Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
9. zář 2009

Ahoj berušky jdu vás dočíst, jsem ko, malá pořád vstává v noci 6x ☹ co mám dělaaaaat 😕

menny
9. zář 2009

Evi já si to myslela 😉
seš moc hodná, děkuju moc!!
Jsem tak dojatá
snad jí ty kontra nebudou trápit moc dlouho a Šimonek
bude brzo tu!!!
Jeee bude nový miminko 😵

menny
9. zář 2009

Indi ty bláho, ta holka se mi zdá 😀 😀 😀 😀
bezva, Plánička tu brzo bude

Srašpy to mám každý den ☹ vítej do klubu ve kterym si ani
já nehovim
máme to od zubů a neutěšim jinak než prsem

straspytelka
9. zář 2009

Tak koukám, že Innušce s Broučínkem kontrola dopadla na 1* to jsem ráda uf co...
Míšo, takových boulí ještě bude, ale je fakt, že se člověk vyděsí, taky bych jela a volala kde by se dalo :o) Tak i futra budou nové jo, teda docela závidím, ale v dobrým...:o)
Evi, to si dávají načas s tím teploměrem, dělají procedury....Prosím tě, mohla by si mi sem poslat odkaz, od koho si koupila ty návleky na nohy k nosítku? Díky
Srazík, no nevyjde mi to, mám toho moc, omlouvám se...ty jo, moc mě to mrzí, ale až snad udělám ty papíry, tak to bude jednodušší.
Indigo, krásný fotky, skoro jako dvojčátka .o) Máte krásnou váhu gartulka .
JÁJOOOOOOO, DRŽÍME PĚSTI , jé já tu bulím, to je krásaaaaaa fakt 9.9.2009 no třeba to stihne na 9 večer :o)
Menníku, no už jsem chodící monstrum...naštvaná, včera mě chlap dorazil, když mi div nevynadal, že mám chlupaté nohy ☹ co po mě chce... 😒

inna12
9. zář 2009

teda to jde pěkně rychle, před hodinou na pět 😵 tak šup šup, už jsem celá napjatá!!!! 😵

Straspy, díky, si hodná 😉 ale zase mě trápí ta jeho vyrážka, má rudou půlku krčku.. 😢 včera mi psala holka IP z termínu, že to má její holčička to samý a že se to dr. nelíbilo...šli na jaterní testy, tak mě to docela vyděsilo, zejtra jdu pro jistotu taky k doktorovi s nim...už to má přes dva tejdny..mě napadla i alergie na prášek..fakt už nevim..nebo ty potničky na tom krku..mě to s.r. 😠
mě dneska šermík taky stával v noci snad pětkrát,ale budilo ho kakání, pak musel sosat, ale hned odpadl, jenže jsem stejně mrtvá....ted spí, tak jdu taky at to trochu dohonim

Peťul, ani to homeo mu nezabírá nebo ten gelík na zoubky??? a co, nechodíte už náhodou?? 😀 😀

indigo
9. zář 2009

Jája se neozývá, nejspíš finišuje... 😎

Holky neříkejte mi, že když už mi konečně Miška v noci spinká a vstáváme jen 2x za noc na kojení, že to někdy bude horší... 😖 No držte se! Zubáci jsou teda pěkný potvůrky. U Tády jsem o nich skoro nevěděla, jen stoličky ho pak potrápily.

Inuš vyrážka, jo? Ta může mít sto a jeden původ, no k dr určitě vyraž, radši 10x zbytečně než aby člověk něco zanedbal... 😝

menny
9. zář 2009

Strašpy, manža se zase diví, že ve 20h padám s klukama do postele
místo abych se věnovala jeho "potřebám"
Ráno ale musim vyskočit v 6h a kmitat. A to Davčovi připravuju sváču večer.
Tak co by po mě chtěl, když 5-6x za noc vstávám...taky potřebuju jít spát
Ještě než šel D do školy, nemohla jsem večer usnout, teď spim jak když mě do vody hodí

Innuš nene nechodíme 😀
ale už mám nafoceno jak stojí, tak řeknu manžovi ať to dá do albíka
ať nemyslíte že kecám 🙂
homeo na tenhle zubík nechce zabrat. Už nám skoro kouká a ne a ne se vyklubat
má tam pořádnou bouličku.
No furt beká a chce ňuchňat
to mě mrzí, že Pavlíka ta vyrážka furt trápí ☹ určitě bude lepší, že to dr.uvidí
tak ať je to prkotina
jinak gratulka ke kontrole 🙂

menny
9. zář 2009

Co to tu čtu jakou bouli Míšo??
Nemám čas dočítat, prosím nezlobte se ☹

lenkacar
9. zář 2009

tak taky čekám na miminko,jinak holčičky dneska jsem testla 9den a je to negativní ..ještě že máte pokračovatelku ..

lenkacar
9. zář 2009

nejsem z toho smutná, jsem jen moc unavená ..tak už je poledne ten šimůnek si dává načas

peda
9. zář 2009

Ahoooooj 🙂 😉

Jája rodí 😵 😵 😵 takový krásný datum,to je odměna za to čekání 😵 😵 😵 normálně tu bulím a to ještě asi ani nevylezl.Tak Jájo,hodně síly ve finále 😵 😵 😵 😉

Mi byly včera na kontrole ve 3 měsících,to ani není možný je je jí čtvrt roku 😅 .Máme 61 cm a 5180g.Nejsme naočkovaný,kůli tomu ramínku,ještě to drobet hnisá,tak za měsíc.Jinak vše v pořádku.

