Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
30. črc 2009

jo inni a je tu teda stejne plno jak "za tebe" . ale ted sla nejaka pani domu a ta co je tu s nami na pokoji mozna taky pujde az uvidi jak zabiraj leky a jeste jedna dneska rano porodila ... nicmene u stolu uz nektere ted na obed nemeli misto

inna12
30. črc 2009

no tak to je tam teda plno dost...se mnou pouštěli asi 7 ženskejch, tak pak tam volno bylo, ale se to zaplní asi hooodně rychle 😝

co jídlo? hrozný? já tam zažila jeden příšernej oběd a to se fakt nedalo ani sousto, bylo to file a to, kdo teda vytvořil 🤐 a to já sežeru skoro všechno, takže to už bylo co říct..a polívky mi tam přišly furt dokola to samý 😖

menny
30. črc 2009

Ahoj ženy
prolítla jsem vás letem světem, mám toho dnes dost na práci
a odpo chce Dáda do bazénu.

Musela jsem ale přijít okouknout, jestli je tu nějaká změna.
.....☹ škoda. Já pořád musim myslet na Inuš.

Indi super velikánská gratulka ke kontrole. Četla
jsem už včera, ale nestihla reagovat. Mám z tebe radost 😉

moooc děkuju za typ na vrakáč !!!!! 😉
musim leťet.
Tak hezké odpoledne!!!
Pa

achalteke
30. črc 2009

Nové zprávy od Dadunky:
Všechny vás moc a moc pozdravuje. Je to prý záhul a mívá po ránu depky - nemá ještě mlíko,Tádík spí lépe přes den než-li v noci. A Tadeášek je moc krásnej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵. Nástřihu ušla, ale praskla sama, je zašitá a bolí ji prdka....

Inuš s tim Burtonem jsme na tom stejně - máme ho s Honzou hrozně rádi 😵 😵 😵 😵 😵 jediný co mi ušlo je Velká ryba, což teď sháním po všech čertech ...

Mě děsíte s tim nemocničním jídlem... 😒

inna12
30. črc 2009

Peto, ty si hodná 🙂 a já furt nic, vid 😒

Jájo, díky za info, pozdravuj Dadunku 🙂 prdka auau...taky se bojím ☹

Indi, kdepak jsi?? dopadlo ti to dobře? 🙂

BARu, na tebe já myslím, dneska jsi měla mít ty výsledky kozenky, vid? tak napiš, že je to dobré, at už myslet nemusím 😉

já celý odpo skoro prospala, doháněla jsem zase příšernou noc, ted jsem po sprše, tak je mi fajn, tak pojedeme vykoupat psa na hlubokou, chudák byl skoro celej den doma, tak at se pořádně proplave..

papa

menny
30. črc 2009

Jájo dík za zprávy od Dádunky.
Snad se mlíčko brzo nastartuje. Je jasný, že to pěkně zamrzí, že
se ještě nekojí.
Náš Dáda měl taky přetočenej den a noc...to se brzo srovná
To roztržení musí teda pěkně bolet ☹
Moc Tádu a Dádu pozdravuj 😉
v sobotu půjdou domu ne?

do bazénu šel Dáda s mamkou sem zůstala doma

menny
30. črc 2009

No Inuš, mě je tě líto!!!!
Pájo nezlob mamku a šup ven !!!!!!

Na tom vrakáči maj všechno možný, leč opla nevedou ☹ ☹

jé no jo, co ta Barča
Indi tu podezřele neni 😕

achalteke
30. črc 2009

Jo jo co Indi a Barča? Holky tak jak?

Peťo jo jo zas jí napíšu, nechci ji nějak moc bombardovat smskama 😅 , no snad se rozkojí a doufám, že je v sobotu pustí, protože už jsem nedočkavá fotek 😀 😀 😀 😀

Inuš ty noci jsou fakt šílený, já už včera v 9 usla, v 11 na záchod, o půl druhé zase, pak okolo čtvrté, šsté a tak až do půl devátý a do toho tři krát maalox na žáhu - hnus.

menny
30. črc 2009

Mám novinku
Matoušek klečí a podpírá se rukama (jako kočička)
a snaží se lézt!!!! To mu teda nejde. Do teď ale jen strkal nožky
pod prdelku, ale teď už klečí!!!! 😵 😵

