Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
17. srp 2009

Holky!! Dneska mají dvě naše Péti svátek a já na to úplně zapomněla!!! Hlavně že furt koukám do kalendáře a přemýšlím, kterou Peťu ještě znám 😀 😀

Takže Pedíku a Menníku, všechno nejlepší, hodně zdraví, hodný děti a manži 🙂 😵 😵

Objevím a dočtu večer. pa 🙂

cipisek007
17. srp 2009

Innko!! Ten je překrásnej!! Doufám, že zítra dorazíš 😉

Dadí, já ti nevím, já bych asi takovouhle cestu v horku s třítýdenním dítětem neabsolvovala 😒
Co se podkládání týče. Nám dr. říkala, že jednak máme holky nechat dostatečně odkrknout a jednak jim máme podložit buď nohy od postýlky pod hlavou a nebo podložit nějakou knížkou matraci. Holky takhle spaly asi do třech měsíců imrvére, B. možná dýl, protože jí trápila dlouho rýma, takže si myslím, že to T. neuškodí 😉

dadunka
17. srp 2009

Pedí, jojo ten AR Nutrilon znám, četla jsem o něm v moudré knize 😀 My jsme teď asi týden a půl dávali Hami, protože nám Nutrilon došel v neděli a samozřejmě jsme tu jiný nesehnali a v Coopu měli jen Hami. Takže tak zítra ráno dojde a najedem na Nutrilon extra, předtím měl HA. Možná se fakt jenom přejídá, jí ve 3 týdnech tak 90ml po 2,5 hod.
Innuš a Míšo, krásné fotečky. 😵
A přidávám se ke gratulacím k svátku!

cipisek007
17. srp 2009

Dadí, to klidně může ublinkávat po tý změně z N na Hami. Když jsme přecházeli na Sunar (je levnější), tak jsme přecházeli pomalinku. Holky, když jsem jim po kojení ještě začala dávat Nutrilon, protože furt plakaly a já myslela, že mám slabý mlíko. Tak jsme je dokrmovaly a oni hrozně přibraly na váze. Tak nám dr. řekla, ať přestaneme a jak jsme rychle zase změnili stravu, tak oni začaly mít ve stolici krvavý "nitky". No já se hroutila, jely jsme nakonec na pohotovost a protože D. nebyl doma, tak se mnou jela mamka.

kacena00
17. srp 2009

krucištyrycet holky, já furt rozmejšlím, jestli jet nejet...že bych jela přeci jen vlakem... nevim, tyjo, kdo to za mě rozsekne????????????????????????,,

pedi o té růžovce sem to psala já 😅 😔 🙂 sem děsná, ale nemůžu si pomoct, já ty barvy fakt nerada 😀

jinak teda evi, já vím, jak bych byla vytočená na max já za tu libertu...ale jak sem si to četla, tak sem se tomu musela tlemit, asi jako holky když četly zase moje storky 😀
ale to nic nemění na tom, že bych v tvý kůži bejt asi měl chuť je zaškrtit..

jiank dadu mě neskutečně blil cyrdik doteď dokud měl ty svý interválky a 3 hod. a teď co řešel na 3 hodinocvý a někdy i 4 hodinový, tak blindí podstatně míň, takže to tím taky může bejt..

kacena00
17. srp 2009

tak a dost, sem se rozohdla, prdim na to, bojim se že bysme se připásovaný do šátku spolu v tom vlaku upekly...

tak si to tam užijte a opusávám

a Peti, dodatečně vše nej nej nej 😉

cipisek007
17. srp 2009

Barčo, taky si myslím. Na podzim, až bude sychravo, tak uspořádáme další 🙂

cipisek007
17. srp 2009

Tak já jdu do hajan, na to, že jsem na dnešek spala jen tři hodiny a Barča furt jen pláče, tak jsem nějaká živá 🙂 A to jsem ještě teď pověsila prádlo.

Jo jako dneska jsme s holkama brutálně zmokly. Mamina mi volá, bude bouřka, jestli máš nakrmeno, hned vyraž, ať to stihnete než začne pršet. No já už byla skoro na cestě, tak jsem jen holkám radši sbalila ještě tepláky a jely jsme. No a po pár metrech začalo pršet... Holky měly naštěstí na kočáře igelit, takže krásně po cestě usnuly... A já k našim přišla mokrá až na prdel, bílý kalhoty špinavý od písku, nohy v žabkách černý, zmoklá jak slepice... Hrůza.
Ty kalhoty jsem si chtěla vzít zítra na sebe... Jsou vypraný, visí, ale jestli uschnou, to je ve hvězdách.