Petruš,já tě úplně chápu,lítáš celý den okolo dětí a když si můžeš večer na chvilku sednout a to má člověk pomalu černý svědomí,že kouká na televizi bez žehličky v ruce a pak bys šla do hajan a chlap má choutky 😠 znám to mooc dobře 😉 .To jsem zvědavá na fotečky toho tvýho šikuly.A co autíko?

Inníku to je teda trápení a není to nějaký exém nakonec?je mi vás líto,člověk se nemůže naplno radovat z miminečka jednoho šikovnýho,což?Tak půjdete zítra na krev asi,ne?To budou zas nervy ☹

peda
9. zář 2009

Leni ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale třeba ještě,je mi to hrozně líto,nejsou to jen napsaný slova,opravdu 😔

peda
9. zář 2009

Indi,to je Míša šikulka,když vstáváte jen dvakrát 😵 😵 😵

Strašpy,nemáš to jedoduchý a to pokaždý kojíš?a to v noci pláče?nebo nahazuješ dudana?

inna12
9. zář 2009

Leni 😔 ale dál držim pěsti, třeba ještě...Leniku, kdyby to fakt nevyšlo, pujdeš ještě do dalšího celého pokusu, ne?? ale věřím, že si unavená 😒 sakra, jak moc moc bych ti to přála holka ☹
Leni, ale já věřím, že mimi prostě bude!!!! hlavně to nevzdávej, odpočin si, ale uplně to nevzdávej, lehko se to říká, ale fakt věřím, že se to povede

Pedí,ahoj !! no zítra pujdeme, nenecham se odbejt, at na to kdyžtak koukne kožní, ona prd pozna mi přijde, tak sem zvědava jak dopadnem ...brouček malej, si ted sám nahazuje dudana v lehátku 😀 ma hlavu na boku, vzdycky si ho vyplivne a zase nahmata pusou a vsaje 😅 se to naučil a dělá to stokrát za sebou, z něho nemůžem...když mu spadne níž, tak se hrozně škvíří 😀
vypadaly mu všechny přední vlasy, vypadá to, že má obří čelo 😅 pupínek náš 😀 jen nahoře má kohouta, vypadá jak pankáč
co dělá Elluška??

Petul, na fotky se těším!!!

Pavlik se v noci normálně (když ho nevzbudí kakanec😀) budí cca ve 12, 4, 8, pak chrápe ještě tak do 13 hod.pak je dvě hodky vzhuru a zase chrápe, ale v noci pořád takhle třikrát...a hroznej hlaaaaaaad 😀
ale v kočáru nespí tvrdě to nechápu, jakmile kočár stojí začne se mrcasit a békat..hlavně všude když stojim frontu u kas 😠😀😝 spí tvrdě jen v postýlce, nevim co mu v kočáru vadí 😝 musí se jezdit, jinak se mu tam ležet nelíbí

petreva
9. zář 2009

LENI, Inník to napsal tak, že k tomu není co dodat!! Já ti to taky ze srdce přeju!! Řekla bych, ještě uvidíme, ne? Nebudem házet flintu do žita a na druhou stranu mít nedozírný naděje. Uvidí se, ale já tak chciiiiii aby joooo.
INNIKU, takovou vyrážku jen na půl krčku? To je divný a tak dlouho? Písni zejtra co to bylo!
PEDÍ, Elli krásně roste viď 😉 Bude dlouhánka 😉
STRASPY, PETO, týjo takhle vztávat...moc na vás myslím!!!
A co ta naše JÁJA!!!!!! Už mi stojí všechny chlupy zvědavostí!! Snad to jde všechnodobře!!! Berunda jedna!!!

lenkacar
9. zář 2009

já taky čučim co ta chuděrka jája ...já vim holky jste hodné ,ještě mrnavá naděje je ...spíš mám strach jak to zacvičí s manžou a pak to na mě bude přenášet ,potřebuju vypadnout z baráku mezui lidi a pak se rozhodnu co dál ,nejdříáv v říjnu imuno a pak se uvidí po novém roce ,třeba se seberu a půjdem bojovat dál ,ted ne ..potřebujem penízky a hlavně zklidnit hormony

indigo
9. zář 2009

Indigo!

