Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
21. črc 2009

http://zpravy.idnes.cz/test-mf-dnes-jste-tehotn...
zajímavé. Je fakt, že jsem u Hauíí taky platila na začátku těhu 500. Je ale fakt,že mi dělala UTZ při každý návštěvě. Co vím od Jáji, tak ta má jen 3 UTZ. Tak třeba je to péťo na to.

petreva
21. črc 2009

No Míšo vlastně tři...včera jsme měli 8let od svatby 😵

petreva
21. črc 2009

Míšo, P. jde na hadici dnes v půl dvanáctý...my jdem v deset, tak prý se k nám přidá...tož po obědě na vás budu myslet!
Jo INDI, takyjsem včera přemýšlela k čemu tě manža přemluvil 😀 dobře, že jsi upřesnila 😀 teď bylo pár dní pro tebe líp, viď. Ani nevímpředpověď, ale svítí u nás sluníčko, tak snad se z toho nevyvine pařák!

cipisek007
21. črc 2009

Evi, no jo vlastně, včera jsi to psala, že jde dneska, já to popletla 🤐
Od zítra mají bejt zase tropy, přívaláky a bouřky. By se z toho počasí člověk picnul. 😒
No tak to ještě jednou MEGA gratulace. Byl nějakej dáreček? 🙂

petreva
21. črc 2009

Abych řekla pravdu málem jsem na výročí zapomněla...říkala jsem si, že před tím rokem jsemobjevila Elču a pak mě to trklo...koupila jsem P. mandle v bílé čokoládě a ovoce co má rád...doma na posteli jsem mu z toho udělala srdíčka a z deky jedno velký kam jsem dala Elenku 🙂 my si nic moc nedáváme, jen tak něco na zub 😉 no a P.na to regulérně zapomněl, ale to je jedno...je toho teď fakt moc a ani nevím kolikátýho je...hodně ho to štvalo...
Ty jo ta Elča teď nemůže spát...chce být na boku, jenže tam ji vypadává dudlík nebo jak usíná se točí zpátky na záda nebo bříško a to jí budí...takže burýna se tam už půl hodiny kroutí a nespí...a to se jindy budí až tak kolem půl devátý...
Počasí je fakt od extrému do extrému to nedělá dobře nikomu natož miminečkám a těhulkám, což??

menny
21. črc 2009

Dobré ráno.
Tak noc kupodivu vcelku ok. Vzbudil se 3x.
Teď má dobrou náladu. Leží na bříšku, dělá ksichtíky a povídá.

Tak holky dnes na ďobance, tak držim dětičkám palečky.
S M. jdu v pátek na prevenar.

Teď mě napadlo, jak tu psala Evča o tom testíku, že já si řikala, jak budu vzpomínat na den co sem měla et.
A úplně jsem to propásla a ke všemu si nejsem jistá jestli byl 1. nebo 3.6.
No sem to ostuda. To mě mrzí, takovej významnej den. To musim dohledat
Třeba já vim, že Davídek byl splozenej (přirozeně) 17.11.2001 😀 😀

jdem snídat, tak zatim papa

menny
21. črc 2009

Evi též přidávám gratulaci 🙂

indigo
21. črc 2009

Hezké ránko!

aky drží palečky na ďobanečky, hlavně na tu dobu "pak", aby neměly dětičky nějaký ošklivý reakce... 😎

I já mám dneska takový "minivýročí", né datumový, ale přesně v tomhle stadiu těhotenství se Táda narodil. Ségra ho - vypadá to - trumfne a zůstane u maminky drobátko dýl. 😎

Míšo - já jsem normálně nějakej divnej případ 😀 - u Hauí jsem neplatila co jsem těhotná ani kačku. Nedostala jsem ten box pro nastávající maminky (že by to bylo tou pětistovkou co jsem jim nedala? 😖 ), ale UZ mi dělá polaždý, i když jsem ho nechtěla, ale to bylo tím že jsem měla šoupnutou placentu a ona chtěla zkouknout, jak jsem na tom. Teď už by měla být potvůrka placenťácká ok.