Jájíku sem si teď všimla, že tam máš 36tt
tý jo, už to máš taky za pár 😵 😵

taky se těšim na fotečku

achalteke
30. črc 2009

Jéééééé Peťo to je krásný, to je šikulda 😵 😵 😵 😵 😵

Jj letí to jako blázen, chtělo by to tady nové těhule, vždyť už tu to tady bude za chvilku samá maminka 😅

kacena00
30. črc 2009

holky moje vy ste pusinky!!!

omlouvám se, jen sem se dnes snažila něco porobit, když to miminko dělalo hajinky a jinak sem mu dělala aktivity, páčto sám se bavit odmítá 🙂 a když tak se přetočit na břicho, ale to pořád blindí, takže má řízenou zábavu🙂

kozenka dobrá, nic prej tam není a pokud by tam ještě do půl roku ta bulka byla ať se znova objednám na vyš. jenže to už asi uplně přestanu laktovat a tím pádem si myslim že to samo zmizne, no a potom ej ještě možnost avon přispívá zčásti na mamografii, tak si jí holt nechám udělat a vyjde mě to pokud se dobře pamatuju na nějakejch cca 500 nebo do 500 Kč

peťul gratuluju, je to kluk šikulka 😉

a jájul jestli budeš dádě psát, tak jí napiš ať se nebojí, první den malej spinkal ale druhej den sem ho musela přikládat snad 2 do půlhodiny, někdy 2 krát do hodiny, ale spíš fakt co 15-20 min. protože brečel hlady a je to uplně normoš, a v noci už sem kojila co 2 hodiny a to už nám zůstalo, z porodky sem odjížděla a kozy sem měla nalitý k prasknutí, že než sme dojeli domu, tak mi málem explodovaly..

ať si z toho častýho bumbu nic nedělá, to právě hrozně zabere 😉

zuzka84
30. črc 2009

menny - moc gratuluju , je to sikula 🙂

Jajo a rodila nakonec tedy Dadunka v CK ?

inna12
30. črc 2009

BAru, tak to jsem ráda a ty můžeš být klidná a nenervit se s tím 🙂

Peto, jé, to za chvilku poleze 😵

Zuzko, Indi tam s tebou není, tak to má určitě dobré 🙂

já jdu udělat rychlý palačinky, mám na ně takovou chut 😝

achalteke
30. črc 2009

Zuzko jo jo rodila v CK 😉

Baru tak bezva, že je kozík v pohodě a taky myslim, že ta bulka zmizí úplně 😉

Inuš chci palačinku, pošli štando pédo po drátě 😀 😀 😀 😀

menny
30. črc 2009

Děkujem moc, jsem na něj moc pyšná na prďolku 😵 😵

Baru krása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já sice mlíko měla, ale tak 1,5 dne se nechtěl Matýsek přisát,
prý jsou děti po císaři línější, tak nevim, každopádně jsem se
bála, že je takovou dobu hlady. Nic nedostával. Řikali mi, že až 2dny
mimi nemusí pít, že nemá potřebu, že je plný plodovky a živin ode mě.
To jsem na to zírala

jo Jájo těhulky chybí. Já doufala, že to vyjde Lenče ☹

jdu uspávat jsme rudý vzteky

menny
30. črc 2009

Myslela jsem nový těhulky 😅

inna12
30. črc 2009

Jájo, poslala bych ráda 🙂 ale nic moc se mi nepovedly, udělala jsem moc řídký těsto 😠

co ta Indi??? to je divné, určitě by se ozvala 😒 snad nemusela do nemocky kvůli tomuhle 🙄

Péťo, to je jasný, já taky budu pyšná z každýho uprdnutí natož z takových pokroků 😵 o tom to je 🙂

indigo
30. črc 2009

Indi nemusela nikam, jen je obsazenej pc, to víte, my co nemáme vlastní noťásek... 😖 Nic se u mě neděje.
Na zavolání jsem zapoměla, pátky doktorka přes léto neordinuje, v pondělí tam má zástup, v úterý... no to už počká na středu do poradny... 😀 Ale kdyby něco našli, tak mě doktorka určitě volá, protože povídala něco jako že odpoledne zavolá a když ne, ať si třeba cinknu já.