(to je jako že se podepisuju pod Inuš a Evču... 😀 )
Mno Leni, nevypadá to dobře, ale flintu do žita bych ještě neházela... 😉

Jájík nepíše a nepíše... 😕

petreva
9. zář 2009

Inníku, ty brďo, takovýho spícího človíčka? Já žasnu, co ta naše Elenka uměla a umí, když to tak čtu, jak ty vaše dítka tráví dny...ale přeju vám to vo to nic 😀

indigo
9. zář 2009

To je dobře, že šermík spí a spí, aspoň to bude silnej chlap! 😎 Miška už toho toli nenaspí 😖 akdyž spí, tak "divně", pořád ze spaní vzdychá, chrochtá, kňourá... a spí 20 minut, pak půl hodiny čumákuje, pak půl hodiny spí, pak je hodinu vzhůru, pak zase třeba 20 minut spí... 😝 kdepak je to moje spící miminko?!?!? 😲 😀

indigo
9. zář 2009

Tak vám nevím, jestli je vůbec dobrý mít děti... 😝
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clan...

inna12
9. zář 2009

holky, von je fakt spáč...byl hodinu vzhuru v lehatku, to nahazoval dudana a už zase spinká...ja už i hledala jestli je to normální 😨 tak snad jo, prej když spinkaj, tak se jim daří dobře a hodně spí děti, který hodně rychle rostou, to by odpovídalo...tak snad je normální, když pije hodně, křičet taky umí jak drak...kaká teda dost, pomočený plíny má..sem blbá co?? 😝 ale když tak čtu na tom termínu, že moc nespinkaj, tak mě to furt napadá 😒 😒

Evi, nene, on má tu vyrážku po tvářích, ale ted asi dva dny má na jedný straně jakoby z malejch pupínků slitej flek..přes den mu to bledne a rudne, dneska to vypadá líp, ale stejně na ní uhodim, at to zkoukne kožař a je..možná kombinaci něčeho..potničky ta seborrea a akné...blázinec fakt 😝

Leni, to je rozumný to imuno 😉 a i tvůj přístup! Chce to odpočinout a pak se vrhnout do toho znova naplno, ..Milča taky měla delší pauzu myslím co ..taky bych jí to přála

Indi, chrochtá taky, prej oni maj hodně úzký dýchací cesty, dejchaj zatim jen nosíkem! tak chrochtaj 😀
ja ho včera poprvé po kojení odsála nosík, to je super věc, ta odsavajda na vysavač, je to jemný, krásně mu to vyčistilo hleny, on tak drží 😀 ma plnej nos mlíka, když kojim z toho blbýho prsa, mu to stříká rovnou do pusy..už sem si koupila ty via poharky a mrazim opět, mlíka mam zase až do prdelky...sem pila ty čaje a zabralo to teda hned...a to jsem měla málo zase nedávno, to je taky bordell

tak malej už je vzbuzenej, ale potichu pozoruje maňásky a šermuje 😀 jdu ho pomuchlovat, ja se ho furt nemůžu nabažit, jak voní, jak je měkkoučkej 😵 nevim, jak jsme bez něj mohli vubec být 😅
často mu pouštíme

https://www.youtube.com/watch?v=8hjV6-GKbCI


brachuv Martík to naprosto miluje, musí pouštět stokrát denně 😀 tak ho to učíme už ted at si pak taky užijem 😀 chňap chňap chňapi 😀

inna12
9. zář 2009

a prej hodně pláčou miminka, který nemaj ještě dozrálej centrálně nervovej systém, tak jim dozrává postupně, oni jsou nervnější a proto pláčou a to prý nejde žádnou, ani nejlepší péčí (chování atd) ovlivnit, prostě pláčou hodně, dokud se ten systém v mozečku nevyvine jak má...taky zajímavý co

inna12
9. zář 2009

CO TA JÁJA??? že by jí ještě Šíma trápil 😝

inna12
9. zář 2009

to sem to zase zakřikla..bečíííííííí a kňourááááááá 😀 😝 nemůže usnout a je nasratej 😝

indigo
9. zář 2009

Já se úplně bojím jí napsat, tý jedný rodičce naší... 😖

Šermík asi nestihl večer zpracovat včerejšek, tak teď dozpracovává... 😀 Inuš doufám, že na další srazík dorazíš, chceme šermíčka poznat osobně! 😎

inna12
9. zář 2009

Indi, já bych ráda a moc, ale ted přemejlšim, jak to tam s nim vykoumam, on když kočár dýl stojí tak se mu to moc nelíbí 😝 to pak třeba bečí 10 minut a pak zase vytuhne, nevim, jestli to tam mam riskovat... 😝
nechcete někde pochodovat??? 😀 😀 😀

inna12
9. zář 2009

a na tom krku ma ty potničky, přesně takhle ošklivě to vypadá http://www.zbynekmlcoch.cz/info/videa_a_animace...

lenkacar
9. zář 2009

já furt číham na to miminko a ono nikde? 🤐 ta dostala asi chudinka záhul že ani nepíše

inna12
9. zář 2009

Indi, zkus jí písnouti 😵 sem nedočkavá!!! furt nakoukávám

inna12
9. zář 2009

ale dorazim určitě!!! i kdyby na pár minutek! chci taky vidět mimouše!!!!!!!!! 😵