Petí - no kokám, že se snad začne blýskat na lepší časy! Noci už budou lepší... 😎
Já si pamatuju všechny ET, to je zajímavý... 😀 teda ty úspěšný bych chápala, ale i ty neúspěšný, jeden neúspěšnej byl totiž na moje narozky (a to jsem to brala jako znamení, jako že to musí vyjít) a další neúspěšnej byl pátek 13. 😀 😝

indigo
21. črc 2009

Jéje to je překlepů... 😀 vynechávaj mi mršky písmenka!!!! 😠

cipisek007
21. črc 2009

Indi, tak to je divný. Mě si o ní sestřička řekla hned při vystavení těhu průkajdy a ten box jsem dostala. S tím UZ mi nejspíš ho dělala tak často kvůli holkám, jetsli jsou obě +- stejně velký, kdyby ne, tak je to problém. Je to zajímavý a to ještě sestřička zná celou naší rodinu a mojí máme tyká... 😠 😀 😀 😀 A zná i kus Davidovo rodiny, protože ona pochází tuším z Holašovic a D. příjmení jí něco říkalo, tak se ptala a zná jeho strejdu.

Co se datumů týče - já si pamatuju jen datum posledních MS (to se pamatuje dobře 23.4. - 234 😀) a pak IUI která nám vyšla 6.5. První těhu test si nepamatuju.

Evi, já jsem letos na naše chodící výročí taky zapomněla. Myslela jsem na něj, ale je toho moc a D. nezapomněl a dostlaa jsem nádhernou velkou kytku. Ale ty jsi to vymyslela krásně, až mi běhal mráz po zádech 😵

indigo
21. črc 2009

Míšo stejně - koho ta sestřička nezná, co? 😀 S mojí tchýní jsou kamarádky, Tády se vždycky ptá co dělá babíčka, no ten než jí to všechno odvykládá, tak jsem po vyšetření... 😀
Mě o ten příspěvek ani neříkala, ale asi buď zapoměla nebo byl asi nějakej zmatek zrovna, tak už se nezeptala, už nevím... ale jinak říká asi každýmu.
V tom boxu byla i poukázka na slevu na monitor dechu, nechala mi jí naštěstí Zuzka, jinak by mě štvalo, že jsem jim nedala pětistovku a neušetřila tím pádem tisícovku na monitoru... 😀 😎

cipisek007
21. črc 2009

Indi, to je pravda, ta zná půl jižních Čech 😀
😀 😀 😀 😀 😀 To ani nevím, že v tom byla sleva. Asi proto, že jsem o něm neuvažovala.

straspytelka
21. črc 2009

😵 😵 Ahojky holky, všem moc držím pěstičky na očkování a vůbec všechny doktorské obštrukce 😵 😵
OPATRUJTE SE VŠECHNY A VŠICHNI 😵

indigo
21. črc 2009

Akorát nevím, jestli to ten monitor stihne 😀 musel se totiž objednat přímo u jedný firmy (od který byl ten poukaz) a oni ho zrovna nemaj na skladě a dodací doba 3 týdny, teprve jsme ho objednali, tak Ingeborg musí ještě vydržet u maminky... 😀 Ale za tisícovku dolů... si i počkáme. 😎

Děkujeme Strašpy, nápodobně!!! 😎

cipisek007
21. črc 2009

Indi, ahááá, no tak čas ještě má 😀
A už jsi byla na monitoru na gyndě?

Strašpy, krásný den 🙂

Jdu cvičit a krmit dravou zvěř 🙂

menny
21. črc 2009

Já měla poslední MS 21.5. a ET si prostě nemůžu vzpomenout ☹
jestli toho 1. nebo 3. 😠

Strašpy, když jsem četla o tý dietě. Ty bláho 40g v syrovym stavu??
To bych já chcípla hlady 😀 😀

indigo
21. črc 2009

Míšo nebyla, poprvý jdu zítra, to víš, to jen pipi Inuš chodí někdy od 32. tejdne... 😀 kde se vůbec fláká?!?!?!? 😀
Snad to nebude mít podobnej scénář jako s Tádou, to byl hned ten první monitor špatnej, doktorka mě poslala do nemocnice a pak už to šlo rychle. Než jsem se stihla začít bát porodu, už jsem rodila... 😖 😀 😎

Petí vidíš, pohádku o košilce nemáme, ale vůůůbec mě to netrápí a rozhodně jí nebudu shánět... co myslíte že u nás zrovna běží?!? 😠 😠 😠 Matka sedí na netu, dítě u televize, no nic, jdem se vyprdelit ven, dokud zvládám... 😎

menny
21. črc 2009

No jo, kde máme Iníka ??

