...to je snad jediná věc, na co jsem fakt alergická...hrabnout na to dlaní, nedejbože zabořit nehtama, tak normálně umřu! 🤐 brrrrrrrrrrrrrrr to jsem ráda, že nejsem sama postižená 🙂 takže tě taaaak chápu 😀 😀

indigo
26. kvě 2009

Holky to je takový zvláštní, jak si teď pod těma vašema nickama můžu vybavit konkrétní obličeje... 😎

No tak to děkuji, beru to jako lichotku, že jsem "normální", sice v těhu nějak extra nepřibírám, ale metrák je metrák.... 😝

Podprda super, spolehla jsem se na velikost a sedí, ale fakt tam byla jediná, béžová, no jsem za ní ráda. Jen jsme se lekla, když jsem jí oblíkala, zapnu ten obvod, chci natáhnout ramínka a nic, malinký, natáhla jsem to na ramena a vylezlo mi to na zádech pomalu nad lopatky (to nesnáším, musím mít podprdu přes obvod pevnou a pod lopatkama), no pak jsem si všimla, že to bylo zkrácený na minimum, takže pak fajn, většinou to bejvá naopak, že musím ramínka utahovat. Je dobrá. 😎

Košile taky fajn, je mi i teď přes pupek, tak po porodu bude perfektní, já měla posledně od ťamanů a ač jsem vzala největší co měli, byly mi nic moc, navíc nesály pot, tak to bylo za trest je mít na sobě. Příští tejden vyrazím do prioru s Jájou a ještě přikoupím. 😎

A je zatažíno a bouří, jééé to bude vzdoušek....

indigo
26. kvě 2009

A spánek se nekoná a nekonal, páč furt voá chlap, prvně že se zdrží, pak že sjede ke kámošovi pomoct mu zabalit balík (prodává přes net pc), pak jestli jsem cestou vybrala prachy... no dá se u toho spát?!?!?!? Člověk je bez dítěte a ani vyspat se nemůže... 😀 😝

Jo a Zuzík je takovej "ukecanej" běžně, ale my už jí rozkecáme... 😀 😎

inna12
26. kvě 2009

Indi, nic si z toho nedělej, já taky nemůžu spát, ale tim vedrem posr.... 😝 ale tobě by to bodlo, ty nemůžeš jak já, kdy se mi zachce 😒

to jsem ráda, že se ti podprda líbí a i sedí 😉 a košile jsem vyzkoušela a obě jsou dobré, takže dobrej kauf 😅

já čumim na detektivku Tah jezdcem a je to dobrý, ted jsem měla čůrací pauzu, tak jdu pokračovat, ale už stejně tušim, kdo je padouch 😀

tady snad konečně začíná z toho nebe něco kapat 😅 díkybohu 😝

pampalá

indigo
26. kvě 2009

Jó, chčije, bouří, a ta moje tchýně vrátí dítě asi v tom největším slejváku, no občas si říkám, jestli náhodou nemám tu Míši... 😀 😝 No to jsem zvědavá, v jakým stavu dorazí, promoklej na kost, bobek můj malinkej... ☹

indigo
26. kvě 2009

Tak už ho mám doma a cekem i suchej, no tak aspoň tak. 😎

achalteke
26. kvě 2009

Holky tak kluk nám byl potvrzenej vyvalil na nás nádobíčko v plný kráse. Později dám fotky a napíšu co a jak, teď musíme vybalovat 😀 😀 😀 jinak 4D se povedl na jedničku a přišla se na nás kouknout celá genetika a s Čutkou byla hrozná prdel... 😀

peda
26. kvě 2009

Jájo,tak gratulačka k chlapečkovi 😵 😵 a jsem zvědavá,jak to probíhalo 😀 😉

peda
26. kvě 2009

Co ta Míša,snad je všechno v pořádku,ani nenapsala,jak dopadly u doktora s tím očkem 😕

achalteke
26. kvě 2009

No Pedí byla to sranda 😀 jsme tam vpadli vůbec sem tam nevěděla kam tam mám jít, horko jak v prdeli a pak se nás ujala sestra......ta doktorka nám udělala kompletní genetickej screening což mě strašně mile překvapilo - myslela jsem, že jen čistě nahrajou to DVD a nazdar bazar a neřeknou ti nic moc. takže nám ukázala co a jak, kolik co měří jak je prcek velkej (fotky a míry viz. album) atd. a že jestli chceme vědět pohlaví a my že jo a ona zajela mezi nohy a mrkl na nás krásně pin´dour - fakt úplně zřetelně 😀 😀 😀
pak nás vyslali do čekárny, to za náma přičel vtipkovat Čutka jakože jestli jsem byla na záchodě a co mám za nápis na triku, no honza z něj byl hin...pak jsme šli na to: asi se zaučovala nějaká doktorka nebo co, tak jen stál nad ní a říkal ji co a jak, To je fakt chlap pohodář - normálně mi sedl vedle nohy na lůžko a čučel a každou chvíli mi podal nějakou fotku😀 😀 a že prej prcek je pěkně vidět a tak se tam postupně přišla podívat celá genetika 😀 😀 😀 😀
No ve finále se mi udělalo trochu špatně, boleli mě záda, hučelo mi v hlavě a myslela jsem, že omdlím (asi z toho horka), tak jsem tam chvíli poležela a jeli jsme domů - tedy do tesca a pak domů....a prdel byla, že nám dali jejich DVD, takže jsme tam ani to své vozit nemuseli 😀 😀 😀 😀 dočtu vás zítra jsem mrtvá