Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
25. čer 2009

no Míšo, bych byla hotová 😖 hlavně, že to takhle krásně dopadlo! 😵

cipisek007
25. čer 2009

Holky, jdu stáhnout jak právě leží Bára, to se posmějete 😀 😀 😀 Napřed jsem jí vyfotila a pak až zjišťovala jestli vůbec dejchá 😀

cipisek007
25. čer 2009

Innko, to jo, zlatíčka moje 😵

Kroupi, škoda že neklokaníš, to je něco nádhernýho... 😵 😵

cipisek007
25. čer 2009

Fotky přidány 🙂

inna12
25. čer 2009

si napřed fotila jo?? 😀 by ti řekla tchyňa - no matko! 😀 😀
...hezký, jak se přitom ještě drží 🙂

cipisek007
25. čer 2009

Innko 😀 😀 😀 😀 😀
No držela se pevně, jsem jí pokládala na záda a nechtěla se pustit 😀

inna12
25. čer 2009

😉

inna12
25. čer 2009

jinak jen tip - v tescu maj tuze dobré melouni 🤐

hezký večer! já jdu do vany oholit si chlup na noze

cipisek007
25. čer 2009

Jdu do hajan, pobolívá mě furt hlava a trochu se motá. Všem dobrou a klidnou noc 🙂

Jo a zítra kdo tu dopoledne nebude - držte palce, jedu s Bárou na to oční ☹

inna12
25. čer 2009

ježiš to sou scény zase v ordinaci 😀 tak reálně hraný 🙄

Míšo, to určitě teda držet budu ! at je to dobré! 😉

už taky valim

zuzka84
25. čer 2009

inni - ja tohle resim spis az posledni dobou a i tak mi to moc nejde ... myslim ze pro zdravi dite je v pohode kdyz se taky s nejakejma tema mikrobama setka 😉 . David chytne kdesi cosi temer vsechno 😀 , ale proste mi nejak nejde zachazet s nim jinak 😝

dadu - no jasne, ale uz jste za vodou 😎

kroupi - moc zdravim 🙂

jinak dnes teda moje dite usinalo jako ty vase trimesicni miminka - rev rev rev "maaamiiii, maaamiii" a vubec jsem netusila co jako chce 😝 . nastesti uz spi , jen ma plnej nos nudli

petreva
25. čer 2009

Holky, dočtu vás snad zítra...máme za sebou další bojkot a jsem z toho totál otrávená a unavená...ty večery jsou tak úmorný...je fakt , že přes den už je to lepší to si pořve když nemůže usnout, ale jsou už i krásný chvíle kdy si hrajeme, povídáme...ty úsměvy...ale ty odpoledne a večer...nějak na to nemám. Ty jo, musím mít, ale vycucává mě to do dna. Normálně, na férovku, bolí mě hlava z toho řevu, ona tak křičí a do toho obličeje, když ji chovám...zase bojkotovala prso..dala si tak málo a pak už jen brečela..asi za hodinu jsem to zkusila´znovu, jedla by, ale to by tomuselo téct jak z kohoutku...a co s tím??? Vždycky se po pár s odcucla a děsně plakala, šudinka moje, vrazila jsem jí dudlík, uklidnila se , tak jsem jí ho vyndala a strčila prso, zase ho požužlala, ani ho právě nestačila nastimulovat, aby se jí to rozteklo a zase brečela. Tak jsem to zkusila opakovat až jednou při přicucnutí už to teklo. Dala si zase tak trošinku a už nechtěla za žádnou cenu. No je to věda.........jestli nakrmit jinak nebo nechat usnout, nechat brečet, chovat...ty brďo. Tak padám....dobrou
Všimla jsem si DADU a KROUPI, mooc vás zdavím a jsem ráda, že DADA je relativně v pořádku a holčičky KROUPI sílí!! Tak jdu zlikvidovat odsátý mlíčko a jestli se už nevzbudí madam, tak půjdu do hajan.

inna12
25. čer 2009

Zuzko, jo, taky nemám ráda, když se to přehání, ale u toho novorozence a hodně malinkých, si myslim, že je ta sterilizace fakt nutná a budu se to snažit dělat poctivě 😒 ještě neumí s těma baktoškama "pracovat", když už si pak strkaj ruce a věci do pusi, tak to už je jiná 😅 je to jako u štěnat, než si organismus vytvoří aspon minimální imunitu, tak opatrně a postupně zvykat no...všeho s mírou 🙂 pak takový ty děti ze sterilního prostředí, neduživý, to je hrozný, měli jsme ve třídě takovou holku, její máma byla šílená 🙄 chovala jí jako kytičku ve skleníku 🙄

straspytelka
25. čer 2009

Ahoj, horečkujeme 38*9 a pláčmeeeee ☹ ☹ ☹ to bude noc... 😔

inna12
25. čer 2009

Evi, co říct...at máte klidnou noc 😖 vydrž

inna12
25. čer 2009

no a Straspy, ty též 😒

zuzka84
25. čer 2009

inni , jasne , tak ja taky do roka vsechno poctive vyvarovala atd. ... no bych mela prave jeste ted , taky bych mela mit sklenikovy dite 😀 . ale ma smulu no 😀 . jeste s pristupem tech doktoru ... no nevim, zase me to dneska nejak zere , tak se omlouvam ze to tu tak rozvadim 😔

zuzka84
25. čer 2009

straspy, evi - drzte se! ty teda zlobej holky jedny

menny
25. čer 2009

Holky to je síla, malej usnul v 19h a od 20:15 je vzhůru
😠 ☹ ☹ prostě ne a ne usnout !!
Mě vodvezou ☹ .... Po půlnoci bude zas vzhůru a pak každý 2h
Dopr...
Prostě začnem dávat kaši, nebo nevim

moooooc zdravim Kroupi

dočtu vás zítra řve jak ďas 😠

indigo
25. čer 2009

Brej večír, no tak já už mám dneska vyhajáno, opět se mi povedlo vytuhnout na gauči u tv 😀 no to tady budu čumákovat půl noci... 😠