Pejsek a kočička Indi už nevoní ? 😀
moc dobře to znám...když Dáda kouká po 150 na Spidermana 😖
teď máme hitovku Hellboy, už mi to taky leze krkem

jdu si dát sprchu. Musim schodit kožich, když se zas oteplý. Nohy mám
jak medvěd 😀

inna12
21. črc 2009

Pipi se flákala dvě a půl hodiny v nemocnici na KO 😠 ale vše ok 🙂 monitor dobrej, tlak 110/80 🙂
a to jsem zase měla strach 😖 takže příští kontrola až za týden 🙂 a jak jsem říkala, dneska ho zase naopak museli budit chudáčka, pěkně to prospinkal, tak jsem tam musela s nim cvičit..bych je praštila

Indi, zítra na kontrolu držím, určitě to nebude jako předtím 😉

Evi, k trojitému výročí gratuluju 😉
Peto, snad se autiko podaří dobře opravit 😖 tchyně by mě taky vztekla
Zuzko, chudák Davídek malej, at je brzo fit 🙂

my jedem něco nakoupit na večír, pojedeme na grilování, dlouuuho jsme nebyli, tak se těším

paaaa a všem pěkný den 😉

cipisek007
21. črc 2009

Innko, gratulka ke kráááásným výsledkům. Čoveče tomu tvýmu broučkovi se teda vůbec nechce ven!! 😀

menny
21. črc 2009

No Inuš super výsledky!!!
Škoda ale že malýmu se nechce ven.
Dneska je hezky, dneska by to šlo 😀
tak dobře...zítra 😀 😀 😀
užij si grilovačku
Tchýně jsou fakt za trest...teda až kluci vyrostou nechci
bejt nějaký holčině takovou semetrikou

po obědě jedem makačenko na chalupu, tak pak budu až večer.
Davídek je pracant. Pořád má nějaký nářadí v ruce a maká.
Ani se mnou nechtěl jít na procházku. Prej musí pracovat a žádný
flákání....to po tatínkovi nemá 😀 😀 bohužel 😒
Matoušek mi tam krásně spinká a je v pohodě...
Jé už se tam těšim
od rána poslouchám, kdy už pojedem....

cipisek007
21. črc 2009

Simtě, takovýho pracanta máš doma a ty bys ho zdržovala procházkou 😀 😀

Právě jsem četla na Novinách.cz, že od zítra tropy, tropy, tropy. Nejhůř má být ve ČT - 34°C. Chuděry těhule 😒

menny
21. črc 2009

ty voe...to zhebnu. Máme tam teď jezdit každej den, se uvaříme...těhulkám vůbec nezávidim 😒
Hlásej ale pěkný buřiny...já myslim, že se tu začne do konce týdne rodit o 106...co Inuš? Indi? Dáduš....
Jo Míšo aby to Dádovi vydrželo až do dospělosti 😀

sem si teď zkoušela pár starších věcí co jsem nosila před těhu, aby bylo v čem pracovat
a normálně jsem se dostala do kalhot, který jsem nosila asi před 5ti rokama a a už dlouho jsem se do nich nedostala 😵 😵 tak mi to udělalo velkou radost a trochu zvedlo sebevědomí...jen ta vytahaná kůže mi furt dělá
slušnou pneu 😒

cipisek007
21. črc 2009

Peťul, tak to je krásný 🙂 Kéž by se to stalo i mně 😀

Ty jo, Dadí tu taky dlouho nebyla.

A jak asi válčí doma Kroupinda?

Jájo, co ten příští týden? David volal, že možná dostane zase dovču 🙂 Jen tam tentokrát s náma budou naši.

zuzka84
21. črc 2009

evi - vysledky celkem ok , Cepacie uz tam snad neni (meli jsme si na ne volat az ve ctvrtek ale volala tam uz dneska nase detska, tak nevim jestli to maji komplet) , tak tam ma to obvykle - pneumokoka a branhamellu (ty jo, jenom dve potvory 😀 ) . Dneska dostal Atb na tu anginu , co dal se musim domluvit v Motole s nasi doktorkou

indi - ona ti tim utz tu placentu vytahla 😀 . ja od ni dostanu zitra sprdaka , navic ani to razitko od prakticky mit nebudu - chtela jsem tam dojit dneska, ale Dada nemocnej a S. ma migrenu, takze spi 😖
jo a jinak ja 500kc neplatila , dostala jsem ten blaznivej box a vzdycky se me pta jestli chci mimco videt na utz 😀
S dadou jsem platila u Mifkovy 400kc , a to tam jeste ani utz nemeli 😀

