Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
11. čer 2009

Strašpy - koš budu mít tenhle
http://deti.bazos.cz/inzerat/3639493/kos-pro-mi...
žádnej luxus, ale přesně to co jsem hledala. Tedy ty nebesa sundám, nějak tyhle "pičičvinky" nemusim. 😉

straspytelka
11. čer 2009

jů přijuchalo nám jídlo 😀 špagety pomodoro 😀 jdu baštit a pak kouknout na nekecej tady menší ukázka http://www.stream.cz/video/163/62125-nekecej-20... papa holky a kluci dobrou 😵

achalteke
11. čer 2009

Petí pa, taky už budu muset vysmahnout páč mě honí mlsná...

Indi dobrej kauf, vypadá stabilně a docela dobře 😉

indigo
11. čer 2009

A nejdýl kolem vánoc ho budu prodávat, kdyby nějaká čerstvá těhulinda měla zájem..... 😀 😎

menny
11. čer 2009

Indi super, že dorazíš 🙂
Psala Helča, bude moct po 12h
Tak snad se sejdem v hojném počtu 🙂 jupííí
Teď už fakt mizim. Telefon mám na nabiječce.
Tak zatim papa, jdu po vzoru Jáji...teda mlsat
Hezký večer

zuzka84
11. čer 2009

indi - brajgl ve vlaku nebude ,tipuju ze Dada bude posranej az za usima 😀

indigo
11. čer 2009

No tak toho se právě bojim, celej den ufňukanej a nesleze z maminky, radši bych ho nechala doma... 😝

indigo
11. čer 2009

Nemám co mlsat.... 😠 😠 😠

petreva
11. čer 2009

Ahoj holky, tak já tu a tu nikdo...chápu...ale já můžu povídat jen teď nebo po ránu, viď Míšo 😉
ZUZKO, Bydlinského 😵 ...nepsaly jsem si už náhodou o tom?? Ale jak vás tak čtu, tak jsem tu snad nejstarší...tý joo...Můj mužík taky studoval na těch zázračnejch spojích 😵 já když pomyslím na Tábor tááák jsem tááák zamilovaná...úplně cítím tu nostalgii taky, hmmmm
Tyčový mixér taky mooc chci, zatím též vybírám, už se těším na mixování kašiček...

indigo
11. čer 2009

Zdar Evi, hele taky jsem starší než holky, jak tu házej těma ročníkama..... 😀 ale jen o kousek! 😎

Mixer mám, taky myslím brauna, nerez, bez různých nástavců a nádobek a tak... a posloužil výborně, ale na nic jinýho než na příkrmy jsem ho snad nevyužila.

zuzka84
11. čer 2009

evi - jj, urcite jsme se o tom uz bavili 🙂

ad mixer - mam Alasku z Makra, uplne obyc , ale ja to taky pouzivala jen na ty zminovane kasicky a ted na omacky, polivky ...

achalteke
11. čer 2009

tak já se teda přiznávám no, jsem 78 😀

indigo
11. čer 2009

No vida, spojenec, jsem taky 78..... 😀

achalteke
11. čer 2009

no jo silnej ročník 😀 😀 du spát, snědla jsem půl vany (teda vaničky míši nanukáče) a je mi akosi šoufl...brou

indigo
11. čer 2009

😀

Dobrou!

lenkacar
12. čer 2009

dobrý ránko všem,co je nového? pedík je doma?jdu dočíst

cipisek007
12. čer 2009

Dobréééééééé rááááááánko 😀

Tak vy jedete nakonec na srazík všechny? Závidím. Jesli ale bude doma David,tak prostě nás tam přiveze 🙂

masakr: http://aktualne.centrum.cz/report/kuriozity/cla...

Jáji, IP 😉

cipisek007
12. čer 2009

Jáji, kanibale. Takhle mě v noci půlku užrat!!!

zuzka84
12. čer 2009

dobre rano,
my vstavali v pul paty - bleee 😝

cipisek007
12. čer 2009

tož holky, já jdu balit. David po obědě odjíždí do práce a vrací se v neděli večer, takže já po holčičí sváče razím k našim na víííkend. Musím nás pobalit a že toho musím sbalit... Tak zatím pa, já se ale určo ještě ukážu 😀

cipisek007
12. čer 2009

Zuzi, my taky 😖 Pak jsme ještě na hoďku usnuly, ale Bára to dlouho nevydržela a spala jen Terka, do půl 7. Teď tam vydávaj zvuky podobný zpěvu 😀 Lucie Bílá hadr 😀

zuzka84
12. čer 2009

miso -to je hruza co ? jeste jak jstem ted tehotna tak to fakt snasim blbe 😖
tak pa pa, uzijte si vikend 🙂

menny
12. čer 2009

Bré ranko
78 je i můj manža 🙂
Zuzko to je mi líto, dáte po obědě šlofíka ne
Míšo si piš, že jestli budeš mít doma Davida, že přjedeš !!!
A ne že ne
Já bych dnes měla mít sraz s Barčou a Cyrdou 🙂 tak se těšim
Téda spí mi dítě a nějaký pako tu vrtá 😠

indigo
12. čer 2009

Brý ránko, my AŽ v půl 7, heč heč! Ale teda nadšená z toho nejsem... 😝
Vyklízím ložnici, hadry, kytky a tak, budem jí dneska malovat.

Zuzko - no jo, ty naši kluci se prostě musej opičit ve všem, Táda vstával v půl 5 včera 😀 ale pak cca v půl 8 to znovu zabalil...

menny
12. čer 2009

😀 tak to u nas se vstávalo až v 7 h
Indi malovat? Vůbec nezávidim
Jéé je tu Leník. Kočko já tě přehlídla. Jak se máme??

menny
12. čer 2009

Tak jsem se chtěla ráno stavit v krámě, ale byla jsem líná.
Dobře mi tak, nemám tu nic k jídlu.
Tak jdu Davídkovi šlohnout tvaroháčka a zajim to asi studentskou pečetí 😀 😀

indigo
12. čer 2009

Meníku - 😀 Já věčně chodím Tádovi na kinder řezy a chlap mu ujídá gumový medvíky, oba je milujou, nestíhám kupovat... 😠 😀

No jo, výmalba je nutná, ale bude to dělat tchán ten můj chlap nešika mu bude asistovat, já to celý budu dirigovat, to je nejdůležitější..... 😀 A pak popřesunujem nábytek, tedy hlavně Tády postel a malou postýlku. A pak už se konečně můžu vrhnout do příprav na mimi, vybalit a roztřídit ty hromady oblečků, mám toho spoustu jen po Tádovi a to nepočítám ty 3 hromady od třech kamarádek po třech holčičkách..... 😀 😝 Oblíkla bych čtyčata..... 😝

cipisek007
12. čer 2009

Indi, hlavně na ně pořádně dohlídni, chlapi dokážou ledaccos i to, co bys nikdy nevymyslela 😀 OBčas valím zraky, co ten můj dokáže 😀

Peťo, barču a Cyrdíka mooooc pozdravuj 😵
Ty máš taky bezva kombinaci. Tvaroháček a studentská 😀

Zuzi, jj, je to hrozný. Lidi jsou blázni a když to pak skončí takhle... ☹

Ty vado, gumový medvídci!!! Jdu dneska přes Billu 😀

zuzka84
12. čer 2009

indigo tak ten muj to zabali tak ve 4 😀 . tak nevim jestli nepojedem uz dneska pryc, protoze pres den stejne vytuhne a vecer nebude chtit spat 😝

cipisek007
12. čer 2009

Tak jo holky, my jdeme cvičit a dlabat. Mějte všechny krásnej víkend! 😵