indigo
30. črc 2009

Dadunku moc moc zdravíme!!! Tadeáška samo taky!!! Nic se neděje, že se jí ještě nedělá mlíčk, však je brzy! Nevím jak v Krumlově, ale většinou pouštěj až když miminko začne nabírat na váze, tzn. jestli se jí udělá zítra nebo pozítří, viděla bych to na propuštění v neděli nejdřív. 😉

indigo
30. črc 2009

Přišla jsem v blbou dobu, nikde nikdo... 😒
Jasně že bych dala hned vědět, kdyby něco, mám číslo na půl koníka 😀 😎
Tak čau ráno, ženy a děti! 😎

Inuš ty jdeš ráno do porodky, co? Koukej to udělat jako Dadunka, z kontroly akutní porod! 😎 A kdyžtak napiš!!! 😀

peda
30. črc 2009

Ahojky

Inní,tééda,ty tu zase strašíš??? 😠 😀 😀 Téda,Ten Pája bude fešák,on snad vyleze i s fousama,nebo co 😀 😀

Takyx moc zdravím Dádulku,maminku naší další a miminečkovi posílám pusinku 😵

peda
30. črc 2009

Indi,tak srpen už asi dáte 😀 😉 máte to taky za pár,stejně jako Jája 😵

helik3
autor
30. črc 2009

Ahojky,

přidala jsem pár foteček, tak jukněte 😉

Barčo tak super, tak snad bude kozena v pořádku, uf! Co ten zoubek, máte ho už tedy? Nedočítám tak nevím...jak to Cyrilek zmáknul?

Péťo tak to nemá chybu s Matouškem, to je šikulka! To až se příště uvidíme, tak to bude Matoušek s Cyrdou lézt po kolínkách a my snad už taky zvedneme hlavu abysme se na ně koukly 😀 😀 😀

Inni, tak prckovi se takhle nechce ven?? Téda jo to bude fešák 😉 Držím palečky, ať je to co nejhladší🙂

No a koukám, že Indigo a Jája a Zuzka jsou v těsném závěsu už na spadnutí! Teda hoplky, to to uteklo, co? To už tady za chvíli budou všechny maminy 😉 😉 náádhera 😉

Jak vůbec těhulky zvládáte to horko a dusno? Asi děs běs, co?

Dádulce jsem psala, moc moc gratuluji, s kojením se to poddá, mně s Majda první den nepřisála vůbec a druhý den hoodně mizerně, ale stálým přikládáním a asi i vyhladověním toho malýho človíčka, to půjde🙂 My ještě druhý den večer blinkaly plodovou vodu.

petreva
31. črc 2009

Dobré ráno,
BARU, tak to jsou dobré zprávy!! Bezva.Co cukety?
PETO, M. je šikovnej!! Je to krásný pozorovat ty svoje dítka jak dělají pokroky, viď.
JÁJO, taky Dadu pozdravuju!!A jak píší holky, z mlíčka ať nedělá žádné závěry, ještě je brzy a rozkojit se dá ještě po dlouhou dobu 😉 joj natrhla se...asi je fakt lepší kousek střihnout než pak netrhnout 😕 snad se brzy zahojí mamina jedna!
INNI, tak dnes do nemocnice na KO? Tož ať přijdeš s dobrou zprávou, že už P. ťuká na vrátka 😉
Holky mě je nějak blbě...jako psych. asi pozdější psychoza 😨 ne, to zas ne...ale nějak to na mě leze...Petr teď chodí pozdě z práce, tak jsem na toho uječenečka sama...ty jo, zlatý babičky...aspoň na tu hod nebo dvě, kdyby se s ní šel někdo provětrat...ale je to moje štěstíčko, včera si prvně strčila palec od nohy do pusinky. Já bych ji nedala za nic na světě, jen bych potřebovala trochu odpočinout...no nic, dost stěžování. Už se tam zase kroutí, to naspoala ani ne hodinu...tak jdu. Mějte se
JO a zítra jedem ke tchánovcům, ty jo takhle často 😠 Péťa tam bude zase dělat něco na bráchově baráku, tak proto,jinak bych tam nepáchla...a kočár je stále hrozný problém...takže zase potáhneme náš, což je na prd, nic jinýho se nám do auta nevejde...no nic. Chytrá švagrová povídala, že prý na dva dny kočár nepotřebujem, když máme nosítko a autosedačku!!!Jéžiš, já tam zcvoknu z těch rad a názorů...možná i z toho je mi blivno...