Takže já jdu do tý postele, všem dobrou noc a zítra se moc těším! 🙂

cipisek007
17. srp 2009

Jooo ještě jsem tu 😀

Volali mi ze Šikulky, od září začínáme s holkama plavat 😵 😵 😵

Už tu nejsem.

indigo
17. srp 2009

A mě volali z Artu, aby si doplnili statistiky... 😀 pogratulovali k párečku a prej kdybysme chtěli třetí..... 😀
A taky tu nejsem.

Těším se na zejtřek!!!!!!! 😎

kacena00
18. srp 2009

to koukáte co tu dělá co? nemůžu spát, poslední dobou dycky po tom, co nakrmim malýho, nemůžu spát...zákon schválnosti, myšlenky lítaj jedna přes druhou a pak celej den bek bek, paráda 🙄

užijte si to dneska 😉

petreva
18. srp 2009

Tak jsem poslala před půl hod dlouhej přispěvek a nedošel...nasr...mě ještě nepřešlo, takže písnu až přejde 😅

menny
18. srp 2009

Dobré ráno
děkuju moc za blahopřání k svátku 🙂
Míša si vzpoměla 🙂

Pedíkovi dodatečně vše NEJ 🙂

Jája zmonitorovaná a vše ok, parádička
Plánička se připravuje.....tak šup šup Matoušek čeká kdy už pojedou na riviéru 😀 😀 😀

včera jsem měla děsnou migrénu, trvala už druhý den, ale večer mi bylo
pekelně zle..snad dá dnes pokoj. Je po bouřce, mohlo by bejt dobře.
Manža mi předělal kočárek na sporťák, tak dnes poprvé vyrážíme v kárce, no
jsem na to zvědavá. +- v 9h vyrážíme směr Čebudky.
Hrozně moc se na vás těšim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baru příště povlakuju s tebou 😉

A Helča má dnes svátek.....písám sms....vše NEJ

cipisek007
18. srp 2009

Dobré ránko sůvy!! 🙂

Jako málem jsem se k vám ve 4 hodiny přidala. jestli budu mít zase dneska nespací noc, tak se brzy zhroutím. Zase jsem nemohla zabrat a i holky byly hodně hodně neklidný. Normálně si nacházejí dudlíky samy, ale dneska jsem ke každý vstávala min. 20x ☹ Takže na srazík sice dorazíme, ale budu jak zombie, tak mě omluvte prosím pěkně 😀 Není to proto, že bych šla strašit vaše děti, ale proto,že jsem už 2 noci nespala. 😀

Holkyyyy, já se na dnešek tak těším!! Musím nás pobalit, páč pak zůstáváme u našich, tak ať nic nezapomenu. Hlavně jídlo 😀

Peťo, nemáš zač a Helče taky písnu, znám ještě jednu 🙂

cipisek007
18. srp 2009

Peťo, snad ti bude už dneska dobře. V ČB je ale horko už teď. V 6 ráno 18°C 😠

cipisek007
18. srp 2009

Jo a holky, míním si dát hned po příchodu na srazík toustík, tak se nedivte. Snídám jen jogurt, páč tu nic jinýho není. Byla jsem sice včera nakoupit, ale jaksi jsem si koupila jen k večeři... Prostě debil.

petreva
18. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem dočetla ale lautr nic si nepamatuju 😅
BARU, týjo, plně s tebou soucítím. Oni si ty naše dítka můžou ruce podat! E. včera taaak plakala už mě jí bylo líto. Nemohla usnout v kočárku...musela jsem se ´vrátit domů a vzala jí do Manduci...už jsem v tom parku brečela taky..jsem nějakej neschopňouš už nemůžu...nikdo kdo by pohlídal, P. dlouho v práci, včera jsme ještě večer zavařili pár blum Elence...v noci spíš bdím než spím. E. je tak neklidná, že mě prostě budí...no snad se to všechno zlepší...jo a do toho pár poznámek od paní chytré a má člověk nervy v kýblu viď 😔
PETI, já vám ani nepopřála! Ze všeho nejvíc vám přeju zdraví a hned v závěsu pohodu a klídeček!
MÍŠO, brďo a ty to máš dvakrát...myslíš, že B. pláče kuli zubu? Včera mi E. dala co proto a to jí zuby nerostou...
fotky jsou moc krásný..jsem zvědavá až budou holky větší jak se budou chovat, znám jedny dvojčata a ty se bez sebe nemůžou nikam hnout..
JÁJO, tak Plánička už ťuká na vrátka? A odsávajda je fatk super. Dobrá koupě 😉
PEDI, včera jsme dali E. vývar z rýže, moc se téda netvářila! Uvidíme jeslti zabere, ale už mělazae průjmík...
INNIKU, tak co kojo? Rovná se to? a noci??