cipisek007
21. črc 2009

Já se na to vykašlu!! Po mě fakt loni touhle dobou to pětikilo chtěla!!
Zuzi, jen dvě potvory?? KOlik jich míváte normálně? Ty bláho. Heleď a to mu tohle všecko zjistili hned po narození nebo jak k tomu přišel? Dědičný to předpokládám není. Asi se blbě ptám, ale od včerejška mi to všecko vrtá v hlavě 😕

zuzka84
21. črc 2009

miso , no zas tolik jich nemiva - jsem se ted koukala, tak nevim proc mi to prislo malo 😀 . naposled mel Cepacii , branhamellu, hemofilus a candidu (plisen) . no ma to od narozeni , je to zpusobeny nepohyblivosti rasinek, ale potvrzeny to ma az nekdy z roka a pul , po narozeni jen vedeli ze ma obracene organy a ze tedy muze mit Kart. syndrom anebo ivemark. syndrom. Dedicny to zrejme je, nikdo nevi urcite , zatim jen vime , ze u Davida nenasli ty obvykle mutace, ktery uz nasli u poloviny pacientu , a ted teprve budou zkoumat ty vzacnejsi mutace.
ad Hauvi - asi to ma pokazde jak si sestricka vzpomene nebo nevzpomene 😉

peda
21. črc 2009

Ahojky 🙂

Petruš,můj taťka taky včera naboural,jel dodávkou soukromou a v Lišově nějaká ženská,co jela před ním,dala přednost někomu,kdo vyjížděl z garáže,dupla na to,taťka ještě zabrzil,ale auto za ním,taky dodávka už ne a on ještě tím nárazem vrazil do tý ženský.Tak má auto nabouraný ze předu i ze zadu,chudák.

Elli spinká v noci parádně,usíná různě,včera už v půl 9,zbudila se v půl 5,usla až v 6,ale jen si něco mumlala a nahozavala jsem dudlíka,tak jsem nespala 😀 😀 ale pak usnula a spala do 8 hodin.Ale přez den pořád moc nespinkáme.

Včera nám bylo 6 něděl 😵 😵 tak jsem byla na gyndě,vše v pořádku,jen ten můj čípek,mám tam pořád krvácející léze,tak zase vzorky na hystologii.
A dneska jsem byla s Elli na kontrole,vše je v pořádku,vážíme 4,10 kg,tak máme necelý 1 kg od porodní váhy.

Evi,tak manža jde na šlahoun,to mu nezávidím,mě museli píchnout dolzin,já bych to jinak nedala.Chudák.A taky gratuluju k těm vašim výročí.To muselo být hrozně milý,jak jsi to nachystala 😵 😵

Zuzi,tak malej má anginu,chudáček?tak to jste zalezlí doma,co?ale venku je horko,tak ti to ani nemusí být líto.A v Praze jsem letmo četla že dobrý,špatně,že malýmu nebylo,tak ještě,že tak.

Inuš,žádný grilování a mazej porodit 😵 😵 do konce týdne už stejně budeš maminka 😵 😵 dýl to nevydržíš 😅

peda
21. črc 2009

Musím do auta a vytáhnout nahoru zase další část nákupu 😠 .Mám tak ještě 3 megatašky a hlavně tam mám brambory,který potřebuju už teď mít uvařený a oni jsou ještě v autě 😀 😀

Po obědě asi pojedem na chalupu se vykoupat,ještě uvidím,co vymyslíme.Zatím papa

inna12
21. črc 2009

Peťo, tak jo zítra by to šlo 😀 no ale ty vedra zase...tak v pátek 🙂
to věřím, že máš radost z kalhot 😉 já už se zase těším, až tohle budu dávat dolů 😝 😝 Straspy též s její dietkou obdivuju
s těma tchýněma si říkám to samý, já to prostě nechápu, že drtivá většina je jich takovejch 🙄 že nemůžou bejt v pohodě a nad věcí...

Míšo, díky 😉

nevyskytnutí cepacie též gratuluju 🙂

já si jdu zdřímnout, at na večír něco vydržim, spala bych ted fakt pořád přes den, ty noci stojí za prd a zejtra jedeme do lesíka na chatu, přijela mi ségra po dlouhé době, ale tam mi bude fajn, v chládku ve stínu u rybníka, všude jen les, tak to počasí snad nějak přežijem všechny 🙂