peda
31. črc 2009

Ahojky,hezké ráno

Helíku,ahojky,holčička je nádherná 😵

Evi,taky to znám,mě Eli přez den nespí vůbec a taky dost plače,babičky taky vůbec nefungujou,ani jedna jí ještě nevozila v kočárku ☹ ta jedna jí viděla jednou a pak až na vánoce a to je celej den doma sama a moje mamka,ta má dost práce a když k nim přijedem,tak to je blažená,že jí vidí do tý doby,než jí vyndám z autosedačka a pak si zase najde nějakou důležitou neodkladnou práci 😢 .Včera už jsem byla v poledne na mašli,probékala celý dopoledne,ale po obědě vždycky s klukem vypadnem a vrátíme se večer a jak jsem mezi lidma,tak mě to přejde a jsem v klidu.Taky vždycky někam jdem,nebo jedem s někým,jako s nějakou kamarádkou a jejíma dětma a holky,jak už mají větší děti,tak rádi chvilku povozí,pochovají....Včera jsme vypadli zase na plovku,přišli 2 kámošky s dětičkama a bylo hnedle líp.Malá sice nespala,ale holky vozily a já si drobet odfoukla.
Ale v noci jsem jí dala spát v 8.30 a spala až do 6.30 😵 😵 tak asi nemůžu chtít,aby spala pořád.

Dneska pojedem po obědě asi na Hlubokou do ZOO,tak si uděláme taky hezký odpoledne.Jo a dělala jsem ve středu taky cukeťák a byl moc dobrej.

Tak já musím zase jít,položila jsem Ell do postýlky,že si udělám caro a podívám se,co těhulky a vůbec se jí tam teda nelíbí.Tak zatím papa

zuzka84
31. črc 2009

ahoj, koukam co inni a indi a nic ... to je teda poradek 😉

ja zjistila ze mam trochu jinou diagnozu - jsem fakt magor 😀 , no tak mam tu placentu uplne dole pres celou branku a to je pry rizikovejsi a tak od 30tt se hospitalizuje ... takze tak , aby jste taky byli v obraze jako ja 😀 😉

vsechny zdravim a preju hezky den!

P.S. inni , dneska se tu uvolnilo asi 7mist 😉 , ale pocitam ze to bude zase brzo natriskany 😝

peda
31. črc 2009

Zuzi,buď ráda,že jsi tam,já měla určitě něco jinýho.A už jsi psala tomu primářovi do ČK?

Tak jsem to moje dítko uspala u kozenky,tak se jdu oblíct,udělat Marovi snídani a půjdem na poštu.Jsem zvědavá,co Inník na kontrole.Zuzi jí tam pro případ drží místečko 😀 😀

zuzka84
31. črc 2009

pedi - jj, nakonec opravdu jsi mela neco jineho , no ja doktorku spatne pochopila tedy ... rikam ze jsem magor 😅 a to podavani informaci pacientum tady teda nic moc 😖
primari uz jsem psala , nemel by to byt problem i s touhle diagnozou, jen ze jde o miminko (staraji se o mimca az od 34tt , ale to ja koncim zitra a jeste tu urcite pockam do utz za tyden) . No a jeste jsem se ho vyptavala na jeho nazor , jestli ten presun neni moc rizikovej a tak , tak uvidim co napise
jo inni tady zatim drzim fleka , ale musi si pospisit 😀 😉

peda
31. črc 2009

To dítě už je zase vzhůru 😠

indigo
31. črc 2009

Hezký ránko!

Ellinka je teda čísko, takhle mamču zlobí..... ale ono jí to přejde. 😉

Zuzko tak že by se přeci jen konal transfer do Krumlova? Aspoň bys tu uvolnila jedno místo... 😀 hlavně aby bylo všechno ok! 😎

Tak jsem zvědavá co ta Inuš, vůbec se na ní nebudu zlobit, když na mě nepočká, už by potřebovala porodit jako sůl... 😖

U mě se vůůůbec nic neděje, krom toho, že Táda prokašlal a probrečel půl noci, ale nic mu není, jen ten kašel, tak ho proleju jitrocelovým siprupem a snad se dneska vyspíme...