Tak přeji klidnou noc, hlavně Evče, Terce a Peťule... 😉

inna12
25. čer 2009

Zuzi, já vím, to máš jináč 😖 mně to napřed nenapadlo, že bys měla kvůli Davídkovi takhle dlouho...omlouvat se nemáš za co, ani nevím, za co myslíš 😉 😉

Peťul, já vás dneska lituju s těma mimouškama...myslím na vás, at se aspon trošku vyspíte ☹ já taky celý noci nespím, nejde to, pořád jen na záchod, každý otočení je jak výstup na K2, zkoušim milion poloh 😝 , ale dospávám to ráno, to už jsem tak vyčerpaná, že pak spim, ale vy nemůžete ☹

dobrou noc, já jdu chytit chrousta, za voknama se to hemží, at trošku naseru chlapa, zase čumí na fotbal 🙄

zuzka84
25. čer 2009

inni, he he , fakt uz se tesim na tyhle stavy 😀 . me uz ted vytaci ze treba nemuzu sedet pul hodiny na zadku , ze na me porad NEKDO 😀 mluvi a neco mi chce 😀

tak jo, s chlapem jsme se zase porafali , tak pujdu taky asi uz spat. dobrou noc

straspytelka
25. čer 2009

Ahojky, no zvracíme, hoříme, děs, teď spí, já teda jsem ko, ale spát rači nebudu...nemám mlíko, musím pít, kdyby se vzbudila, všechno mi vyzvracela teplota 38.9 ☹ Jdu dočíst, stejně tady nikdo nejspíš neni a chrupkáte... 😵

menny
26. čer 2009

No přesně jak jsem řikala.
Kojení ve 22, 0:18, 3:20 😠 😠 😠 😠
a to neni ještě ráno
to je k vzteku!!!

Strašpy a dáváš čípek??? Teplota je po odečtení??
To je dost 😒
holky držte se!!!!

cipisek007
26. čer 2009

Dobré ránko holky!

Strašpy, tak co Simonka? Už je lepší?

Peťo, hnedka v pondělí volej doktorce, tohle dlouho nevydržíš.

Jako holky, otevřu net a na mě vybafne - zemřel Michael Jackson. Jsem z toho tak nějak v šoku... A to jsem ho teda nemusela i když jako puberťák 12-13 let jsme ho s bráchou milovali.

My noc šílená, holky se tatínkovi předvedly. V půl třetí ráno si Terezka začala povídat, kuckat si (dělá to naschvál), vrčet a dost nahlas, že vzbudila Barču, ta jí okamžitě začala odpovídat, převracet se na bčříško a bouchat se do hlavičky o postýlku... No hrůza. Tak jsem se v půl 4 naštvala, přebalili jsme je, dostaly čaj a šly k nám do postele. Děs běs. Jsem mrtvoň a vůbec nevím, jak to dneska do nemocnice odřídím a to je to jen kousek. 😒

cipisek007
26. čer 2009

Tak já jdu ze sebe udělat člověka, připravit věci sebou na oční, abych po holčičí sváče mohla rovnou s Bárou vyrazit, snad tam nestrávíme celý pátek.

straspytelka
26. čer 2009

😀 Ahojky holyk, Menny, tak to je fakt na příkrm na noc tohle 😒 je to chlap a prostě má hlad 😀
Míšo, tak to jsem poprvé zažila u Simonky, ve 22 h měla vyspáno včera a povídala a povídala a k tomu horečka, myslím, že blouznila 😕 smála se tu jako ve 12 v poledne, tak jsem jí nakojila a donesu jí do pokojíčka a najednou blééééééééé a všechno venku 🙄 😖 takže všechno z ní dolu, z postele, zem vytřít....parádní cvíčo, šla jsem spát ve 3 ráno, ak na půl oka, 😨 vypadá líp, teplotu má 37*9 bez odečtení v zadečku, jo dala jsem jí včera panadol syrup, ale pak mi to vyzvracela asi po 40 minutách 😒

cipisek007
26. čer 2009

Strašpy, lepší je čípek 😉 Ten zastrčíš a během chvíle se vstřebá. Snad už dneska bude dobrá. To byla první nebo druhá hexa?
No ale holk y vnoci teplotu neměly, u nás to blouznění nebylo 😀 Ty já snad usnu. Navíc mě ještě trochu bolí hlava, ježiš mě se na to oční nechce. 😠

straspytelka
26. čer 2009

druhá hexa + ten synflorix
Taky mě bolí hlava je to tlakem as fuj 😒

cipisek007
26. čer 2009

aha, tak jí asi nesedla ta kombinace. A ten synflorix je co? To je na toho pneumokoka?
Jj, tlak je od včerejška blbej, pořád se mi motá hlava a v noci, když jsem šla na WC, tak jsem se musela opřít o skříň, jinak bych sebou flákla.