HOlky, kolik by asi tak E. mohla vypít vody? Mě přijde, že by pila pořád. Tak aby mi pak zas jedla z prsa. Včera jsem jí občas dala flašku a mohla se strhnout, za den vypila 120 a to jsem jí drobet omezovala, pila by pořád 😅 , ale je fakt vyčůraná, pak byl bojík u prsa a lžičkou vodu nechtěla, jen lahev...takže ji zas schovám a bude pěkně sosat ode mě a nebo lžičkou...ale kolik tak ??

cipisek007
18. srp 2009

Evi, já myslím, že při průjmu může vypít víc. Jde o to, aby nepila jen vodu, ale i mlíko. To by ti pak nepřibírala, ale to víš. Já bych jí zkoušela dát napít chvilku po kojení a pak třeba hoďku před kojením trochu, aby zahnala největší žízeň a nebyla úplně dehydratovaná.
Jojo, vyvádí Barča takhle kvůli zoubku. Dneska je zatím klid, tak doufám, že nespustí na srazíku. Pustila jsem jim zase Rákosníčka na CD, tak poslouchají a hrajou si. Ale zoubek už zase povyrostl. Včera byl k nahmátnutí jen růžek a dneska už celej 🙂 Snad bude chvilku klid, než začne lézt ten druhej. Ten už má taky našlápnuto, má tam rudou bouličku.

petreva
18. srp 2009

Míšo, dík za radu, zkuším to...Ty tvoje dítka si tak vyhrajou sami...E to moc dlouho sama nevydrží 😒 Tak bede druhej zubík 😉

cipisek007
18. srp 2009

No však oni to taky dlouho nevydrží, se tam teď někdo vzteká, ale nejdu tam.

petreva
18. srp 2009

Tak to jo...Míšo, jedna sváča je ovoce a druhá nějaký mléčný výrobek?? a jaké jogurty kupujete?? Četla jsem, že by měli být tučné, ale třeba Activia, kterou maminy dost kupují,není moc tučná 😕 A už dáváš holkám nějaké přílohy? Nebo "jen" brambor? a pořád mixuješ na pyré?? Jé už se zase ptám, co? 😅

indigo
18. srp 2009

Brý ránko!
Holky my máme dneska výročí svatby! Kdyby o něm posledně nepsala Jíča, tak si asi ani nevzpomenu. 😝 Od chlapa to ani neočekávám... 😀 😀 😀

petreva
18. srp 2009

Už mi zase nejde WC, PEDI,jakjsi ty na tom?? Je to po porodu lepší nebo ne. Nic mi už zase nepomáhá...no možná na to má vliv i psychika, ale já bych si tak došla...a v těch vedrech...nebudem mlubit o bobku, že 😀

petreva
18. srp 2009

INDI, ahoj, třeba překvapí? Co? Můj překvapil, že zapomněl 😅

indigo
18. srp 2009

Evi - údajně by jogurty měly mít kolem 5% tuku, a dobrý je aby měly tu "živou" složku, teď nevím jak se tomu nadává, nějaký ty kultury... aktivia to má. Taky jsem s ní začínala. Tádovi jela a pak dýl miloval rozmačkanej banán zalitej bílou aktivií... 😎

indigo
18. srp 2009

Koukám, že jsem po ránu zas chytrá jak rádio 😖 😀 😝 toho si nevšímejte... 🤐

petreva
18. srp 2009

Indi, ale ne,já jsem ráda, když někdo kdo ví, řekne...fakt 😉 Tož jdu upřevlíct tu posrandínu a půjdem kojuchovat. Hezký den...snad lepší než včerejší...

cipisek007
18. srp 2009

Evi, jen se ptej. Jojo, jedna sváča ovoce druhá jogurt. Do jogurt přidávám naškrávanej banán, nebo broskev. Dávám jim Activii bílou (tu tmavě zelenou). Holandia je tučná dost a maminy jí taky dávají, ale holkám nechutanla. Bohužel jogurt mi jí jen Barča. Terezce kupuju od Nestlé nebo Hami jogurtové přesnídávky. Je v tom sice cukr, ale hlavně, že to občas sní bez jekotu. T. jsme zkoušeli i sladkou activii, ale taky bez úspěchu.
Zatím jim všechno dávám dohromady a mixuju na pyré. Občas jim dám skleničku a skleničky od 8. měsíce jsou už s kouskama, ale holky to hravě zvládnou. Dávám jim dohromady zeleninu, brambor a maso. Dneska je bezmasý den, takže dostanou vajíčko do zeleniny 🙂 Teda jen vařenej žloutek 😉

cipisek007
18. srp 2009

indi, nazdárek 🙂 V kolik vyrážíte?